Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP > A1
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2017., 22:09   #631
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,039
Dakle, 300m od odašiljača i 20 km od Prodigya u Umagu, ovo je večeras moj speedtest rezultat:
http://www.speedtest.net/my-result/6329027974
Dakle, 1 Mbit uz ping 130, najviše nategnuo maloprije 3mbit na drugom odašiljaču.
Tak da znate što možete očekivati na moru preko ljeta od VIP infrastrukture
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 02:34   #632
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
Kad ispituješ bilo koju antenu osnovna je stvar da u njenoj blizini nesmije biti metalnih predmeta
( tvoje potkrovlje sa lancima i kablovima koje vise po LPDA) i ljestve kazuju da nemaš ni osnove o tome
Kao prvo sljep si ocito, oce to sa godinama na koje se pozivas... jer lanac je pola metra od antene a isto tako ni jedan kabl ne dira niti je na anteni.
Zar zbilja ne vidis da je jedan coax pola metra od antene a drugi nesto manje niti su u upotrebi kao ni antena ispod. Stoji tako jos dok je baba mlada bila

Antena stoji na 2 drvene precke a ljestve velis... smetaju te ljestve ili ne ?

Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
????...ali ta štap antenica od TP-Linka mi izgleda da nije za 800MHz već 2,4GHz (wifi) ....zato
vjerovatno imaš
dobit 0-1 dBi i VSWR 1:beskonačno...bla, bla, bla,bla..., pa je i ona unutarnja aluminijska bla, bla, bla,bla...bolja od nje...badava i ti reflektori bla, bla, bla,bla...od metalnog profila ljestvi.
Sta sad ? Smetaju ljestve ili ne smetaju ? Pa nisu bas te ljestve tu slucajno teoreticaru, jer da si prolistao ovaj topic vec bi vidio
jedan primjer gdje su bas takve ljestve i bas TA TP Link antenica dali najbolji rezultat no glavno da znas seruckati bez prakse ili nekog pokaznog primjera.

Ono sto ti ne vidis na toj slici a tu je je:




PVC BURE

E da ne kenjas toliko teoretski nebi ti palo na pamet pa sto router na metalne lotre ? Bio je prvo na buretu, bio je na krovu te verande, bio je svagdje
gdje mi se sprdilo da ga stavim pa da si i ti tu bio i na glavu bi ti ga stavio ako bi mislio da je to dobra pozicija a sve si nesto mislim da bi bila jer osim
cangrizanja i prosipanja teorije nisi doprinjeo ama bas nista u ovom topicu osim sto zanovetas.

btw, koja to aluminijska unutarnja, moze neka slika da se to vidi kak zgledi ili imas samo teoriju o tome da je unutra neki aluminij ?!?

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
A da probaš kod mene?
��
Koliko je dugačak kabel od tih tvojih antena?
Znaci ipak je odašiljač na silosu? Kako si saznao? A meni na vip službi za korisnike rekao da je na dvd valpovo ������
Ovaj kabl mi je 2,5m i to rg174, imam kablove H155 od 8m i kad sredim konektore moze, nije frka.

Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Pa ima nešto na DVD-u, doduše ja sam bio uvjeren da je Tele2
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Jeste probali zvati vip helpdesk, tražiti tehničku ppdršku i raspitati se o odašiljačima?
Ne znaju ni oni sami, kada sam postavio antenu prvi put normalno okrenio prema DVD-u a signal -67.. reko koji qujac koda nisam nista utako,
pocnem rotirati i evo ga na -53/54. Pogledam smjer ono desni cosak silosa. Prebacim na 3G a signal na 58%, rotiram prema DVD i ode 3G na 100%.

Dakle imaju 2 komada tj. Vip LTE na 800MHz ne ide sa DVD-a da ga hebes.

Evo 2 slikice danasnje pozicije. Inace vrlo losa jer sve desno od glavne ceste i prema Karasici nije uopce pokriveno kako spada. I prije sam to znao i
testirao no nije mi vrag dao mira pa reko idem opet probati, recimo nekih 100m jos desno ako se ode od silosa tj. na sami pasnjak sa mobitelom jedva i 10Mbps se uhvati.

Rezultati su mi na laptopu, uglavnom 35/25 bez antene iako je SINR dobrih -67 a sa antenom sam dobio najvise 40/28 uz SINR -56, sutra cu opet tu sa drugom antenom.
U boci je sok od bazge, nije piva




edit:

D/G iliti dege sta god ti to znacilo... vidi...



U tom tavanu, trenutno sada bez ikakvih vanjskih antena na 1,5m od onoga lanca, ima nesto kablova okolo a iza routera na 1m je limeni dimnjak od centralnog.
Sutra ti okinem sliku po danu jer i ovako si sljep pa da vidis gdje se router nalazi. Ja ovo ne radim da reklamiram antene bilo koje, ili Vip ili Teletinu itd...
Niti imam potrebu teoretskog filozofiranja, meni je moja brzina OK a ova brzina je sa jos manjom antenicom za 2,4GHz isto TP Linkova sam manja

Ako nemos doprinjet nekom korisnom informacijom ili pokaznim primjerom ili pokusajem/testom/probom onda ckomi bolje...
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 27.05.2017. u 02:55.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2017., 09:34   #633
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,161
...pa pogledaj sam svoju sliku u postu #268 gdje si svojim komentarom zamjenio antene u tom uređaju...desno gore na prozirnoj plastici je antena za 800MHz a dolje lijevo na PCB kraj pitgail priključaka su za wifi 2,4GHz. Svatko bi trebao znati da je na višim frekvencijama kraća valna dužina a o tome ovisi i mjera antena.
Sve što sam ti dosad napisao je točno a ti i dalje nastavljaš sa uvredljivim "glagolima" ....

...dok te naučim...izgubit ću te ....
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 10:45   #634
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
...pa pogledaj sam svoju sliku u postu #268 gdje si svojim komentarom zamjenio antene u tom uređaju...desno gore na prozirnoj plastici je antena za 800MHz
Nije tocno, ne moras me uciti, posto si star cekat cu da prirodno otegnes papke pa ce biti mir...

Ta "plastika" je unutarnja WiFi antena.


http://iknowsomething.com/orange-lte-i-ruter-zte-mf283/

http://iknowsomething.com/wp-content...Fi-Antenna.jpg

Pogledaj sliku jos jednom pa procitaj opis linka u address bar-u
Ljepo pise sljedece u u linku:

Citiraj:
Router-ZTE-283-Inside-4-WiFi-Antenna.jpg
E sad ako smatras da je Poljak Krzysztof Przygoda jos 2014 napravio gresku kada je napravio test tog routera pisi tamo njima...


edit:

rekoh da cu staviti sliku pa da cujem malo tvoje teorije o smetanju lanaca, kablova, limenih dimnjaka itd...





Pa kako je sad to moguce ? Cuda li cudna... jos gore nepropisno i protivno svim teoretskim ucenjima, gore 2-3dBi antenica za 2,4GHz WiFi...
Ako je maknem nema preko 80Mbps... nece djubre u teoriji da isporuci vecu brzinu ako maknem tu nepropisnu antenu.

Jos su i ove Klanfe blizu routera, mozda one usmjeruju signal.
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 27.05.2017. u 11:33.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 11:30   #635
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,161
..pa vidi se da je pogriješio...wifi dipol je 2x3cm a dipol za 800MHz je 2x9cm ( te unutarnje nisu dipoli već su obje skraćene radi ograničenog prostora u kućištu što svatko iskusan vidi a i razliku u dimenzijama ).
Ako vjeruješ svemu na net-u što vidiš nije ni čudo što toliko griješiš od dobiti antena pa nadalje

Neka tek sam u 60. godini
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 11:49   #636
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor D/G Pregled postova
..pa vidi se da je pogriješio...wifi dipol je 2x3cm a dipol za 800MHz je 2x9cm
Hmmm... a zasto favoriziras frekvenciju 800MHz ili smatras da je ZTE ugradio pcb antenu samo za 800MHz ?

Zasto bi stavili solo antenu za 800Mhz a uredjaj radi isto tako sa LTE na 2600MHz i LTE 1800MHz.

Gdje su onda "dipoli" za 1800/2600MHz LTE ? A gdje je onda "diplol" za WCDMA 2100MHz ? A gdje je "dipol" za GSM 1800/1900MHz ?




Jel to photoshop mozda ? Vidis da sad pises gluposti... Covjek koji ga je rastavio je debil i grijesi a ti koji ga nisi vidio uzivo ni kompletnog bacas teorije o aluminjiskoj 800MHz anteni.

Drugim rijecima, razguli...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2017., 12:02   #637
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,161
Lako se prilagodi duža antena na više frekvencije ali kratku na nižu frekvenciju teže pogotovo što se gubi na efikasnosti a spominjem 800MHz jer je VIP koristi

ps: nigdje Poljak nije naveo to što tvrdiš. Pošto imaš homebox probaj tamo kod antenica na PCB skinuti limeni poklopac odakle idu izvodi do tih antenica i pročitati oznaku čipseta pa proguglaj datasheet....
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2017., 16:01   #638
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,864
Dobio poziv jučer iz vipa, automat me obavještava da sam prekoračio ugovorenih promet i da mi preko dana spuštaju brzinu a po noći ostaje ista. 08009191 iki tako nešto je broj. Serem sad pa ne mogu pogledati 😂😂😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2017., 16:02   #639
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 399
Pa ne seres od jučer? 😂😂😂


Sent from my iPhone using Tapatalk
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2017., 20:37   #640
donatello
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Uvedena opcija dodatnih 100 GB po full brzini za 30 kn mjesecno bez ugovorne obaveze.
Ako je nekom malo 100 GB po punoj brzini kroz mjesec dnevnog prometa moze za 30 kn ukljucit jos 100 GB.
donatello je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.05.2017., 22:05   #641
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,864
Citiraj:
Autor mdodig Pregled postova
Pa ne seres od jučer? 😂😂😂


Sent from my iPhone using Tapatalk
haha ne ne ali sam trenutno slao faks 0800091091

Citiraj:
Autor donatello Pregled postova
Uvedena opcija dodatnih 100 GB po full brzini za 30 kn mjesecno bez ugovorne obaveze.
Ako je nekom malo 100 GB po punoj brzini kroz mjesec dnevnog prometa moze za 30 kn ukljucit jos 100 GB.
vidio i ja na webu ali kad se logiram na moj vip jos uvijek nema te opcije da se kupi, samo ono zatelefoniranje u druge drzave
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 08:16   #642
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,039
Jel netko imao problema oko obračuna potrošnje?
Jutros u 07 i nešto sati provjerim potrošnju na Mojvip stranici i prikazuje mi xx MB utrošeno.
Samo što je prvi u mjesecu, a osim toga i potrošnja 00-08 se ne bi trebala obračunavati
Možda računaju po nekoj drugoj vremenskoj zoni
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 11:49   #643
Dusan
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 136
Kod mene još uvijek stoji na moj.vip od 06.34 sati da je potrošeno 532/102400. Treba reklamirati?
Dusan je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 12:15   #644
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,039
Ja reklamirao mailom i čekam odgovor. Ne izgleda mi logično iskazivanje takvog troška.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 13:02   #645
Dusan
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 136
Nazvao ih ali vele da oni tu ne mogu ništa, tek na izlistaju to se bude vidjelo, ako bude?

Zadnje izmijenjeno od: Dusan. 01.06.2017. u 13:12.
Dusan je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 17:28   #646
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Ja sam opcenito zadovoljan Homeboxom
Brzina
I to spojena sa cca 80 metara utp kabla od routera.BS na koji se spajam

HOMTOM HT17 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 18:59   #647
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 343
A jeli itko naša opciju za ukljucivanje dodatnih 100 giga?
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2017., 20:37   #648
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,039
Moj box je odlučio krepati, prijavljen kvar, šalju mi drugi.
Od prije tjedan dana svi veći transferi s neta na LAN portove daju datoteke kojima crc ne štima.
Skineš zip file od 200MB 5 puta zaredom, svaki puta drugačiji checksum. Skinuti ISO image od 4GB je nemoguća misija. Testirano na dva kompa, mijenjani kablovi, portovi,... Događa se samo kod većih brzina, ako spojim komp na manjoj brzini onda radi ok. Valjda se pregrije ili tako nešto. Preko wifi radi sve ok.
Čudan kvar.
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 00:53   #649
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Evo malo novosti oko ove "moje antene", za razliku od prijasnjih testiranja danas sam djelomicno zadovoljan rezultatima.
Bio pokositi jednu bascu pa usput ponio cjelu aparaturu. Kako je u pitanju prema google maps 1km zracne linije i sasvim drugi
odasiljac vrlo me zanimalo kakve cu rezultate dobiti s obzirom da sam i samu antenu malo redizajnirao.

Testiranjem kod sebe i prijasnjim lokacijama koje su sve unutar 500m zracne linije sa tako redizajniranom antenom nije donjelo
nikakve povoljnije rezultate naspram obicne WiFi antenice ili rada bez antena. Jednostavno je ovaj odasiljac jak tj. preblizu sam
mu te je SINR uvjek 100% bio 5/6 ili 25. Sve se svodi na to, gdje se pozicionira router i tamo je maximala + 10Mbps prikljucivanjem bilo koje antene osim vipovih lopata.

Odasiljac:



Duplo je nizi od trenutnog na silosu ako ne i vise od duplo...

Lokacija testiranja:



Znaci ciljano ziva suma, basca... router se nalazi nekih 50/60cm od zemlje na pvc buretu a antena je ravno na 2m od zemlje. Pogled antene je ovaj:



Visnja i sljiva ne smeta jer gleda izmedju no to je tako namjerno ciljano da lovim pravac izmedju 2 kakti drveta naravno ne 100-godisnje hrastove
Zica je nizja i ne smeta ali zato je loza vislja od antene cca 30cm i smeta.

Sam router je opet sa svih strana "pokriven" zelenilom i na vrlo maloj visini od zemlje. Inace LOS prema odasiljacu je nemoguc i sa krova kuce
jer izmedju ima gro zgrada i visljeg drveca, u tim uvjetima router bez antene prima ovakav signal:



Max brzine 2 mjerenja:



U pravilu 30/35Mbps, ovih 40Mbps sam samo jednom od 15-tak mjerenja iscupao.

Router sa antenom u desnom konektoru gledano od iza, konektor iznad utora za SIM karticu. Status signala i brzine:






Router sa antenom u ljevom konektoru gledano od iza, konektor nasuprot utora za SIM karticu. Status signala i brzine:





Maximala koja se dogodila samo jednom sa antenom u desnom konektoru:



Isto tako sam primjetio SINR padove u smislu da padnu na 5/6/12 sa 18/22/25 iako ostanu 100% ako je antena prikljucena a
bez antene padne i taj postotak ispod 80%. Zajednicko je u oba slucaja da to traje 5-10min i da brzine padaju sa ili bez antene jednako
za cca 10Mbps u downloadu i 2-5mbps u uploadu.

RSRP i RSSI ne mjenjaju svoje vrijednosti u tim intervalima !! Odakle dolaze smetnje tesko je reci, okretao sam antenu prema
3km dalje silosu ali nisam se uspio spojiti na njega, ovih dana cu otici jos dalje na jedno 3km od ovoga odasiljaca a 6km od silosa pa cemo vidjeti ima li razlike.

Malo o redizajnu antene.

Kako se Iskra P-5045 zapravo sastoji od 2 djela i pokriva 470-862 MHz podrucje odlucih joj odstaniti drugi/zadnji dio antene gdje se i onako
nalaze direktori za prijem od 470MHz do cca ~650MHz. Naravno ovo su odokativne brojke te bi zapravo valjalo izmjeriti ukupnu duzinu zadnjeg
sadanjeg direktora pa shodno WL otprike vidjeti jel sad raspon 862-680/650MHz itd...

U odnosu na cjelokupnu duzinu antene izmjerio sam sljedece:

RSRP je 1-2% losiji na svim lokacijama.
RSSI je 5% bolji na svim lokacijama.
SINR je "mirniji" u vidu osciliranja no niti je losiji niti bolji, duzi su periodi visljeg SINR-a.

* % nije doslovce xx% manje ili vise u odnosu na neki broj nego se odnosi na vrijednost statusa signala, -67 je -68 itd...


Izgled antene:



Kracenje viska od 1cm i spajanje zadnjeg kraja antene:



Nova rupa za prihvat coax-a i nosac antene je premjesten na donji dio te nije u kontaktu sa samom antenom jer je postavljen isto kao i u originalnoj verziji na gumice koje drze sarafe.



U globalu sam zadovoljan jer RSRP -67 na 1km i 50Mbps je solidna brzina s time da je to mjereno sve od 17-20h te vjerujem da bi sada oko ponoci to bilo sigurno 10Mbps vise.
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 03.06.2017. u 01:15.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 07:52   #650
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,161
Dobro izvedeno ispitivanje
Kod prepravke antene si dobro uočio da se na križni vod među dipolima nesmije spojiti nosač već mora biti izolirano.

ps: Neznam samo da li si mjesto kratkospojnika iza zadnjeg (najdužeg dipola ) podešavanjem dobio jer je kod LPDA
to kritično mjesto radi dobiti i impedance antene (vidi prvu/drugu sliku mog posta #618).
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2017., 23:53   #651
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,864
Netko je pitao za dodatnih 100 gb. Nema opcije preko weba, mora se zvati podrška i tražiti da uključe tu opciju. Još 100 gb za 30 kn

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 00:10   #652
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
Ima na moj.vip.hr pod 'moje opcije'.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 00:47   #653
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,864
Nekidan nije bilo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2017., 00:50   #654
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 343
Evo i u mene od danas ima
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 17:56   #655
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
http://www.vipnet.hr/homebox?utm_sou...ebox_Turbo_Vip

Prema ovome svima je sad dostupan 4G homebox turbo, sa naravno 100GB prometa i nocnom tarifom, jos se samo ceka t mobile. Izgleda da je tele2 ipak nesto pokrenuo
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 18:16   #656
selk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Garešnica
Postovi: 256
Da, svima je dostupan sada homebox turbo, jos samo kada bi slozili da internet radi tijekom telefonskog razgovora, onda bi to bilo savrseno.
selk je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 19:04   #657
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,953
Homebox Turbo je svima dostupan već mjesecima
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2017., 20:22   #658
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Mislio sam da je još uvjek bio dostupan samo onima koji nisu imali tehničke mogučnosti za min 4MBita.

Nego, koliko se puta može aktivirati opcija 100GB?
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2017., 09:30   #659
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,953
Jednom u mjesecu, opcija je trajna.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2017., 16:33   #660
xarfaxus
Premium
Moj komp
 
xarfaxus's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 53
Sve je to super da je dostupno širokog krugu ljudi, ali brzina dosta pati...

Ja kad sam uključio Homebox turbo mi je bila bar 35 do 45 mbit/s brzina, a sada je 20 - 30 mbit/s i još s time da se baš osjeti ta zagušenost... Ne znam, ne bih ja koristio s drugima baš.

Sad je vjerojatno par ljudi uzelo pa je tako, a samo je jedan repetitor za veliko područje.
xarfaxus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na