Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2014., 21:54   #1831
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Jel se pripremate TI?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 11:34   #1832
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Spreman od kad je pusten compendium, ja sam ga digo na 100 lvl, na 500 mi ne pada na pamet, naravno kao i svake godine moji favoriti su Na'Vi, Alliance ne volim jer su ljubitelji rat dote koju mrzim, C9 je malo presvjez da uspjeh na tako jakom turniru.

Jedino sto me cudi da nitko ne komentira jedan turnir koji ima prize pool veci nego vjerovatno sve ostale igre na svijetu skupa u godini dana. Sad je malo preko 10 milja dolara.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 14:30   #1833
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Spreman od kad je pusten compendium, ja sam ga digo na 100 lvl, na 500 mi ne pada na pamet, naravno kao i svake godine moji favoriti su Na'Vi, Alliance ne volim jer su ljubitelji rat dote koju mrzim, C9 je malo presvjez da uspjeh na tako jakom turniru.

Jedino sto me cudi da nitko ne komentira jedan turnir koji ima prize pool veci nego vjerovatno sve ostale igre na svijetu skupa u godini dana. Sad je malo preko 10 milja dolara.
Pa vjerojatno bude komentara kad krenu bitniji mečevi. Meni su također favoriti Na'vi ali vjerujem da i C9 može ostvariti dobar uspjeh(SingSing i Aui su predobri). Samo kad bi zamijenili Eternal Envya s nekim malo pouzdanijim i manje suicidalnim carryem. Jedino je bed gledati kineske timove kad igraju, to je obično užasno dosadno. Samo farm uz minimalno teamfightova(osim Vici Gaminga). Arteezyev tim isto ima dobre šanse, dosta su se poboljšali u usporedbi s nekim prijašnjim failovima.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 15:33   #1834
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Meni Vavle ide na k jer ne daju Fnaticu da igra sa excaliburom, nego mora ići Era ili će ih diskvalificirati, a ima opravdan razlog zašto ne bi išao. Dok se pričalo da će ići excalibur oni su mi bili favoriti, ali sad će biti uspjeh ako završe u prva 4. Ili EG ili Vici Gaming bi trebali po meni osvojiti, Na'Vi nije u formi baš, a DK iako je favorit po svima kontam si da će naletit na neku minu i ispast.
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 04:04   #1835
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Na'Vi nikad nije u formi prije TI ali uvijek imaju neki rezultat, prosle godine sam bio budan sve meceve i jos uvijek se sjecam kako je S4 spasio alliancu a allianca prodala RAT dotu i odtad mi se gade i nikad mi nece bit dragi kao team, makar su kao individualci jako dobri, naorcito Doktor Rat ( bulldog ).

RTZ je malo preumisljen klinac, nije da lose igra ili nesto, nego ga nosi ta umisljenost, a to bas i ne prolazi kad je u pitanju TI.

Mene vise pocinje nervirat sto im nikad nije dosta novaca, svakih par dana novi treasure koji u prosjeku ima setove za gotovo uvijek iste heroje, a posebno mi sad diglo zivac, kad sam vidio neki immortal treasure za TI, stvarno su pohlepni. I zbog te pohlepe jedva cekam da blizzard izbaci HOTS.

Zadnje izmijenjeno od: ehohr. 08.07.2014. u 04:11.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 11:42   #1836
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
radi pohlepe ti cekas da blizzard izda nesto

pa oni su majka pohlepnosti

gle, valve mora na necem zaradivati, tebe pak to ne obvezuje da kupis, igru igras isto ko i onaj sa miljon skinova hatova i slicno :P

a sto se ti-a tice, ove godine je bas sve moguce... kinezi nikad jaci, eu nikad ravnopravnija, bit ce veselo
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 17:56   #1837
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Uopće ne znam tko bi bio favorit ove godine, jedno vrijeme je EG dominirao, onda ih IG potrga kao da igraju protiv botova passive, DK ponekad igra prebolesno a i Mushi je motiviran više od ikog da dobije neku ozbiljniju lovu (samo pogledat koliko je mečeva odigrao Orange prošle godine ), Fnatic je totalno nepredvidiv kao i NaVi. Tu je i ovaj novi Newbee koji je praktički TongFu od prošle godine koji su bili 4. a i sad su dobili dosta gameova protiv IG i DK, Alliance je imao nekih pobjeda lately, Empire je imao bolesnu seriju kad nisu izgubili meč 2 mjeseca a igrali su sa svima i tak... Sve u svemu trebao bi bit bolestan turnir.


Upravo počinje
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 19:11   #1838
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Bemti pa ljudi tu i prate neke druge kako igraju, umjesto da sami igraju i zabavljaju se...ja čak i ne kužim o čemu pričate
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 19:13   #1839
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Isto ko i nogomet (sem sto je ovo bolje nema simluacija haha). Za pocetak nelos mec.
seno je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 19:18   #1840
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Bemti pa ljudi tu i prate neke druge kako igraju, umjesto da sami igraju i zabavljaju se...ja čak i ne kužim o čemu pričate
Kao što već netko reče bolja verzija nogometa. Umjesto da gledam 22 debila kako neuspješno trče za loptom, padaju i ne mogu pogodit gol od 10 metara gledam ljude koji imaju reflekse i mozak kako igraju.
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 19:45   #1841
ivanhoe
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Podravina
Postovi: 20
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Kao što već netko reče bolja verzija nogometa. Umjesto da gledam 22 debila kako neuspješno trče za loptom, padaju i ne mogu pogodit gol od 10 metara gledam ljude koji imaju reflekse i mozak kako igraju.
Ajd daj ti lepo malo zidi van i odigraj si z dečkima nogomet - buš videl da je puno bolje od DOTE 2. (i ne buš moral gledati kak ti veliš "debile")
ivanhoe je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 20:13   #1842
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Kako kome igram basketa i nogometa cesto al dota je dota .
Inace mvp gg svaka cast.
seno je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 20:15   #1843
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 542
Citiraj:
Autor ivanhoe Pregled postova
Ajd daj ti lepo malo zidi van i odigraj si z dečkima nogomet - buš videl da je puno bolje od DOTE 2. (i ne buš moral gledati kak ti veliš "debile")
Igram košarku redovito, nisam rekao ništa protiv nogometa kao igre nego gledanja ovih preplaćenih kripla kako su nesposobni za život.

On topic, uvjerljiva pobjeda MVPa, inače no name tim iz Koreje, protiv VPa koji nije u nekom naponu snage ali su već dugo na sceni. Jako zabavne partije za pogledati, puno akcije i dobrih teamfightova(istina i puno grešaka s obje strane ali bože moj).
bg_4_l je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 22:48   #1844
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
MVP je sve samo ne noname, to sto europa nije cula za njih to je druga stvar
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2014., 23:25   #1845
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Bemti pa ljudi tu i prate neke druge kako igraju, umjesto da sami igraju i zabavljaju se...ja čak i ne kužim o čemu pričate
Neko nabraja igrače reala, neko zna kak stoji koji tim u Doti. Svakome svoje


Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
MVP je sve samo ne noname, to sto europa nije cula za njih to je druga stvar
Oke su oni tim, iako mislim da će ih liquid izgurat van turnira
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 06:02   #1846
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
radi pohlepe ti cekas da blizzard izda nesto

pa oni su majka pohlepnosti

gle, valve mora na necem zaradivati, tebe pak to ne obvezuje da kupis, igru igras isto ko i onaj sa miljon skinova hatova i slicno :P
Pa uzmimo u obzir da je valve dobio preko 40m eura samo za online knjigu za koju nisu cak ni upotrijebili mastu, narocito za one dodane ciljeve.

Drugo, sve igre od blizzarda sam uvijek kupio i nikad nisam rekao da je to lose potrosen novac, jer mogu ljudi pricat sta hoce blizzard i dalje radi odlicne igre.

Ovo je ipak samo virtualna knjiga u koju nije ulozeno gotovo nista, a i ne razumijem blizzard je majka pohelpnosti? Mislim ja ih ne volim, zivio sam od blizzarda godinama, banali su mi wow account koji je imao cuda, ali nisu oni nista vise pohlepni od bilo koje druge firme.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 19:18   #1847
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Pa nitko te ne tjera da kupis knjigu, apsolutno nikak ne utjece na igru. To je svojevrsna donacija za international
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 20:30   #1848
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Pa ti nemoj bat-a banat.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2014., 02:24   #1849
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Jao liquid a jest mi drago sto uzese dk.
seno je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 02:21   #1850
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Najbitnije je da je Alliance ispao, desava se kad se previse igra rat dota. Zao mi je fnatic-a.

Jedino Na'Vi ostao od EU teamova, i mislim da ce i dalje bit u top 3, a toplo se nadam da ce uzet ovaj TI jer su prosli izgubili u tako rat shit zadnjem game-u
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 17:15   #1851
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Najbitnije je da je Alliance ispao, desava se kad se previse igra rat dota. Zao mi je fnatic-a.

Jedino Na'Vi ostao od EU teamova, i mislim da ce i dalje bit u top 3, a toplo se nadam da ce uzet ovaj TI jer su prosli izgubili u tako rat shit zadnjem game-u
Jaoo pa Navi nije ni trebao bit u finalu prosle godine.

Koje su prognoze za danas?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2014., 17:52   #1852
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Pa iskreno nemam najmeru ni gledat finale posto nisam fan kineza, gledoa sam jucer EG, zao mi je sto su isplali da su prosli u finale gledao bi ovako me newbie ni vici ne zanimaju.

Ali mislim da ce VG uzet prvo mjesto.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2014., 21:49   #1853
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
ez navi
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2014., 22:36   #1854
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
gleda tko VP vs C9
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 10:03   #1855
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Igra tko od vas kakve team matcheve i to? Meni lagano dosadilo igrat random gameove sto sa nubarama, sto protiv nubara...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2014., 15:56   #1856
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
ma joinas se u #croatia pa se skupi ekipa, ali za team od 5 je cesto fail jer uleti ti neka uigrana petorka i razbucaju te ko bebu, ali je ipak bolje jer ti nitko u ekipi ne trola cijelu partiju.
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2014., 16:31   #1857
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Ja sam na 10. lvlu tek ali cim dodjem u ranked pridruzit cu vam se
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2014., 16:57   #1858
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Odustao od igre. Kad igras randoma, sankcije barem onim krajnje idiotskim igracima koji samo trolaju, vrijedjaju, itd. su prakticki nepostojece. Ne smeta me kad netko lose igra, jer svatko tu i tamo faila. Sve je to ok.

Ali ova igra se pretvorila u gaming verziju index.hr + net.hr komentara. Idiotizam na ntu. Poneka partija unazad par mjeseci sa provjerenim ljudima, ali tesko se okupit. A igra zauzima prostor na 256gb flash disku. Pa sam istu deletao.

I ne zalim ni malo. Dosta je bilo. Puno bolja situacija je bila dok se igrala dota preko gamearene. A tamo je takodjer bilo lose, no ni upola kao sada. Uzas sta je ekipa napravila od inace jako dobre igre.
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2014., 13:45   #1859
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,181
vrlo je slično bilo na gareni kak veliš
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2014., 13:49   #1860
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,123
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Odustao od igre. Kad igras randoma, sankcije barem onim krajnje idiotskim igracima koji samo trolaju, vrijedjaju, itd. su prakticki nepostojece. Ne smeta me kad netko lose igra, jer svatko tu i tamo faila. Sve je to ok.

Ali ova igra se pretvorila u gaming verziju index.hr + net.hr komentara. Idiotizam na ntu. Poneka partija unazad par mjeseci sa provjerenim ljudima, ali tesko se okupit. A igra zauzima prostor na 256gb flash disku. Pa sam istu deletao.

I ne zalim ni malo. Dosta je bilo. Puno bolja situacija je bila dok se igrala dota preko gamearene. A tamo je takodjer bilo lose, no ni upola kao sada. Uzas sta je ekipa napravila od inace jako dobre igre.
Probaj igrati lol, tamo je gore po meni bar 300%
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na