Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2023., 18:03   #871
Saint
Registered User
Moj komp
 
Saint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čazma
Postovi: 39
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
ne znam, mislim da ne pričamo o istoj stvari, čovječe, kakva 1/4 tanka, pa di to ode? gdje se nalaze tankovi za otpadnu boju?
Nalazi ti se sa zadnje strane printera suprotno od spremnika s tintom, ako se zagledaš vidjet ćeš poklopac i zove se maintance box. Kada se zamjeni counter se mora resetirat, a to se može jedino u servisu mislim da čak nema maintance box za kupit u slobodnoj prodaji osim aliexpresa i amazona.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
__________________
The neon dead, the holograms inert, waiting, under the poisoned silver sky
Saint je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2023., 18:40   #872
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,064
kako na kojem epsonu.. na onim s 3 broja je odispod, na onima s 4 broja je to kantica sa špužvom. ne treba to, realno, mijenjat, tinta će ishlapit i to se neće prelit osim ako ne napravite 5 ink flushinga u tjedan dana... može se spušva i oprat, ili stavit neku staru krpu unutra, nebitno.
veći problem je resetirat counter. ima tool-ova na netu (na prodaju, ali jednom se kupi za vaš model pa je to to) ili neki printer servis koji će vas olakšati za 200-300kn za tu uslugu. po meni obzirom na uštedu u cijeni tinte, isplati se kupiti adjustment, jer onda možete doma riješiti i neke manje probleme kad sjebete glavu.
meni je povukao zrak, i bez adjustmenta ne bi to riješio doma.

edit pitate kako možete vidit "razinu", ne možete na ovim jeftinijim modelima. oni skuplji modeli imaju čip na waste padu i onda to vidite u epson status monitoru, ali ti sa čipom su na dosta skupljim printerima, i koštaju drastično više.
automatic head cleaning minimalno dodaje na waste pad. manual dodaje više. ink flushing doda cirka 20-25%.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2023., 10:29   #873
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Imam Epson L386 i nedavno mi je prekinuo printanje radi errora vezanog za waste ink. "A printer's ink pad at the end of its service life Please contact Epson Support"

Puno ranije sam sa Alija naručio zamjenske spužvice koje odgovaraju printeru, sami postupak zamjene je jednostavan, jedan šaraf i par minuta posla.


Na webu sam pronašao software za reset brojača i instalirao na PC:


https://printerkeys.com/reset-epson-...d-counter.html


Kao dokaz da radi, trial verzija nudi resetiranje na 80%, te sam to iskoristio.

Također, isti software nudi i očitanje stanja, kad se približi 90% uplatiti ću tih par dolara i napraviti reset do 0.
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2023., 12:29   #874
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
Citiraj:
Autor BoTiA Pregled postova
Imam Epson L386 i nedavno mi je prekinuo printanje radi errora vezanog za waste ink. "A printer's ink pad at the end of its service life Please contact Epson Support"

Puno ranije sam sa Alija naručio zamjenske spužvice koje odgovaraju printeru, sami postupak zamjene je jednostavan, jedan šaraf i par minuta posla.


Na webu sam pronašao software za reset brojača i instalirao na PC:


https://printerkeys.com/reset-epson-...d-counter.html


Kao dokaz da radi, trial verzija nudi resetiranje na 80%, te sam to iskoristio.

Također, isti software nudi i očitanje stanja, kad se približi 90% uplatiti ću tih par dolara i napraviti reset do 0.

svaka čast! hvala na informacijama!
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 10:42   #875
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Bok svima. Ciljao sam uzeti Xerox laserski pisač Phaser 3020, no došao je override sa vrhovne ženske komande da MORA imati i skener u sebi .

Dakle pomozite mi molim vas. Trebam u jednom uređaju: laserski printer crno/bijelo, wifi print, skener, jeftini zamjenski toneri.

Ima li tako nešto, a da valja a da nije 500 eur?
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 10:50   #876
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Vidi jel ovo mozes di nabavit
https://www.nabava.net/multifunkcijs...-dpi-179504291

Brother MFP 2712DW

Spojen preko wifi, zamjenski toneri oko 100-130 kn, radi uredno, zena non stop skenira preko adf-a, dosad isprintano cca 9,200 stranica, bubanj je na 24% zivota (zamjenski je oko 180 kn, bio).

Jedina mana po meni je sto za skeniranje moras imat instaliranu njihovu sken aplikaciju na kompu, bez tog ne mozes skenirat drito na komp. Ne znam poatoji li ta aplikacija za drugi os osim windowsa.

Zasad je preporod u odnosu na inkjet epson 5190 kojeg smo skuplje platili i kojem je nakon nekog vremena skener navodno otisao i zbog tog problema odbija printati. Btw, adf na tom epsonu je radio katastrofalno, non stop su stranice zapinjale. S brotherom je pjesma.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 11:29   #877
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Vidi jel ovo mozes di nabavit
https://www.nabava.net/multifunkcijs...-dpi-179504291

Brother MFP 2712DW

Spojen preko wifi, zamjenski toneri oko 100-130 kn, radi uredno, zena non stop skenira preko adf-a, dosad isprintano cca 9,200 stranica, bubanj je na 24% zivota (zamjenski je oko 180 kn, bio).

Jedina mana po meni je sto za skeniranje moras imat instaliranu njihovu sken aplikaciju na kompu, bez tog ne mozes skenirat drito na komp. Ne znam poatoji li ta aplikacija za drugi os osim windowsa.

Zasad je preporod u odnosu na inkjet epson 5190 kojeg smo skuplje platili i kojem je nakon nekog vremena skener navodno otisao i zbog tog problema odbija printati. Btw, adf na tom epsonu je radio katastrofalno, non stop su stranice zapinjale. S brotherom je pjesma.
Ovo se čini poveliko.

Kako ti se čini njegov slim brat bez ADF-a? Čak je i jeftiniji malo.
Brother DCP-1622WE
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 11:47   #878
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Uzmi ADF, isplati se ako stavljaš više papira odjednom. Staviš hrpicu u ADF i prst u uho, a ne stajati kraj njega i stavljati papir po papir.
Ovaj još ima i duplex što je isto super stvar - 'em printa, 'em skenira/kopira papir s obje strane.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 12:10   #879
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
E, upravo to. Skener bez adf-a je patnja, pa makar imao i 2-3 lista za skenirat.

Za manjeg brata ne znam kakav je.

Ovaj je poveci, al jebes ga, bitnije mi je da radi nego da mi zauzima manje prostora.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 15:05   #880
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Bok svima. Ciljao sam uzeti Xerox laserski pisač Phaser 3020, no došao je override sa vrhovne ženske komande da MORA imati i skener u sebi .

Dakle pomozite mi molim vas. Trebam u jednom uređaju: laserski printer crno/bijelo, wifi print, skener, jeftini zamjenski toneri.

Ima li tako nešto, a da valja a da nije 500 eur?
Ni za boga nemoj uzimati Xerox Phaser 3020, samo to ne...

Imao sam ga, i samo sam plakao kada bi mi "trebala njegova usluga"

Taj više NIJE radio, nego šta je voljno radio
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 15:39   #881
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Sa Xerox Phaser 3320 imam super iskustva, rade kao zmajevi, jeftin zamjenski toner.

Ovaj Brother ne bih uzeo da je besplatan + dobijem 100 tonera uz njega.
ADF radi prvih 100 puta i onda počne zajebavat, gužva papir ili samo stane unutra, bubanj brzo ode (puno brže od deklariranog) a košta kao pola pisača. Zamjenski bubanj nekad ispiše 500 stranica, nekad 2-3 tisuće + prlja.
Malo sam karikirao ali nisam vodio statistiku, jednostavno odokativno sam procijenio da se najviše isplati bacit ih u elektronički otpad (što smo i napravili).
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2023., 12:27   #882
marko_1
Premium
Moj komp
 
marko_1's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 750
Uzeo sam HP smart tank 790, trenutno je akcija u mall.hr. Ovo mi je prvo iskustvo sa uredajem tog tipa i ugodno sam iznenaden za sada, vidjeti cemo sto vrijeme kaze.

Trazio sam AIO uredaj da je u boji, da ima wifi povezivost, automatsko obostrano printanje, osvjetljeni display, i da bude relativno kompaktan.

Inicijalni setup poprilicno jednostavan, printeru se takoder moze pristupiti putem weba, nije potreban hp account (za cudo)! U kompletu se dobiju puni tankovi boje, i 3x punjenja crne.

Za 300 eur je ovo najskuplji inkjet pisac sta sam imao ali osobno i najbolji.
marko_1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2023., 21:19   #883
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
E, upravo to. Skener bez adf-a je patnja, pa makar imao i 2-3 lista za skenirat.

Za manjeg brata ne znam kakav je.

Ovaj je poveci, al jebes ga, bitnije mi je da radi nego da mi zauzima manje prostora.
Da malo sam sebe quotam.

Vezano za adf na ovom brotheru.

Na screenshotu se vidi da je samo 22 puta adf zaglavio na 4+ tisuce stranica sto je u odnosu na ono smece od epsona sto sam imao avion.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2023., 22:46   #884
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Sa Xerox Phaser 3320 imam super iskustva, rade kao zmajevi, jeftin zamjenski toner.

Ovaj Brother ne bih uzeo da je besplatan + dobijem 100 tonera uz njega.
ADF radi prvih 100 puta i onda počne zajebavat, gužva papir ili samo stane unutra, bubanj brzo ode (puno brže od deklariranog) a košta kao pola pisača. Zamjenski bubanj nekad ispiše 500 stranica, nekad 2-3 tisuće + prlja.
Malo sam karikirao ali nisam vodio statistiku, jednostavno odokativno sam procijenio da se najviše isplati bacit ih u elektronički otpad (što smo i napravili).
A evo vidiš ja ne bi ništa drugo osim brothera. Prvi mi je trajao preko 10 godina, u međuvremenu izmijenio bubanj i još je radio par godina dok nije otišao grijač. Kupio sam novi sličan takav (MFC--L2710DW). Radi bez greške printa se svaki dan sa njime toneri traju za razliku od Samsunga prije koji nisam imao ni godinu dana. Nije htio više povlačit papir.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2023., 16:26   #885
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Koji multifunkcionalni printer?

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Uzmi ADF, isplati se ako stavljaš više papira odjednom. Staviš hrpicu u ADF i prst u uho, a ne stajati kraj njega i stavljati papir po papir.

Ovaj još ima i duplex što je isto super stvar - 'em printa, 'em skenira/kopira papir s obje strane.


Ajde, naručio tu mrcinu sa ADF-om. Nadam se da bude ok delao pa da sam riješio pitanje printera/skenera jednom za svagda


EDIT: stigao konacno. Zmaj je pravi, hvala za preporuku.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Hrconja. 22.04.2023. u 19:58.
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2023., 15:55   #886
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Ima kakva preporuka za multifunkcionalni printer do 500kn?
Koji model od tih jefinjaka ima najpovoljniju crnu boju?
Printam malo, 3-4 papira tjedno, do sad sam imao HP F4180, poslužio me 10-ak godina ali je nažalost krepao, zamjenska crna HP21XL od 20ml je bila 70kn..
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2023., 10:38   #887
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
https://www.hgspot.hr/multifunkcijsk...ifi-usb-26k67b
Zanima me vrijedi li ovo išta za kućnu upotrebu, klinci škola, fotokopiranje i scan dokumenata ono klasična kućna upotreba.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2023., 18:31   #888
BoTiA
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
https://www.hgspot.hr/multifunkcijsk...ifi-usb-26k67b
Zanima me vrijedi li ovo išta za kućnu upotrebu, klinci škola, fotokopiranje i scan dokumenata ono klasična kućna upotreba.
Tinte su skupe i brzo se troše..ako printas jako malo, onda je ok .. puno bolje je uzeti ciss printer ..on je 2.5 puta skuplji ali jednom kad kupiš onda imaš zalihu tinte za 2 godine
BoTiA je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2023., 00:42   #889
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 537
Jel zna tko gdje ima u ZG za nabaviti onih refill setova sa špricom i tintom?
Prije koju godinu uzeo sam u Sparu Just Refill set i dugo mi je trajalo ali sad ih više ne nalazim nigdje...
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2023., 13:21   #890
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
moze preporuka za printer + skener A4. treba mi za brata koji ide na faks. trenutno ima Epson WF-2660 i Epson WF-2750. izgleda da su oba otisla.
vecinom printa crno (tekstovi) tako da moze bit i tricolor spremnik za boje. cilj je naravno puniti, a ne kupovati preskupe orgigi spremike.
i jako bitno da podrzava win7. neznam jesu poceli izbacivati support sa drverim-a vec?

ne trebaju wifi, LAN spajanje i điđe miđe.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2023., 17:40   #891
Papcina
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 39
Bok,

Trebam preporuku od vas, a vec ste me dobro savjetovali jer Epson L3156 kojeg imam par godina je vrhunski i preporodio sam se sa refill bojama

Dakle, trebam poluprofi/profi uredaj, biti ce intenzivan rad iducu godinu dana, obavezno laserski, duplex printanje, A3 format, ADF, skener i kopirka i obavezno mora bit u boji.

Zadnje izmijenjeno od: Papcina. 09.06.2023. u 09:05.
Papcina je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2023., 19:27   #892
MKmarino
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Metković
Postovi: 72
Ima li netko iskustva sa canon pixmom g640, ili općenito sa canon ciss printerima
ili je bolje uzet nekog epsona ili slično. Ima davno pixmu ip4200 i bio prezadovoljan
kvalitetom pogotovo slika pa me zainteresirao ovaj g640, ali uglavnom mi ljudi hvale ili epson ili brother.
MKmarino je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2023., 10:05   #893
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
može preporuka laserskog c/b printera sa duplex printanjem i skenerom do nekih 200injak €? Bilo bi dobro da ima zamjenske tonere možda, al pošto će bit nekih 200injak ispisa mjesečno možda to i nije toliko bitno...
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2023., 19:45   #894
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
I ja trebam preporuku za laserski color printer a da se može koristiti zamjenski toner. Žena treba za posao pa me pita koji da naruči. Koliko sam skužio, noviji HP printeri ne mogu koristiti zamjenske tonere. Cijena nije toliko bitna Hvala!

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 12:19   #895
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
I ja trebam preporuku za laserski color printer a da se može koristiti zamjenski toner. Žena treba za posao pa me pita koji da naruči. Koliko sam skužio, noviji HP printeri ne mogu koristiti zamjenske tonere. Cijena nije toliko bitna Hvala!

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk

Koliko printa mjesečno?
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 12:26   #896
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
I ja trebam preporuku za laserski color printer a da se može koristiti zamjenski toner. Žena treba za posao pa me pita koji da naruči. Koliko sam skužio, noviji HP printeri ne mogu koristiti zamjenske tonere. Cijena nije toliko bitna Hvala!

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Pogledaj si epson ecotank pisače (nisu laser, ali su jako dobri), original tinte su dosta jeftine, a s jednim punjenjem može ispisati jako puno.
__________________
Mall B&D 1250 pila na prodaji
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2023., 13:01   #897
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Alister Pregled postova
Pogledaj si epson ecotank pisače (nisu laser, ali su jako dobri), original tinte su dosta jeftine, a s jednim punjenjem može ispisati jako puno.

Istina, imamo jednog u uredu, i stvarno dugo traju tinte, a čak i originalne tinte su tipa 50-70 kuna komad.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 14:38   #898
k1ter
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 143
Ima li netko preporuku za jeftiniji printer za rijetko kućno korištenje? Mora imati skener/kopirku. I može biti samo crno/bijeli ili pak u boji (ako ta kombinacija nema samo c/b).

Dakle onak, mjesečno valjda desetak stranica za isprintati, dakle jako malo. Nisam siguran je li laser ili inkjet pogodniji za to. Dakle, da je jeftin i da tinte naknadno nisu preskupe.
k1ter je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 19:54   #899
leni2put
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Canon i-SENSYS MF754CDW

Poz,uzeo bi ovaj multifunkcionalni printer Canon i-SENSYS MF754CDW pa me zanima dali vrijedi ili ima neki bolji u tom rangu?

https://www.senetic.hr/product/5455C...BoCAbgQAvD_BwE
leni2put je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 20:49   #900
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor k1ter Pregled postova
Ima li netko preporuku za jeftiniji printer za rijetko kućno korištenje? Mora imati skener/kopirku. I može biti samo crno/bijeli ili pak u boji (ako ta kombinacija nema samo c/b).

Dakle onak, mjesečno valjda desetak stranica za isprintati, dakle jako malo. Nisam siguran je li laser ili inkjet pogodniji za to. Dakle, da je jeftin i da tinte naknadno nisu preskupe.
Inkjet zaboravi jer ce ti se zastopati nakon nekog vremena. Na zalost, imas jeftini inkjet koji nije pogodan jer se zastopava i skupi laser koji se ne zastopava.

Preporucujem svakako laserski. Prije sam imao onaj neki Ricoh sto se prodavao na najbolji-printer-ikada hr (ili tako neki glupi sajt) i u valjda 5 godina (ne sjecam se al dugo) sam zamijenio jedan crni toner (zamjenski) za mislim 400tinjak kn. Nikakvih problema. U selidbi sam ga poklonio jer sam imao u garazi neki Brother kopirku (isto laser) koja je stajala jedno barem 2 godine. Sad koristim taj Brother i isto nikakvih problema.

Prije toga (davno, davno) sam imao neki HP inkjet. I on je cak imao neku foru da se moze tinta puniti sa spricom i iglom i sve je to bilo divno krasno ali je zahtjevalo odrzavanje. Moras paziti da se ne zastopa tj redovito ga koristiti. Jednom kad se zastopao novi catridge nije bio tako jeftin i pocucla ti ustedu.

Ako si mozes priustiti svakako idi na laser. Trajat ce ti beskonacno duze i imat ces beskonacno manje problema nego s ink jetovima. Ne znam za marke i modele, ali ova dva (Ricoh i Brother) su meni super. Nisam zahtjevan korisnik. Printam rijetko u boji i ne printam na foto papir pa uzmi to u obzir.

Svakako si gledaj da imas neku vrstu mreznog povezivanja tj wifi ako ti printer stoji dalje od routera. Neki sljedeci upgrade koji bi htio bi bio a3 kopiranje i printanje ali to mi je nebitno. Vise ovako da ti upotpunim osvrt Realno, nadam se da ce ovaj Brother poziviti jos 10 godina, bolje od toga mi ne treba.
hash je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na