Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.03.2008., 14:06   #1
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Brisanje postova

naime, ako je neko mod/admin moze brisat sta oce i kako oce bez posljedica, dobro neka brise jer ovaj forum neko i placa (pa smije radit sta oce), ovo pisem zato sto u threadu VISTA tutorial mi je obrisan post jer sam spomenuo neke (po meni) ogromne mane viste....kao ovo nije thread o manama viste nego o podesenju.....a autor je u uvodnom postu osvrnuo na sljedece, citiram:

"...Prednosti su joj podrška za 64 bitne mikroprocesore, adresiranje više od 3,5 GB memorije (koliko je otprilike ograničenje 32 bitne), zaštićeniji kernel, obavezno korištenje potpisanih drivera (ovo može biti i mana ali pridonosi stabilnosti OS-a) i sl. Mane su što ne podržava izvršavanje 16 bitnih programa, alokacija memorije za aplikacije troši više memorije, potencijalna nekompatibilnost sa nekim (većinom starijim 32 bitnim aplikacijama), smanjenje performansi 32 bitnih aplikacija (većinom neprimjetno)…"

Cemu doticanje ovoga kad to NIJE tocno skroz i samo sam naglasio da primjera radi ProEngineer 2 i 3 na visti (nebitno 32/64) ima 80% usporenje i da je vista kao OS za neke specificne aplikacije "banana" da ne spominjem aplikacije koje uopce ne rade na visti........mislim isto kao na sudu napad se dotakne konkretne situacije a onda ju obrana nesmije komentirati......LOLCINA.

A najace mi je brisanje postova bez obrazlozenja (ne samo mojih), primjer:
Thread o lenovu 22" "neki lik" (inace novi clan foruma, nebitno ali eto...) napise, citiram:

"...He, za usporedbu ja sa 9800 pro guram C&C Generals u 1920x1200 sa full detaljima a to je directX8 igra a WOW mislim da je čak dirX7.."

Sto je u najmanju ruku BULLSHIT...ali dobro, ja i jos jedan cijenjeni clan foruma napisemo kako to nije istina, citiram sebe:

"Dobro, necamo sad pretjerivat, na toj rezi i high postavkama imas MAX 15FPSa (i to sam puno rekao)...."

Sljedi brisanje posta ez ikakvog obrazlozenja, po toj logici mogu otvorit temu tipa 6600GT u 1920x1200 na Ultra detaljima roka sve na min 100fpsa.........i izjava stoji da ju neki naivac uzme kao referencu za svoju kupovinu, stvarno kvalitetan pristup.

Uber Gosu je offline  
Staro 30.03.2008., 14:25   #2
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
ja cu odgovoriti samo na ovaj dio koji se odnosi na podforum Operativni sustavi.

ja mislim da u toj temi nista nije brisano:

vidish na temi ispod da se pojavi "kantica" ukoliko su brisani postovi, a na Vista tutorijal iste nema.

Mozda je doslo do nekih problema u radu servera, pa tvoj pst nije prihvacen (ili nesto slicno).
danij3l je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2008., 23:55   #3
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor DaNiJ3L Pregled postova
ja cu odgovoriti samo na ovaj dio koji se odnosi na podforum Operativni sustavi.

ja mislim da u toj temi nista nije brisano:

vidish na temi ispod da se pojavi "kantica" ukoliko su brisani postovi, a na Vista tutorijal iste nema.

Mozda je doslo do nekih problema u radu servera, pa tvoj pst nije prihvacen (ili nesto slicno).
Prvo hvala na ekspresnoj dijagnostici.
Kod mene nema mog i fleksovog posta, mora FF sredit malo, ali ova prva primjedba stoji i dalje.
@EDIT:
Malo nesporazuma, prvi post nije deletean nego je *****************an, sto mislim da nije u redu, dok drugi (lenovo220..) nevidim kao da ga nikad nije ni bilo.....Wtf...a znam da je jos neko iza mene nesto napisao(mislim FLEKS) ili sam ja nesto krivo pojeo pa me halovi peru.....
ENIVEJ nista strasno.
Uber Gosu je offline  
Staro 31.03.2008., 01:52   #4
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Mislim da je TOR argumentirao brisanje postovva na Vista tutorialu:
Citiraj:
Autor Tor
Svrha ovog topica je vodić za instalaciju i podešavanje Viste, pljuvanje po njoj možeš prebaciti na neki drugi topic.


Baja 001 je offline  
Staro 31.03.2008., 07:25   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
A čemu ovo dramatično otvaranje novog topica pod PiK zbog obrisanog posta, na tamo nekoj temi gdje je i napisano zašto je obrisan?
I uostalom da, moderatori imaju pravu ukloniti svaki post koji po bilo kojem kriteriju kršai pravila: spam, OT, piraterija, vrijeđanje.

I da, ovo nije sud, ti nisi odvjetnik pa stoga niti ne vidim imalo smisla u svemu ovome što si naveo gore.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na