Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.02.2016., 16:00   #2221
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Dobro,nemojte čovjeka razapinjati.Djelomično je u pravu.Real protiiv jačih momčadi bolje djeluje u 4-4-2 sustavu,a na to je on mislio.
Ova formacija 4-3-3 je preofenzivna je imaš igrača više naprijed(BBC),od kojih nitko ne igra obranu.Protiv ekipa sa jakom vezom kao Barca to je harakiri,što se vidjelo na svakoj iole jačoj utakmici dosada.Real je protiv barce najbolje odigrao kada je igrao u 4-4-2 sistemu,zadnji puta mislim u finalu kupa kad je Ronaldo bio ozljeđen.I Ancelotti je rotirao sustav ovisno o protivniku.
Da ne pametujem po meni trenutno je najjača postava Reala sljedeća,s zdravim Baleom:

Navas
Dani Varane Ramos Junior
Modrić Casemiro
Hames Kova Bale
Ronaldo

Ja osobno mislim da je ovo trenutno najjače od Reala!A i defanzivno puno bolje jer bi kazo bolje zatvarao otraga od Kroosa koji je očajan u zadnje vrijeme.A i Modrić bi mogao malo više naprijed,jer si se riješio Benzeme koji se također ne vraća otraga.Naravno ,taj sastav bi stavio protiv jačih protivnika.Sa slabijima je svejedno.
Jedini je problem što je Benzema trenerov zemljak i ljubimac tako da to neće ići!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 19.02.2016., 16:04   #2222
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
HJel ti znaš da kad 10tku prikuješ uz aut liniju da mu sužavaš pregled igre i opcije za 50%? DA ne spominjemo da mu oduzimaš ključan prostor između linija koji je oduvijek koristio. Tamo navlači dbva igrača na sebe....zadnjeg veznog i obrambenog da bi se oslobodio pas za napadača. Na boku ima svog beka koji ga čuva i nikog napred....ostaju samo opcije cut ina ili nabaca. Ubijaš ga kvalitetno.
Zamisli da je neko u ono vrijeme stavio Zidanea na krilo....pravac ludara instantno. Eto to danas rade sa JR-om u Realu. I ne samo tamo,najbolji primjer je Chelsea. Oscar na krilu je ko ja na Nescaffeu.
trouble je offline  
Staro 19.02.2016., 17:19   #2223
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
HJel ti znaš da kad 10tku prikuješ uz aut liniju da mu sužavaš pregled igre i opcije za 50%? DA ne spominjemo da mu oduzimaš ključan prostor između linija koji je oduvijek koristio. Tamo navlači dbva igrača na sebe....zadnjeg veznog i obrambenog da bi se oslobodio pas za napadača. Na boku ima svog beka koji ga čuva i nikog napred....ostaju samo opcije cut ina ili nabaca. Ubijaš ga kvalitetno.
Zamisli da je neko u ono vrijeme stavio Zidanea na krilo....pravac ludara instantno. Eto to danas rade sa JR-om u Realu. I ne samo tamo,najbolji primjer je Chelsea. Oscar na krilu je ko ja na Nescaffeu.
Pa sadašnji Real je prepun kompromisa.Zbog silnih zvijezda ti kompromisi i nastaju.Znam o čemu pričaš ,ali za Hamesa mjesta mora biti,gdje bi ga ti stavio?
I Bale je prirodno lijevo krilo , što je igrao u Totenhamu,pa sada zbog Ronalda igra desno.Možeš ti staviti Hamesa na desetku,ali po meni je Kova trenutno bolji,ako ništa protiv Rome se vidjelo da lijepo probija sredinu,što Hames baš i ne radi.A velim,moraš mu naći mjesta jer je dobar igrač.
Kako bi ih ti složio?Znam da moje nije idealno,ali je po trenutnoj formi i po onome što Real ima ,najbolje.Odlazak Ronalda u špicu bi oslobodio Baleu mjesto na lijevom krilu ,gdje bi pokazao puni potencijal,bar po meni.Ali ,naravno svaku primjedbu cijenim!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 20.02.2016., 18:22   #2224
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Kada se priča o formacijama, te brojke 4-3-1-2, 4-3-3, 4-4-2, 3-5-2 su samo generalni nazivi, a u praksi to izgleda puno kompliciranije.

Npr. trenutno Zidaneova momčad igra različite formacije tijekom obrane i tijekom napada (4-3-3 of, 4-4-2 def). Dakle, prilikom napada prednja BBC trojka međusobno rotira pozicije u obliku osmice. Bale i Ronaldo mijenjaju strane, dok se prilikom početka napada Benzema često izvlači na poziciju 10-tke kako bi olakšao prijenos lopte u zadnju (protivničku) trećinu terena. Upravo zato Real nema igrača na poziciji klasične 10-tke jer bi smetala prednjoj trojici prilikom napada, te bi vjerojatno navlačila dodatne defanzivne veznjake na njih, što je u suprotnosti sa onim što rade sada, razvlačeći protivničku obranu što je više moguće.

Trenutno James nema Baleovu moć probijanja i driblinga, pa se nerijetko nalazi na poziciji invertiranog desnog krila (povučeno krilo prema veznom redu), te sa svojim nabačajima ponekad "hrani" prednju dvojku loptama. Ovo je i Bale radio, ali se za razliku od Jamesa bavio i raznim drugim stvarima koje zahtjevaju brzinu i/ili dribling koji James nema.

Što se veznog reda tiče, za vrijeme Ancelottija su postojale 3 vrste veznjaka.

Obrambeni statični "razbijač" odlične pas igre koji je ujedno glavom izbijao i visoke lopte (Alonso), a na čiju se poziciju već neko vrijeme Kroos pokušava priučiti. U žustrijim tekmama, obrambeni dio mu donekle predstavlja problem, zbog nešto lošijeg "čitanja igre" i slabijih stoperskih mogućnosti. Doduše defanzivna igra mu se poboljšala, ali nedovoljno da bi ga se moglo nazvati pravim defanzivcem.

Drugi veznjak je zadužen za čuvanje ili sigurni prijenos lopte iz faze obrane u fazu kreacije (Modrić). Ovo je igrač kvalitetnog driblinga, odličnog pregleda igre, vrhunskog pasa te najbitnije, hladne glave. Od presudne je važnosti da ovaj veznjak po potrebi uspije smiriti ili ubrzati igru, ovisno o pozicijama i prilikama igrača ispred.

Ova dvojica veznjaka su ujedno i ključni za kvalitetnu i čvrstu obranu. Ovisno o njihovim pozicijama, obrana momčadi može djelovati čvrsto poput najsigurnije talijanske taktike, ali ukoliko se nađu izvan svojih pozicija, cijela momčad može izgledati vrlo šuplje i traljavo. Upravo zato Modrić i Kroos često započinju Realovu igru u povučenim pozicijama.

Treći veznjak je zadužen za prijenos lopte u fazu napada, bilo brzim pasovima i kombinacijama sa prednjom trojkom, bilo driblingom i brzim kretanjem kroz protivničku polovicu. Ovaj veznjak se često nalazi u isturenoj poziciji tj. u međuprostoru između veznog reda i zadnje linije protivničke momčadi. Za ovo je u Ancellotijevo doba bio zadužen Di Maria, koji je ruku na srce znatno vertikalniji igrač (i opasniji za protivnički gol) od trenutnog Isca, a Kovačić se tek treba naučiti igrati na ovoj poziciji. Usput govoreći, ovo je pozicija na kojoj se najčešće gubi lopta prilikom faze napada. Prekaljeni krilni napadači su se pokazali kao vrlo dobra opcija za ovu poziciju, zbog svoje brzine i driblinga. Ukoliko je pak sredina terena previše "zgusnuta" kreće se s napadima preko isturenih bekova (jednog ili oba, ovisno o brzini kontre protivničke momčadi)

Ostatak faze napada se praktički svodi na individualnu improvizaciju prednje trojke brzim kretanjem i zamjenama pozicije, driblinzima, brzima kratkim pasovima ili visokim loptama sa bokova.

Ovo što sam opisao je VRLO kratka verzija onoga što se događa na terenu, te se uglavnom formacije znatno modificiraju ovisno o karakteristikama protivnika i njihovoj formaciji.

Jedan video koji malo bolje objašnjava složenost formacija:

dh41400 je offline  
Staro 20.02.2016., 19:59   #2225
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,410
listerstorm je offline  
Staro 20.02.2016., 22:30   #2226
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Kada se priča o formacijama, te brojke 4-3-1-2, 4-3-3, 4-4-2, 3-5-2 su samo generalni nazivi, a u praksi to izgleda puno kompliciranije.

Npr. trenutno Zidaneova momčad igra različite formacije tijekom obrane i tijekom napada (4-3-3 of, 4-4-2 def). Dakle, prilikom napada prednja BBC trojka međusobno rotira pozicije u obliku osmice. Bale i Ronaldo mijenjaju strane, dok se prilikom početka napada Benzema često izvlači na poziciju 10-tke kako bi olakšao prijenos lopte u zadnju (protivničku) trećinu terena. Upravo zato Real nema igrača na poziciji klasične 10-tke jer bi smetala prednjoj trojici prilikom napada, te bi vjerojatno navlačila dodatne defanzivne veznjake na njih, što je u suprotnosti sa onim što rade sada, razvlačeći protivničku obranu što je više moguće.

Trenutno James nema Baleovu moć probijanja i driblinga, pa se nerijetko nalazi na poziciji invertiranog desnog krila (povučeno krilo prema veznom redu), te sa svojim nabačajima ponekad "hrani" prednju dvojku loptama. Ovo je i Bale radio, ali se za razliku od Jamesa bavio i raznim drugim stvarima koje zahtjevaju brzinu i/ili dribling koji James nema.

Što se veznog reda tiče, za vrijeme Ancelottija su postojale 3 vrste veznjaka.

Obrambeni statični "razbijač" odlične pas igre koji je ujedno glavom izbijao i visoke lopte (Alonso), a na čiju se poziciju već neko vrijeme Kroos pokušava priučiti. U žustrijim tekmama, obrambeni dio mu donekle predstavlja problem, zbog nešto lošijeg "čitanja igre" i slabijih stoperskih mogućnosti. Doduše defanzivna igra mu se poboljšala, ali nedovoljno da bi ga se moglo nazvati pravim defanzivcem.

Drugi veznjak je zadužen za čuvanje ili sigurni prijenos lopte iz faze obrane u fazu kreacije (Modrić). Ovo je igrač kvalitetnog driblinga, odličnog pregleda igre, vrhunskog pasa te najbitnije, hladne glave. Od presudne je važnosti da ovaj veznjak po potrebi uspije smiriti ili ubrzati igru, ovisno o pozicijama i prilikama igrača ispred.

Ova dvojica veznjaka su ujedno i ključni za kvalitetnu i čvrstu obranu. Ovisno o njihovim pozicijama, obrana momčadi može djelovati čvrsto poput najsigurnije talijanske taktike, ali ukoliko se nađu izvan svojih pozicija, cijela momčad može izgledati vrlo šuplje i traljavo. Upravo zato Modrić i Kroos često započinju Realovu igru u povučenim pozicijama.

Treći veznjak je zadužen za prijenos lopte u fazu napada, bilo brzim pasovima i kombinacijama sa prednjom trojkom, bilo driblingom i brzim kretanjem kroz protivničku polovicu. Ovaj veznjak se često nalazi u isturenoj poziciji tj. u međuprostoru između veznog reda i zadnje linije protivničke momčadi. Za ovo je u Ancellotijevo doba bio zadužen Di Maria, koji je ruku na srce znatno vertikalniji igrač (i opasniji za protivnički gol) od trenutnog Isca, a Kovačić se tek treba naučiti igrati na ovoj poziciji. Usput govoreći, ovo je pozicija na kojoj se najčešće gubi lopta prilikom faze napada. Prekaljeni krilni napadači su se pokazali kao vrlo dobra opcija za ovu poziciju, zbog svoje brzine i driblinga. Ukoliko je pak sredina terena previše "zgusnuta" kreće se s napadima preko isturenih bekova (jednog ili oba, ovisno o brzini kontre protivničke momčadi)

Ostatak faze napada se praktički svodi na individualnu improvizaciju prednje trojke brzim kretanjem i zamjenama pozicije, driblinzima, brzima kratkim pasovima ili visokim loptama sa bokova.

Ovo što sam opisao je VRLO kratka verzija onoga što se događa na terenu, te se uglavnom formacije znatno modificiraju ovisno o karakteristikama protivnika i njihovoj formaciji.

Jedan video koji malo bolje objašnjava složenost formacija:

Ali opet koju god formaciju forsirali ,ostaje činjenica da BBC mora igrati obranu ,jer se ovako veznjaci previše troše.Taj defekt se najbolje vidi kad igraju s agresivnim protivnicima.Recimo protiv Barce nisu imali sredine terena.Veznjaci su se trošili na obranu,a ova trojica su naprijed stajali i gledali demoliranje.Kao što kažeš ,nije pitanje sustava,već koliko daješ za momčad.Barca ima daleko najaču momčad na svijetu ,pa i dalje trojica napadaju protivnika kad dobije posjed.
Kod Reala taj presing je jalov.Em ga rade samo dva ,tri igrača,em igraju praktički premekani nogomet,bez faula.Danas to više ne prolazi,trebat će im agresivniji igrači.
Zato kažem,Real ima previše krivih kupovina.
Mogli su uzeti Vidala ovo ljeto,nisu zbog problematičnog ponašanja.Ovaj otišao u Bayern,a baš bi njegova agresivnost dobro došla Realu da malo rastereti Modrića.Kroos jednostavno nije taj.Isto su fulali s Suarezom,i sada ovaj trpa za Barcu.Da ne spominjem prodaje znate koga već.
(Higuain,Di Maria,Alonso)!
Sve zahvalite Perezu!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 21.02.2016., 18:54   #2227
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,483
čelzi ubio city
__________________
mamutarka je offline  
Staro 21.02.2016., 19:38   #2228
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
pa sve ispod bi bilo razocaravajuce, chelsea s prvom postavom, dok su ovi izveli neke juniore + zabaleta i kolarov ( koji je los )
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 21.02.2016., 19:41   #2229
Nevaljala
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Svejedno je 5 komada too much.
Nevaljala je offline  
Staro 21.02.2016., 19:45   #2230
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Penal je prestrog po meni
Kal-EL je offline  
Staro 21.02.2016., 21:50   #2231
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Baš u današnjoj tekmi se moglo vidjeti što Benzema znači Realovoj igri u napadu. Kao da si znao da će se vrancuz ozljediti

Bez klasične devetke i njegovog kretanja bez lopte, Realova igra je tragedija. Nešto igre iz prekida i to je to. Djabe svi Ronaldi, Bajlovi, Hamesi i Iscovi, kada nemaš "sidruna" u napadu

Izgleda da većina još uvijek ne razumije što klasična 9-tka znači za tranziciju lopte i presing na suparnički gol.

Btw Kovačić nije iskoristio poštenu priliku koju je danas dobio. Nakon današnje tekme me ne bi čudilo da ostane na hlađenju određeni period. Vrlo statičan i nesiguran nastup za Kovine mogućnosti.
dh41400 je offline  
Staro 21.02.2016., 22:29   #2232
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Nevaljala Pregled postova
Svejedno je 5 komada too much.


http://prntscr.com/a6a95c

O cem pricamo, ova postava bi s Dinamom igrala X

Zalosno je da u toj salvi 17godisnjaka demichelis i kolarov su bili najlosiji na terenu
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 21.02.2016., 22:30   #2233
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Kovacic je talent i pol. No ocito nije za 'velikih' klubova. Blokada nastupi. Poslati ga u neki solidan klub (Leverkusen, Sevilla, itd.) i samo gledati kako igra. Momak ocito nije za vecih dometa, i ako ne rijesi tu blokadu u glavi, mislim da mu ne gine osjetno losiji klub od gore navedenih.

Inace, Ronaldov gol iz 1m zaledja. Ali nevazne su vise i te sudacke pogreske, Real moze naslov osvojiti 'samo ako se amerikanac udusi'
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 21.02.2016., 22:36   #2234
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,410
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Baš u današnjoj tekmi se moglo vidjeti što Benzema znači Realovoj igri u napadu. Kao da si znao da će se vrancuz ozljediti

Bez klasične devetke i njegovog kretanja bez lopte, Realova igra je tragedija. Nešto igre iz prekida i to je to. Djabe svi Ronaldi, Bajlovi, Hamesi i Iscovi, kada nemaš "sidruna" u napadu

Izgleda da većina još uvijek ne razumije što klasična 9-tka znači za tranziciju lopte i presing na suparnički gol.
Da, ne znam zašto ga ovdje kritiziraju, pa on je jedan od najpotcjenjenijih igrača. Ove sezone zabija u većem broju utakmica od Ronalda i točan je u 28% pokušaja dok je Ronaldo na 12%.
listerstorm je offline  
Staro 22.02.2016., 07:21   #2235
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
pa sve ispod bi bilo razocaravajuce, chelsea s prvom postavom, dok su ovi izveli neke juniore + zabaleta i kolarov ( koji je los )

Jasno da cfc ide na tu tekmu s prvom momcadi posto je FA jedino kaj mogu ove sezone dignuti. PL nemoguce, a LP gotovo nemoguce.
Hamm je offline  
Staro 22.02.2016., 11:05   #2236
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Jasno da cfc ide na tu tekmu s prvom momcadi posto je FA jedino kaj mogu ove sezone dignuti. PL nemoguce, a LP gotovo nemoguce.
I treba, nije FA cup bezveze kup, samo je cinjenica da je City odustao jer nemaju roster ( radi ozljeda a i kvalitete igraca ) da igraju na 3 fronta, pa su odustali od "najmanje bitnog" koji je opet veliki trofej u eng.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 22.02.2016., 15:40   #2237
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,634
To im je jedini način da se plasiraju u lp iduće godine.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline  
Staro 23.02.2016., 09:53   #2238
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,925
Danas stave dvije dobre tekme a sutra meh.. eh Uefa
Mirkopoter je offline  
Staro 23.02.2016., 11:03   #2239
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
da, bas grdo, sreca da imam monitora samo se nadam da ce mi bandwidth izdrzat streamove
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 23.02.2016., 13:16   #2240
Mate666
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 24
Sutra necu ni gledat, dosli su sve gori i gori.
Mate666 je offline  
Staro 23.02.2016., 13:59   #2241
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
A nema tu neke neizvjesnosti danas, Bayern i Barca to uzimaju lagano,rutinski
 
Staro 23.02.2016., 14:01   #2242
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Eto, opet nam je zacoprao sve...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 23.02.2016., 14:11   #2243
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Poživio nam ti 100 godina
trouble je offline  
Staro 23.02.2016., 14:28   #2244
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
daj ne nemoj jeb**...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 23.02.2016., 14:35   #2245
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
A nema tu neke neizvjesnosti danas, Bayern i Barca to uzimaju lagano,rutinski
Mogao si ovo napisati prije nego sam se okladio

Nista, ide vec sad popravni
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 23.02.2016., 14:37   #2246
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,671
Priželjkujem da Arsenal napravi iznenađenje, pa da se mogu frendu danas smijati u facu dok gledamo. Možda čak i vrijedi žrtvovati Bayern, samo za taj osjećaj :P
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 23.02.2016., 15:05   #2247
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Priželjkujem da Arsenal napravi iznenađenje, pa da se mogu frendu danas smijati u facu dok gledamo. Možda čak i vrijedi žrtvovati Bayern, samo za taj osjećaj :P
Nemoj ici do frenda veceras. Evo Wenger izjavio da ce napasti Barcu. Ako je to mislio ozbiljno, onda dizi hipoteku na kucu/stan, prodaj auto, zenu i kravu. Svu lovu na barcu i eto malo zarade. Wenger je dovoljno lud/glup da ponovi ono sto je Mourinho probao svoje prve godine protiv Barce sa Realom na Nou Campu.

Cekam 1h prije utakmice, ako vidim po sastavu da ce to stvarno napravit, stavljam lijepo kolicinu novcica na barcu. Mozda cak i hendikep, ali ok, ne valja biti pohlepan

P.S.
Jedina 'kvaka' je sto barca svake godine lose igra u gostima playoff
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 23.02.2016., 19:53   #2248
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
potreban mi je link za acestream ili sopcast (barca - arsenal), molim. u zadnje vrijeme često nema linkova na livefootballol.com, evo nema ih ni sad.
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline  
Staro 23.02.2016., 20:13   #2249
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
rojadirecta
trouble je offline  
Staro 23.02.2016., 20:14   #2250
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
potreban mi je link za acestream ili sopcast (barca - arsenal), molim. u zadnje vrijeme često nema linkova na livefootballol.com, evo nema ih ni sad.
a jednostavno bacit pogled na reddit?

www.reddit.com/r/soccerstreams/
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na