Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.03.2014., 11:44   #6391
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,179
ali htc butterfly je model iz 2012 pa je iz tog razloga tolika cijena za set dok UMI je novi model i nije toliko zastupljen pa je cijena malo paprena.... ali gle i za samsung s3 ili neki takav model je isto skup set. samo pogledaj cijene.
chief_wolfinjo je offline  
Staro 18.03.2014., 15:07   #6392
Billy007
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 95
Naručio sam sa Banggooda Jiayu G4t mobitel.
http://www.banggood.com/JIAYU-G4-4_7...k-p-83015.html
Imaju velik izbor mobitela. Dostava u HR je free.
Ako netko želi kupovati od njih mogu mu poslati kupon sa popustom od 10 USD.
Kupon traje 2 dana pa tako javite se na PP neposredno prije kupnje.
__________________
Billy007 je offline  
Staro 18.03.2014., 15:46   #6393
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Nadam se da ti neće ekran crknuti ili da ćeš imati problema sa dotičnim kao jako jako puno ekipe koja je imala. Odličan mob, ali sumnjive kvalitete ekrana.
Brko je offline  
Staro 18.03.2014., 17:16   #6394
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Neki govore protiv Cubota GT99 ali evo, imam ga od srpnja prošle godine, znači već oko 6 mjeseci i nikakvih problema. GPS je zahtjevao fix ali sada radi sasvim ok. Fotografije odlične, ja zadovoljan.
Nadam se da će takav a i još bolji biti Cubot X6 koji ima izuzetno primamljivu cijenu.
Samo ne znam uzeti srebrni ili crni
Govore s razlogom, ti očito imaš neki Golden Sample.

Citiraj:
Autor fora Pregled postova
1- Što se tiče kamere, nisam imao Neo ali jesam: tronsmart ts7, thl 100s, w450, amoi a862, zte v965, Hongmi, zopo zp980+ i još neke. Kralj je definitivno Newman N2. I za dnevnu sliku i za noćnu. Odlična bljeskalica, boje i oštrina. Stari model mobitela ali i dalje top.

Potpis, imao sam Newmana i slike su stvarno odlične.
Nea nisam imao ali po primjerima na netu nije ništa posebno iako je kvaliteta slike svakako iznad većine ostalih odrona.

Ja bi Newmana N2 svakako uzeo prije bilo kojeg MTK shita pa čak i ovih novijih octa core mobova.
__________________
Necronomicon je offline  
Staro 18.03.2014., 17:37   #6395
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 589
Citiraj:
Autor Billy007 Pregled postova
Naručio sam sa Banggooda Jiayu G4t mobitel.
http://www.banggood.com/JIAYU-G4-4_7...k-p-83015.html
Imaju velik izbor mobitela. Dostava u HR je free.
Ako netko želi kupovati od njih mogu mu poslati kupon sa popustom od 10 USD.
Kupon traje 2 dana pa tako javite se na PP neposredno prije kupnje.
Ako ovo nije reklamiranje onda ne znam sto je.

-1
tomov je offline  
Staro 18.03.2014., 18:05   #6396
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Bilo je gorih i očitijih reklamiranja pa je prošlo. Momak očito ne zna da smo banggood spomenuli miljon puta i da znamo sve o njemu.
Brko je offline  
Staro 18.03.2014., 18:08   #6397
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Al što je najjače ima account od 2005
__________________
brodjo je offline  
Staro 18.03.2014., 19:09   #6398
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Hongmi vs screen protector

Izgleda da sam riješio problem s proximity senzorom. Faking screen protector
Paralelno s mobom kupio sam Nillkin frosted case koji dolazi sa screen protektorom na aliexu i narvno čim je mob došao odmah to nakeljio gore.
Kad sam ga skinuo, senzor radi ko zmaj.
Ovo mi prvi mob koji ima problema s protektorom na proximity senzoru.
Probe radi, isti protektor nakeljio sam na ZTE v889, preko njegovog postojećeg. I gle vraga, radi ZTE ko zmaj.
I što sad da zaključim, osim da hongmi ima neko govno od senzora, ili to možda gorilla s tim u kombinaciji zeza?
Ima netko screen protektor na hongmiu da mu sve radi ok i koji točno?
c-shadow je offline  
Staro 18.03.2014., 19:22   #6399
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Imao sam na oba foliju bez problema
fora je offline  
Staro 18.03.2014., 19:25   #6400
rafko
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor eKICh Pregled postova
A zašto nebi uzeo Xiaomi Hongmi, kod prodavača od kojih sam ja kupio su 200 usd (s singapurskom dostavom), ali opet ako ti je buđet od samo 200 usd moraš biti spreman opet na 25% PDV-a kojeg možda izbjegneš možda ne.
Hongmi ima gorilla glass 2, dobru bateriju barem ne lažeju koliko je stvarna vrijednost iste (evo meni traje od 2-3 dana ali se ne igram na njega, koristim za telefoniranje, sms, internet (ukljućen je mobilni internet i wlan kad sam kod kuće) i evetualno par appa. GPS dobar zapravo koristio sam samo navigaciju i isprobap s s gps testom, ali radi bez problema. naravno kamera je od samsunga unutra tako da se ne moraš bojati loših slika.
Aha, hm, a koje su prednosti hongmi-a u odnosu na Neo? Vidim da Neo ima 3000mAh i kameru 13MP, a hongmi 2000mAh i 8MP?

Hvala!
rafko je offline  
Staro 18.03.2014., 19:29   #6401
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Imao sam na oba foliju bez problema
Nisu imali nikakav izrez gore za senzor? Isti se nalazi između prednje kamere i zvučnika, vidi se na jakom svjetlu, bez folije reagira mi na 2 cm. S njom uredno ugasi ekran, ali ne reagira na udaljavanje od senzora.
c-shadow je offline  
Staro 18.03.2014., 19:39   #6402
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,990
http://www.engadget.com/2014/03/18/i...ne-ultrapixel/

Snapdragon 800, 3 GB RAM-a, 16 Mp kamera, 4,7 incha ekran= 320$

TAKE MY MONEY!!!!1
rodriguez je offline  
Staro 18.03.2014., 20:27   #6403
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Imale su izrez na senzoru. Kupljene na aliexpressu.
fora je offline  
Staro 18.03.2014., 20:33   #6404
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
E, tu je izgleda trik, ovaj nije imao izrez. Imaš negdje link na te koje si kupio?
c-shadow je offline  
Staro 18.03.2014., 21:43   #6405
Billy007
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 95
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nadam se da ti neće ekran crknuti ili da ćeš imati problema sa dotičnim kao jako jako puno ekipe koja je imala. Odličan mob, ali sumnjive kvalitete ekrana.
Jel znaš jesu li reklamirali mobitel tj. kako su rješili problem?

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bilo je gorih i očitijih reklamiranja pa je prošlo. Momak očito ne zna da smo banggood spomenuli miljon puta i da znamo sve o njemu.
Pa super. Mislio sam da je ovo forum i da se slobodno napiše da sam kupio mob iz Kine i ako nekome treba kupon mogu poslat.
Ionako ne namjeravam skoro opet kupovati.
I da imam account iz 2006 i šta sa tim?
Jel i to problem?

mod: nećemo dizat tenzije...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 18.03.2014. u 22:36.
Billy007 je offline  
Staro 18.03.2014., 21:58   #6406
superdido
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
poz ekipa, imam pitanje za vas jedno pitanje. xiaomi hongmi mi je zanimljiv mob a da vas pitam postoji li mogućnost da se kupi jača baterija i zamjeni sa postojećom od 2000mah. mozda je glupo pitanje al eto valja pitat
superdido je offline  
Staro 18.03.2014., 22:40   #6407
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor Billy007 Pregled postova
Jel znaš jesu li reklamirali mobitel tj. kako su rješili problem?
Znam samo da je YouTube pun ljudi koji su imali velikih problema sa ekranom na G4 modelima. A kako su riješavali garanciju, nisam proučavao.

Citiraj:
Pa super. Mislio sam da je ovo forum i da se slobodno napiše da sam kupio mob iz Kine i ako nekome treba kupon mogu poslat.
Ionako ne namjeravam skoro opet kupovati.
I da imam account iz 2006 i šta sa tim?
Jel i to problem?
Ne sekiraj se. Samo si se malo kasno uključio u temu, svi sve znamo o Banggoodu, ja sam odande naručio već 7 mobitela, AG008 jedno 67 komada i da ne nabrajam još ekipu.

I slobodno se uključi u raspravu, ali bez prepucavanja i flejmanja. Ukoliko smatraš da te netko vrijeđa, prijavi post. Vrijedi i za sve ostale.

Citiraj:
Autor superdido Pregled postova
poz ekipa, imam pitanje za vas jedno pitanje. xiaomi hongmi mi je zanimljiv mob a da vas pitam postoji li mogućnost da se kupi jača baterija i zamjeni sa postojećom od 2000mah. mozda je glupo pitanje al eto valja pitat
Što ti kaže google i što kaže proizvođač je li ima uopće jaču bateriju ili postoji li zamjenska ?

Citiraj:
Autor rafko Pregled postova
Aha, hm, a koje su prednosti hongmi-a u odnosu na Neo? Vidim da Neo ima 3000mAh i kameru 13MP, a hongmi 2000mAh i 8MP?

Hvala!
Ovako ovlaš, rekao bi da je jedina prednost Hongmija što je poznatiji proizvođač.
Brko je offline  
Staro 18.03.2014., 23:10   #6408
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
iNew je MRAK

Nije radio GPS pa sam stavio Mobile Uncle i on je tražio 20-ak minuta satelite i usklađivao se, ali kad je to prošlo dalje radi ko avion. Vidi 13 satelita, točnost 13ft. Mislio sam da će trebat root za to sredit ali očito ne treba. Nisam očekivao ništa od govornog traženja lokacije ali je odmah prepoznao izgovorenu adresu.
Nije rootan, ali za sada neće biti ni potrebno. Sve što mi pada napamet da mi treba - radi. Jedino OTG ne znam (mislio sam da imam kabl ali ne mogu ga pronaći)


3g - hsdpa radi na obje kartice.
Zvuk u razgovoru savršen, sa reprodukcijom nisam impresioniran- ali nije ni loše.

Jedine ozbiljne mane ovako na prvi pogled su što je za moj ukus pretanak i prelagan. Nakon iPhonea mi se čini prenježan. Da je za mene bio kupljen mislim da bih tražio odmah kupca zbog toga ... ovako ide kćerki.

Tražim preporuku za neki od najviše 4,5 inča, malo robusniji mobitel sličnih karakteristika kao iNew za mene
__________________
kasandro je offline  
Staro 18.03.2014., 23:16   #6409
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Kad ćemo na pivu da ja vidim taj mob uživo ?
Brko je offline  
Staro 19.03.2014., 00:39   #6410
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor rafko Pregled postova
Aha, hm, a koje su prednosti hongmi-a u odnosu na Neo? Vidim da Neo ima 3000mAh i kameru 13MP, a hongmi 2000mAh i 8MP?

Hvala!
To što je Xiaomi brand koji razvija vlastiti MUIU rom i Hongmi će vjerovatno imati 4.4 kitekat, dok ovaj neo neznam. Pitanje je da li je to istiniti 13 MP kamera ili je isto 8MP i onda je interpolizirana do 13MP, kod Hongmija je stvarna i koriste samsungovu leču. Isto tako kod Hongmija je to stvarno 2000 mAh a Neo neznam, uglavnom kupi pa vidi, ja imam dva Hongmija(jedan žena jedan ja) oba smo zadovoljni, čak razmišljam prodati ženin i kupiti ženi Xiaomi Mi3 jer njoj ne trebaju 2 kartice nego samo jedana. A ja bi htio vidjeti taj stroj od Mi3 uživo. Ja sam tražio skoro godinu dana neki kinez, pratim ovu temu od kako se otvorila, bio sam blizu kupnje nekih drugih modela ali sam odustao, isto tako prvo sam bio skeptičan oko Hongmija, ali sad mi nije žao što sam ga kupio.
eKICh je offline  
Staro 19.03.2014., 01:41   #6411
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Istinitih 13mp je, i koriste sonyjevu leću. I baterija je stvarna od 3000mah,imas na YouTubeu videa o tome. Inace ne znam kako bi trajala 40h i 7,5 h screen ona na uređaju od 5incha sa full hd rezolucijom. Ta baterija mu je i bila osjetna prednost u odnosu na ostale modele. Rafko, mogu ti sutra napravit par slika s neom i hongmijem, pa da usporedis kameru i odlucis koji ces
pokra89 je offline  
Staro 19.03.2014., 07:22   #6412
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,013
Ne vjerujem ja Xiaomiu što se tiče podrške za hongmi.
Znamo kakva je podrška od strane mediateka, a novi model je snapdragon.
Službeni update MIUI za jače modele izlazi svaki tjedan (ok, nisu stable, ali ipak nešto). Za hongmi-a zadnji službeni update je bio prije 3 mjeseca. Korisnici se žale po forumima, nezadovoljstvo raste. Ja sam isprobao službene romove i neke portane/dorađene i nije baš bajna podrška. MIUI je sam po sebi dobar, ali neke stvari ipak fale, a pitanje je da li će se dorađivati za stariji MTK. Bacite oko na bug listu na en.miui.com ili na postove korisnika na xiaomi.eu. Sad da kupujem i da baš želim xiaomi, čekao bi 1S ili uzeo neki drugi mob.
Feature kamere za primjer: na 6Mp radi slike 16:9, a 8 je fiksiran na 4:3
Video snima u 3gpp, za mp4 format postoji podrška u rezvojnim romovima, ali ne radi, zvuk užasno puca. itd. itd.
c-shadow je offline  
Staro 19.03.2014., 08:32   #6413
rafko
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Istinitih 13mp je, i koriste sonyjevu leću. I baterija je stvarna od 3000mah,imas na YouTubeu videa o tome. Inace ne znam kako bi trajala 40h i 7,5 h screen ona na uređaju od 5incha sa full hd rezolucijom. Ta baterija mu je i bila osjetna prednost u odnosu na ostale modele. Rafko, mogu ti sutra napravit par slika s neom i hongmijem, pa da usporedis kameru i odlucis koji ces
Ok, može! Hvala!
Iako, nekako se više dvoumim između Neo i Jiayu G3C, ne toliko hongmi...
Pa ako netko ima kakva iskustva s Jiayu G3C, bilo bi mi od pomoći...

Zadnje izmijenjeno od: rafko. 19.03.2014. u 08:45.
rafko je offline  
Staro 19.03.2014., 08:59   #6414
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Kako netko može imati iskustva sa mobitelom koji je na tržištu tjedan dana? De mi to objasni...
Brko je offline  
Staro 19.03.2014., 09:37   #6415
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,370
Konačno su se saznali detalji i izgled Oppo Find 7. U principu, hardver je identičan S5, ali ima 3Gb rama
http://www.androidauthority.com/oppo...-price-359174/

A ovdje objašnjenje kako 13MP senzor može napraviti 50MP fotke
http://www.engadget.com/2014/03/19/o...7-50mp-camera/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 19.03.2014., 11:27   #6416
digidoo
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 32
Evo ljudi da se kratko javim. Prošlo je već 2 mjeseca kako koristim ovo : http://www.geekbuying.com/item/HD500...te-323764.html
a djevojka ovo: http://www.geekbuying.com/item/F9006...te-323766.html

i nema nikakvih problema! Kamere su sasvim solidne na oba mobitela, da budem iskren, GPS nisam ni probao jer mi ne treba tako da ne znam jel ima problema s tim ili ne.
Netko reče s ove grupe, kada sam naručio ova dva mobitela, da je ovo dno dna. Ne bih se baš složio. Ljudi uvijek sude na osnovu onih mobitela koji stvaraju probleme. Moj prijatelj ima problema s wirelessom na S4, sestra na S4 mini, drugom prijatelju se zamrzava S3, jel to znaci da su to losi mobiteli? Naravno da ne.. ali kada se to dogodi s nekim kinezom, odmah se pljuju na sve strane
Ja sam zbilja iznenađen s ovim što sam dobio, kvaliteta izrade je odlična, baterije drže strandardno, mobiteli su fluidni, nema štekanja, pokreću sve bez problema. Puno ljudi oko mene, koji su vidjeli to što sam dobio, isto su iznenađeni. Da budem iskren, nisam očekivao ništa spektakularno. Mislio sam da ću dobiti nešto s upitnom kvalitetom izrade, s jakom lošom kamerom (kako se tu po forumu priča) itd.. Ljudi griješe zato jer očekivaju da će za $100 dobiti mobitel u rangu S3, pa im onda ne valja kamera, pa im ni ekran ne odgovara.. pa onda naravno da pljuju po kinezima.. ako hoćeš tako nešto, izvališ par k kn i eto ga, ali mislim da se stvarno za ovaj novac isplati ovo kupiti, i idući mobitel će mi isto biti iz Kine
digidoo je offline  
Staro 19.03.2014., 11:27   #6417
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kad ćemo na pivu da ja vidim taj mob uživo ?
Sad jedan dan popodne u Cohibi...

Nastavak dojmova o iNew:
- na poslu sam ali malo brljam po njemu svako toliko i čini mi se da će se potvrditi da baterija nije na nivou ovog moba. Vidjet ćemo to još kad se par puta isprazni i napuni do kraja, ali čini se da "puno troši"
- fotografije su odlične, video isto
- jako je brz, nema zapinjanja
- malo mi je čudno da kad uključiš airplane mode isključi i wi-fi... kažu mi ovi moji experti na poslu da je to normalno, ali meni nije. Na iphoneu u airplane modu isključuješ sim karticu i 3G , ali wifi mi ostaje uključen dok ga posebno ne ugasim. Ta opcija mi je logičnija i korisnija.. Možda se to dobije s rootom?

Znam da ste ovo već mogli pročitati i drugdje ali mislim si da bi bilo korisno potvrditi ili demantirati priče iz vlastitog iskustva jer nemam skrivenih motiva (ne prodajem mob i nije mi bad priznati ako sam se zaje*** s kupnjom )
__________________

Zadnje izmijenjeno od: kasandro. 19.03.2014. u 11:42.
kasandro je offline  
Staro 19.03.2014., 11:30   #6418
rafko
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kako netko može imati iskustva sa mobitelom koji je na tržištu tjedan dana? De mi to objasni...
Da znam, trebao sam tražiti mišljenje, a ne iskustva, pa evo onda ako ima tko nekvo razmišljanje o Jiayu G3C volio bih ga čuti...
rafko je offline  
Staro 19.03.2014., 11:33   #6419
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,246
Citiraj:
Autor digidoo Pregled postova
Evo ljudi da se kratko javim. Prošlo je već 2 mjeseca kako koristim ovo : http://www.geekbuying.com/item/HD500...te-323764.html
a djevojka ovo: http://www.geekbuying.com/item/F9006...te-323766.html

i nema nikakvih problema! Kamere su sasvim solidne na oba mobitela, da budem iskren, GPS nisam ni probao jer mi ne treba tako da ne znam jel ima problema s tim ili ne.
Netko reče s ove grupe, kada sam naručio ova dva mobitela, da je ovo dno dna. Ne bih se baš složio. Ljudi uvijek sude na osnovu onih mobitela koji stvaraju probleme. Moj prijatelj ima problema s wirelessom na S4, sestra na S4 mini, drugom prijatelju se zamrzava S3, jel to znaci da su to losi mobiteli? Naravno da ne.. ali kada se to dogodi s nekim kinezom, odmah se pljuju na sve strane
Ja sam zbilja iznenađen s ovim što sam dobio, kvaliteta izrade je odlična, baterije drže strandardno, mobiteli su fluidni, nema štekanja, pokreću sve bez problema. Puno ljudi oko mene, koji su vidjeli to što sam dobio, isto su iznenađeni. Da budem iskren, nisam očekivao ništa spektakularno. Mislio sam da ću dobiti nešto s upitnom kvalitetom izrade, s jakom lošom kamerom (kako se tu po forumu priča) itd.. Ljudi griješe zato jer očekivaju da će za $100 dobiti mobitel u rangu S3, pa im onda ne valja kamera, pa im ni ekran ne odgovara.. pa onda naravno da pljuju po kinezima.. ako hoćeš tako nešto, izvališ par k kn i eto ga, ali mislim da se stvarno za ovaj novac isplati ovo kupiti, i idući mobitel će mi isto biti iz Kine
Thx na info.. Slobodno priloži pokoju fotografiju sa oba modela.

Ja sam taj koji je rekao da su to "dno dna" modeli, ali očito sam bio u krivu. No jednu stvar moraš znat, ako je za tebe nešto fluidno, dobro, netrzavo, dobra kamera - za drugog to može biti smeće.. Tko zna koji si mobitel imao prije ovih, i sad ti je ovaj avion

Ali pointless je pisati recenzije ako nisi detaljnije opisao pola bitnih stvari, GPS, WiFi signal, kameru i slično..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline  
Staro 19.03.2014., 11:42   #6420
digidoo
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 32
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Thx na info.. Slobodno priloži pokoju fotografiju sa oba modela.

Ja sam taj koji je rekao da su to "dno dna" modeli, ali očito sam bio u krivu. No jednu stvar moraš znat, ako je za tebe nešto fluidno, dobro, netrzavo, dobra kamera - za drugog to može biti smeće.. Tko zna koji si mobitel imao prije ovih, i sad ti je ovaj avion

Ali pointless je pisati recenzije ako nisi detaljnije opisao pola bitnih stvari, GPS, WiFi signal, kameru i slično..
Razumijem ja, rekao sam samo da ću se kratko obratiti, jer nemam vremena sad za neke recenzije, a i nisam ja čovjek za to
Samo velim da sam sasvim zadovoljan i da nema nikakvih problema (valjda se sada nisam urekao). Generalno, mobiteli su sasvim ok.. e sad jbg, neće valjati onom koji da 100 dolara za njega i očekuje da je dobio S4, taj će ga uvijek popljuvat. S obzirom na cijenu i kvalitetu, zbilja se isplati. A uostalom, što možeš kupiti ovdje kod nas za 700-1000 kn, a da valja... baš ništa.
digidoo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na