Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.07.2003., 10:18   #1
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Talking Pozor! Važno! Hitno! Urgente1



Upozorenje svim eventualnim kupcima gotovih konfiguracija da se pojavila neispravna serija od fireme MB serije E, koje koje kod nas ispručuje firma Evrocrta. Prema drevnom tisku, televizijskim i vijestima sa weba (pogledaj na http://www.index.hr/clanak.aspx?id=146355 a za višeopodataka kupite si novine, upalite Nov@TV (to nije email) dok vijesti vodi sexi plavojka ili upotrijebite koji pretraživač) dvojica nezadovolnih kupaca iz Varaždina i Biograda opisali su kvar da se na kučištu da gase lampice same od sebe a ovlašteni servis nemože otkriti očemu je riječ pa a i ne priznaju full garanciju, pa su nezadovljni kupci najavili samozapaljenje u znak protesta pred upravnom zgradom navedene firme.

Pa stoga prčekajte razvoj situacije. A molim one koji su stacionirani Jankomiru (ako uspiju otkopčat košulje) da danas šmugnu na lice mjesta pa nas izvjeste kaj je stvarno tamo bilo.
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 10:51   #2
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,410
Talking Re: Pozor! Važno! Hitno! Urgente1

Citiraj:
Originally posted by Dragutin


Upozorenje svim eventualnim kupcima gotovih konfiguracija da se pojavila neispravna serija od fireme MB serije E, koje koje kod nas ispručuje firma Evrocrta. Prema drevnom tisku, televizijskim i vijestima sa weba (pogledaj na http://www.index.hr/clanak.aspx?id=146355 a za višeopodataka kupite si novine, upalite Nov@TV (to nije email) dok vijesti vodi sexi plavojka ili upotrijebite koji pretraživač) dvojica nezadovolnih kupaca iz Varaždina i Biograda opisali su kvar da se na kučištu da gase lampice same od sebe a ovlašteni servis nemože otkriti očemu je riječ pa a i ne priznaju full garanciju, pa su nezadovljni kupci najavili samozapaljenje u znak protesta pred upravnom zgradom navedene firme.

Pa stoga prčekajte razvoj situacije. A molim one koji su stacionirani Jankomiru (ako uspiju otkopčat košulje) da danas šmugnu na lice mjesta pa nas izvjeste kaj je stvarno tamo bilo.
je...... jos se ih je nekolko javilo sa neispravnim....konfiguracijama
pa se i oni solidarno hoceju zapaliti....
bolje da su si kupili po dvejeftinije konfe od sko-mil-a ili od reno-spota pak im nebi bile tak teske!!!!!
ja nemam takvih problema,a pretpostavljam ni velika vecina koljega na forumu(makar bi ih vjerojatno voljeli imat.....mislim ne probleme,nego mb-e od evrocrta!)
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 04.07.2003., 11:06   #3
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,410
Exclamation kamera...akcija...kreni!!!!

slusam sad na vijestima....DECKI IMAJU BENCIN U GEPEKU!!!AJMO KAMERMANI... DA SE SNIMI...
bash se pitam ko bu zapalil svoju neispravnu konfu ispred HG-SCHROTA!

a ne,to bi bilo previshe....al glavno da mogu srat i pljuvat!!!
nek se ugledaju u stefeka (VZ) i stipu(ZD)!!!!!

burn baby,burn!!!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 13:43   #4
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
A da se ljudima pomoge riješiti problem. Moda nije jako komplikovano možda je je kakav softverski problem pa samo downloadirati patch, ili podesiti bios, a ako je greška u HW da Rak istestira pod punim opterećenjem.

Za početak mislim da je riječ u prevelikoj temperaturi proca (a to se ne može riješiti polijevajem benzinom) već ugradnjom solidnog venta na bočnoj stranici (nemam iskustva sa vodenim pa ne bi savjetovao) A ako već modaju da predlažem i ugradnju mlaznica sa plavim svjetlom iz Getroa....

Možda ne uključe i u nagradni natječaj .....
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 13:57   #5
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
inex.hr???nisu li oni nedavno prenijeli pricu s gradiste.com ok tome da je mirko filipovic pretucen?????
netko tako naivan da vjeruje gradiste.com nikad nece kod mene imati dovoljan autoritet da im povjerujem u ista sto napisu
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 17:53   #6
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by greg SE
inex.hr???nisu li oni nedavno prenijeli pricu s gradiste.com ok tome da je mirko filipovic pretucen?????
netko tako naivan da vjeruje gradiste.com nikad nece kod mene imati dovoljan autoritet da im povjerujem u ista sto napisu
vidim da ti trosis pare samo na ht racun a ne i u prosvjecivanje dnevnim tiskom...naime to se po jutarnjem povlaci par dana a u vecernjem jucer i mislim prekjucer...i to velki tekstovi velki naslovi...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 19:22   #7
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Citiraj:
Originally posted by greg SE
inex.hr???....
OK, u pravu si, sorry kaj sam naveo link na njih. Nisam znao da su toliko omraženi, btw monitorci su u reviziji svojih linkova i njih naveli.
Ali vijest o šrot mercedesima je u svim medijima pa sam u sezoni kiselih krastavaca htio samo malo razveseliti ekspertaše a ovo mi je bilo prvo pri ruci.
Ne tak davno kada su se oni pojavili predstavili su se kao otpadnici onlinea a onda su napravli redizajn portala da prepisuju vijesti s ostalih. Koliko su uspješni i koliko im je za vjerovat: sigurno ne više nego drugima koji isto imaju cenzuru, autocenzuru
i dovoljnu mjeru gluposti, idiotarizma i spletkarenja...
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 19:40   #8
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Originally posted by Dragutin
OK, u pravu si, sorry kaj sam naveo link na njih. Nisam znao da su toliko omraženi, btw monitorci su u reviziji svojih linkova i njih naveli.
Ali vijest o šrot mercedesima je u svim medijima pa sam u sezoni kiselih krastavaca htio samo malo razveseliti ekspertaše a ovo mi je bilo prvo pri ruci.
Ne tak davno kada su se oni pojavili predstavili su se kao otpadnici onlinea a onda su napravli redizajn portala da prepisuju vijesti s ostalih. Koliko su uspješni i koliko im je za vjerovat: sigurno ne više nego drugima koji isto imaju cenzuru, autocenzuru
i dovoljnu mjeru gluposti, idiotarizma i spletkarenja...
pa poatna njihovog sajta je inedksiranje web vijesti...i to je nesto kao novosti na pce-u...

i takva ideja mi se svidja..a to da li neko pise glupost a njima se proturi je druga prica...naime koliko sam shvatio imaju software koji to radi..tako da oni imaju bazu webova a sw vuce van kaj treba...sto i nije neko bed za napraviti a covjek moze malo urediti...
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 20:10   #9
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
To sam i rekao samo im zamjeram ili bolje smatram za nedostatak da ne objevljuju izvor informacija pa da tako zaštite i ograde od laži koje se inaće njima pripisuju.
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 20:51   #10
widowmaker
m e m b e r
Moj komp
 
widowmaker's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 446
Citiraj:
Originally posted by Dragutin
htio samo malo razveseliti ekspertaše a ovo mi je bilo prvo pri ruci.

ne zabavljat mladež, dati im pouku

U koledzu sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila
suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve
vrijemeje plakala i prijetila samoubojstvom. Tada sam zakljucio da mi je
potrebna stabilna osoba. Sa 25 nasao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna.
Bilaje potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudivala ni oko cega. Zivot
Je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija
djevojka.Sa 28 godina nasao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da drzim
korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigjde ne zadrzavajuci.
Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim
Koliko i sretnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav
pravac. I tako sam odlucio da nadem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je
stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio. Ona je bila toliko
ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i trazim djevojku sa velikim sisama.

__________________
widowmaker je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.07.2003., 22:24   #11
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by msvrtan
vidim da ti trosis pare samo na ht racun a ne i u prosvjecivanje dnevnim tiskom...naime to se po jutarnjem povlaci par dana a u vecernjem jucer i mislim prekjucer...i to velki tekstovi velki naslovi...
imas pravo, malo sam posljednjih dana izvan tokova, previse posla, premalo vremena...a i propustam sve cesce jutarnju kavicu i listanje novina....
inace sam 15 minuta nakon sto sam napisao post od frenda cuo za to pa sam skuzio da index ipak ovaj put nije citiao gradiste.com
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 23:05   #12
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528

Eto ti na, sad valjda zaslužujem ispriku uz zahvalnost što sam te upozorio da slučajno ne kupiš mećku s možebitnim kvarom lijeve žmige
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 23:11   #13
Dragutin
Premium
 
Dragutin's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 528
Upravo je bila vijest u Merdijanu (noćni dnevnik na HTV za one koji ne prate) da je dopodne padala kiša na Jankomiru pa nije bilo ništa od vatre, stoga preporučam svim štičenicima koji su pohitali na lice mjesta da se vrate natrag preko žice u svoje sobe obložene supužvom i neka navuku košulje sa malo dužim rukavima. Vani je i tako veća ludnica)
Dragutin je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2003., 23:27   #14
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Originally posted by Dragutin
Upravo je bila vijest u Merdijanu (noćni dnevnik na HTV za one koji ne prate) da je dopodne padala kiša na Jankomiru pa nije bilo ništa od vatre, stoga preporučam svim štičenicima koji su pohitali na lice mjesta da se vrate natrag preko žice u svoje sobe obložene supužvom i neka navuku košulje sa malo dužim rukavima. Vani je i tako veća ludnica)
da, gledao sam i ja sad...
vjerovatno su tipu ponudili novi auto samo da popusti jer im je to ultra losa reklama....
inace objasnjenje zasto auto nevalja je mi je bilo najace - trebao je otici u uzbekistan...zar to znaci da ako si iz uzbekistana tvojih 60000€ vrijedi manje nego ako si iz npr njemacke pa je normalno da dobijes auto u raspadu???jebo ja sve te velike firme i njohovu politiku...
nije ni cudo da su gotovo svi koji su npr kupili sony tv u posljednjih godinu dana isli na servis i slicno, vjerovatno smo na popisu odmah ispod uzbekistana za šrot robu
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2003., 00:37   #15
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Citiraj:
Originally posted by widowmaker
ne zabavljat mladež, dati im pouku

U koledzu sam se zabavljao sa strastvenom djevojkom, ali je bila
suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve
vrijemeje plakala i prijetila samoubojstvom. Tada sam zakljucio da mi je
potrebna stabilna osoba. Sa 25 nasao sam veoma stabilnu djevojku, ali je ona bila dosadna.
Bilaje potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudivala ni oko cega. Zivot
Je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija
djevojka.Sa 28 godina nasao sam uzbudljivu djevojku, ali nisam mogao da drzim
korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigjde ne zadrzavajuci.
Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim
Koliko i sretnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav
pravac. I tako sam odlucio da nadem djevojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 31 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu djevojku, koja je
stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio. Ona je bila toliko
ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.
Sad sam stariji i mudriji i trazim djevojku sa velikim sisama.

Dobra.:clap:


Ok. A tvoj nadimak je nastao od...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2003., 01:09   #16
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Citiraj:
Originally posted by greg SE
nije ni cudo da su gotovo svi koji su npr kupili sony tv u posljednjih godinu dana isli na servis i slicno, vjerovatno smo na popisu odmah ispod uzbekistana za šrot robu
Ovi naši Sony TVi su iz Španjolske i kompletno su za Q. Frend je u 11 mjesecu dobio za svadbeni dar Sony mislim od 72 ili veći, uglavnom od onda do danas je bio 8 puta na servisu, ne znam kome je gore tipu koji mu je poklonio TV ili njemu. Gle ipak smo napravili neki napretak, pretekli smo barem Uzbekistan, dogodine možda i preteknemo Albaniju Stvar je u blesavim kupcima i loši zakonima koji štite kupce, tj. zakon je dobar samo je loša provedba. Na papiru su nam svi zakoni najbolji u Europi (nije zezancija) samo na m je provedba za Q, tako da je ovo na žalost i dalje Banana republika
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na