|
![]() |
#1 | ||||||||||
Moderator
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
|
![]() Narode, pravim jednu prezentaciju o overclockingu za skolu pa ako neko ima posebnih ideja i materijala neka se izjasni, bit cu mu zahvalan.
__________________
|
||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
***2CROwded***
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
|
Hm, mislim da imaš dovoljno materijala na ovom forumu, pogledaj po Overclocking... Dakle da bi overclockao, potreban ti je kompjuter ![]() Dalje: Overclockati možeš puno toga i na razne načine, softwareski, hardwareski, ... možeš procesor, sabirnicu, memoriju, grafičku, .... Odabereš određeni procesor koji se da dobro overclockati, isto tako memoriju i grafičku i .... Hlađenje ! Postavi točna pitanja meni na mail ili PM ili tu, pa ti odovorim dalje.... Ideja? Materijal? Ideja napravi prezentaciju u bilo kojem programu za to, npr. Powerpoint, slike uzmeš s neta, bilu tu ili negdje drugdje, a teskt je lagano ![]() |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
#3 | ||||||||||
Moderator
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,263
|
Ideja je sljedeca: Cisto skolski napraviti na hameru plakat, izloziti bitno o overclockingu, mislio sam napraviti i neku nagradnu igru tipa podjelit neke CD-ove (za ocjenu 5 treba bit kreativan), naravno ponijet kuciste u skolu i demonstrirat OC na procu, memoriji, grafickoj.... .... ali mi treba malo materijala sto se tice objasnjenja o OC-u i slika, naravno malo detaljnije.
__________________
|
||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
***2CROwded***
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
|
Neznam gdje je problem !? Uvodno kažeš od čega se sve mora sastojati kompjuter. Spomeneš da se vodi bitka na tržištu i da AMD pokušava biti konkurentan Intelu (što naravno i je, ali većinom uz OC). Pa dalje, grafička ima svoj procesor i memoriju, koje treba hladiti i ... rastu performanse memorije. Uzmeš npr. PCMark2002, pa pokažeš pred svima kakve su razlike u bodovima prije OC-a, poslije OC-a, uzmeš i Aquamark3, pa pokažeš prije OC-a, poslije OC-a (grafičke). Ako nije real time prezentacija onda samo slikice tih benchmarka staviš ! Ako želiš dam ti ja za svoj komp., a možeš i 3DMark2001 (no dugo radi, pa samo SCORE slikati) ! Ili Sandru ili .... Možeš hm, neznam kakav vent imaš ili sl. no što je manje hlađenje manji je i OC, ... Ako trebaš o nečemu konkretnije samo se javi ! |
![]() |
![]() |
|
|
Oglas
|
|
![]() |
|
|