Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.02.2014., 17:45   #631
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,132
To ti stvarno nije nikakava dilema, uzmi pare, i kupi drugi, još ćeš jeftinije proći.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 19:13   #632
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,108
Jel netko uspio srediti USB OTG nakon KitKata? Nikak da natjeram da mi prepozna USB stick.

Probao sam Total comander s USB-Stick pluginom - izbacuje "Google play response: dont allow 561", Nexus Media Importer zeza da program nije registriran.
EDIT: Ok, vidim da bi uskoro trebao izaci fix za .de rom.

EDIT2: dosao update, omogucen je USB OTG za USB stickove, read i write.

Zadnje izmijenjeno od: reboot. 20.02.2014. u 23:32.
reboot je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.02.2014., 19:25   #633
tommyman1507
Premium
Moj komp
 
tommyman1507's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 416
Ode i moja motorola nazad. Počeo zvučnik srat dok razgovaram tj. zvuk se prekida i krcka. Pojavila se i dva izuzetno mrtva piksela. Onaj poklopac iza je labav i škripi dosta. Nije ovo ništa bolje od kineza. Neken N6 je bolje napravljen od ovog dreka.
tommyman1507 je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 19:42   #634
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A bokte... tolko i o kvaliteti Motorole G...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 19:47   #635
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,683
a bas san se mislia ocu je narucit :S
citan zadnjih 10 strana teme,i na kraju me posere
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2014., 21:00   #636
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
Fail je mobitel,citam po netu ima mušica dosta. Inace je strava osim kamere. Ipak toliko jeftina cijena nosi i jako jeftine dijelove.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 07:57   #637
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
Ja zasad drzim fige da sve i ostane tako, a jako veliki community je garancija da ce i CM ispast kako treba
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 17:21   #638
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,132
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Fail je mobitel,citam po netu ima mušica dosta. Inace je strava osim kamere. Ipak toliko jeftina cijena nosi i jako jeftine dijelove.

Ovo je vrlo inteligentna izjava, pogotovo jer si ju tako fino argumentirao!

Evo da ja iznesem svoje mišljenje na ovu tvoju izjavu.

Motorola Moto G je uređaj kojeg će ili su kupili u 90% slučajeva ljudi koji znaju zašto, kako i šta dobivaju za svoje nofce.
Dakle to je ekipa koja kupuje uređaje zbog iznutrica (čitaj, specifikacija) a ne zbog imena, izgleda i/ili statusnog simbola (apple, samsung...).
Samim time, to su ljudi koji prate forume bilo da se informiraju ili da sami informacije daju. Stoga je logično za zaključiti da će se u slučaju moto G znati za svaku sitnicu, bubu, nepravilnost, neispravnost... prije i detaljnije nego za recimo jedan iPhone ili Samsung Galaxy (umetni broj).
A samim time je normalno da će slika o Moto G biti na očigleda gora nego što to ustvari možda je.
Kako i šta time mislim.
Pa ajmo ovako, ako uzmemo (bubam brojeve reda radi) da je prodano milju Moto G uređaja, i ako uzmemo da je ovo što sam ja naveo oko vrste kupaca tog uređaja točno, to bi značilo da ćeš ti dobiti sliku i priliku od 900 tisuća primjeraka tog uređaja, i naravno da će se u toj brojci vidjeti skoro svaki bug i mana.
Dok recimo za jedan iPhone koji proda isto toliko uređaja, za koliko ćeš tih uređaja ti dobiti pravu sliku kakvi su putem interneta, evo ja ću bubnuti, možda 5%, zašto, zato jer je iPhon kupovan od strane onih koji se vode modom, brendom, imiđem, fanizmom i ostalim pomodnim razlozima i naravno da od takvih nikada nećeš dobiti pravu sliku uređaja.
I sve jedno ti izađe na vidjelo ovako nekaj https://www.google.hr/search?q=explo...w=1920&bih=989
a to je samo jedan manji broj prijavljenih.
Kaj bi onda trebali reći za njega da je ne fail, nego totalni fail!!??
Da ne krenem sa SGS linijom, gdje ima još manje onih koji znaju kaj imaju u rukama, a izvještaja o tome kaj s tim uređajima ne valja ima još i više!

Ajmo malo ne generalizirati.
Motorola Moto G je najbolje što se desilo mobilnoj industriji u jako dugo vremena i ako obistine svoju izjavu da imaju namjeru izbaciti budget phone za 50$ onda mislim da se i svi kinezi (osim pojedinih marki) mogu slobodno oprostiti od bilo kakve prodaje osim u Kini (ali njima je to itekako dovoljno)

My 2 P
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 20.02.2014. u 17:32.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 17:30   #639
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ovo je vrlo inteligentna izjava, pogotovo jer si ju tako fino argumentirao!

Evo da ja iznesem svoje mišljenje na ovu tvoju izjavu.

Motorola Moto G je uređaj kojeg će ili su kupili u 90% slučajeva ljudi koji znaju zašto, kako i šta dobivaju za svoje nofce.
Dakle to je ekipa koja kupuje uređaje zbog iznutrica (čitaj, specifikacija) a ne zbog imena, izgleda i/ili statusnog simbola (apple, samsung...).
Samim time, to su ljudi koji prate forume bilo da se informiraju ili da sami informacije daju. Stoga je logično za zaključiti da će se u slučaju moto G znati za svaku sitnicu, bubu, nepravilnost, neispravnost... prije i detaljnije nego za recimo jedan iPhone ili Samsung Galaxy (umetni broj).
A samim time je normalno da će slika o Moto G biti na očigleda gora nego što to ustvari možda je.
Kako i šta time mislim.
Pa ajmo ovako, ako uzmemo (bubam brojeve reda radi) da je prodano milju Moto G uređaja, i ako uzmemo da je ovo što sam ja naveo oko vrste kupaca tog uređaja točno, to bi značilo da ćeš ti dobiti sliku i priliku od 900 tisuća primjeraka tog uređaja, i naravno da će se u toj brojci vidjeti skoro svaki bug i mana.
Dok recimo za jedan iPhone koji proda isto toliko uređaja, za koliko ćeš tih uređaja ti dobiti pravu sliku kakvi su putem interneta, evo ja ću bubnuti, možda 5%, zašto, zato jer je iPhon kupovan od strane onih koji se vode mogom, brendom, imiđem, fanizmom i ostalim pomodnim razlozima i naravno da od takvih nikada nećeš dobiti pravu sliku uređaja.
I sve jedno ti izađe na vidjelo ovako nekaj https://www.google.hr/search?q=explo...w=1920&bih=989
a to je samo jedan manji broj prijavljenih.
Kaj bi onda trebali reći za njega da je ne fail, nego totalni fail!!??
Da ne krenem sa SGS linijom, gdje ima još manje onih koji znaju kaj imaju u rukama, a izvještaja o tome kaj s tim uređajima ne valja ima još i više!

Ajmo malo ne generalizirati.
Motorola Moto G je najbolje što se desilo mobilnoj industriji u jako dugo vremena i ako obistine svoju izjavu da imaju namjeru izbaciti budget phone za 50$ onda mislim da se i svi kinezi (osim pojedinih marki) mogu slobodno oprostiti od bilo kakve prodaje osim u Kini (ali njima je to itekako dovoljno)

My 2 P
U potpunosti se slažem s tobom sa svime što si rekao ali ovo zadnje da će izbaciti smartphone od 50$ ne znam baš jer imaju novog vlasnika koji je obećao da će u 3 kvartala postat profitabilni i taj CEO što je izjavio to je napustio firmu ali živi bili pa vidili možda i nastave tim putem.
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 17:35   #640
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,132
Ako Lenovo misli imati profita od uređaja napravljenih od strane Motorole, onda im to mora biti skoro pa primarni cilj, jer realno, nemaju šta tražiti u high end segmentu, to je odavno popunjeno i tamo se nemogu probiti dovoljno brzo i dobor da bi imali profita, ali u low-mid end segmentu ima jako puno mjesta za napredak i tome je Moto G čisti dokaz.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2014., 17:49   #641
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Uređaj je super i puno nudi za cijenu koju košta pa se moraju i manje mane uzeti kao olakotna okolnost i kao što navodiš nije to proizvod koji se prodaje kao Samy ili jabuka ali s obzirom na cijenu i duplo pa i 3-duplo je jeftiniji pa netreba očekivati ćuda ali cijenom od cca 200ojra je OK, nema ugovorne obaveze prema nikome i podržava sve kartice dok se za tu cijenu dobiju puno lošiji uređaji uz razno-razne opcije kod operatera pa ispada i skuplje.
Baš sam vodio raspravu sa legom koji je uzeo u Tele2 LG L7 koji je neusporediv po specifikacijama i onome što nudi(kupio na ugovor po 1kunu uz opciju 150+50kn mj. za uređaj pa ga uređa za 24mj izađe 1.200kn a dobio je skoro pa kantu Probao sam mu objasniti o ćemu se radi ali neide mu baš taj dio priće/tehnike glede dobiveno/plaćeno
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 17:59   #642
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Moja moto radi ko zvrk, sve stima, nema da skripi nista, zvuk odlican i evo upravo rusim rekord s baterijom 3d9h i jos je na 37 %
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 19:26   #643
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Ako Lenovo misli imati profita od uređaja napravljenih od strane Motorole, onda im to mora biti skoro pa primarni cilj, jer realno, nemaju šta tražiti u high end segmentu, to je odavno popunjeno i tamo se nemogu probiti dovoljno brzo i dobor da bi imali profita, ali u low-mid end segmentu ima jako puno mjesta za napredak i tome je Moto G čisti dokaz.
A pitanje je koliko je googlu Moto g bio profitabilan s tom cijenom, na raznim portalima pišu da su ga radili na rubu isplativosti i gotovo je sigurno da će Lenovo sa nasljednikom ići na veću cijenu ako žele tako brzo kompaniju pretvoriti u profitabilnu.
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 20:49   #644
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Koje su seronje u tom DPD-u.
Zovem ih oko 2 i pročitam broj da potvrdim da će danas doći i kaže mi žena da sigurno dolazi do 16h, pita hoće me spojit s vozačem, rekao ne treba, ne želim ga smetati. Zovem par minuta do 4 i kaže mi da će doći sigurno danas, dostavljači razvoze do 6 i do tada dolazi. Zovem u 18:20, opet me traži tracking number, no ovaj put ime, prezime i adresu te ide zvati dostavljača pa će mi se javiti. Javi mi se da je dostavljač na povratku za Zagreb, da je pokušao dostaviti no nije nikog bilo doma. Rekao cijeli dan nas je dvoje doma, još sam preuzeo jednu pošiljku što je došla DHL-om (tj. HP-om) i jednu CityEX-om. Kažem da je nemoguće da nije bilo nikoga, no ona kaže da je bio ujutro na što sam se ispričao da ja lažem jer nas je ujutro bilo troje doma.
Nema nikakve obavjesti u sandučiću, nitko me nije zvao na mobitel... rekla je da će dostaviti sutra.
Reci da niste stigli, nije vam se dalo, što god, a ne ovako praviti budalu od ljudi.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 20:50   #645
Strifer
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
U svakom proizvodnom procesu greške i defekti su neizbježni.
Zanimljiva činjenica vezana uz ovu temu je da je upravo Motorola prva tvrtka koja ja sebi uvela standard 6 sigma za svoju manufakturu. Ukratko rečeno u 1 000 000 proizvedenih cilj proizvođača koji prati taj standard je da samo 3.4 budu pokvarena.

Naravno danas kad se sve proizvodi u kini pitanje je kako koji proizvođač zadovoljava takve standarde. Poanta je uglavnom da se defektni modeli mogu naći, netko je više sretan a netko manje. Ne treba odmah sada skakati u ekstremne zaključke.

Evo ja osobno imam Cubot GT99 i nisam na njemu imao nikakvih problema vjerovali ili ne. A svi znate da taj mobitel i nije nešto poznat po kvaliteti izrade na ovom forumu

Razmišljam si naručit Moto G za tjedan dva (svoj cubot dajem mlađem bratu) valjda ću i ovaj put imati sreće da dobijem ok model. Što mislite hoće li mobicity skužit hrvatsku za PDV do 3. mjeseca? Toga me strah
Strifer je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 21:41   #646
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Koje su seronje u tom DPD-u.
Zovem ih oko 2 i pročitam broj da potvrdim da će danas doći i kaže mi žena da sigurno dolazi do 16h, pita hoće me spojit s vozačem, rekao ne treba, ne želim ga smetati. Zovem par minuta do 4 i kaže mi da će doći sigurno danas, dostavljači razvoze do 6 i do tada dolazi. Zovem u 18:20, opet me traži tracking number, no ovaj put ime, prezime i adresu te ide zvati dostavljača pa će mi se javiti. Javi mi se da je dostavljač na povratku za Zagreb, da je pokušao dostaviti no nije nikog bilo doma. Rekao cijeli dan nas je dvoje doma, još sam preuzeo jednu pošiljku što je došla DHL-om (tj. HP-om) i jednu CityEX-om. Kažem da je nemoguće da nije bilo nikoga, no ona kaže da je bio ujutro na što sam se ispričao da ja lažem jer nas je ujutro bilo troje doma.
Nema nikakve obavjesti u sandučiću, nitko me nije zvao na mobitel... rekla je da će dostaviti sutra.
Reci da niste stigli, nije vam se dalo, što god, a ne ovako praviti budalu od ljudi.
Ista stvar se meni dogodila prije par mjeseci s DPD-om.. Kao nije bilo nikoga kod kuce a ja pola dana potrosio cekajuci kao budala..
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 22:06   #647
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Ista stvar se meni dogodila prije par mjeseci s DPD-om.. Kao nije bilo nikoga kod kuce a ja pola dana potrosio cekajuci kao budala..
Isto iskustvo kao kolega koji je quotean, komentar sam već upisao na temu o naručivanju mobitela na internetu. Horor od kurirske službe, dabogda propali što prije. Moj prijedlog svima čim Vam prvi dogovoreni rok ne ispoštuju zovite ih i tražite dostavu ASAP, jer inače ćete imati problema. Ovo je dosta relevantno za temu jer mobicity koristi ove majmune za dostavu.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 22:23   #648
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Posto je mene gotovo pa nemoguce naci doma, tak ja stalno podizem pakete sa skladista, DHL-a, Overseasa, i sad po prvi puta DPD-a, i mogu reci da su ovi iz DPD-a sala naspram ovih dvaju.

Mene takodjer nitko nije zvao, niti ostavio ikakav papir, sto me skroz zacudilo, ali sam zato ja zvao zenu u ured prije dostave, i dogovorio kad trebam doci, odnosno zena je provjerila kad ce vozac biti u skladistu, i javila mi termin.

Kako sam dogovorio tako sam i podigao paket, nikakvih problema, jedino sto im je to skladiste i ured zbuksano u nekakvoj hali, zbrda zdola je sve to sklopljeno, ekipa djeluje poluneorganizirano, i tak, izgleda kao da su prekjucer poceli raditi pa da se jos uhodavaju. Sve skupa me se nije bas dojmilo, i kao sto vidim kakav prvi dojam, takva i usluga
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2014., 22:45   #649
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Evo izašao update za Moto G koji rješava probleme sa zvukom: http://forum.xda-developers.com/atta...5&d=1392805114
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 07:35   #650
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,434
Jep, i na mojoj DE verziji mi je ponudeno za skinut...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 08:13   #651
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
Jel moze netko na UK verziji provjeriti dali nudi update? Danas sam mislio poslati mob za VB, ako radi ovaj update ostaje kod mene.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 10:18   #652
Majti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Nema update-a za UK verziju :/
Btw. meni sve radi super na UK verziji..
Majti je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 11:10   #653
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Evo zove me vozač DPD-a da mi ima paket za dostavit i da li sam sada doma. Rekao nisam doma, ali netko će biti.
Sljedeće pitanje: A gdje vi to jeste točno na Stativama (mjesto pored Karlovca)?
Tek toliko o jučerašnjoj neuspješnoj dostavi.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 15:03   #654
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Jel ima netko možda problema sa zvučnikom tokom razgovora? jako slabo se čuje osoba s druge strane... a pojačano na najjače...
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 17:21   #655
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor triki555 Pregled postova
Jel ima netko možda problema sa zvučnikom tokom razgovora? jako slabo se čuje osoba s druge strane... a pojačano na najjače...
Pričekaj update on će ti to popravit
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 17:33   #656
triki555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: VŽ
Postovi: 322
Čak mislim da sam našao kako otkloniti taj problem. na xda je pisalo da tokom razgovora smanjiš glasnoću na najmanje. ugasiš mobitel i ponovno ga upališ. čini mi se da je sada bolje, jedino još moram testirati vani u prometu da budem sto posto siguran
triki555 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 18:34   #657
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,994
Kaže mi motorola uk da je kod njih ta verzija software na soak test.

Citiraj:
Further to your email I can confirm that the new software upgrade will be soon released in the UK.

The soak test has started already. However, I do not have a specific official announced date for the UK.
Kvot iz maila. Valjda će brzo?:/
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 18:49   #658
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Kaže mi motorola uk da je kod njih ta verzija software na soak test.



Kvot iz maila. Valjda će brzo?:/
Ma brzo će to, u Americi se već isporučuje i koliko sam čuo u Njemačkoj tako da će kroz par dana i u UK
Gondar je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 19:55   #659
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Kratki osvrt na Moto G 16gb. Uređaj mi je stigao, sve skupa 10ak dana iz mobicitya(bilo bi brže da DPD radi svoj posao). Uređaj radi, nemam nijedan problem koji sam vidio dosad po forumu i netu(držim fige da tako i ostane). Za razliku od kolege koji je dobio malo podebljani bundle, ja sam dobio samo mobicity vrećicu u kojoj je oriđiđi kutija, u njoj par papira, mobitel i najsocijalniji USB kabel na svijetu, kvalitete na razini onih kineskih tako da postoji ghost touch dok se mobitel puni. Odmah sam ga zamijenio nekim drugim koji imam doma i radi kako treba. 4.4.2 out of the box, rad očekivano fluidan, wifi prijam bolji od svih uređaja koje sam dosad imao, 3G isto. Build quality okej, bolje od kineza ali opet nije savršeno. Ono što mi se nikako ne sviđa je način na koji se skida back cover, sva sreća pa to neću imati potrebu raditi s obzirom da nema removable battery a ni SD karticu.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2014., 21:42   #660
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ja sam s mobacom jako zadovoljan, imho, bolji mi ne treba.
Za sad sam uocio dvije musice na mom dual SIMu:.

Prva je da ne mogu iskljuciti data promet. Maknem kvacicu u postavkama, ali on se opet spoji kad se otkljuca ekran, pa kad se zakljuca opet se odspoji. Zanimljivo. Na svu srecu u roamingu se to ne dogadja, inace bi bio jako ljut

Drugu sam skuzio danas, a to je da mi je drugi broj bio nedostupan kad bi me se nazvalo. Kad sam dosao doma, probam sa zeninog moba, i gle stvarno je tako.
Nazovem zenu s tog kakti nedostupnog broja (signal jak, sve pet, nikakvih naznaka da nesto ne valja) i dobijem ju. Ponovim opet poziv s njenog broja na taj drugi SIM, i proradi.
Sad treba samo vidjeti hoce li se to ponoviti, nemam pojma sto mu bi, jer signala je bilo ziher.

Drugih musica koje ekipa po internetu spominje nemam (jacina zvuka, ne blinkanje lampice...).

Neke stvari kod KitKata mi se ne svidjaju, imenik/dialer prvi, za ostale sitnice cu se valjda priviknuti ili pribjeci alternativama.

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 21.02.2014. u 21:49.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na