Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.11.2013., 16:35   #721
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
trio dobivaju samo oni koji su u području gdi h1 ima svoju infrastrukturu, to moraš njih pitati što ti je dostupno... ja imam trio BIT...

da, ako uzmeš trio bit, to će biti cijena, ~280kn, uz uvijet da ne zoveš ništa na telefon, a ako želiš prikaz broja, to se dodatno plaća 15kn... tako ja imam...

ja isto uzeo trio bit, 10mbit brzina, + 15kn prikaz broja i ja plačam ~360kn jer je meni 80kn povečanje brzine što sam već pisao i žalio im se al ne žele smanjiti dok ne izađe ugovor...
T0mB1ll je offline  
Staro 24.11.2013., 16:45   #722
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Na trio bit trebo bi placati t comu 73kn osnovne pretplate za telefon koliko ja znam. Mene su tako prije par godina uvjeravali doma decki koji su obilazili kvart iz H1 da se ne placa ali placa lo se sigurno. Nije ti dostupan obican trio jer nisu povukli svoje kablove do centrale i idu komplet tako da sve ide komplet preko t coma.
antunhr je offline  
Staro 24.11.2013., 16:59   #723
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
e to me uvjek bunilo, ljudi imaju h1 i kažu da se ne plaća, i onda se pojavi neko i kaže da se plaća, šta sad?

tv,net,tel
10mbit flat i prikaz broja
bi me trebalo ispast sve skupa cca 295kn mjesečno? i to su sva davanja?

još me zanima jel se s dobivenom opremom može bežićno spojiti 2-3 uređaja istovremeno?

Zadnje izmijenjeno od: M.Vlahovic. 24.11.2013. u 17:12.
M.Vlahovic je offline  
Staro 24.11.2013., 18:51   #724
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja ne plaćam ništa tcomu...
T0mB1ll je offline  
Staro 24.11.2013., 19:19   #725
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ni ja niš ne plačam t-comu....imam H1 10mbit FLAT 159kn...
danc00 je offline  
Staro 24.11.2013., 19:23   #726
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
e to me uvjek bunilo, ljudi imaju h1 i kažu da se ne plaća, i onda se pojavi neko i kaže da se plaća, šta sad?

tv,net,tel
10mbit flat i prikaz broja
bi me trebalo ispast sve skupa cca 295kn mjesečno? i to su sva davanja?

još me zanima jel se s dobivenom opremom može bežićno spojiti 2-3 uređaja istovremeno?

mozes spojit, zas nebi mogo spojit?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 24.11.2013., 19:59   #727
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
trio nemozes ako nije njihova infrastruktura provucena dakle moras na trio bit ic. Tako je 280 kn placas 10 mbit i flat plus tv. Rok odustajanja je 7 dana.4 programa imas na biranje i mislim da imas prikaz broja al nebi ti znao rec nisam koristio fiksni tel ne pamtim
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 24.11.2013., 20:07   #728
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
mozes spojit, zas nebi mogo spojit?
a ne znam dobije li se bežićni ruter, kod nekih se ne dobije...


mene sad brine što na mnogo mjesta(forum.hr,bug,facebook) čitam neke žalbe na taj h1, spora ili nikakva tehnička podrška ili slično, znači li to samo da se zadovoljni korisnici ne javljaju u mjeri kao i nezadovoljni ili je istina da je mnogo problema sa h1??
ne želim potpisati 2 godine problema

pomozite mi u odluci,
295kn(s prikazom broja) H1 vs 335kn t-com
istina da je t-com 40kn skuplji, što je skoro 1000 kn na 2 godine, ali se dosad pokazao kao pouzdan
M.Vlahovic je offline  
Staro 25.11.2013., 09:07   #729
Mr. Nice
Premium
 
Mr. Nice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 357
Dobiješ bežični ruter.
Ne plača se ništa T-Comu-u.

Obzirom da sam kudio H1 zadnju godinu (bili na #%&#mater i odobren raskid ugovora bez naknade), bio bi red i reći nešto dobro.

-donjeli Fritz 7330 (nakon nekoliko "velikih" i "malih" "bijelih" rutera) - sve radi 5 dana bez restartanja što je do sada bilo nemoguće. Bilo da se radi o LAN-u, WiFi ili TV. Skoro svaki dan bar jedan reset zbog nečega.

- naravno, zašto bi to bilo sve. Sinoć "rikno" daljinski koji je i onako bio mušićav (to im je poznat problem). Zovem SZK i kumim da mi čim prije daju daljinac ili da odem sam nekuda po njega da ne čeka par dana da stigne poštom.

Veli gospon - Imate sada i Android app. Daljinski + TV na Androidu (do sada je bilo samo za iStvari). Dugo nisam pratio kaj ima novoga

I evo. Instalirano na Galaxy I i "Konzumov" tablet Telefunken 701. Daljisnki radi s oba uređaja u isto vrijeme.
Live TV na Androidu radi s oba u isto vrijeme, ali tu i tamo koji trzaj.
TV-jedan prog
Galaxy - drugi
Tablet - treći
Evo, 20-ak minuta su sva tri radila i sad tu i tamo koji Android stane, ali live TV mi je manje bitno ...

Ak to ostane ovak, to bu kul ...

Evo baš zvao H1 da pitam da li mogu tražiti (ili oni) T-Com da se linija prebaci na IMS /voip obzirom da su neki korisnici u kvartu prebačeni, dakle trebala bi postojati ta mogućnost, tj 99% da je moguće.

U kratko: T-Com vam /nama/ neće dopustiti prebacivanje na voip jer ste naš (H1) korisnik. Čak i korisnicima koji su imali voip su "ugasili" voip nakon prelaska drugom operateru.

Ne razumijem (mislim, razumijem). T-Com ne želi dopustiti da iskoristiš sve mogućnosti koje ti H1 pruža. U ovom slučaju telefonija preko Fritza ...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 25.11.2013. u 11:31.
Mr. Nice je offline  
Staro 26.11.2013., 21:09   #730
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,322
Prošli utorak dobio Fritz 7330 i spojim sve i ne radi. Zovem ih i vele da će sutra doći tehničari. Srijeda popodne nema nikoga, nestignu bla bla. Četvrtak isto. Petak dolaze i pogledaju i vele da je neka veza prema tcomu pukla i da će za 48h biti riješeno. Naravno da nije.Ponedjeljak opet dolaze i opet ih nema. Danas doši prespojili parice i evo radi ali sa jednim problemom. Svugdje u ruteru piše da je 10mb koji sam si uzeo ali niti speedtest niti bilo koji drugi test ih ne prikazuje. Ali kad se spojim sa mobom na wlan, on prikazuje. Recimo da sam živaca pogubio i počeo biti neugodan ali s njihove strane što se tiče komunikacije sve 5. I vidim da dečki rade 12h dnevno.

EDIT: nakon cca tjedan dana korištenja sve odlično, veza stabilna, ruter ima dosta korisnih funkcija. Što se mene tiče prst gore za H1.

Zadnje izmijenjeno od: SetH. 02.12.2013. u 11:52.
SetH je offline  
Staro 14.12.2013., 16:56   #731
Bajdo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 59
meni treba neki flat na recimo 5-6 mjeeci u godini. koliko vidim ovaj za 99kn mj. je najjeftiniji i moze se zamrznut 3 mjeseca u godini, tako da ajde taj gubitak da placam 2-3 mjeseca vise neg sta koristim bi mogao podnijet..

ali zanima me koliko je duga ta ugovorna obveza? jeli to 9kn mj. ako se uzme na 2 godine ili samo na 1 godinu?

i koliki je realno download sa 3 mbps vezom? recimo neki torrent koji ima mali milion seedera i samo ja recimo skidam, kojom brzinom bi skidao?
Bajdo je offline  
Staro 14.12.2013., 17:25   #732
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
oko 350 kb/s ti je download.

99 kn ti je neovisno na kolko ti potpisao. al ak potpises na manje od 2 godine, onda imas dodatna placanja sto se tice uvodjenja interneta...
ako potpises na godinu dana, placas 500 kn ukljucenje.
ak hoces bez ugovora placas 750 kn ukljucenje i 640 kn modem.


http://www.h1telekom.hr/Portals/0/do...ici/H1_S&C.pdf

po tom pitanju imaju rigoroznije cijene cak i od t-scuma.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 14.12.2013., 17:30   #733
Bajdo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 59
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
oko 350 kb/s ti je download.

99 kn ti je neovisno na kolko ti potpisao. al ak potpises na manje od 2 godine, onda imas dodatna placanja sto se tice uvodjenja interneta...
ako potpises na godinu dana, placas 500 kn ukljucenje.
ak hoces bez ugovora placas 750 kn ukljucenje i 640 kn modem.


http://www.h1telekom.hr/Portals/0/do...ici/H1_S&C.pdf

po tom pitanju imaju rigoroznije cijene cak i od t-scuma.
nekako mi izgleda da mi je najbolje uzet od tcoma na 6 mjeseci i onda zamrznut drugih 6 mjeseci, ali ne kuzim koliko je flat kod njih??? na njihovoj stranici pise da je 160kn, ali netko govori da je to 160 + jos 60ili 70 za telefon.. sad nemam pojma sta je tocno...
Bajdo je offline  
Staro 14.12.2013., 17:35   #734
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ovo drugo je tocno.... 160 + 70
been there, done that
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 14.12.2013., 17:48   #735
Bajdo
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 59
pa kak su oni tak skupi??? h1 je 99kn, amis 112kn flat... ovi hoce 230kn..

meni sad treba net prakticki do sredine 4 mj., znaci 4 mjeseca x 230kn = 920 + jos 200kn za bez ugovora = 1120kn...

a ako uzmem od h1, 8 mjeseci x 100kn = 800kn i imam net duplo vise vremena (iako necu bit tu da ga koristim, ali ipak..)

samo sto h1 moram uzet na 2 godine... platit cu 16 mjeseci a koristit cu nekih 10 max.

ma nis ne znam vise
Bajdo je offline  
Staro 14.12.2013., 18:15   #736
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
kaj kak... pa kaj si zaboravio ko je drzo monopol u HR? (i jos na mnogo lokacija drzi kaj se tice infrastrukture)

meni je u prosjeku na t-comu racun bio 250 kn, sad na h1 mi je oko 110-120 kn (20 kn telefona).
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 21.12.2013., 23:15   #737
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Pozdrav.

Zna li netko mozda kako na fritzu namjestiti dhcp lease na 1 dan? Snimio sam config i restoreao ga s 1d lease, ali svejedno on i dalje pamti IP dulje od 1 dana. Cilj mi je u biti da svakim klikom na "reconnect" u webconfigu dobijem novi IP ako je potrebno.

Inace, h1 ko h1 odlican vec par mjeseci meni.
sandokan111 je offline  
Staro 21.12.2013., 23:40   #738
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel vama H1TV ima neke smetnje u zvuku? Neko brujanje, jednostavno nekvalitetni audio?
IcyTexx je offline  
Staro 22.12.2013., 00:28   #739
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Ne. Kako si spojen na stb? To brujanje sam znao imat kad sam se spajao skartom prije na dvb pa ustekao u krivi utor
sandokan111 je offline  
Staro 22.12.2013., 00:39   #740
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Preko HDMI-a. Kod frenda isto čujem to brujanje i smetnje. Uglavnom samo kad ljudi govore, a nema ostalih zvukova. Pogotovo ako se stiša, tada brujanje nadglasava glas.
IcyTexx je offline  
Staro 22.12.2013., 05:53   #741
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Meni se na dvb i scartu to dodatno naglasavalo kad bi se ton na tv-u pojacao do kraja, te onda regulirala glasnoca samo preko dvb-a. Ali bio je i nesto stariji tv...
Trenutno takvih problema nemam, isto hdmi, bez zamjerke.
sandokan111 je offline  
Staro 27.12.2013., 14:31   #742
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Evo ovako posto moja agonija traje od 05.10. do dana danasnjeg, zelim ovo podjeliti sa vama. Dakle ne radi mi internet od gore navedenog datuma. Promjenili su mi 2 rutera od onda i dva splitera. Prvi kvar je bio konstatno pucanje veze sto se novim spliterom i ruterom rjesilo. Od. 14.11. do dana danasnjeg ja nisam vidio brzinu vecu od 6 mbit iako placam uredno 10. Da se razumjemo, 10 mbit je moguca brzina jer sam imao tu brzinu uz cesta pucanja veze, ali nakon promjene rutera brzina je katastrofalna. Doslo je cak do toga da mi sad brzina ne prelazi 3 mbita, na sto su rekli da skinem hakometar i da odradim mjerenja i da ce se s tim ici prema tcomu jer je njihova infrastruktura.Mene kao krajnjeg korisnika, nezanima dali je vlasnik linije tcom, pero djuro ili h1, ja placam usluhu H1 telekom i od njih trazim rjesavanje kvara. Posto sam u tih 7 dana , dva dana bio odsutan, napravio sam 5 mjerenja umjesto 7 i prigovor za trajno prekidanje ugovorne obveze mi je naravno odbijen jer nemam ta 2 mjerenja. Znaci 3 mj internet ne radi, 2 dana su im jako bitna. Cisto okvrino : http://www.speedtest.net/my-result/3188952332 ovo je brzina sinoc. Sad cu napraviti 10 mjerenja u 10 dana, i svih 10 poslat, potom ako me odbiju dizem privatnu tuzbu i dat cu ih u sve novine i televizor, ako treba poljepit cu po drvima ovo sto rade jer to nije humano. Nikad vise H1 i ne treba mi ni promo letak od njih, SMEĆE.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 27.12.2013., 14:57   #743
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,632
Ta mjerenja trebaš 7 komada u 10 dana. Neda se ničijim tehničarima radit očito. Mene je isto t-com za*ebavo zadnjih dana, ne radi ni tel ni net, i onda tehničari ni ne dolaze ni ništa. Onda poprave meni, pa kad su babi pored popravljali, mene odspoje i daju joj moju paricu, nakon toga meni opet dođu popravit i opet nju odspoje. Ne kužim kakvi to tehničari rade kad nisu u stanju skužit koja je parica moja, a koja njena...
__________________
brodjo je offline  
Staro 27.12.2013., 15:17   #744
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
neka, rekao sam im, sad cu odraditi 10 mjerenja u 10 dana a nakon toga ce se za njih znati diljem lijepe nase Jebe se meni jer im tcom odrzava paricu pero ili djuro, ja placam striktno njima, i ne zanima me sto se oni dog s tcomom. Hocu da se izadje i da se to napravi, nisam trazio isti dan, ma ni isti tjedan ali stari moj 5.1. ce biti 3 mjeseca kako imam gore navedenu brzinu.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 27.12.2013., 16:27   #745
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
ja si taman razmisljo prec sa optime na h1 ;O sad cu ipak jos razmislit
dejanbinladen je offline  
Staro 27.12.2013., 16:34   #746
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
sa zla na jos vece zlo, bjez sotim
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 27.12.2013., 17:08   #747
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nikad vise H1 i ne treba mi ni promo letak od njih, SMEĆE.
Vise prometa nama ostalima :P
http://www.speedtest.net/my-result/3190919855

Inace, citam ti post, i sve je ok dok ne pocne s "ne zanima me ja placam h1". Ako ide preko tcom infrastrukture, cisto sumnjam da ces dobit bolju uslugu od ikog drugog (dok ne provedu svoju). Linije su ti ocito u banani. To sto oni traze i tebi nedostaje 2 dana i sad su te odbili je iz pravnih razloga, a pravna forma se mora zadovoljit koliko god ti to apsurdno izgledalo. Ako si ikad radio ista po sudovima bit ce ti jasno.

Inace citam te neke prituzbe na h1, i osobno nista od toga nisam dozivio. Znaci uredno svaki put kad zovem korisnicku sluzbu sam ih dobio u roku od 20 sekunda. Jednom sam cekao oko 2 minute. Dosad sam zvao jedno 10 puta u 2 mjeseca. Bio sam na tcomu 10 godina, jedno vrijeme sam imao 5 mjeseci konstantne probleme s tcomom i sve tehnicare upoznao poimence. Ne vidim nikakve razlike izmedju onog kako tcom radi stvari i h1, s tim da mi h1 omogucava vece brzine puno jeftinije. Prituzbe mi uopce nisu jasne. Ako placas 10, a dobijas 6, mislim da je to u granicama kako je hakom odredio te srusit ugovor neces moc.

A sad o problemu, jesi pokusao vidjet da nije do neceg drugog? Pokusao vise servera na speedtestu (zagreb ima 3 servera)? Jesi testirao te brzine kad si bio spojen zicom iil samo wireless (ili si non stop spojen zicom). Jesi probao na nekom drugom kompu/laptopu preko zice? Jesi pokusao s download managerom skinuti nesto popularno gdje znas da mozes iskoristit puni kapacitet linije te provjeriti koje tu brzine dobijes? Cisto da budes siguran da je do njih te ne dobijas brzinu koju trazis.
sandokan111 je offline  
Staro 27.12.2013., 17:19   #748
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,756
sandokan to je VDSL 30/10 ?
Jesi probao u vise vremena testirati? Uvijek ista brzina? Se moze fritz prebaciti u bridge mode pa koristiti postojeci router?
dakky je offline  
Staro 27.12.2013., 18:51   #749
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Jeje, uvijek je tak, 30/10. Iako, na wirelessu mi nije islo preko 17/10, ali sam skuzio da je to do wirelessa . Variraju serveri, ali uvijek mogu nac neki koji odvrti to na full, tako da pipa nije zagusena put vana, vec vise moze bit nekakvih zagusenja prema odredjenim odredistima, ali otkad sam non stop na zici ne pada ispod 25/10. Radim barem 2 testa dnevno.

Fritz mozes radit sto hoces pretpostavljam posto imas telnet ko root, web sucelje je vise nego usluzno, a i config se da uploadat koji hoces, iako ne vidim razloga posto je ovo najbolji router koji sam dosad imao (imao sam kasdu, simensa, thompsona i adb od tcoma). Nije da sam pokusavao. Iako sam pokusao promjeniti neke dhcp postavke ipak nisam uspio, gore sam bas pitao ako je netko vise upoznat s h1 infrastrukturom. Dns sam uspio promjenit ali sam ga vratio.
sandokan111 je offline  
Staro 27.12.2013., 19:06   #750
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Vise prometa nama ostalima :P
http://www.speedtest.net/my-result/3190919855

Inace, citam ti post, i sve je ok dok ne pocne s "ne zanima me ja placam h1".
Tako je, dokle god ja placam h1 a ne tcom nezanima me cije kablove imaju jer nije moje da me zanima

Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Ako placas 10, a dobijas 6, mislim da je to u granicama kako je hakom odredio
procitaj moj post ponovno, imao sam 10 mbit najnormalnije, na tcomu otkad postoje i na h1 dok nije nes oslo u krasni q, i ja sad cekam da se to rjesi 3 yebena mjeseca.Opet ti tvrdnja ne stoji jer internet na toj brzini je bio i moguc je.

Citiraj:
Autor sandokan111 Pregled postova
Ako ide preko tcom infrastrukture, cisto sumnjam da ces dobit bolju uslugu od ikog drugog (dok ne provedu svoju). Linije su ti ocito u banani.
To sto ti sumnjas , ostavi za sebe ADSL imam valjd odkad adsl postoji, neznam koje godine je al davno je bilo. Nikad i ama bas nikad nije bilo problem, cak ni na h1 nije bilo problema s brzinom osim s povremenim pucanjem veze.Prije nego su me skinuli s voipa parica je bila 24 mbit, nakon tog su me prebacili na drugu koja je 17. Meni u ruteru je propusteno 16 !! mbit i brzina je ova gore. Dakle problem je ili u parici ili u kutiji na kuci jer drugo nemoze biti nista posto je sve novo.Nema sta nisam probao, 2 splitera , dva rutera, zicno , bezicno , novi windowsi, dva racunala, serveri od pariza do moskve redom, plus hakometar. Vec godinama imam normalan net, otkad imam h1 nemam normalan net. Ti povuci paralelu. To sto ti imas VDSL mene nezanima kao sto ni tebe ne zanima moj adsl. VDSL je njihova infrastruktura, ADSL je tcomova. A to sto su oni usporeni kao trudan puz u relaciji izmedju sebe i tcoma i njihovih tehnicara , nije i nemoze biti problem krajnjeg korisnika, ne na 3 mjeseca. Tako da sve sto si ti rekao ovdje ne stoji.

Ne zahtjevam nikakve kerefeke, cak sam i preko viseg pinga presao, zelim svojih 10 mbit koji su moguci, jer ih uredno placami imao sam ih. odradit cu ja ovih 7 mjerenja i reci zbogom.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.

Zadnje izmijenjeno od: JuiceBox. 27.12.2013. u 19:13.
JuiceBox je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na