Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.10.2010., 18:50   #6691
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
I mene je zabrinula mokra i hladna roba na meni, pogotovo na prsima. Zato sam i kupio ovu majicu. HH ima stvarno vrhunsku robu ali paprene cijene.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:12   #6692
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Murina, koji ti je sastav majice ? Piše na etiketi na kragni. Moja je 62% merino + 38% Polipropilen.

Grije fantastično, iako, moraš se gibati. Ako izađem samo u njoj van i stojim na hladnoći - smrznem se. A kad počnem neš delati, čisto da se tijelo ugrije - onda drži nevjerojatno i toplo mi je bilo i debelo ispod 0°C. Uz ovaj soft shell što je i Srale upiknuo, ja sam se prekjučer skuhao na Lojsteku. A bilo je 5°C gore
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2010., 19:27   #6693
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
55% Polyester, 45% Polypropylene

Vrećica (56k): http://slike.hr/slike/d/dsc01590_1752b.jpg
http://slike.hr/slike/d/dsc01592_5ca61.jpg

Kako izgleda taj softshell (uopće nemam pojma šta je to ) Koja je marka, imaš link neki?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:30   #6694
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ako na majici piše isto, super . Ekipa je mijenjala kutije i majice jer su neke imale nižu cijenu i slično, pa se baš 95% kutija nije poklapalo sa onime što piše na majici.
Uglavnom, mene je moja došla 130kn , a jedna od najboljih kupnji mi je. Uz ovaj Soft Shell jer sad se mogu po zimi praktički vozit.

Nego, ide tko sutra na Sljeme ? Kad ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 19:43   #6695
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
Bile su i neke od 150kn ali samo S veličina (te su u kutijici, ova moja je u vrećici). Trebao sam isprobati, možda sam i na small pao

Skoro sam uzeo L bez probe, gadno bi se zaebao. Pakirane su tako da ih baš i ne možeš isprobati i normalno vratiti u pakiranje ali sam se sjetio da je to ipak TS, pa sam uzeo vrećicu pod ruku i u garderobu L mi je bila ogromna, pa sam uzeo M bez probe. S bi mi najvjerojatnije bila mala u rukama i prsima
murina je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 20:06   #6696
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Bile su i neke od 150kn ali samo S veličina (te su u kutijici, ova moja je u vrećici). Trebao sam isprobati, možda sam i na small pao

Skoro sam uzeo L bez probe, gadno bi se zaebao. Pakirane su tako da ih baš i ne možeš isprobati i normalno vratiti u pakiranje ali sam se sjetio da je to ipak TS, pa sam uzeo vrećicu pod ruku i u garderobu L mi je bila ogromna, pa sam uzeo M bez probe. S bi mi najvjerojatnije bila mala u rukama i prsima
Taj windstoper o koje Vuco i ja pricamo ti je Kilimanjaro, smeđe boje i nalazi ti se u Hervisu u City centru. Kad udkes samo ravno do kraja ducana

Cijena ti 450 kn-50%=225 kn
Iskreno preporučujem
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 20:56   #6697
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
A pazi Murinu pita kaj je softshell i kak to izgleda - kao nema pojma, a kupio je softshell rukavice...hijaaaao!

Ona crna jakna Salomon u kojoj sam bio zadnji puta ti je softshell, samo bez paropropusne membrane pa vise dise od ove Kilimanjaro i na ovim temperaturama nije prevruce u njoj.

Kad padne temperatura ispod cca 5C onda vadim Kilimanjaro jaknu (jos nije krstena, ali bit ce) - ako jos netko utrzi istu jaknu mozemo si slobodno PCE znak usiti na nju

Adekvatni softshell je superstvar (doma imam 3 jakne, za 3 god. doba)

Inace, taj Kilimanjaro ne spada pod windstopper obleku, samo da napomenem, jer windstopper je malo drukciji tip obleke.
Na prvi pogled mozda i izgledaju isto, ali na opip i jos neke sitnice odmah se skuzi sto je wnidstopper a sto nije...a i po cijeni se razlikuju, softshell je skup ali ovo je jos skuplje .
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 21:08   #6698
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Inace, taj Kilimanjaro ne spada pod windstopper obleku, samo da napomenem, jer windstopper je malo drukciji tip obleke.
Na prvi pogled mozda i izgledaju isto, ali na opip i jos neke sitnice odmah se skuzi sto je wnidstopper a sto nije...a i po cijeni se razlikuju, softshell je skup ali ovo je jos skuplje .
Prvo da razjasnimo, jel ti imas isti taj Kilimanjaro kao sto imamo Vuco i ja, (smeđa, Hervis, 224 kn)?
Iako to bas nije pravi windstoper, mi ga tako zovemo jer ne propusta vjetar tj windproof je
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 21:11   #6699
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Ne znam što spada pod windstop obleku, no ja mislio da je to ono kaj i kaže da je - zaustavlja vjetar ?

A to ova jakna (ili soft shell) radi odlično, tj. na spustu nisam osjetio niti trunku vjetra. Blato i voda također nisu prodrli (čak ni kada sam prao jaknu doma sa tušem).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 21:15   #6700
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@srale7

Imam, pogledaj starije postove - kad su ljudi trazili sto da kupe za hladnije vrijeme napomenuo sam da u Hervisu ima softshell za dzaba para, i da je stvarno dobar + sto lijepo izgleda...ali me nitko nije sljivio i nitko ga (osim mene, i sada vas dvoje) nije kupio.

I da, slazem se, za te pare nema sansi da se kupi tako dobra jakna...tko jos treba neka pod hitno kupuje - makar svi bili u smedjem

btw...sutra 13h stracara, idemo frend i ja i tko god se jos pridruzi.

[edit]
@Vuco
Ne trebas tu jaknu ispirati pod tusem, prebrises mokrom krpom, ili iscetkas na suho...doduse, nisam jos isprobao na Kilimanjaru, ali na Salomonu to tak funkcionira, i to odlicno.
S vremena na vrijeme treba se to i oprati - ne stavljati omeksivac! (isto vrijedi i za 1st. layere, vidim da sve vise ljudi nabavlja posteni tehnicki donji ves pa nije naodmet spomenuti ponovno).

Windstopper zaustavlja vjetar 100% i materijal (odnosno membrana) je malo kruci (nije tako mekan i savitljiv, uglavnom) i pravi windstopper vecini nije ni potreban, jer se u takvoj jakni, kod jacih aerobnih aktivnosti usvicas (preznojis) uzduz i poprijeko - kao da si u sauni.

Kilimanjaro ne zaustavlja vjetar 100%, ako ne vjerujes prisloni jaknu na usta i puhni kroz nju - malo bu teze islo, ali ce zrak ipak proci

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 23.10.2010. u 21:33.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2010., 22:26   #6701
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
Zbunili me pusti stopperi Ti si iskusnjara i pripremio si se na vrijeme, sad bi trebalo pretražit tvoje postove, sjećam se da si stalno spominjao odjeću (a meni na pameti bile vilice i druge gluposti ) Idem po svoj primjerak u ponedjeljak, bit ćemo ko klub neki, možemo i brojeve sašit na leđa U onom adidasu se baš usaftam, curi vlaga po unutarnjoj strani. Treba mi nešto šta bar malo pušta zraka, a sudeći po rukavicama to je to
murina je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:14   #6702
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
@ Nik
Kaj nemrete ranije ? Meni je tak negdje ručak, a kasnije idem do bake sa familijom

Ništa, vjerojatno ću ja onda ranije gore.

P.S. Kilimanjaro sam natopio vodom i prošao mekanijom stranom spužvice preko tog blata i samo je otišlo dole, s jednim potezom
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:22   #6703
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Zbunili me pusti stopperi Ti si iskusnjara i pripremio si se na vrijeme, sad bi trebalo pretražit tvoje postove, sjećam se da si stalno spominjao odjeću (a meni na pameti bile vilice i druge gluposti ) Idem po svoj primjerak u ponedjeljak, bit ćemo ko klub neki, možemo i brojeve sašit na leđa U onom adidasu se baš usaftam, curi vlaga po unutarnjoj strani. Treba mi nešto šta bar malo pušta zraka, a sudeći po rukavicama to je to
Jos jednom peporuka za taj Kilimanjaro, stvarno ne postoji bolji komda odjeće za biciklizam za 224 kn
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2010., 23:25   #6704
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
Vuco kad bi ti? I ja bi, ako bi išao, išao što ranije (makar se smrzao malo više)
murina je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 00:11   #6705
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@Vuco

Gotovo je, usuglasili smo termin i on se vise ne mijenja...ali prije 12h ne bi isli tak i onak.

@murina

Ako u Kilimanjaru mislis pedalirati uzbrdo zakuhat ces ziher, pogotovo ako temp. nije ispod nule.

Treba imati malo siri izbor obleke pa se to kombinira, ovisno kolike su temperature i ima li vjetra ili ne.

Sljeme se moze pokriti i s jednom kombinacijom, npr. - 1st. layera, fleece-a i jakne - to bi trebalo biti dovoljno, ali to dosta oviski koliko je tko zimogrozan i sl.

Ako ne puse vjetar onda se uzbrdo moze piciti samo u 1st. layeru ili 1st. layer + fleece (Leustek je dobro zaklonjen od vjetra, ali kad se izadje na cestu druga je prica), a za spust se ubacuje jakna ili nekakav suskavac - bitno da ne pusta vjetar.

Treba kupovati na akcijama i po malo, te isprobavati koji materijali pasu na koju kozu, nekome ce odgovarati jedno nekome drugo i sl., na kraju to uvijek ispadne skup sport.

Rezime svega je da, tko se misli voziti kad temp. budu blize nuli (ili ispod) a kupio je 1st. layer i recimo softshell jaknu, neka pripremi pare i za neki fleece (ima po 100kn pa na vise)...Murina
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 01:01   #6706
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Vuco kad bi ti? I ja bi, ako bi išao, išao što ranije (makar se smrzao malo više)
Pojma nemam. 9-10h ?
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 01:02   #6707
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Koje si uzeo ? One zimske po 370 ? Kakav je uložak ?
da za 370, ulozak je ok, na 25km blatnjavoga puta nisu ni promocile niti me rit bolio, srednje mek, iako bih volio isprobati i onaj njihov sportski al to na proljece! bio sam blatan preko glave a hlace nis nisu propustile, sada da mi je samo naci ono za preko tabana(carape) s windstoperom povoljno jos, da mi prsti ne otpadnu svaki dan!

NIK imam ovu jaknu- http://www.bikezone.hr/web/index.php...118&Itemid=276, i u njoj patim od pregrijavanja kad su temp ovakove kao sada, sta da si uzmem za manje safta na sebi!

Zadnje izmijenjeno od: tomiotok. 24.10.2010. u 01:17.
tomiotok je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 02:15   #6708
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Nisi precizirao u tocno kojim uvjetima zakuhas.

Ali evo sto ja trenutno koristim, pa ti mozda malo pomogne...

Uzbrdo - trenutno samo 1st. layer (ali ne onaj najtanji, vec trunku deblji), a kad jos malo zahladi kao toplinski izolator obuci cu 100gramski (skroz tanki) fleece od Polartec materijala...ili za korak topliji 1st. layer (vidi ispod popis).

U principu imam 3 1st. layera koja koristim - u grubo - skroz tanki (i supljikav, najprozracniji), malo deblji (i manje supljikav), i kao ovaj drugi ali skoro uopce ne suplikav + visoki vrat - taj koristim kad je vani jako hladno).

Postoje i 1st. layeri s udijelom vune u sastavu, meni takvi ne pasu jednostavno me previse griju, ali za zimogrozne to je prava stvar - i obicno imaju pravu cijenu
(mislim da Vuco ima takav)

Nizbrdo - (koristio bas jucer i danas) 1 st. layer, preko njega sinteticki midlayer (nije fleece vec majica, recimo duplo deblja od srednje debelog 1st. layera), i preko svega softshell (ali bez ikakvih membrana - znaci jakna koja dosta dise, recimo sigurno upola vise od ove tvoje ili neke druge s paropropusnom membranom)

Kroz ta tri sloja prilikom spusta lagano struji zrak, a nije hladno...ali da se tako penjem bilo bi mi prevruce.

(da je vani npr. 5C ili manje , uzeo bi softshell jaknu s membranom (kao ova tvoja), a za uspon bi obukao 100g. fleece koji bi sluzio i za spust, a onu majicu - midleyer bi ostavio doma).

Problem je sto treba imati brdo opreme da se moze najbolje iskombinirati odijevanje ovisno o vremenskim uvijetima.

Pretpostavljam da si zakuhao kod uspona.
Ili ces nabaviti neku jaknu bez membrane koja vise dise ili lagani fleece (ili neki drugi materijal koji ce sluziti kao toplinski izolator - meni osobno fleece najbolje odgovara), a najbolje oboje pa ces vec skuziti koja kombinacija ti pri kojoj temp. najvise lezi.

Ja jos neznam nikoga tko je iz prve uspio posloziti, nazovimo to, borbeni komplet za outdoor aktivnosti...za to ce ti trebati novaca, vremena i iskustva

p.s.
Namjerno nisam navodio tocne nazive materijala od kojih su recimo ovi moji 1.st layeri ili membrane u jaknama (npr. svi su culi za gore-tex, a i on se rangira od losijih prema boljima/skupljma) jer bi ionako kompliciranu tematiku, zakomplicirao do daske...dosta je to individualno, sto nekome pase, drugome i ne mora i tak.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 24.10.2010. u 02:34.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 02:50   #6709
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,822
Ja upravo došao kući. Kako stvari stoje nisam se zgazio toliko da se ne bih mogao za 7h naspavati i detoksati dovoljno da mogu dopedalirat do tunela.

Na autocesti iznad save kod zaprešića je pisalo 14°C, puno ako se mene pita

Taman mi se roba posušila i ja se nadam da će se sile svemira poklopiti i dopustiti mi da otpedaliram još jedno sljeme sutra.

Nik, frend koji ide s tobom je jedan od bržih ili? Ja ne mislim imati brz tempo. Brži nego u petak, al opet ne previše
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 09:53   #6710
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Od brzih je penjaca, ali necemo ici brzo, laganini tempo, ipak je ovo meni treci dan za redom i uopce mi se nece zuriti

Jucer je isao jedan njegov frend s nama koji na Sljemenu nije bio godinu dana...covjek je izdusio do gore, a kad smo se popeli bolje da i ne pitas.

Lagani tempo bez velikog preznojavanja (pogotovo sad kad je gore hladno).
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 10:25   #6711
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
Tek iz kreveta, zakasnio na Vucu

Nik zanimljivo i korisno štivo. Pretpostavljam da zimogrozniji više potroše, sreća nisam taj
Još ne znam hoću li na Sljeme
murina je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 11:11   #6712
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,432
meni je jedan trener rekao, ako ti je zima - vozi brze bitno je da se na vrhu presvuce u suho i nema bolesti
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 16:48   #6713
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Danas smo se spustili za mene novom rutom.

S vrha spust do Cinovnicke livade pa lijevo prema Hunjki (staza 44)
Od Hunjke stazom 23 sve do Gorskog zrcala i dalje makadamom Mrzljak (Markusevecki).
To nam jos nije bilo dosta pa smo se popeli cestom na neki breg, spust s njega do onih teniskih terena kod Dotrscine i tu Dotrscinom ostatak puta sumom.

Ukupno nesto preko 37km.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 19:33   #6714
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Jel bilo blata od Hunjke ? Kakva je ova staza 23 ?

Mi smo produžili lijevo (ima križanje lijevo Goršćica, desno Gorsko zrcalo), prema Goršćici, pa onda makadamom do Bidrovca. Od Hunjke do Goršćice ima blata i vode ohoho.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 20:02   #6715
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
To ti je put sirine auta, nije bilo blata uopce osim na 2-3 mjesta koja zaobidjes kroz sumu - i tako vecinom staze.
Ali na samom kraju nekih 500m prije nego sto izbije na makadam kod G. zrcala, je bilo blata jer je pala kisa netom prije nego sto smo naisli, tako da je posred puta tekao potocic pa smo izasli blatnjavi ko prasci
Na svu srecu, kisa nas je jedva i dodirnula - malko poskropila.

IMHO, 23ojka nije Bog zna kaj, totalna pustos, ima dosta truckanja pa je frendov HT poskakivao sve u 16 - fulka to pojede za dorucak ...ima dosta strmih dijelova, jedna dionica strma je kao Gipsova staza, ali kroz sumu izmedju drveca s tepisonom od lisca sirine dlana - tako da je bilo veselo.

Ali je zato okolis jako zanimljiv, poludivlji.
Fora je bilo voziti uz zubor potoka.
Ja zadovoljan.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:37   #6716
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
NIK !!!! veoma koristan trebalo bi to staviti kao nekakav FAQ za bicikliste!

Problem mi je na usponu, danas sam bio na papuku s ekipicom manje, nisu u nekoj kondi dvojica pa je bilo puno pauzica sto me ubija jer uzbrdo kuham u toj jakni a nizbrdo je jakna taman, jos navucem onu traku preko usiju, i sada nove velocity hlace koje su stvarno idealne i volio bih majicu dugih rukava od istoga materijala! bila bi sigurno dosta! na Papuku brdo planinarskih staza koje su prazne pa se moze fino piciti! spustali smo se i niz skijasku stazu tam( na 10cm od slomljenog stupa od zicare sam zakocio uopce se nevidi iz trave skoro sam na nosu do dolje isao) sve u svemu super, uskoro ponovo idem i u Pakrac u bike park- jedva cekam!!
Jos nes mrzim nositi ruksak s rezervnom opremom, uvjek natrpam frenda, a onda nestane bas puno! moracu to ocito u ovim uvjetima promjeniti!
tomiotok je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 21:56   #6717
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,505
Citiraj:
Autor tomiotok Pregled postova
Jos nes mrzim nositi ruksak s rezervnom opremom, uvjek natrpam frenda, a onda nestane bas puno! moracu to ocito u ovim uvjetima promjeniti!
Imaš manjih ruksaka, tipa do 10L za 150-170kn. Staviš ga na leđa, stisneš napred kopču kod prsa i ne ide on nikamo. Niti ga ne osjetiš na leđima, a jako koristan jer ti stane obleka unutra i jasno oprema i alat za bajk ako se nešto dogodi
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2010., 22:44   #6718
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 446
Bio do Hervisa i kupio ekipni softshell, možda i zadnji L veličine
Isprobao večeras na 12ak stupnjeva 1st layer + softshell i prokuhao Morao sam povremeno ventilirati raskopčavanjem u vožnji. Bit će to super za 5, 6 stupnjeva
murina je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 09:40   #6719
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Na Sljemenu je pao prvi snijeg...2cm
Ali od sutra poboljsanje, pa krajem tjedna juzina...uglavnom, bit ce ovaj tjedan odlican za jesenske voznje po Sljemenu.

Meteopati se nece dobro provesti he, he.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2010., 12:08   #6720
tomiotok
Registered User
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Otok, Osijek
Postovi: 5
kako idete gore kad je blato, cestom ili??
na Papuku nam je bilo sve dobro dok kotac ne proklize za dva kruga onda je problem krenuti pa me zato zanima!
tomiotok je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na