Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.07.2005., 23:05   #1
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
RAID mudraci pomagajte...

So, kupio ja polovni RAID kontroler inace ATA133 od Kouwella i formatiram ja tako moja dva 40 GB Maxtora, spojim ih te slozim RAID, udjem u Windows XP instalaciju, stisnem F6... instaliram sve uredno i uglavnom sve normalno radi jedno 6 dana. Izgasim normalno kompjutor, upalim ga ujutro i dodje do verifying dmi pool data i tu stane. Restartam, nakon cega pise da fali ili da je corrupted neki file u ako se dobro sjecam windows\system\system32 i da ga probam sa repairom u Windows instalaciji "nadomjestiti". Sve sam probao ali nije islo jer je repair syste malo puno retardiran ili ja nisam znao kako sto je vjerojatnije.

Dobro, uzmem diskove... formatiram ih i ponovno slozim RAID, ali kada dodjem do situacije u kojoj Windows instalacija pocne kopirati fajlove stane... cannot copy neki file blah, blah. Napominjem da na drugim diskovima sve uredno snima, CD je ispravan i CD ROM je ispravan i sve to dakle problem je u RAID diskovima. Sve sam radio kao i prvi put. Identicnol. WTF?

Ako netko nakon ovo malo teksta sto sam napisao uvidi problem svaka/i mu dala/o.

Danke sehr.
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na