Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2007., 17:43   #1
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Molim prijedlog

Dakle

moj trenutni ISP je Magich telekom i napokon mi je doslo iz riti u glavu da tak vise nemre ici, jer je to veca pljacka od tcoma

dakle, zivim u VZu i mogu birati izmedu ovoga kaj vec imam, tcoma, vm-mreza (bar mislim) i optime (bar mislim )

vm-mreze otpadaju zbog problema s p2pom itd.

ostaju mi dakle optima i tcom .. i sad je tu pitanje. optima je jeftinija dosta al ono kaj me bode u oci jest taj ugovor na 24 mj kaj mi fakat izgleda previse i sad kaj mi jos nije jasno kod optime ... dal je taj ugovor obavezan jer sam sad malo prckal po Opcim uvjetima koristenja i ne vidim nigde da pise da je obavezan (mozda sam fakat chorav....). i bilo bi dobro da netko ko je korisnik optime napise svoja iskustva s njima, pingove itd ...

no uglavnom kuzite kaj pitam, probajte se staviti u moju poziciju i predlozite mi kaj da izaberem ... jer fakat necu (opet) spusiti btw, uzimam FLAT

kthxcu
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2007., 18:22   #2
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Ja bi, da sam na tvom mjestu uzo od Optime...Al dobro, to sam ja i to su moja loša iskustva sa T-comom...Jel, ti idioti ti nikad neće doć instalirat to...
A šta se ugovora tiče...Kaj nemreš ti pretplatit na neodređeno uz malo veću cijenu priključka?Mislim da bi tak mogo!
Ugl, oću reć, da T-com probaš izbjeć kolko je to god moguće, a kažeš da imaš alternativu, pa zato...Iskoristi to!
pozz
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2007., 18:28   #3
pizdun
d(O.o)b
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: -
Postovi: 223
Citiraj:
Autor JVC MX-GT88 Pregled postova
J.
A šta se ugovora tiče...Kaj nemreš ti pretplatit na neodređeno uz malo veću cijenu priključka?Mislim da bi tak mogo!

to neznam, zato tu i pitam jer mi nist nije jasno oko tih mutawih ugovora ...
pizdun je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2007., 19:29   #4
JVC MX-GT88
Premium
Moj komp
 
JVC MX-GT88's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb - istok
Postovi: 870
Pa mislim da bi trebalo to tak ić...Ja sad uzimam AMIS i kod njih je npr. prilkjučak na neodređeno 400kn, jbg, to je dosta više od kune kolko je za ugovor od godinu i pol...Nazovi ih, al kažem, sigurno će to dost skupo bit, al vjerujem da je moguće...
JVC MX-GT88 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2007., 22:41   #5
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Optima je dostupna samo u nekim zgradama, negdje malo van VZ, neka novogradnja. Navodno bi do sredine ove godine trebali pokrit cjeli VZ, navodno. I ja sam razmisljao dal ici negdje drugo il ostat kod Magica... al trenutno mi je previse davati 100kn vise za TeKom flat, tako da cu pricekati do kraja 1. mjeseca da vidim hoce li bit spustanje cjena ili dizanje brzina ili ipak nista . 256kbit ce posluzit jos neko vrijeme.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na