Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.05.2014., 07:27   #1801
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
a kaj to znaci "unique attack modifier", nemam volje za guglanjem
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2014., 15:10   #1802
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Orb effect iz dote1
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2014., 17:00   #1803
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,160
aha, majko mila...pa to je retardirano micati
domis je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2014., 20:35   #1804
Kranc
Registered User
Moj komp
 
Kranc's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Đakovo
Postovi: 20
ljudi jel vas sekira novi Tuskar, meni evo ljudi piju krv sa njime kolko spasavaju svoje team mateove
Kranc je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 11:13   #1805
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
mene vise nervira axe kojemu su napumpali self-regen (znaci netrebaju ti itemi)
i nubare koje naprave Rikiju MoM + Basher
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 16:10   #1806
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
ako te to brine onda si noobara
stvarno ne kuzim whinanje
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2014., 21:09   #1807
Branx
kripl. ing.
Moj komp
 
Branx's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 289
Mene samo muči solo-ranked bemti srce
Koliko god igrao dobro ili loše, captains / ne captains, UVIJEK završim sa stravičnim teamom... maloprije CK, razvalimo AA i ja lane, počnu fajtovi, ultra kill imam, trgam - reko to je to - evo ti jedan rage disc kod nas, svejedno dobivamo, naš ES dobije 3 put po njoji - drugi rage DC i to je to...

Ne razumijem, trudiš se ko idiot, paziš na pickove, supportaš kad treba, i uvijek suparnički tim dobije bolje igrače... nema mi smisla nikako... ubijem se da dođem na 3200MMR solo, i onda u 2-3 tjedna na 24xx...

A nikad skupit ekipu da nas je 5.
__________________


ALL SOLD :\
|

Lap: MacBook Pro 2019
CPU: 8th gen i5-8257u (4c/8t)
RAM: 8GB DDR
HDD: 256GB NVME | 512GB NVME USB-C (TB)
Dock: HP Thunderbolt Dock G2
Monitori: 2* Dell P2418D 2K
Periferija: Lenovo Essential Keyboard | Logitech MX Master 2S | Sennheiser HD 4.40 BT
OS: MacOS Big Sur | BootCamp Windows 10
Branx je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 01:29   #1808
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
zato ja vise se ni netrudim oko ranka
idjem sa nubarskim skorom i igram a kad drugi pocnu zajebavat onda zajebavam i ja

nevredi gubit zivce na dotu tolko
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2014., 18:30   #1809
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
ma samo mute kad pocnu srat i soliraj i odigraj, ja sam oduvijek na 3000, malo padnem malo skocim. Inace, udi u croatia kanal pa barem igraj sa domacom ekipom, nijednom se nisam razocarao, uvijek korektni, ako nista drugo bar umires od smijeha kad si frendovi j mater kad nes zeznu, jos aj su dalmosi gg
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 21:40   #1810
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 21:48   #1811
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,723
To kad rusi pomalo preuzimaju lol
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 22:38   #1812
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Rusi su mila majka za US playere ili ti meksikance i peru playeri kako ih oni zovu, to je nevjerovatno, oni na picku veci sebi zacrtaju loss, ja sam sa 4.5k ratinga u US pao na 3.7k.

Tako da bi ja rado se vratio na ruse

I najveca greska sto su napravili je passivno se dobije previse golda, mozes komontno 3 carrya nafarmat do 30 minute po trenutni pravilima. Ali sta je tu je, igra se ubraza s tim i nema nazad.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2014., 14:02   #1813
Litra
Premium
Moj komp
 
Litra's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 501
Znači jučer i danas odigrao 5-6 gejmova i svaki put izgubio, sa 3550 pao na 3400 jer igram sa debilima svaki put. ufedaju ih onda me krive sto nisam iso gank u trećoj minuti sa invoker i takve stvari. puna kapa mi je takvih idiota pa stoga vas molim dajte da se nađemo i igramo jer zbog rusa ukrajinaca i ostalih morona izgubim volju za igrom
Litra je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 04:28   #1814
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
lolao sam danas
dodje jedan hrvat kreira igru i zanovjeta kak nemoze nac normalne hrvate koji igraju dotu
i onda luzer nakon 30 min gubljenja kvita
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2014., 18:38   #1815
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
lolao sam danas
dodje jedan hrvat kreira igru i zanovjeta kak nemoze nac normalne hrvate koji igraju dotu
i onda luzer nakon 30 min gubljenja kvita
E oprosti, no stvarno sam morao gibati
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 13:47   #1816
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Razbio sam već dvije tastature, miš i polomio pola stvari u sobi. Sve bi dao samo da mi se retardi koji me nasekiraju nađu kod mene, samo na 5 minuta. Rođena majka ih ne bi prepoznala. Nikad se ne ljutim u igranju ali kakvih sve štetočina ima koji igraju Dotu ja ne vjerujem da priroda dopušta da žive. Darwin se okreće u grobu.
Nije bit je li netko pro ili nije. Ja nisam ni blizu vrhunskog igranja ali j.. mu miša, radi o bazičnoj ljudskoj inteligenciji.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 13:57   #1817
KarloB
Jedem skoro svaki dan.
Moj komp
 
KarloB's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: LV426
Postovi: 272
Pa zašto igraš onda, vidiš da ti škodi?
__________________

KarloB je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 14:20   #1818
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ne igram više, samo timski.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2014., 18:21   #1819
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Ja sam za vrijeme američkih qualifiera pao sa 3500 MMR na oko 2950. Od negdi 25 izgubljenih i svega nekoliko dobivenih u tih 2 tjedna ja sam bio kriv za 2-3 poraza, ostalo sve tim.

Mislim da je to bilo zato što su svi birali heroje sa 10 hero challengea, ili neš. Ili su promijenili MMR algoritam, pa me grupirao s potpunim debilima.

Sad je opet sve ok, i penjem se natrag.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 07:38   #1820
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Jeste primijetili u ranked public single da ako igrate na strani Scourge, oko 90% je da ćete izgubiti ( to ne vrijedi za timski ranked ili team matchmaking).?
Znam da ako dobijem Sentinel da ću dobiti ono skoro garantirano, a ako dobijem druge da gubim. Stvarno jako rijetko pobijedim u public single kada dobijem Scourge.
I da, nije mi jasna jedna stvar. Ako si Rus ili Turčin, zašto ne igraš Europe East ili Aziju.
Mislim ono, drži se svog realma, em ti je ping manji em igraš sa svojim ljudima ( načelno govoreći). Nije mi to jasno baš, ja da sam Valve ne bih zabranio da ljudi igraju na drugim realmovima ali bi stavio brate takav lag da imaš da kad bi kliknuo na shop jaje bi se skuhalo prije nego bi ti skočio popus s itemima. Pa tko voli nek izvoli
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2014., 15:46   #1821
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Igraju jer je Ruski server zapadnije od europskih
Pa ih boli đon jelte...

Russia
Stockholm, Sweden

Europe West
Luxembourg

Europe East
Vienna, Austria


U zadnje vrijeme ovi iz jugoistočne azije igraju na EU, jer su im serveri u kaosu sa konstantnim problemima. Pa igraš sa ekipom iz vjetnama, malezije... al većina dobro igra.

Inače i ovi immortal itemi iz compendiuma su "natjerali" ekipu da igraju ranked sa herojima koje pojma nemaju igrat. Pa onda imaš Storm Spirita sa uber šeširom i 0 15 do desete minute

Nagradni fond internašnla nitko ne komentira a ubija sve rekode e-sportsa.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2014., 13:16   #1822
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne smetaju mene rusi na EU serverima. Ni kinezi, ni japanci, ni ov, ali ni oni.
Mene smeta Valve. Smeta me zato sto ne zele postaviti jednu jednostavnu opciju. Da ja u svom search algoritmu mogu podesiti da ne zelim igrati sa rusima npr. Dakle ako netko ima rus kao jezik u preferencesima, ne spajaj me sa njim. Nikako.

Ali to oni nece naravno uvesti. A ja zato vise ne igram public gejmove. Na ovaj nacin raspast ce se ekipa sa dota 2 totalno. A ja sam vec prestar i premalo vremena imam da bih ucio igrati neku drugu igru, i samim time da nekome idem na zivce u tom procesu
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 12:23   #1823
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Pa Dota 2 sama po sebi postaje losa igra, to vise nema veze s dotom kakva je prije bila a kamoli s dotom 1.

Vise ni sam ne znam koji je hero vise broken,
Axe ( za reset ultija su mu trebali stavit scepter )
Huskar ( burning spear je presmijesno op, 4 stacka lvl 2 speara naprave oko 400-450 dmga )
Bloodseeker ( Move speed je nesto sto nisu trebali napravit )
Zeus ( nije zajebancija ja ne znam kad sam zadnji put izgubio game sa zeusom, u team fight kad bacim spellove i ode 70% hp-a )
Ember spirit ( ne znam jel tu treba sta pisat )

Znam ja da svaki taj hero ima svoj counter ali to sto cu ja countera jednog heroja nece zaustavit druge. I public dota je totalni haos po tom pitanju, svi pickaju sta im se igra.

Kompletan gold generation je presmijesan, vise se osjecam ko da igram LoL, gold samo leti, cak mi ne last hiting nebude perfect, koji assist i padne 280g za assist. Plus sto vidjet po 3-4 midasa u game nije nista cudno. Sve u svemu imam 3k gameova, igram dotu 2 od pocetka bete, i svakim patchom meni je igra sve gora i gora.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 13:15   #1824
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
bar u doti "2" dobijes lovu za assist :P

ali sto se tice tih overpowered heroja tu si u pravu
zbog tih stvari meni se dota pocinje gaditi, jer uvjek neke budale placu tamo
na forumu i onda sjebu heroje

ovaj axe mi se gadi sto su mu dali prirodan self regen ko da vec ima Ring of Health
zasto ? pa nja nja nja nubare nisu mogle farmati dobro
sad mu samo nabijes 2 stout shielda i dignes hp malo i izgubi se cijeli lane

onaj blood... uzas, ajd bar dota "2" ima jos bug pa se moze sa BM-om obranit od njega
dota 6 nemoze, ni BM ni BKB nepomaze protiv njegovog ultija a sad su mu i taj speed nabildali

huskar i lycan su postali totalno OP

cak je i boner dobio ljepi buff sa strelama

dok su neke heroje unistili
Phoenix, Barat, Roof, Leshrac, Wisp, cak je i troll postao totalno sranje

jednostavno vidim politiku buffanja i nerfanja heroja na koje ljudi cmizdre
a uopce im netreba
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 13:42   #1825
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Pa Dota 2 sama po sebi postaje losa igra, to vise nema veze s dotom kakva je prije bila a kamoli s dotom 1.

Vise ni sam ne znam koji je hero vise broken,
Axe ( za reset ultija su mu trebali stavit scepter )
Huskar ( burning spear je presmijesno op, 4 stacka lvl 2 speara naprave oko 400-450 dmga )
Bloodseeker ( Move speed je nesto sto nisu trebali napravit )
Zeus ( nije zajebancija ja ne znam kad sam zadnji put izgubio game sa zeusom, u team fight kad bacim spellove i ode 70% hp-a )
Ember spirit ( ne znam jel tu treba sta pisat )

Znam ja da svaki taj hero ima svoj counter ali to sto cu ja countera jednog heroja nece zaustavit druge. I public dota je totalni haos po tom pitanju, svi pickaju sta im se igra.

Kompletan gold generation je presmijesan, vise se osjecam ko da igram LoL, gold samo leti, cak mi ne last hiting nebude perfect, koji assist i padne 280g za assist. Plus sto vidjet po 3-4 midasa u game nije nista cudno. Sve u svemu imam 3k gameova, igram dotu 2 od pocetka bete, i svakim patchom meni je igra sve gora i gora.
Zaboravio si Voida i Wrath Kinga. Retardirani žohar da igra bude six slotted poslije 40 minute s voidom. WK ajde, ali i on bude prebrutalan.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 13:54   #1826
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ne smetaju mene rusi na EU serverima. Ni kinezi, ni japanci, ni ov, ali ni oni.
Mene smeta Valve. Smeta me zato sto ne zele postaviti jednu jednostavnu opciju. Da ja u svom search algoritmu mogu podesiti da ne zelim igrati sa rusima npr. Dakle ako netko ima rus kao jezik u preferencesima, ne spajaj me sa njim. Nikako.

Ali to oni nece naravno uvesti. A ja zato vise ne igram public gejmove. Na ovaj nacin raspast ce se ekipa sa dota 2 totalno. A ja sam vec prestar i premalo vremena imam da bih ucio igrati neku drugu igru, i samim time da nekome idem na zivce u tom procesu
Da to stave bi im sudske tužbe letile za rasizam i još štošta. A oni su ameirčka firma, tako da bi to definitivno prošlo.


Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Pa Dota 2 sama po sebi postaje losa igra, to vise nema veze s dotom kakva je prije bila a kamoli s dotom 1.

Vise ni sam ne znam koji je hero vise broken,
Axe ( za reset ultija su mu trebali stavit scepter )
Huskar ( burning spear je presmijesno op, 4 stacka lvl 2 speara naprave oko 400-450 dmga )
Bloodseeker ( Move speed je nesto sto nisu trebali napravit )
Zeus ( nije zajebancija ja ne znam kad sam zadnji put izgubio game sa zeusom, u team fight kad bacim spellove i ode 70% hp-a )
Ember spirit ( ne znam jel tu treba sta pisat )

Znam ja da svaki taj hero ima svoj counter ali to sto cu ja countera jednog heroja nece zaustavit druge. I public dota je totalni haos po tom pitanju, svi pickaju sta im se igra.

Kompletan gold generation je presmijesan, vise se osjecam ko da igram LoL, gold samo leti, cak mi ne last hiting nebude perfect, koji assist i padne 280g za assist. Plus sto vidjet po 3-4 midasa u game nije nista cudno. Sve u svemu imam 3k gameova, igram dotu 2 od pocetka bete, i svakim patchom meni je igra sve gora i gora.
Axe i huskara counteraju ranged heroji + disables.

4 stacka lvl 2 speara naprave 320 magic znači 320*0,75 = 240 dmg, + recimo ta 4 autoattacka, u najboljem slučaju nekih 180dmg.

Zeusa i ember spirita countera silence, s tim da zeusa još extra sa pipe, bkb itd.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 19:28   #1827
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ma zeus i silencer su govno
dovoljan je 1 gang sa nevermore ili legionom
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2014., 22:11   #1828
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Kad sam poceo igrat dotu nikad mi nije bio jasan Skeleton ili ti sad wraith, Stun sa slowom, lifesteal u razini satanica, crit koji je jaci od deadlus-a, i free roshan.

Makar wraith mi nije problem, uzmem AMa i njega se lako izbaci iz jednazbe, brzi je flash farm.

Jednostavno prevelike promjene rade u herojima.

A sto se zeus tice, mozes ti gankat zeusa on i dalje ima strasan burst u team fightu cak i da umre ako je bacio ulti i 2 spella, to ti je 33% current hp-a, a nemogu svi napravit bkb, a druga mu radi 350 dmg plus 11%.

Sto se huskara tice, nesto s njim ne radi kako treba jer burning spear radi previse dmga, bio sam neki dan mid s Beastmasterom, 580 hpa, 4 puta me napao lvl 3 huskar i ja sam umro, znaci nakon 3k gameova sam osta "WOW fucking WOW'
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2014., 11:51   #1829
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,273
Ma sve se moze counterat al nije toto, em ja volim uvik randomat em su neki heroji prejaki, bas taj ember, znaci nedavmo ga dobio na random, nikad nisam igra s njim, dakle nista neznam, al nekako sam ja sve njih izrapea, i dobio nam game, mislim kuzim kako se igra, igram dotu 7 godina, al ember je smjesan,prijatelj u gameu govori vidi taj tvoj sam ubija . doslovno moras counterpickat da bi dobio game, a meni osobno ti counterpickovi i gluposti idu na zivce, ako cu tako igrat igrat cu CM a ne AP
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2014., 14:31   #1830
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
ja mrzim embera kolko i earth spirita
imaju traljave komande a onaj chain vantreni je beskorisan kad napadas 1 heroja u creep waveu
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na