Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.05.2011., 16:45   #10171
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Vilja radi ko i svaki marzocchi, savršeno mekano i glatko
Dobra, dobra

Nego Dajac, jel znas kad je taj DO servisiran zadnji put? nemoj me sad drzat za riječ, izbjegavam Marzove u sirokom luku, ali par njih sto sam probao su radili mrvicu bolje od tvog, tak da nebi bilo lose mozda ulozit 100 kn u servis, naravno ovisi kakvo je stanje unutra
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 16:55   #10172
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
e evo imam zadatak za vas, pogledajte ovu temu sve piše
http://www.dropbike.com/forum/viewto...p?f=18&t=52027
ROZAAAAA !!!!!!

(i bijeli bužiri )
Željac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2011., 17:06   #10173
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ma samo vozi to dok ne kresne samo ili dok ne počneš davati toliko love u centriranje da ti se više ne isplati njih voziti.

EDIT:
Odvozio opet Sljeme sa prijateljima sa faksa. Lojstek gore i 12-ica dolje. Žive duše nije bilo nigdje. Dečke je malo isprepadala 12ica na početku i korijenje kasnije, ali prošlo je bez padova. Šuma se razrasla i sad treba dobro paziti na krpelje.
mogu zamislit njihove face...

BTW moja kolica su konačno doma! Nažalost još par dana ništa od sljemena radi posla, a i radi kiše kak se čini...
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:38   #10174
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
@smarty - ne znam sa čega prelazis, ali za ne puno vise novaca dobijes puno bolje kocnice. ovo bas nije isplativo
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:47   #10175
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
trenutno iman neke mehanicke kocnice, nepise marka na njima (bice se i sam proizvodjac srami stavit ime)
uglavnom tia bi uzet neke hidraulicne kocnice entry level, mislin da ce bilo koje bit puno bolje od mojih samo nezelim uzet neke kocnice koje ce me zahebavat posli.
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:51   #10176
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Za polovne je jako teško reći jesu li ispravne dok ih se ne proba. Evo neki dečko na dropbike-u nudi SLXe jer kao danas/sutra ima neku bolju priliku, pa mu probaj poslati ponudu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:56   #10177
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
A ono, čvrsti jesu, ali nisu baš lagani. Npr. Sun Ringle Charger Pro su AM/enduro kotači koji vani izdržavaju više nego kaj će itko na Sljemenu proći, a teški su 1699g te su vani ispod 3000kn. XT-i su 2kg i smatraju se teškima.

Mislim, daleko od toga da su tvoji kotači čvrsti, no rotaciona masa na biciklu nije zanemariva, znaš i sam. Mislim da bi se puno lakše penjao na setu od 1700g nego 2400g.
Vuco....Meni se sve nekako cini da ti brijes vise na xc...Upravo tu se uvelike razlikujemo....Ja vozim dosta agresivnije i zato mi je cvrstoca na prvom mjestu, a sa ovih cca 460g vise (za razliku od kotaca koje si ti naveo da bi zelio) cu te i dalje bez brige pratit gore....
Nadalje, navedene kotace odvedi koji puta na grmu, ili 57micu, s tim da ne izbjegavas skokove, napravi to 10-20 puta i vjeruj mi htio bi tih cca pol kile vise na kotacima samo da ti ovi ne izgledaju ko salata....
Ja sam recimo prije imao superlagane AM kotace:http://www.mtbr.com/cat/tires-and-wh...91_139crx.aspx sa shimanovim nabama, i nakon 2-3mj malo zesce voznje, iso centrirat zadnji kotac jer mi radio ooooooosmicu, dobio sam odgovor isti ko i Nik
Na kraju krajeva, ti bi i sam trebao najbolje znat da se bicikl slaze po svojim zahtjevima a ne tudjima, jer koliko sam skuzio, uzeo bi na bajk xc kotace, da sparas na tezini (a ja i dalje smatram da je cvrstoca prije toga), ali sa code kocnicama di te ocito tezina ni malo ne dira....NHF
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:57   #10178
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
vidija sam al to ce vjerovatno jako premasit moj budzet.
ja trazim nesto tipa elixir 3 il tako nesto. uglavnom do nekih cca 600kn jer bi tia uzet jos i vilu tipa Tora 302 85-130mm solo air
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 20:22   #10179
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
e evo imam zadatak za vas, pogledajte ovu temu sve piše
http://www.dropbike.com/forum/viewto...p?f=18&t=52027
Slike su fotošopirane, zanima me kao to izgleda uživo!?
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 20:48   #10180
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor the55mic Pregled postova
Vuco....Meni se sve nekako cini da ti brijes vise na xc...Upravo tu se uvelike razlikujemo....Ja vozim dosta agresivnije i zato mi je cvrstoca na prvom mjestu, a sa ovih cca 460g vise (za razliku od kotaca koje si ti naveo da bi zelio) cu te i dalje bez brige pratit gore....
Nadalje, navedene kotace odvedi koji puta na grmu, ili 57micu, s tim da ne izbjegavas skokove, napravi to 10-20 puta i vjeruj mi htio bi tih cca pol kile vise na kotacima samo da ti ovi ne izgledaju ko salata....
Ja sam recimo prije imao superlagane AM kotace:http://www.mtbr.com/cat/tires-and-wh...91_139crx.aspx sa shimanovim nabama, i nakon 2-3mj malo zesce voznje, iso centrirat zadnji kotac jer mi radio ooooooosmicu, dobio sam odgovor isti ko i Nik
Na kraju krajeva, ti bi i sam trebao najbolje znat da se bicikl slaze po svojim zahtjevima a ne tudjima, jer koliko sam skuzio, uzeo bi na bajk xc kotace, da sparas na tezini (a ja i dalje smatram da je cvrstoca prije toga), ali sa code kocnicama di te ocito tezina ni malo ne dira....NHF
Ma jasno da ćeš moći uzbrdo, nisam to niti rekao. No da bi bio brži na 450g kotačima - bi.

Ove kotači što si naveo piše u objašnjenju da su XC kotači. Usto WTB slovi kao slab proizvođač obruča.
Drugo, baš sam nedavno dao na dropbike link gdje je lik sredio Remedy-a, pa pogledaj kakve on kotače ima i što vozi sa tim Remedyem. Takvih skokova nećeš u HR naći nigdje, a kamoli na Sljemenu.

Jedan DH Wheelset ima 2250g (Deemax). Shimano XT AM verzija je malo iznad 2000g, a drži opet stvarno jako, ekipa vozi na enduro biciklima.

Usto ti si lagan te imaš dobru tehniku i nisi tvrd na biciklu i ne bi trebao imati problema niti sa slabijem wheelsetu. Samo to kažem.

@ Smarty elixir 3 su ok kočnice, ali do prvog problema. A onda ćeš se naplaćati servisa ak nemaš garu.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2011., 20:59   #10181
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Ma je, sve je to 5, al pogledaj kolko dodje deemax a kolko su mene ispali kotaci...
Opet ovaj xt sto stalno vadis...Kolko ekipe vozi te kotace? Endemi su. Zasto ako su to tako dobri, cvrsti i lagani kotaci, da ne kazem best buy?

Svojim zakljuckom gore sam samo htio rec da se po forumima opcenito malo previse filozofira, umjesto da se pedalira

P.s. hvala na komplimentu, ako je to isti i bio, ni ti nisi los
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 21:17   #10182
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
ROZAAAAA !!!!!!

(i bijeli bužiri )
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa tu boju sam morao staviti radi frenda koji je radio obradu

Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Slike su fotošopirane, zanima me kao to izgleda uživo!?
Naravno da su fotošopirane, pa kako drugačije da vidim otprilike kako bi izgledao bajk!!???
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 21:45   #10183
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 893
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Naravno da su fotošopirane, pa kako drugačije da vidim otprilike kako bi izgledao bajk!!???
Nisam skužio da se to ti igraš sa bojicama, zabrijao sam da se to tip reklamira

Zipa boju: http://jarlef.no/Kawasaki/Images/200...0r04green3.jpg
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 22:22   #10184
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,276
@Vuco
koje bi ti kocnice preporucija a da mi ulaze u budzet?
ja gledam polovne oko 600 do 700kn jer 1300kn za entri level kocnica pari mi puno
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 22:28   #10185
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,433
nema bas smisla sada kupovati entry level hidrauliku i onda za par mjeseci jacu... usparaj jos malo, i onda lijepo uzmi kako treba...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 22:30   #10186
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa tu boju sam morao staviti radi frenda koji je radio obradu

sad je stavi na bajk radi mene

ja bi rozu u kombinaciji sa bijelim

čak sam si upiknuo roze čepove za gripove ! moramo se nekako prepoznavati
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 23:07   #10187
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Odradio danas nocni spust.
Gore singlicom preko Dotrscine, pa lijevo cestom pored tunela na Leustek. Kako sam pauzirao 5 dana gore sam se popeo kao od sale.

Spust po mrklom mraku 18-20-Markusevecki makadam.
Frend je imao peh aka shit happens i na bezazlenom padu (krivo stao) obnovio ozljedu koljena tako da smo morali izaci na makadam i dalje po njemu do doma.

Ova moja DX lampa svijetli ko blesava, pogotovo se to vidi u odnosu na frendovu staru Sigmu koja uz moju djeluje kao djecja igracka (kostala cca 450kn).
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 23:15   #10188
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
A hebemu, žao mi je kad se itko ozljedi, nadam se da ga ovo neće obeshrabriti i da će se brzo oporaviti!
A kaj se lampe tiće, ma ni Fenix-ove od po parsto $ nisu dorasle ovim jeftilenima sa DX-a!
Sad vidiš kako to đubre svjetli po mrklom mraku, e pa ni moja vjerojatno nije daleko
Morat ću i ja jenu noćnu izvesti, ali otom potom !
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 23:21   #10189
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,619
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
A hebemu, žao mi je kad se itko ozljedi, nadam se da ga ovo neće obeshrabriti i da će se brzo oporaviti!
A kaj se lampe tiće, ma ni Fenix-ove od po parsto $ nisu dorasle ovim jeftilenima sa DX-a!
Sad vidiš kako to đubre svjetli po mrklom mraku, e pa ni moja vjerojatno nije daleko
Morat ću i ja jenu noćnu izvesti, ali otom potom !
Ti jedino mozes gurat

Jel je netko za voznju u nedjelju? Isao bi ko i prekjucer ali ovaj puta skroz od Hunjke do kraja po stazi 1 koja izlazi u nekom selu iznad markovog polja

Od sesveta do trga treba pola sata laganini voznje ak se netko odluci da bi isao i ak ce vrijeme biti normalno jer sam gledao na netu i kazu da je kisa tek navecer, prijepodne je oblacno.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 23:27   #10190
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor the55mic Pregled postova
Opet ovaj xt sto stalno vadis...Kolko ekipe vozi te kotace? Endemi su. Zasto ako su to tako dobri, cvrsti i lagani kotaci, da ne kazem best buy?
Uf, voze ih vani gro. Nažalost kod nas u Europi je Shimano (kotači pogotovo) jako skup naprema tamo. Svako malo u nekom filmu ili videu ih vidiš , a slika na MTBR-u ima podosta.
I da, ono je bio kompliment jer znam kako si vozio na HT-u, a pogotovo sad kad je odlična fulka tu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 01:18   #10191
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Privremeno rješenje do ponedjeljka (Željac, ipak sam izbjegao ono tvoje groblje od vilice)

Ex 2die4, ex Srale - Tora Vizualno je skroz pripitomila zvjerkana.

Dobra je vilica, samo je nekako nježna u odnosu na Drop Offa. Super upija male neravnine, puno bolje od bivšeg Marza, ali na ozbiljnije doskoke reagira čudno. Strese me, kao da u pola hoda napravi gore dolje, ili propadne u par oštrih trzaja. Ne znam točno objasniti. Sutra se možda zaletim negdje u šumu za pravi test, ovo je bilo po prirodi koju sam našao u gradu Točno sam skužio drugačiju namjenu vilice, zanimljivo iskustvo Par puta mi je i zapelo stopalo za prednji kotač koji mi je sad par cm bliži. 2die4, šta ti kažeš za marza? Servisiraj ga što prije, trebao mu servis ili ne. Čisto za svoju dušu
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 01:41   #10192
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Jbte, ta moja Tora je bas laka Ne tezinom, nego navikom mjenjanja vlasnika

Inace, dobra je to vilja, a ovo sto ti Murina pričaš, to je nekaj novo.
Normalno je da vi marz fanovi nista navikli na fini rad vilice
Od srca bi preporučio da se ta vilja poservisira, jer koliko znam, jos nije otvarana, osima ako 2die4 nije sarafio po njoj. Tak da je i njoj servis prijeko potreban, znači čišćenej i mjenjanej ulja+podmazivanje. Molim vas, ne dajte da se Tora unisti zbog neodrzavanja
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 01:53   #10193
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Ma dobra je, nego ti ne znaš kako je silovati Marza Tora ko da se prestraši jačeg udara pa pokuša amortizirati brže nego je sposobna (je ga serem ). Sutra ću probati pravi test, pa ću javit opažanja.

Ne brini, bit će mi u susjedstvu, kat iznad. Predložit ću servis, a bit će mažena, pažena, gažena.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 10:06   #10194
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,127
Jedna noga je poluservisirana (promjenjeno je ulje u njoj), ali druga nije, ona sa kompresijom!
Istina to su dva sasvim drugačija svijeta, i nekako mi fini rad tore fali ovdje kod Z1 ali zato je tu veći hod i moja težina koja će to nadoknaditi!
@Murina, naravno da slijedi barem mali servis ali moram se malo raspitati koliko bi došao veliki pa ću onda dalje razmišljati!
Ali 20mm osovina je nešto sasvim drugo, znam da mi je Vedran pričao koja je to razlika kad je on prelazio, ali ja mu nisam vjerovao (nevjerni Toma) ali sada ga u potpunosti razumijem! Mislim da se ja nebum tako skoro vratio na 9mmQR (čitaj, po mogućnosti nikada )
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 10:25   #10195
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Nema tu malog-velikog servisa kod drop offa, svaki je mali (osim ako ne ode ketriđ neki). Ulje, brtve i nemaš više ništa Ja imam alat, pa ako se odlučiš, samo javi. Naravno, možeš je i nekom DB serviseru dati u ruke za male pare (Zmijoljubac) ali vjeruj mi, kad je otvoriš, to je smiješno.

I ja čekam promjenu na 20mm
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 18:04   #10196
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ima netko zainteresiran za sutra neku vožnju ? Plan je gore se nekako popeti i onda spust na 8-icu do Ponikvi. Sve ostale sam staze prošao u zadnjih par tjedana
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 18:07   #10197
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Isao bi ja sutra, ali treba ici jako rano jer se kvari vrijeme...od podneva na dalje vjetrometina i kisa.

...a ja sam izvozio i 8icu
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 18:14   #10198
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Meni isto čak paše što ranije, da budem do 14h na ručku doma. Pa barem da idemo gore skupa, a dolje ako treba svako na svoju stranu.

9 tunel ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 18:17   #10199
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Pase mi 9h....daklem dogovoreno.
Sto se mene tice mogu ja i po 8ici s tobom dolje, osim ako ne niadje kisa - u tom slucaju brzi spust na istok.
Meni je bitniji uspon - kile dole/konda gore
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 19:21   #10200
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 400
Frend i ja odvozili danas stazu 6? mislim pa dolje po cesti s tim da sam ja išao od Prečkog
Prvi put po šumi gore, al išlo je...
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na