Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.12.2013., 19:18   #1
dxdandy
Premium
Moj komp
 
dxdandy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vinkovci
Postovi: 301
Folder viewer ?

ola!

nesto sam gledao po netu ali ne nalazim sto tražim. Treba mi neki app tj. folder viewer tipa da mi se kao i total commanderu otvore dvija prozora jedan do drugog i da onda recimo u lijevom mi se nalazi brdo podfoldera i tipa kako ja sa strelicama gore-dolje idem prema dolje na drugi folder da mi se u ovom drugom prozoru koji je sa lijeve strane prikazuje sadržaj tog podfoldera a da ne moram klikati na njega.
Nadam se da sam bio jasan sta tražim.

Thx !
dxdandy je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2013., 14:26   #2
IvanVk
Registered User
 
IvanVk's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: -
Postovi: 194
Total Commander i prikaz sadržaja foldera

Citiraj:
Autor dxdandy Pregled postova
Treba mi neki app tj. folder viewer tipa da mi se kao i total commanderu otvore dvija prozora jedan do drugog i da onda recimo u lijevom mi se nalazi brdo podfoldera i tipa kako ja sa strelicama gore-dolje idem prema dolje na drugi folder da mi se u ovom drugom prozoru koji je sa lijeve strane prikazuje sadržaj tog podfoldera a da ne moram klikati na njega.
Pa to upravo i radi Total Commander.
Klikni na peti button "Switch trough tree panel options". Otvorit će ti se još jedan uski prozor na lijevoj strani (kojeg možeš proširiti). Selektiraj neki folder i dvoklik na njega. Do ovog uskog prozora imaš prozor koji prikazuje sadržaj foldera.
Strelicom se pomakneš prema dolje/gore na neki drugi folder i pritisneš enter opet imaš pregled selektiranog prozora.
IvanVk je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na