Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2006., 07:06   #1
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
AMD Turion X2

kao i nVidijinu SLI grafiku kako bi što lakše "gurali" Aero sučelje u Visti.


a ja jadan imam samo jednu DX9 grafičku u kompu. Morati ću je Oc, ako hoću Aero na 800*600
Valjda je ovaj SLI za dovoljan za 1024*768 a treba quad SLI za veće reze. : hello2 :
I da na linku to ne piše nego samo na PCE.

Jel neko govori stupid english da mi ovo prevede:

It's worth noting that AMD apparently does not intend for Turion X2 to attain any sort of performance(?!?!?! op. jadnog čitatelja) or power savings goal. Rooney confirmed that AMD's primary goal with the new processor is achieve more design wins(WTH op. jadnog balkanca/čitatelja koje ne parla english), and get more OEMs on board to integrate the processor into product plans.
Konan je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2006., 13:26   #2
Mailman
Premium
 
Mailman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,606
Citiraj:
Autor Konan
kao i nVidijinu SLI grafiku kako bi što lakše "gurali" Aero sučelje u Visti.


a ja jadan imam samo jednu DX9 grafičku u kompu. Morati ću je Oc, ako hoću Aero na 800*600
Valjda je ovaj SLI za dovoljan za 1024*768 a treba quad SLI za veće reze. : hello2 :
I da na linku to ne piše nego samo na PCE.

Jel neko govori stupid english da mi ovo prevede:

It's worth noting that AMD apparently does not intend for Turion X2 to attain any sort of performance(?!?!?! op. jadnog čitatelja) or power savings goal. Rooney confirmed that AMD's primary goal with the new processor is achieve more design wins(WTH op. jadnog balkanca/čitatelja koje ne parla english), and get more OEMs on board to integrate the processor into product plans.
ne ciljaju na bolje performanse (od Intela) i dulje trajanje baterije nego na što manju cijenu...valjda...
Mailman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.03.2006., 20:15   #3
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Citiraj:
Autor Konan
Jel neko govori stupid english da mi ovo prevede:

It's worth noting that AMD apparently does not intend for Turion X2 to attain any sort of performance(?!?!?! op. jadnog čitatelja) or power savings goal. Rooney confirmed that AMD's primary goal with the new processor is achieve more design wins(WTH op. jadnog balkanca/čitatelja koje ne parla english), and get more OEMs on board to integrate the processor into product plans.


Sta ti ovdje nije jasno ?

Ovdje ti Rooney kaze da cilj Turiona X2 nije to da se obavezno mora naci u zvijerima tipa Dell XPS ili Alienware s jedne strane, niti u ultraprijenosnicima kao sto su Sony TX ili Toshiba Libretto s druge strane.
Cilj Turiona X2 su prijenosnici mainstream segmenta, dakle oni koji se najvise prodaju te time donose najvecu dobit, dakle prijenosnici za sire mase...
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2006., 00:38   #4
Konan
Banned
 
Konan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Xindi weapon
Postovi: 441
A kako će se naći u tim prijenicima kada nemaju power, performance ciljeve...
Ipak X2 će biti puuuno bolji od bilo kojega singlecorea.
Konan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na