Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 25.01.2015., 19:02   #4051
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor brmbo Pregled postova
Jbg za vas nekoliko san blesav ali nakon misec dana mogu za Zopo 3X reći i opet bi.
Kupljen tu http://www.zopomobile.eu/smartphones...e-zopo-3x.html
izaša me 2100 i kažu 2 god garancije a trenutno je skoro na vrhu
Kupio si mob sa 2 godine EU garancije. Nisi kupio mob sa 1 godinom kineske garancije. To je nešto sasma drugo od onoga o čemu sa pričao.
Citiraj:
Autor Touni Pregled postova
Neznam jesi li vidio ovo, ali imaš ga u chipoteci za 800kn, a taj ipak mora imati garanciju i malo je lakše nešto iskombinirati u slučaju problema.
Da, i u wowshopu je 750kn. To mi se čini kao ok cijena. Budem preporučio. Nije to loš mob, barem po defangovom mini reviewu.
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 19:04   #4052
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 409
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@R3nchi



Sad smo otišli u mali OT, ali čisto da imaš informacije iz prve ruke.

dorbo onda cu ti ovako rec ,samo zatop sto ste nas majmunirali prodavali muda pod bubrege (znaci lame mobitele s lame specifikacijama za extra brutalne novce) zareko sam se da iz principa vise nikad necu kupit mb iz Velike 4ke..sony, samsung,lg,htc..

i druga stvar na polovni mb nemogu provuc karticu..na ovo mogu..
R3nchi je offline  
Staro 25.01.2015., 20:02   #4053
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ok, to je tvoje uvjerenje. I imaš pravo na njega. Ali nije u redu da obmanjuješ lažnim i neprovjerenim rekla-kazala tvrdnjama.
Mnogo mitova je ovdje u ovoj temi srušeno i svaki puta je to rušenje mita dočekano na nož, al se opet nekako na kraju to prihvatilo.
Tako će se vremenom prihvatiti i ovo što sam tebi napisao.

Što se tiče provlačenja kartice, tu si u pravu. Ako nemaš keša, nema moba od nekoga. No, tako je to.
I sam ću sada uzeti THL T6S u wowshopu. Samo iz razloga jer ne vidim da postoji iole sličan uređaj za tu siću. I kao što rekoh, tu čajnizi nemaju konkurencije osim međusobne

Btw, ko te je majmunirao i prodavao muda pod bubrege? Ako su se prodavali muda pod bubrege, onda je to ova tema, a puno manje u temama o brandovima koje si naveo

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.01.2015. u 20:08.
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 20:42   #4054
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Majmunirao je onaj tko je u Kini proizvodio mobitele uz male proizvodne troškove i stvarao ogromne profite te prouzročio reakciju kupaca na način da su se odlučili na to da njihov
made in China bude to što i jest

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Negdje sam vidio/čuo podatak da je cca 102.000 mobitela naručeno u 2014 iz kine u HR. Samo mobitela. Sad si računajte koliko je to dnevno komada.
Rekao bih da smo vodeći u Europi po tom pitanju.

Ako je to istina, treba otvoriti poseban ured carine samo za mobitele.
A ako nije majmunirao nego je nudio bang for buck, onda su ovih 100.000 kupaca kineskih mobitela majmuni?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 25.01.2015., 20:45   #4055
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Druže zaboravio si jednu stvar - niti jedan od navedenih uređaja nije dual SIM, a postoje ljudi s 2 SIM-a kojima ne pada na pamet nositi 2 mobitela.
Eto ja sam jedan od njih i kada bi Xperia Z bila dual SIM uzeo bi ju isti tren, ali što mi to vrijedi kada nije kao i niti jedan dobar "naš" mobitel. Naravno ima dobrih dual SIM-ova, ali to je daleko od navedenih 1600kn.

Provlačenje kartice za mobitel bolje da ne komentiram.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline  
Staro 25.01.2015., 20:58   #4056
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Majmunirao je onaj tko je u Kini proizvodio mobitele uz male proizvodne troškove i stvarao ogromne profite te prouzročio reakciju kupaca na način da su se odlučili na to da njihov
made in China bude to što i jest



A ako nije majmunirao nego je nudio bang for buck, onda su ovih 100.000 kupaca kineskih mobitela majmuni?
Povlačim se iz ove rasprave da nebi uveo još nekoliko dokaza o prodavanju muda pod bubrege u ovoj temi.
I da, opet si mašio fudbal.
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Druže zaboravio si jednu stvar - niti jedan od navedenih uređaja nije dual SIM, a postoje ljudi s 2 SIM-a kojima ne pada na pamet nositi 2 mobitela.
Eto ja sam jedan od njih i kada bi Xperia Z bila dual SIM uzeo bi ju isti tren, ali što mi to vrijedi kada nije kao i niti jedan dobar "naš" mobitel. Naravno ima dobrih dual SIM-ova, ali to je daleko od navedenih 1600kn.

Provlačenje kartice za mobitel bolje da ne komentiram.
Da, jasno, dual sim je super stvar kod čajniza...onom kome treba.
Brko je offline  
Staro 25.01.2015., 21:11   #4057
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Onda u čemu je kvaka ako dual sim nije neophodan a hrvati su kupovali kineske mobitele po 280 komada dnevno a ova tema je najbrže rastuća tema ikad, kako si naveo
Citiraj:
Budući se tema o Kineskim mobitelima otvorila pred negdje godinu dana i postala je najbrže rastuća tema ikada na ovom forumu, to je rezultiralo da je tema u godinu dana poprimila 10500+ postova i postala nepregledna za mnogo starih i novih korisnika koji pristižu na naš forum.
Zašto kupci nisu ostali vezani uz Sony, Samsung, LG i iPhone? Zašto su i španjolci, rusi, talijani isto tako poharali kineske trgovine? Ako je riječ možda o nedostatku prave ponude u klasi od 800-1500 Kn, zašto takva ponuda nije postojala? Tehnički problemi?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 25.01.2015., 21:26   #4058
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Onda u čemu je kvaka ako dual sim nije neophodan a hrvati su kupovali kineske mobitele po 280 komada dnevno a ova tema je najbrže rastuća tema ikad, kako si naveo


Zašto kupci nisu ostali vezani uz Sony, Samsung, LG i iPhone? Zašto su i španjolci, rusi, talijani isto tako poharali kineske trgovine? Ako je riječ možda o nedostatku prave ponude u klasi od 800-1500 Kn, zašto takva ponuda nije postojala? Tehnički problemi?
Kvaka je u tome da nude, ili su nudili puno za ulozeni novac. Kad sam uzeo prvog Kineza (10/2013) imao je dual sim mada mi to uopce nije bilo potrebno. Napisao sam "nudili" jer se pojavljuje sve vise "ostalih" proizvodjaca s modelima pristupacne cijene i performansi sasvim dovoljnih prosjecnom korisniku (SD 200/400). Kad se tome pridoda puno jednostavnije rjesavanje jamstva i trenutni tecaj dolara, to dovodi u pitanje isplativost kupnje nekog skupljeg Kineza.
Da se razumijemo, i sad imam Kineza (Mi3), no kupio sam ga kad je bio cca 1600kn (Mobicity), a za tu lovu sad nema teorije da dobijem performansama slicnog Kineza, cak ni taj isti Mi3 sad nije moguce polovni naci ispod 1700-1800kn (o novom da i ne pricam) a tu je opet jamstvo upitno. Dok se G2 npr nadje bez problema za tu cijenu s pravim jamstvom.
Netko je napisao par stranica prije da Kinezi nece previse korigirati cijene. Mislim da ce ipak morati, jer na zalost cijene svojih mobitela primarno vezu za dolar. Samo jedan primjer, 180 dolara sam platio mobitel 10/2013 po tecaju cca 5.5. Sad je tecaj skoro 7. Kad se tu pridoda i PDV koji je automatski visi, razlika je preko 300 kn, sto nije zanemarivo...

Zadnje izmijenjeno od: Wuchko. 25.01.2015. u 21:43.
Wuchko je offline  
Staro 26.01.2015., 03:48   #4059
Alan_SP
Registered User
 
Alan_SP's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sisak
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Po novom tečaju dolara, za mobitele skuplje od 180 USD, i ja se pitam zašto bi ih netko kupovao.
Samo bih dodao jednu sitnicu. Hrvatska ne proizvodi mobitele i svi su ovisni o kursu. Naime, budu i kod nas porasle cijene mobitela u kunama zbog ovakvog odnosa tecaja vrlo brzo.

Do sada je kuna bila dugo stabilna, pa se narod naviknuo na vise manje fiksne kune. Ali, ako ovo s tecajem nastavi, biti ce skuplje kupovati i u Hrvatskoj (ako vec nije).
Alan_SP je offline  
Staro 26.01.2015., 06:11   #4060
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
Xiaomi ponudio akciju zamjene za vlasnike iP-a - iP6/6+ za Mi Note Pro, ostali iP za Mi Note
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.01.2015., 07:01   #4061
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
To što rikne, rikne, šta bi ja trebao. Spakiram ga i pošaljem u servis sa dokumentacijom ili odnesem u obližnji dućan/centar.
Moj savjet je uvijek u ducan jer zakon poznaje samo prodavaca , a ne servisera jer ako nesto krene po zlu samo prijavis ducan u DI i dobijes ovakav odgovor:
Poštovani,
Vezano za Vaš upit INC-XXXXX od 5. studenog 2014. godine, očitujemo se kako slijedi. Podnositelju podneska ponuđena zamjena uređaja ili povrat uplaćenog novca.
S poštovanjem,
RAUL je offline  
Staro 26.01.2015., 07:46   #4062
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
@coconut. Sto bi bilo lijepo da ovako nesto bude i nama moguce
__________________
brodjo je offline  
Staro 26.01.2015., 08:00   #4063
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
@coconut. Sto bi bilo lijepo da ovako nesto bude i nama moguce
Moš mislit, iPhone 6+ korisnici bi stajali u redu da ga zamjene za Xiaomi Note Pro. Specijalno bi ih privukla kineska garancija.
GoodLooker je offline  
Staro 26.01.2015., 08:20   #4064
Slav3n
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Zagreb - Križevci
Postovi: 145
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Xiaomi ponudio akciju zamjene za vlasnike iP-a - iP6/6+ za Mi Note Pro, ostali iP za Mi Note
Ak sam dobro skuzio, daju i note za starije modele? Imam 2 x 3GS
Slav3n je offline  
Staro 26.01.2015., 08:55   #4065
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Redmi 2 dolazi u izdanju s 2GB RAM-a i 16GB ROM-a...
Dakok je offline  
Staro 26.01.2015., 09:14   #4066
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Što znači "dolazi"? Koliko vidim redmi 2 je 1/8.
fora je offline  
Staro 26.01.2015., 09:34   #4067
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Nakon primjedbi korisnika na skromnih 1GB RAM-a Xiaomi je odlučio na vrijeme ponuditi i
snažniju verziju svog smartfona za mase . Prema podacima sa stranica Ministarstva za
telekomunikacije, Xiaomi je registrirao Redmi 2 u WCDMA/FDD-LTE inačici s 2GB RAM + 16GB ROM
memorije što je solidan napredak u odnosu na nedavno predstavljen model
Dakok je offline  
Staro 26.01.2015., 10:22   #4068
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,391
Baš gledam kako je na Pandinom Happy Houru u četvrtak za 129/143$.
btw, vidim da Panda vraća carinu i porez za dodatnih 5% doplate.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 26.01.2015., 10:45   #4069
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,117
Pročitaj napomenu. Ne odnosi se na Hrvatsku. Opekli su se već.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline  
Staro 26.01.2015., 10:49   #4070
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Pretpostavljam da je Xiaomi na brzinu izbacio model s 2GB uglavnom
zbog skorog izlaska 5" Meizu uređaja s niskom cijenom i boljim čipsetom.
S 1GB RAM-a i SD 410 ne bi imao šanse
Dakok je offline  
Staro 26.01.2015., 11:11   #4071
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Možda nije vezano direktno za temu - stigao mi je danas Mi Band. Zanimljiva stvarčica za cca 20$ i prilično precizna. Ono što me iznenadilo je brzina dostave od cca 5-6 dana. Razmišljam naručiti još jedan primjerak budući da ovaj ide boljoj polovici koja je ovisna o kalorijama, koracima, vježbama...
Wuchko je offline  
Staro 26.01.2015., 11:26   #4072
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Zgodna stvarčica, ima i buđenje vibracijom, prati kvalitet sna...
Dakok je offline  
Staro 26.01.2015., 13:31   #4073
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Wuchko Pregled postova
Možda nije vezano direktno za temu - stigao mi je danas Mi Band. Zanimljiva stvarčica za cca 20$ i prilično precizna. Ono što me iznenadilo je brzina dostave od cca 5-6 dana. Razmišljam naručiti još jedan primjerak budući da ovaj ide boljoj polovici koja je ovisna o kalorijama, koracima, vježbama...
Izgleda zanimljivo

otkud je naručeno da je tako brzo stiglo ?
schetz je offline  
Staro 26.01.2015., 13:40   #4074
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 537
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Izgleda zanimljivo

otkud je naručeno da je tako brzo stiglo ?
Merimobiles (ali iz Kine, ne EU skladište). Stvarno me iznenadila brzina, naručio sam i slušalice prije nekoliko dana (Silver Pistons) pa se nadam da će i one uskoro.

Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Zgodna stvarčica, ima i buđenje vibracijom, prati kvalitet sna...
Da, primjetio sam. Također, softver je prilično jednostavan za korištenje. Jedina mana je što Mi Band još uvijek nije moguće spojiti s WP telefonima, no vjerojatno će se i to promijeniti budući da u trenutku predstavljanja nije imao ni podršku za iOS, a sada ima. Ukratko, osim navedenog, ima sve kao i konkurencija koja je prilično skuplja (50$ i više)
Wuchko je offline  
Staro 26.01.2015., 14:02   #4075
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
preimenovali Mi Band u Mi Fit
tjedno izbace 2-3 nadogradnje aplikacije, ne stigneš pratiti kako su brzi
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline  
Staro 26.01.2015., 15:18   #4076
kiksich
Premium
 
kiksich's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Makarska
Postovi: 125
Citiraj:
Autor Alan_SP Pregled postova
Do sada je kuna bila dugo stabilna, pa se narod naviknuo na vise manje fiksne kune. Ali, ako ovo s tecajem nastavi, biti ce skuplje kupovati i u Hrvatskoj (ako vec nije).
Jačanje dolara se svakako već osjeti u hrvatskoj, evo ti jedan primjer:

Intelov SSD 520(120GB) si do nedavno mogao nabaviti za manje od 500kn, pogledaj sad TRENUTNU cijenu.
kiksich je offline  
Staro 26.01.2015., 17:29   #4077
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 409
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ok, to je tvoje uvjerenje. I imaš pravo na njega. Ali nije u redu da obmanjuješ lažnim i neprovjerenim rekla-kazala tvrdnjama.
Mnogo mitova je ovdje u ovoj temi srušeno i svaki puta je to rušenje mita dočekano na nož, al se opet nekako na kraju to prihvatilo.
Tako će se vremenom prihvatiti i ovo što sam tebi napisao.

Što se tiče provlačenja kartice, tu si u pravu. Ako nemaš keša, nema moba od nekoga. No, tako je to.
I sam ću sada uzeti THL T6S u wowshopu. Samo iz razloga jer ne vidim da postoji iole sličan uređaj za tu siću. I kao što rekoh, tu čajnizi nemaju konkurencije osim međusobne

Btw, ko te je majmunirao i prodavao muda pod bubrege? Ako su se prodavali muda pod bubrege, onda je to ova tema, a puno manje u temama o brandovima koje si naveo
Lega moj ti si gadno nesto pobrko... kojim sam ja to lazima
i rekla kazala obmanjivo ljude?? Bit ce da si me zamijenio za nekog.. Majmunirala nas je ta velika 4ka..sjeti se kakve su se cjene kretale njihovih mobite i sta su nudili od specifikacija za te pare???' Znaci pravite nas majmunima...Dok nije dosla konkurencija e da vidis kako sad sve moze bato i mos imad dobar mid range fon ispod 2k kn...
R3nchi je offline  
Staro 26.01.2015., 18:14   #4078
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
R3nchi

Replyao sam ti na ovaj post.

Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
cekaj ti sad mene hoces uvjerit da ce neko u ducanu kupit lg g2 za 2500kn i za mjesec dana ga prodavat za 1400kn???
A uostalomk kad vam je neki mb bio zadnji put na reklamaciji servisu u hrv?? i kako je to proslo???

svi znamo kakva su prava potrosaca u hrv..
Dokazao sam ti za koliko se kupuju i za koliko se prodaju. I isto sam ti dokazao da servisi nisu takvi kakvi ti misliš da jesu kao i prava potrošaća. Na svojim primjerima sam te demantirao.

A u tvoja uvjerenja ne ulazim. To je tvoja stvar. Ali netočne tvrdnje nećemo iznositi.

Nadam se da i Dakok sad vidi kako je nastala cijela rasprava u koju je on uletio bez previše imanja pojima o čemu se radi

Ako si mislio da je G2 midrange, varaš se. nikako nije mid range uređaj, već uređaj iz top klase jer je ipak nakon G3, uz flex i Nexus5, najjači LGov mobitel. Ali dobro, to sad nije bitno...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 26.01.2015. u 18:21.
Brko je offline  
Staro 26.01.2015., 18:31   #4079
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Potpisujem to za G2. Mrak telefon.


Što se tiče Hongmi/redmi 2 (1Gb/8Gb), vjerujem da će sniziti cijene, kao na PandaHappyHour i rasprodati zalihe. Verzija s 2Gb/16Gb bi trebala biti po cijeni kao i Meizu mini.
fora je offline  
Staro 26.01.2015., 18:56   #4080
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,181
chief_wolfinjo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na