Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2007., 18:51   #241
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Hamilton izjavio da je spreman za borbu za titulu, McLaren potvrdio:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/58139
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 20:56   #242
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Hamilton je jednostavno zivotinja
Prva trka - kontam, ajde de pocetnicka sreca.
Druga trka - vec nesto mislim, ovo nesto nije u redu.
Treca trka - totalno mi prirasto srcu.
Cetvrta trka - novi MSC?????

Ova danas trka bas super bila, dosta preticanja, napadanja,.... Jedino mi zao Davida covjek stvarno nevjerovatan, krenuo sa 21. i stigo u bodove, ALI...

Alonso??? Hmm, zavrsice u ludnici zbog kompleksa nize vrijednosti.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija

Zadnje izmijenjeno od: Milentije. 15.04.2007. u 21:11.
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 21:08   #243
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
i velike glave na kojoj stoje nabijeni rogovi...
hehe
no daleko je to jos od pravog stanja stvari, nadam se da ce ovako bit do zadnje trke (mislim na napeto i Alonso iza Hamiltona)
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 21:09   #244
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Odlična trka! Lewis rula, oba Ferrarija na postolju , a Alonso plače Baš ga je Heitfeld sredio i ful mi je drago zbog toga
Ova staza mi je inače nekak... Pusta... Nema duše nekako... Jedino kaj je super uređneo izvan staze, kolko je ekipe dns izletjelo pa im ništa nije bilo, jer je ful široka površina i nije onak mekana da propada i uništava bolide od ispod.

Meni je u tome svemu najbolje gledati Renault kako lagano propada... GUŠT
Bez Alonsa su nitko i ništa. Kakve su dns greške radili Heki i Fisiko je bilo ono... NC

Zadnje izmijenjeno od: Matth€w. 15.04.2007. u 22:27.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 21:34   #245
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Hamilton je jednostavno zivotinja
Prva trka - kontam, ajde de pocetnicka sreca.
Druga trka - vec nesto mislim, ovo nesto nije u redu.
Treca trka - totalno mi prirasto srcu.
Cetvrta trka - novi MSC?????
A bio je dobar i Villeneuve u pocetku...

Ne moze se jos rec da ce to bit novi MSC, dobro, ako vec ove godine osvoji titulu, onda vjerojatno Mogu mislit kako ce se otimat za Hamiltona
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 21:38   #246
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Ova staza mi je inače nekak... Pusta... Nema duše nekako... Jedino kaj je super urđeneo izvan staze, kolko je ekipe dns izletjelo pa im ništa nije bilo, jer je ful široka površina i nije onak mekana da propada i uništava bolide od ispod.
ma ova staza je zakon tu su uvjek zanimljive utrke,,,,, a mislim da je ovo bila najbolja dosada,,,,,, sve je sirko mozes izletit i vratit se citav pa nastaviti sto je fora bolje nego da se razbiju ovako je full zanimljivo skroz ima dosta bolida na stazi skroz su neka preticanja.......i sto je najvaznije ima dosta mjesta na kojima se to moze a ako je bolid dosta dobar onda se moze i ondje gdje se nemoze na takvim mjestima Trulli najbolje zna prelaziti
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 21:56   #247
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
sta to znaci novi MSC?

da ce nanizati neke nove rekorde, ili da ce se namjerno zabijati na stazi u konkurentne bolide?
  Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 22:23   #248
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
A bio je dobar i Villeneuve u pocetku...
Da, bio je dobar vozač na početku, samo je u BAR-u dokazao koliko zna, pa je kasnije svoje frustracije iskaljivao na zna se kome

Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ne moze se jos rec da ce to bit novi MSC, dobro, ako vec ove godine osvoji titulu, onda vjerojatno Mogu mislit kako ce se otimat za Hamiltona
Neće se otimat, jer Lewis je dijete McLaren Mercedesa i to je to

@vorda22, ne loži vatru, pa da nam zbog prepucavanja zatvore thread, mislim ak ose netko nadoveže na tebe
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2007., 22:31   #249
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Dobra trka, najvise zbog borbi odostraga i ugodnog iznenadenja BMW-a.
Hamilton ce sigurno osvojiti koji naslov tu pitanja nema samo da ne propadne kao jos neki "veliki" talenti u F1, makar sumnjam da se njemu to moze dogoditi. U ovoj trci je vise impresionirao rezultatom nego nekim potezom, ali dobro nije imao koga napadati Massa je napokon pokazao zasto mislim da je trenutno jaci vozac u Ferrariju, ali nije i bolji da nebi bilo zabune.

E sada dal bi Hamilton prestigao Massu to je pitanje, ali po vremenima zadnjih par krugova ja bi rekao da nebi jer je Massa je napravi par konkurentih vremena tako da mislim da je ipak stedio bolid.

Uglavnom ceka nas zanimljivo prvensto i mislim da od ovog vodeceg cetvorca prvi koji bi mogao posustati je Alonso, i to nije subjektivno misljenje nego jednostavo ako Hamilton nastavi ovako voziti, a Ferrari bude dovoljno konkurentan, Alonso bi mogao puknuti, na njemu je pritisak ipak najveci.

Cekaom slijedecu utrku i nadam se prikljucenju BMW-a u borbu.

P.S.
Nemojte slusati Prasicka jer taj zna o F1 manje od mene
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:39   #250
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Nemojte slusati Prasicka jer taj zna o F1 manje od mene
Pa to se zna već godinama. S druge strane dok pogledaš rijetki su komentatori na području Lijepe Naše koji znaju dve-tri pametne o sportu koji komentiraju. Blažićko je na počeku svake sezone isti - najde si jednu riječ (npr. downforce) i onda tu istu upotriyebi čim više moguće za vrijeme utrke. Nije bitno ko je na stazi i kaj se događa, bitno je to da bu neko radi downforcea zletel sa staze, krepal mu motor i tome slično. Kad i njemu korištenje jedne te iste fore već dosadi, onda prejde na gume. Nakon nekog vremena počinje kombinirati najdražu mu riječ te sezone i gume. O tome da mu još dan-danas treba bar 75% sezone da polovi ko je u kojoj momčadi i kak se ko zove (bez obzira kaj mu dole piše)...ne treba ni govoriti. Čovjek je potpuni antitalent za komentiranje F1 i kao mnogi naši komentatori uvijek ima svog miljenika. A kad taj isti zakaže na stazi (bilo svojom ili tuđom krivicom), Blažićko je gotov. Do kraja utrke ne zna kaj da veli, a i kad nekaj veli u glasu mu se osjeća drhtavost i nesigurnost (malo fali da se ne rasplače od jada i gnjeva). Ali ima i za njega lijeka...Mute opcija i nema se brige.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:44   #251
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ma ne volim ni je tog Prasička Ali opet bolje i da je on nego pijani Slavko Cvitković, pa valja gluposti kako je Kimi ima poljski WC, kako Alonsu stari radi u tvornici dinamita, a stara mu prodavačica i ostale gluposti

A zamislite da je komentator Željko Vela i recimo pobjedi Kimi, a on se zaurla Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraikkonen
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:44   #252
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Pa to se zna već godinama. S druge strane dok pogledaš rijetki su komentatori na području Lijepe Naše koji znaju dve-tri pametne o sportu koji komentiraju. Blažićko je na počeku svake sezone isti - najde si jednu riječ (npr. downforce) i onda tu istu upotriyebi čim više moguće za vrijeme utrke. Nije bitno ko je na stazi i kaj se događa, bitno je to da bu neko radi downforcea zletel sa staze, krepal mu motor i tome slično. Kad i njemu korištenje jedne te iste fore već dosadi, onda prejde na gume. Nakon nekog vremena počinje kombinirati najdražu mu riječ te sezone i gume. O tome da mu još dan-danas treba bar 75% sezone da polovi ko je u kojoj momčadi i kak se ko zove (bez obzira kaj mu dole piše)...ne treba ni govoriti. Čovjek je potpuni antitalent za komentiranje F1 i kao mnogi naši komentatori uvijek ima svog miljenika. A kad taj isti zakaže na stazi (bilo svojom ili tuđom krivicom), Blažićko je gotov. Do kraja utrke ne zna kaj da veli, a i kad nekaj veli u glasu mu se osjeća drhtavost i nesigurnost (malo fali da se ne rasplače od jada i gnjeva). Ali ima i za njega lijeka...Mute opcija i nema se brige.


A da ne pričamo o tome kako je svaka utrka važna za naslov prvaka! Dns je bila.. ono... najvažnija!!! Prijelomna!!! Nema veze kaj je tek treća po redu...

Kako taj lik zna biti naporan... Pametni znaju čemu služi Mute ili Eurosport
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:50   #253
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Na HRTu gledam samo kad imaju rane prijenose utrka koje se voze na područjima u drugim vremenskim zonama.
Sve ostalo gledam na POPu (na ORFu, RTLu ili EuroSportu kak me volja).
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:52   #254
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Meni je satelit davno bura slomila i sad sam reka starom da kupi novi, samo zato da ne slušam Prasička

Ljudi malo smo
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:55   #255
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ma to je sve u duhu F1
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 00:58   #256
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 698
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ali ima i za njega lijeka...Mute opcija i nema se brige.
Ja bi to veoma rado napravio... ali gledati utrku bez zvukova bjesomučnog urlanja motora gubi dio čara
Downloadao sam snimku prve utrke sezone jer je nisam stigao pogledat ALI - snimka je sa španjolske televizije. Da samo vidite koliko oni tijekom utrke s*ru! Čudim se kako uopće zraka uhvate
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 07:14   #257
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Vezano za komentatore...

Da samo znate kakav je ovdje u Bosni. Za njega je Prasićko profesionalac.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 15:42   #258
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Ma, aktualni komentatori su super-znalci u odnosu na lika koji je katkad komentirao F1 (i vaterpolo) u drugoj polovici osamdesetih, ako se sjećate. Imao je beskrajne ispade, ali u uhu su mi ostale dvije mega-rečenice:

"Nelson Prost ulazi u boks" (bio je to Piquet),
"Senna očito vozi brzo... ne znam zašto. Ja na njegovom mjestu ne bih"
Ribic je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 16:01   #259
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,482
Najača legenda prijenosa F1 je bez sumnje Slavko Cvitković
E, taj ga je znao valjat...pogotovo ako je bio mrvičak "veseliji"
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 16:06   #260
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
Ma tip je provala za sve sportove,imam doma na VHS-u finale Barce92 košarka..to trebaš čut..prestrašno.. ..reko bi Cvita,za antologiju..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 19:46   #261
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Jedino mi se u F1 ne sviđa način bodovanja. Recimo to ovaka da Heidfeld je do sad osvojio tri 4. mjesta a 5. je sveukupno. Znači teoretski nije vozač No.4 jer po bodovima je 5. Po meni to je velika nepravda!
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 20:35   #262
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Jedino mi se u F1 ne sviđa način bodovanja. Recimo to ovaka da Heidfeld je do sad osvojio tri 4. mjesta a 5. je sveukupno. Znači teoretski nije vozač No.4 jer po bodovima je 5. Po meni to je velika nepravda!
Reka je Bernie da će se nešto promijeniti, možda. Tako da bi svjetski prvak postao onaj tko ima najviše pobjeda
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 20:45   #263
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
U tom slucaju ce Alonso propast.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 21:40   #264
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
U tom slucaju ce Alonso propast.
Evo jos jedan razlog zasto nevolim Alonsa...
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 22:44   #265
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
e pa ako bude islo na pobjede onda ono trebalo bi se vise toga promjeniti tako da se bas fino bore na stazi a ne kao sada ako te prede kroz boks netko onda tesko da ces mu to vratiti na stazi.... bezveze,,,,, ako se sredi tako da se bas na stazi najvise toga rjesava budemo u Hamiltonu jos vise uzivali
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 23:46   #266
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor speedy-3 Pregled postova
e pa ako bude islo na pobjede onda ono trebalo bi se vise toga promjeniti tako da se bas fino bore na stazi a ne kao sada ako te prede kroz boks netko onda tesko da ces mu to vratiti na stazi.... bezveze,,,,, ako se sredi tako da se bas na stazi najvise toga rjesava budemo u Hamiltonu jos vise uzivali
To je to, trenutno bodovanje odgovara ziherasima poput Alonsa...a Hamilton mi ne izgleda kao ziheras.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2007., 23:58   #267
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
nisam ni rekao da je Hamilton ziheras on to ni najmanje nije zato i recem da ce biti cool ako promjene ne samo bodovanje nego jos dosta toga da te utrke budu bas utrke jer sada ne pobjeduje najbolji vozac na stazi nego onaj koji ima najbolju strategiju (sve to ako ima dobar bolid i ako se ne spuca negdje)
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 14:08   #268
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
zašto nije stavljena anketa tko će biti svjetski prvak
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 15:23   #269
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
zašto nije stavljena anketa tko će biti svjetski prvak
Nakon ovih par utrka mislim da će to biti jedan od McLarenovih vozača, Kimi me malo razočarao
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2007., 16:27   #270
Ribic
Cushion-first
 
Ribic's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: N45°23' E15°58'
Postovi: 80
Da, pretpostavljam da, između ostalog, Kimi malo u sebi diže obrve zbog Masse koji se pokazao kao neočekivano tvrd orah. Makar je Ferrari tvrdio da će njegovi vozači 2007. imati jednak status, brat bratu, je li itko mislio (osim Ecclestonea, što je irelevantno jer on voli katkad malo "potkuriti") da bi on mogao doista odraditi neku trku konzistentno bolje od Räikkönena? Budući da je mlađahni Felipe pored Schumachera Seniora bio u totalnoj sjeni, sasvim moguće je da ni Kimi nije očekivao neku njegovu stelarnu vožnju, osobito ne u tranzicijsko vrijeme kad su iz Ferrarija otišli Ross Brawn i Rory Byrne.

Ali ne bih baš rekao da je Iceman *razočarao*. Uostalom, on i dalje ima legitimnu trećinu vodstva u ukupnom plasmanu, a to nije slučajno.

A pod prava razočaranja prije bih svrstao Kovalainena (zapravo Renault općenito), i osobito, Hondu. Ili?
Ribic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na