Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2016., 14:22   #631
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Samo se javite na mail i pod subject napisite Prijava za newsletter pa cemo vas dodati.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2016., 23:30   #632
NateC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 199
Eto, prošla danas super reklamacija. Dečko simpatičan i ljubazan, pitao za problem, ja objasnio.. pitao za broj mobitela i rekao da će se javiti. Čak primaju reklamaciju i za softwerske greške kompanije. Svaka čast, + od mene.
NateC je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 20:22   #633
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2016., 22:34   #634
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Malo akcije povodom nadolazećih blagdana.

Besplatna dostava iznad 1000kn tokom 12. mjeseca, a za narudžbe ispod 1000kn dostava je 25kn.

Dodatnih 2% na sve složene konfiguracije (gotove konfiguracije s weba i konfiguracije složene po željama kupca) za sve članove PCE foruma za gotovinska plaćanja. Za ostvarenje dodatnog popusta pošaljite nam prilikom narudžbe vaš nick s PCE pa ćemo vam poslati revidiranu ponudu.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:06   #635
FlipFlop
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: rijeka
Postovi: 15
Ekipa koja je dosad naručivala sa Future. Naručio sam komp pa me samo zanima način isporuke. Jel to bude u jednoj velikoj kutiji zajedno sa kutijama od komponenti ili zasebno jel to bude nešto veliko ili ? Kućište je mid tower.
Može koji info oko toga

hvala
FlipFlop je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:11   #636
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Jel ti nije logičnije njih pitati kako će ti šta poslati i eventualno se dogovoriti?
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:22   #637
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,273
Zadnje sta sam ja vidio od njih je dvi kutije, slozena konfa u kutiji od casea, a ostale kutije u drugoj kutiji
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:23   #638
FlipFlop
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: rijeka
Postovi: 15
naravno da je i rekli su mi da se dogovorim sa kurirskom službom no oni ne obavljaju dostavu u 16.30h šta ću kad radim do 16.00h a na poslovnicu šalju samo pakete do 50cm najdulje stranice.. i sad me zanima hoće li taj paket biti ispod 50cm ili ne ...zato pitam... a dostava ide sutra a sad mi je malo kasno da ih pitam...

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Zadnje sta sam ja vidio od njih je dvi kutije, slozena konfa u kutiji od casea, a ostale kutije u drugoj kutiji

Ako je tako onda nadam se nemam brige..thx

Zadnje izmijenjeno od: tor. 09.12.2016. u 13:06.
FlipFlop je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:45   #639
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
50cm? mislim da to nije istina...pa ako te nema doma mora biti u poslovnici, ne znam gdje bi drugdje bilo...

Koliko znam overseas ima dostave cijeli dan pa možeš dogovoriti dostavu iza 16h...ili promjeniti adresu, na posao, ili prebaciti za drugi dan...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 21:57   #640
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 407
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
50cm? mislim da to nije istina...pa ako te nema doma mora biti u poslovnici, ne znam gdje bi drugdje bilo...

Koliko znam overseas ima dostave cijeli dan pa možeš dogovoriti dostavu iza 16h...ili promjeniti adresu, na posao, ili prebaciti za drugi dan...
Overseas u "ruralne" dijelove dostavlja do 16h. Znam iz vlastitog iskustva jer živim 25km od centra zg-a, morao sam ići po svoju robu u leskovac i tražiti povrat love za "dostavu".

Poslano sa mog ONEPLUS A3003 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2016., 22:00   #641
FlipFlop
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: rijeka
Postovi: 15
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
50cm? mislim da to nije istina...pa ako te nema doma mora biti u poslovnici, ne znam gdje bi drugdje bilo...

Koliko znam overseas ima dostave cijeli dan pa možeš dogovoriti dostavu iza 16h...ili promjeniti adresu, na posao, ili prebaciti za drugi dan...
A ne znam možda ja nešto krivo čitam onda..A prebacio sam da mi ostave u poslovnici pa šta bude...zvat će me ako im nešto nije po volji pa ću izimprovizirat nešto vjerovatno da mi na posao dostave. A radim svaki dan do 1600h tako da mi na isto dođe stalno. A pitao sam ih za dostavu oko 16.30h iz kori.službe rekli da nije moguće. I meni malo čudno al eto ...
FlipFlop je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 10:52   #642
damiramida
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Još jedna preporuka i dobro iskustvo sa Futura-IT ekipom.
Sve odrađeno preko mailova i komp složen rekordno brzo. Samo neka tako nastave i dalje...
damiramida je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 08:57   #643
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Budi najbrži!
Samo danas i samo jedan proizvod po kupcu.
Količine su ograničene!
http://bit.ly/2hXMr2w

Želimo vam sretan Božić i sve najbolje u Novoj godini.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2016., 13:40   #644
VatroslavPCE
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Opet pozitivno iskustvo sa Futurom. Napajanje promjenjeno bez ikakvih problema nakon reklamacije. Perfect 5/7, would buy again.
VatroslavPCE je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 10:20   #645
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Mali novogodišnji poklon za naše pratitelje na PCE. Poklanjamo 2 ulaznice za Zagreb gaming Arena event koji se održava 02.-03.01. u Areni Zagreb.

Karte poklanjamo prvome koji se javi u inbox. Preuzimanje danas do 18h u poslovnici.

Kolega bariarnil je bio najbrži.

Zadnje izmijenjeno od: Futura IT. 30.12.2016. u 10:57.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 17:52   #646
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,967
Zahvaljujem za karte Tihomire!

(Zagy je imao jednu kartu, ali je uspio nabaviti i drugu tako da sam usrecio mladjeg buraza )

Korektan kao i uvijek, bila u pitanju trgovina, servis ili ovakav slucaj!
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2017., 15:35   #647
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Radi brojnih upita, produžujemo akciju do daljnjega:

Dodatnih 2% na sve složene konfiguracije (gotove konfiguracije s weba i konfiguracije složene po željama kupca) za sve članove PCE foruma. Za ostvarenje dodatnog popusta pošaljite nam prilikom narudžbe vaš nick s PCE pa ćemo vam poslati revidiranu ponudu.
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 11:07   #648
BigMac
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: -
Postovi: 142
Kopirat ću ono što sam napisao na BUGu, nek se nađe i tu.

Citiraj:
3 narudžbe s moje strane, sve došle u roku 1 dan na relaciji Zagreb - Imotski.

Tražio zamjenu grafe za bolju uz nadoplatu, sve se dogovorili preko emaila.. Čak su mi odgovorili na email u 23h.
Grafu sam im slao nazad 14.2. gore je isporučena 16.2., i jutros sam dobio poruku od GLS-a da novi paket stiže danas tokom dana u popodnevnim satima.

Kome je bitan odnos trgovca prema kupcu a isto tako i brzina, definitivno preporuka za Futuru.
BigMac je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2017., 23:30   #649
Crko_laptop
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Na preporuku Doc-a uzeo konfu kod njih skombinirao i monitor, sve je bilo gotovo u roku keks. U 10 nazvao, u 12 je sve bilo gotovo.
Imao malih problema sa monitorom,ekipa iz future riješila sve u najbržem mogućem roku x3 . Prvi je došao sa curenjem backlight-a, riješeno drugi dan, uzmem novi aoc, a ovi pak ostavili u tvornici komad mesha da viri iz ekrana, taj sam pokupio ujutro, a popodne sam već dobio zamjenski. Znači stvarno brzo, bez ikakvog natezanja.
Pohvale od mene !

Zadnje izmijenjeno od: Crko_laptop. 04.03.2017. u 14:46.
Crko_laptop je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2017., 17:51   #650
Futura IT
Premium
Moj komp
 
Futura IT's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 505
Malo fractal akcije, R5 po super cijenama, akcija do 19.03.
http://bit.ly/fractal_akcija
Futura IT je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2017., 14:34   #651
M3do
Premium
 
M3do's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Split
Postovi: 87
Jučer kupio grafičku, došao doma - ispostavilo se da je desni ventilator defektan.
Poslao mail, dogovorili se da dođem do dućana i u roku 2min smo sve riješili.

Provjeren ventilator od strane vrlo simpatičnog čovjeka za pultom, kroz pola minute je donio novu kutiju s novom grafom.
Nisam je još stigao testirati, ali vjerujem da neće biti potrebe za editiranjem posta

svaka čast!
M3do je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2017., 05:28   #652
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,398
Koja je razlika između FD Define R5 Black i R5 Blackout Edition?

EDIT: našao odgovor. Razlika je samo u boji unutarnjih elemenata (otvori za PCI/PCI-E kartice, ventovi, ladice za diskove,...). Kod Black su bijeli, a kod Blackout Ed. crni. Isto tako je plava power LED kod B zamijenjena bijelom kod BE. Sve ostalo je identično.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 08.03.2017. u 06:39.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 16:56   #653
real01
Registered User
Moj komp
 
real01's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 83
Nedavno sam kod Future naručio novo računalo (sve osim periferije), slagano po komponentama koje sam izabrao. Prije kupnje, poslao sam im mail u kojem sam zatražio mišljenje o izabranim komponentama, tj. kompatibilnosti budući da novo računalo kupujem u prosjeku svakih desetak godina pa nisam stalno u toku. Izabrane komponente su bile kompatibilne. Jedino su mi sugerirali da bi umjesto 120 GB SSD-a treba uzeti SSD od 240. Replicirao sam da ja jednostavno ne trebam disk od 240 i da mi je 120 dovoljan - te da je veći disk preskup za moje pojmove - tim više što mi je jedan SSD (stari) konstantno radio probleme i na kraju krepao. Dakle, ostao sam pri svome i nisam pristao na njihov prijedlog. (Stari disk nije bio kupljen kod Future - ali, nema veze - moje je mišljenje da su SSD-ovi nepouzdani i preskupi.)

Druga sugestija je bila da uzmem drugo napajanje. Ja sam izabrao CoolerMaster G550M 80+ Bronze. Oni su mi sugerirali Gigabyte 450 Pulse 450 Modular 80+ Bronze.
Replicirao sam da za CoolerMaster dobijem petogodišnju garanciju, dok Gigabyte daje samo dvije godine i ostao sam pri svom izboru.
(Taman da je G napajanje bolje od CM po svim karakteristikama, radije biram nešto s pet godina garancije nego nešto s dvije.)

Za kućište sam izabrao Antec ThreHundredTwo a Futura mi je sugerirala
DeepCool Dukase V2. kao bolju opciju. Možda ze nekog drugog, ali ne i za mene.
Naime, meni treba kućište s čim više mjesta za diskove - a Antec ima
Six 3.5” tool-less drive bays dok Dukase IMA SVEGA DVA mjesta za diskove - dakle, to je kućište za gamere i veliku grafičku - a ja nisam gamer i moja je konfiguracija s grafičkom on-board.

Jedino sam prihvatio sugestiju kod matične - izabrao sam MSI dok su mi oni predložili Gigabyte kao bolju (po njhovim riječima).

Računalo je u vrlo brzom roku (2-3 dana nakon uplate) stiglo.
Prikopčao sam ga i naišao na prvi problem - prednji USB-ovi nisu radili! (Isti slučaj imam na starom kompjutoru.)

Napisao sam im mail. Oni su mi odgovorili neka provjerim da li je kabel dobro spojen te da ga probam prespojiti na drugi priključak na matičnoj pa možda USB-ovi prorade. Pregledao sam kompjutor i sve je bilo spojeno. Odgovorio sam da nemam nikakvu namjeru prespajati bilo šta i isprobavati te da očekujem da novo računalo koje je prvo pod garancijom po komponentama, a drugo, još Futura IT daje dodatnu jednogodišnju garanciju na ispravnost - mora raditi bez greške. Nakon toga, odgovorili su mi da pošaljem računalo natrag da ga oni provjere. To sam i učinio. Oni su ga zaprimili i provjerili
(sve o njihovom trošku) i poslali natrag i sada je sve okej.
Naravno, da je računalo kod sklapanja bilo detaljnije isprobano, vjerojatno bi se otkrio problem s USB-ovima. Ovako je Futura IT imala dodatni trošak -
a ja sam baš za vrijeme godišnjeg bio bez novog računala.

Uglavnom, sretan sam što se problem riješio pa bi s te strane bio zadovoljan.
Drugo je pitanje koliko Futura IT detaljno provjerava komponente/konfiguracije.

Drugo. Nije da moja malenkost ne prihvaća sugestije - ali, kad vam netko napiše da će računalo koristiti da surfanje, gledanje filmića i slušanje mjuze i izabere on-board grafiku - onda stvarno nije potrebno predlagati kupnju gejmerskog kućišta u koje stane glomazna grafička (koje meni ne treba) a gotovo nema mjesta za HDD.

I, da, ostat će neobjašnjeno kako napajanje s 24-mjesečnom garancijom može biti bolje od onoga s petogodišnjom?

Uglavnom, na kraju sam od Future, nakom manjih peripetija dobio ono što sam htio, pa im dajem pozitivnu ocjenu.
real01 je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 17:14   #654
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,150
Citiraj:
Autor real01 Pregled postova
Nedavno sam kod Future naručio novo računalo (sve osim periferije), slagano po komponentama koje sam izabrao. Prije kupnje, poslao sam im mail u kojem sam zatražio mišljenje o izabranim komponentama, tj. kompatibilnosti budući da novo računalo kupujem u prosjeku svakih desetak godina pa nisam stalno u toku. Izabrane komponente su bile kompatibilne. Jedino su mi sugerirali da bi umjesto 120 GB SSD-a treba uzeti SSD od 240. Replicirao sam da ja jednostavno ne trebam disk od 240 i da mi je 120 dovoljan - te da je veći disk preskup za moje pojmove - tim više što mi je jedan SSD (stari) konstantno radio probleme i na kraju krepao. Dakle, ostao sam pri svome i nisam pristao na njihov prijedlog. (Stari disk nije bio kupljen kod Future - ali, nema veze - moje je mišljenje da su SSD-ovi nepouzdani i preskupi.)

Druga sugestija je bila da uzmem drugo napajanje. Ja sam izabrao CoolerMaster G550M 80+ Bronze. Oni su mi sugerirali Gigabyte 450 Pulse 450 Modular 80+ Bronze.
Replicirao sam da za CoolerMaster dobijem petogodišnju garanciju, dok Gigabyte daje samo dvije godine i ostao sam pri svom izboru.
(Taman da je G napajanje bolje od CM po svim karakteristikama, radije biram nešto s pet godina garancije nego nešto s dvije.)

Za kućište sam izabrao Antec ThreHundredTwo a Futura mi je sugerirala
DeepCool Dukase V2. kao bolju opciju. Možda ze nekog drugog, ali ne i za mene.
Naime, meni treba kućište s čim više mjesta za diskove - a Antec ima
Six 3.5” tool-less drive bays dok Dukase IMA SVEGA DVA mjesta za diskove - dakle, to je kućište za gamere i veliku grafičku - a ja nisam gamer i moja je konfiguracija s grafičkom on-board.

Jedino sam prihvatio sugestiju kod matične - izabrao sam MSI dok su mi oni predložili Gigabyte kao bolju (po njhovim riječima).
Bez uvrede, ali ako si već odlučio oko pojedinih komponenti u kompu i ne misliš odstupiti od toga, kog si vraga tražio mišljenje?
Valjda tražiš mišljenje kada nisi siguran koju komponentu odabrati pa se dvoumiš, a ne kada već imaš zacrtano u glavi što želiš i što trebaš.
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 17:21   #655
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Čitaj malo, pitao ih je da li su komponente koje je on odabrao međusobno kompatibilne, a ne da li su dobar izbor.
Ali dobro, logično da će trgovina pokušati prodati nešto što njima više odgovara iz nekog razloga, nije to ništa novo, zahvališ se i uzmeš ono što ti želiš.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 19:03   #656
thunderbird
Premijum AMDebil
Moj komp
 
thunderbird's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: jastrebarsko
Postovi: 1,150
Vidiš, ja sam pročitano protumačio kao traženje mišljenja o komponentama. Za kompatibilnost su mu odgovorili da nije problem, a dalje su bile njihove sugestije koje jednostavno odignoriraš ako smatraš da nisu dobre, a ne pisat jadajuće postove po forumu
__________________
X
thunderbird je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 19:05   #657
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor real01
I, da, ostat će neobjašnjeno kako napajanje s 24-mjesečnom garancijom može biti bolje od onoga s petogodišnjom?
Ovo ti je najbolji odgovor na tvoje pitanje:

Citiraj:
Autor real01
budući da novo računalo kupujem u prosjeku svakih desetak godina pa nisam stalno u toku.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 19:12   #658
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,711
Citiraj:
Autor real01 Pregled postova
Naravno, da je računalo kod sklapanja bilo detaljnije isprobano, vjerojatno bi se otkrio problem s USB-ovima. Ovako je Futura IT imala dodatni trošak -
a ja sam baš za vrijeme godišnjeg bio bez novog računala.

I, da, ostat će neobjašnjeno kako napajanje s 24-mjesečnom garancijom može biti bolje od onoga s petogodišnjom?
A kupio si windowse da mogu detaljno provjeriti sve usbe? Ili misliš da oni trebaju sva računala instalirati windowse i detaljno testirati? Što bi onda poslje bio prigovor, zašto je trajala dostava 5 dana a ne 1 dan kako treba biti? S razlogom imaš garanciju, i nisu oni proizveli te usb-e a mislim da i nije to samo tako lako testirati, ono kako si si ti zamislio...

Mislim, što te briga što su oni imali troška dodatnog, valjda je važno da ti nisi imao? Koliko dugo su popravljali te usbe, 30 dana?

Za napajanje ne vjerujem da su napisali da je bolje, jer znam da znaju da nije bolje od toga što si ti uzeo... mislim da je tu ipak nešto drugo bilo u pitanju...

Citiraj:
Autor thunderbird Pregled postova
Vidiš, ja sam pročitano protumačio kao traženje mišljenja o komponentama. Za kompatibilnost su mu odgovorili da nije problem, a dalje su bile njihove sugestije koje jednostavno odignoriraš ako smatraš da nisu dobre, a ne pisat jadajuće postove po forumu
Svatko ima svoje mišljenje. Naravno i treba imati. Ali slažem se da je ovo malo bezobrazno jer ja ne vidim ništa što je trgovina tu pogriješila i sve su odradili kako treba. Pogotovo onaj mail što je rekao da je poslao, odmah na početku, drugo ništa nisam niti očekivao u ovom dijelu foruma. Svakakvih nas ima...

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 11.03.2017. u 19:21.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 19:31   #659
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,173
ma moze pisat tko god sta god hoce, ali real01 nije tebi lako sa samim sobom meni se cini
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2017., 20:36   #660
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
usput, ako si isao instalirat sedmicu, normalno da ti usb utori ne rade...to ti je mozda bio problem i kod prijasnjeg stroja, za sedmicu moras imat posebno napravljen usb instalacijski stick sa ubacenim drajverima za usb na novijim plocama...desetka bi ti trebala radit bez frke...

imas ovdje uputstva sto i kako: http://www.asrock.com/microsite/win7install/

Zadnje izmijenjeno od: Igneos Eructid. 11.03.2017. u 20:49.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na