Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2003., 09:42   #1
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Red face TREBA GA ZABRANIT !!!! pinnacle studio 8

koja su to gamad u tom pinnacle-u !!!!!
lijepo ja napravim neki filmic od jedno sat vremena, odem ga renderirat i da mi ga prebaci u DVD format, kad ono, zasteka nakon x minuta.
dobro, mislim si ja, pun mi je komp svacega, idem ja izformatirat, i samo instalirat studio.
i naravno, formatiram disk, instaliram sve drivere i SAMO STUDIO 8.
i opet se zbrejka, na istom mjestu.
izbacim ja taj clip na kojem se zbrejka, kad drugi put se zbrejka na slijedecem klipu
sad vec totalno pizdim, jel je film trebo bit gotov do Bozica ( ), otidjem na net, upisem u google sta me muci, kad vidim da to muci i 90% korisnika tog faking jadnog programa! a naravno pinnacle ne nudi nikakav support za to sranje od softvera!
nije ni cudo da pioneer dijeli taj jadni studio sa svojim przilicama (ipak je bolje pinnacle-u da proda po duplo i vise manjoj cijeni nego da ne proda uopce)
i sad sam 10ak sati rada bacio u vjetar, jel moram sve to radit u nekom drugom programu....
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2003., 10:25   #2
Mrvica
samo kad bih znao
 
Mrvica's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje malo
Postovi: 173
Re: TREBA GA ZABRANIT !!!! pinnacle studio 8

Citiraj:
Originally posted by miato
koja su to gamad u tom pinnacle-u !!!!!
lijepo ja napravim neki filmic od jedno sat vremena, odem ga renderirat i da mi ga prebaci u DVD format, kad ono, zasteka nakon x minuta.
DA jesu gamad jesu, ali taj problem sam imao i ja steka li ga steka! Rijesio sam ga da sam napravio capture u istoj rezoluciji u kojoj mi je trebao biti i taj DVD znaci MPEG2 720x576 i za sat i pol filma bitrate 5,5 Mbit/s. Rendering isto sa osobnim postavkama izlazni format DVD sa 5,5Mbit/s i mogu ti rec da radi, rendering tog sat i pol dugog filma mi napravi za nekih 20 min. ako nema puno onih efekata od hollywood fx. Poslije toga ga lijepo zaprzi na DVD (oko 50 min.). Razlicite rezolucije i razliciti bitrate u capture / rendering nije islo!
__________________
Mrvica je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 30.12.2003., 10:49   #3
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
ma meni ti je problem sta je kepcurano u max bitrateu (cinimse 20mbps).
a kazetu na kojoj je bio film sam vec 10x presnimavao.
tak da ne mogu opet radit capture
ima koja kvalitetna alternativa studiu ? kolko vidim, premiere nema opciju za izradu menu-a...
mislim, napravio sam ja vec 2-3 dvda prije, i fakat je dobro ispalo i sve, samo sto nijedan nije bio tolko dug (max pola sata).
valjda je u tom problem...
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2003., 18:31   #4
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Re: TREBA GA ZABRANIT !!!! pinnacle studio 8

Citiraj:
Originally posted by miato
...
nije ni cudo da pioneer dijeli taj jadni studio sa svojim przilicama (ipak je bolje pinnacle-u da proda po duplo i vise manjoj cijeni nego da ne proda uopce)...
Zapravo, Pioneer ga vec neko vrijeme ne nudi sa svojom DVR-A06, vec Uleadov software. Vjerovatno zbog takvih problema.

Pinnacle se (po mojem) iskustvu nikada nije iskazao po pitanju DVD authoring softwarea i enkodiranja AVI=>MPEG2. Adobeovi programi pokazali su se bolji (i hradwareski zahtjevniji), ali i poprilicno skuplji.

Volio bih da ti mogu pomoci, jer sam i ja imao isto iskustvo s drugim Pinnaclovim programom (i vec godinu dana se nije pojavila zakrpa za taj problem), ali nakon 5 tjedana isprobavanja (bilo je tu nekoliko verzija Windowsa, razlicitih zakrpa za Wine, razlicitih drivera, maticnih, IDE kontrolera,...) nije nista popravilo. Tako me nekoliko VHSa jos danas ceka da ih prebacim na DVD, jer jednostavno ne mogu.

Ako netko zna kakvo rjesenje, i mene zanima.

BTW, misim da nema smisla enkodiranja iznad 8mbps ako prebacujes s VHSa, dok je 6mbps nekakav optimum. Probaj taj MPEG2 prebaciti u AVI, pa onda u 8mbps MPEG2.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2003., 18:36   #5
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by miato
...
ima koja kvalitetna alternativa studiu ? kolko vidim, premiere nema opciju za izradu menu-a....
Adobe Encore DVD. Ne znam mu cjenu, ali sam cuo da je korak do profesionalih alata. Dolazi s Matrox RT.X10, zajedno s Adobe Premiere Pro (v.7) i Adobe Audition, samo sto ju je nemoguce nabaviti u nasim krajevima. Moze se, ali stariju verziju, koja ne dolazi sa tim softwareom.

http://www.matrox.com/video/products...suite/home.cfm
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2003., 18:58   #6
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Re: Re: TREBA GA ZABRANIT !!!! pinnacle studio 8

Citiraj:
Originally posted by gpremec

BTW, misim da nema smisla enkodiranja iznad 8mbps ako prebacujes s VHSa, dok je 6mbps nekakav optimum. Probaj taj MPEG2 prebaciti u AVI, pa onda u 8mbps MPEG2.
ma stvar je u tome da prebacujem sa DV kamere, a vec sam enkodiro u 20mbps, prebriso kazetu, tako da je nemoguce enkodirat u nekom drugom bitrateu
jedino mi je zao sto sam tolko vremena izgubio na obradjivanje filma, a nisam ni slutio da mi se nece htjet renderirat.....
a za adobe encore, hvala premec.
probat cu bar neki demo nabavit
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2003., 13:17   #7
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
djubre usrano je uspjelo izrenderirat film za 1 dvd.
i to iz negdje 10og pokusaja juuuuuupiiiiiiii.
jos mi je samo 1 ostao, onda se rjesavam tog sranja od pinnaclea i trazim nesto drugo
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2003., 13:25   #8
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249

sad sam tek skuzio da zvuk kasni za slikom
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2003., 15:20   #9
Mrvica
samo kad bih znao
 
Mrvica's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje malo
Postovi: 173
Citiraj:
Originally posted by miato

sad sam tek skuzio da zvuk kasni za slikom
S cime si prebacio to sa DV na hard ?
__________________
Mrvica je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2003., 16:29   #10
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
Citiraj:
Originally posted by Mrvica
S cime si prebacio to sa DV na hard ?
cinimise isto sa pinnacleom.preko firewire kartice.
al taj .avi film koji nije obradjen, dakle capture, je ful dobre kvalitete, i zvuk ne kasni.
a ovaj kojeg je pinnacle napravio, zvuk kasni, a jos je i slika sjebana, ima crte (interlace)
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.01.2004., 11:07   #11
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Miato, pogledaj P.M. kaslić...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 14:19   #12
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
evo uspio sam bez ikakvog beda pretvorit u .avi fajl taj projekt koji sam radio.
dakle, sad imam full quality (20mbps) .avi fajl sa svim prijelazima, titlovima i tim sranjem.
sad cu u dvd-labu napravit menije.
e sad me jos zanima, prije nego ga downloadam, jel moze on napravit odmah dvd root folder iz toga (sa onim svim video_ts i sl stvarima) ?
ak ne koji je program dobar za to?
a za snimanje na dvd imam imgtool (Thanx tin. )
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 14:45   #13
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
ak ne koji je program dobar za to?
a za snimanje na dvd imam imgtool (Thanx tin. ) [/B][/QUOTE]

Imaš premalo RAM memorije...(ja imam 2 Gb),a 20mbps ti je teški overkil...a zašto snimaš u avi-ju? ionak buš zgubil još više na kvaliteti jer ga moraš prekonvertirati,ili ti ili dvd autoring program,u kompatibilni mpeg format.daj snimaj odmah u mpeg-u pa ti nebu ništ padalo.imam ti nekaj za reći kaj se tiče AVI formata,al ti bum to poslao u P.M. da izbjegnem daljnje diskusije.Nije AVI format superioran zato kaj je "nekompresiran",a kompresiran je(!),nego zato kaj u svojoj strukturi ...idemo u P.M...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 15:50   #14
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
radio sam kepcure u tak velikom bitrateu jel drugacije u to vrijeme nisam znao (pred par mjeseci )
a kazeticu sam prebrisao, tak da taj avi fajl je sve sta mi je ostalo od filma
a sto se ticee memorije, ipak nisam toliko voljan davati jos 1500kn za ram da bi mogao snimat amaterske videje.
sta je previse je previse
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 15:58   #15
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
dobro...daj si onda taj avi fajl presnimi na neki dvd-rw medij da si ga tijekom eksperimentiranja ne uništiš,pa onda nastavi dalje.uzmi si TMPGNC.to ti je jedino rješenje,najkvalitetnije i najjeftinije moguće.sporo je...ali ima bezbroj mogućnosti.Ja imam punu,registriranu verziju.jednostavni meni možeš napraviti i u "Spruce-u" ili Ulead-u...bilo kojoj verziji...već ako ti nije bitno profesionalnije...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 19:34   #16
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by tin.
....imam ti nekaj za reći kaj se tiče AVI formata,al ti bum to poslao u P.M. da izbjegnem daljnje diskusije.
...
A zasto ne ovdje?:confused: Forum i sluzi za diskusiju i ucenje.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 19:46   #17
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
Miato....sunce mamino ! daj mi definiraj kaj ti misliš pod "nestabilna"? ne razumijem kaj hoćeš reći.nestabilna može biti na više razina. daj dobro opiši...sad kad nam je sve malo "čistije" mislim da možemo konačno snimiti taj vražji dvd.
Daj mi reci koji datotečni sustav koristiš ? FAT ili NTFS.Kao što smo razglabali u P.M.-u, teško da će ti FAT stabilno raditi s fajlom od o-ho-ho ! gigabajta...Da ti već nije oštećena avi datoteka?
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 19:53   #18
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by tin.
teško da će ti FAT stabilno raditi s fajlom od o-ho-ho ! gigabajta...
Tocnije, FAT32 ima ogranicenje od 4GB za velicinu fajla. Nije u pitanju da ce raditi stabilno ili nestabilno, vec nece raditi s fajlom vecim od 4GB.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 20:03   #19
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
...i kad radiš nešto s video materijalom,nemoj NIŠTA DRUGO raditi
na kompjuteru,isključi se s interneta,s startup liste makni sve programe koji ti nisu bitni(ionak ti samo zauzimaju memoriju),i konačno deinstaliraj codece.Deinstaliraš tako da codec prvo ODREGISTRIRAŠ naredbom regsvr32 s parametrom/u i ax.[/COLOR] .
Na primjer ako želiš deinstalirati DIVIX 5.01 codec utipkaš

regsvr32 /u DIVIX 5.01.ax [COLOR=red]

i onda deinstaliraš.Tu komandu moraš ponoviti za svaki codec koji si instalirao,pa ih tek onda možeš deinstalirati...a onda na novoj instalaciji bez raznih divixa 0.3,4.1,3.11 itd.itd.imaj SAMO JEDAN CODEC!
Inače,po mom iskustvu slika ti može biti nestabilna zbog DIVFIX codeca...
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 20:06   #20
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
vec nece raditi s fajlom vecim od 4GB. [/B][/QUOTE]


..bu,bu ! prepoznat će ga ali bu javil "file system error"...a onda slijedi plavi ekran...tak sam i ja zblesiral kad mi se to pojavilo.smrzo sam se !...a nisam ni znal da sam bil u FAT-u.
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 21:14   #21
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
avi fajl ima 20gb, tak da ga ne mogu snimit na -rw.
a on je i u najboljem redu, slika je fenomenalna.
formatiro sam disk pred par dana, i nemam nikakve dodatne codece, cak ni divx. tak da to nema zime.
a sto se tice "nestabilnosti", znaci da slika treperi, kao da fali svaki drugi frejm, ali opet tecno ide, nije kao u igricama da kad preskoci frejm se malo zbrejka.
uglavnom, zamisli si kao da uzmes kameru i dok snimas, drmas sa rukom recimo 2 cm gore dolje, neprestano.
nadam se da sam ti objasnio u cem je problem

sad sam pokusao prebacivat u mpeg na slijedece nacine
iz pinnacle studia
dvd quality
custom quality (8000kbps video, 224 audio, ukljucen nekakav filter)
custom quality 2 (sve isto, al bez filtera)
honestec mpeg converter
isto 8000kbps rate
boilsoft avi to dvd converter
tmpgEnc
interlaceano, A field first, 4:3 Pal
bez ikakvih filtera
a) motion detection = highest
b) motion det = lowest
od svih tih, daleko najbolju kvalitetu slike ima upravo tmpgEnc pod a)
ali je problem onaj koji sam ti opisao, da lika "titra"
pa me zanimalo ako ima kakav video stabilizer za tmpgEnc, kao sto postoji za virtualdub.
ako drugo nece upalit, onda cu iz pinnacle studia morat enkodirat, a vidjet cu koja od one 2 kvalitete je bolja (sa filter video, ili bez njega)
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 21:49   #22
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
eeeeeee!!! titra slika!titra!
kao prvo TMPGNC - nemam ga instaliranog trenutno mi netreba ali po sječanju ideš ovako ;
1. video tip. NON-INTERLANCE (NE INTERLANCE)
2. nije toliko važan za sliku,samo za filtere,ostavi ga po defaultu
3.mislim da ti aspect mora biti 4:3 PAL 625 linija
...onda imaš na dnu "next"...
uleti tamo ...i tu počinje magija !!
8000kbps je ipak malo pretjerano za kučni film...pa pogledaj strukturu "RATOVA ZVIJEZDA". DVD-i su snimani na 6000kbps,pa i ja tak radim,a ostalo je zagušivanje programa,tj.overkill.
dakle,odi na next i imaš negdje piše "filter noise reduction".dupli klik mišem i klikni dolje negdje,mislim da je lijevo,u malu kučicu(tak mi i treba kad mjesecima ne koristim neki program a onda mi zatreba).odaberi "high quallity mode",zatvori taj prozor.
ali NE ZABORAVI JOŠ JEDNOM KLIKNUTI NA KUČICU "FILTER NOISE REDUCTION" jer je to jedan od manjih bugova TMPGNC-a.kad se vračaš u glavni meni uvjek moraš provjeravati jer on SAM ISKLJUČUJE FUNKCIJE KOJE SI ODABRAO !!
E, sad kad smo u glavnom prozoru otvori,mislim da se zove, "OTHER SETTINGS".isto uđi unutra i
tam ti negdje piše "RATE CONTROL" i odaberi AUTOMATIC VBR.to znači da će program enkodirati varijabilnim parametrima a ne konstantnim.NIKAD,BAŠ NIKAD ne koristi "constant bitrate".pogotovo ne kod akcionih filmova.ni u capturingu,ni u editingu...
i...na kraju stisni "start" i pokazat će ti prozor enkodiranja i vrijeme (za film od 2 sata očekuj,ovisno o podešavanjima oko 1-2 dana enkodiranja).zato bi bilo dobro kad bi ko i ja film ili svadbu ili krstitke ili izlet RASPOLOVIO NA MANJE FAJLOVE.brže bi išlo,a i bilo bi puno kvalitetnije,tj. nebi bilo tzv "deterioracije slike".poslije to opet s TMPGNC-om(bože! koje blesavo nemaštovito ime za tak dobar program)ili nekim priručnim programčićem ponovno pribereš...A IMAM TI JA programčiće za cijepanje i spajanje svih mogućih vrsta video fajlova....znaš kaj ? ovo me je sad malo ubilo u pojam tu nakratko pa ti bum u tvoj e-mail poslal OPET JEDAN PODUŽI NOTEPAD FAJL...u Wordu ne radim iz principa jer je bespotrebno skompliciran...javi ak si kaj napravil.
moram ići.trebam ženski s televizije snimiti DVD najgluplje reklame na drugom programu HTV-a. bok
P.S. sve bu O.K. ne brini
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 22:03   #23
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
eee... dobro da smo se svatili
a sad. neznam zasto ne interlace, negdje sam cito da je taj interlace PREDVIDJEN za TV, a ionako ako gledam na kompu, recimo powerDVD ima automatski deinterlace u sebi, tak da mi to nece stvarat problema kog gledanja, no dobro...
ko prvo, odaberem PCM audio, a ne mp2?
kod Variable Bit ratea sam odabro od 5mbps do 6 mbps.
i na kraju, probat cu to sve u 2 slucaja (prvo sa highest motion searchom, a poslije sa lowest... pa da vidimo )
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2004., 22:54   #24
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
...interlance je kad enkodiraš MPEG u AVI. on ti "ispreplete "linije buduće slike poslije ga nemožeš rastaviti.MPEG korisiti deinterlance.on netreba ništa ispreplitati jer je čisto digitalni oblik zapisivanja video informacija.Koristi deinterlance za MPEG, a interlance za AVI.Kod capturinga isto.imam i ja power DVD i nemam nikakvih problema.svi DVD plejeri imaju deinterlance filter baš zato da se može gledati MPEG.da ga nema,stalno bi se rušili jer nebi mogli pročitati ispravnu video informaciju fajla.zvuk je obavezno PCM ili modular LPCM,a poslije se možeš njime igrati po miloj volji.odabrao si 5-6-mbps bitrate-a ali da li si povečao onaj klizni potenciometar na "full quality"?
...trebalo bi ti raditi bez greške,makar malo sumnjam da češ moći ubaciti cijeli 20 Gb fajl zbog male memorije? razmisli o tome da film rascijepaš na nekoliko manjih fajlova pa ih poslije enkodiranja ponovno spoji.najgora solucija je da će TMPGNC nakon pola filma samo stati,smrznut će se,a kad češ pokušati spasiti situaciju ili učiniti bilo što,jednostavno će se srušiti...pogađaš...zbog RAM-a.
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 00:03   #25
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
film cu iscjepkat po poglavljima, dakle 10ak fajlova.
tak da mi jedan fajl enkodira po recimo 3 sata, sto je razumno vrijeme.
a nasao sam na dvd-hq.info Gujdu za bas ono sta meni treba, avi u DVD mpeg, i to sa TmpgEnc. jest da treba podesit 1001 opciju, al nadam se da ce konacan rezultat bit zadovoljavajuci.
barem ce mi template ostati za ubuduce
a sto se tice DV capturea, na puno mjesta sam procito da je puno bolje radit capture u avi-ju, jel je to kao prava DV kvaliteta.
dok ako se ide kodirat u mpeg, kvaliteta ovisi puno o programu koji posao obavlja, u mom slucaju P. Studio (a njemu bas i ne vjerujem )
sad idem probat postelat sve po tim opcijama, pa cemo vidjet kakva ce kvaliteta ispast.
javim naravno
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 00:08   #26
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Citiraj:
Originally posted by tin.
..bu,bu ! prepoznat će ga ali bu javil "file system error"...a onda slijedi plavi ekran...tak sam i ja zblesiral kad mi se to pojavilo.smrzo sam se !...a nisam ni znal da sam bil u FAT-u.
To inace znaci ono sto sam i rekao.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 08:20   #27
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
u koji format mogu kodirat zvuk, a da bude citljiv na linijskom playeru?
jel ovih 1,5mbpsa mi je malo previse ipak
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 08:23   #28
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
neznam ako sam reko, al one postavke su dale odlicne rezultate
slika je definitivno najbolje kvlitete od onog sta sam vidio dosad, a titranje je svedeno na minimum.
neznam zasto, al interlace moram ukljucit, inace je slika koma
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 11:04   #29
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
nismo se razumjeli...pogledaj P.M.
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2004., 11:13   #30
tin.
Premium
 
tin.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 823
neznam zasto, al interlace moram ukljucit, inace je slika koma [/B][/QUOTE]

...zato kaj si i capturing radio s interlanceom,pa te program traži isti filter.velika je vjerojatnost da neće uspjeti naći njegov prvi i petnaesti keyframe ako staviš deinterlance filtar...jebi ga...moj zajeb.nisam znao koje su ti bile postavke kod capturinga i s kojim si hardverom i softverom capturiral (vjerojatno Pinnacle)
__________________

tin. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na