Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2012., 15:02   #10711
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ne znam, svi svršavaju na tog betmena, a meni ga se nekako baš ne gleda iz tog razloga + šta ne volim maskirane muškarce
Kako god ovo pročitao par puta, ovo može postaviti tisuću pitanja :P

Pogledaj film, nečeš požaliti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 15:17   #10712
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
meni osobno batman begins i the dark knight su vrhunski filmovi, pogotovo nakon onih batmana 80-ih i 90-ih koji su ciljani više da djecju populaciju u ovim novijima nolan donosi ozbiljan film koji svi mogu pogledat + ja osobno obozavam superhero origins filmove tako da mi je begins odlicno sjeo.

ne kazem da su loši oni bazman iz 89-e i poslije (osim onoga sa clooneyem) al drukciji je to tip filma i cilja na drukciju publiku.

rises s druge strane me dosta razocarao, dosta nabrzinu složen film, kraj upropasti kompletan dojam filma, baneov kraj i taj "twist" užas! po meni dosta losiji od prva dva, više se vraca na ono djecje batman neunistiv ko mu sta moze, inace scena sa lomljenjen kicme je i uzeta iz striba sa baneom, samo strip je malo bolje slozena prica, i po meni bilo bi bolje da su uzeli nju i napisali scenarij. opet, film nije loš za pogledat, al daleko je to od prvog a jos manje drugog filma..

sta se romanticnih komedija i djecjih filmova tice, i tu meni ima super filmova (Crazy, Stupid, Love., Goonies) al to je opet kao i kod svih filmova subjektivan dozivljaj. i ne, tu ne spada twilight

samo ljudi bi stvarno trebalo pocet više gledat filmove i uzivat u njima umisto da traze greske i nelogicnositi i time sami sebi ubijaju zabavu. ej to je film, tu fizika drukcije funkcionira, let it go..
Raging Demon je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 16:50   #10713
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
meni je jedino begins bio jako zabavan, onaj drugi blah, ovaj treći se spremam pogledati, ali generalno ne gajim sad neko extra veselje što ću tako ubiti koji sat.

sa druge strane odličan mi je bio neki dan safety not guaranteed, malo limunadast na trenutke sa moglo bi se reć neočekivanim krajem... tko gleda parks and recreations, new girl i the league biti će vrlo zadovoljan
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 16:56   #10714
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Raging Demon Pregled postova
meni osobno batman begins i the dark knight su vrhunski filmovi, pogotovo nakon onih batmana 80-ih i 90-ih koji su ciljani više da djecju populaciju u ovim novijima nolan donosi ozbiljan film koji svi mogu pogledat + ja osobno obozavam superhero origins filmove tako da mi je begins odlicno sjeo.

ne kazem da su loši oni bazman iz 89-e i poslije (osim onoga sa clooneyem) al drukciji je to tip filma i cilja na drukciju publiku.

rises s druge strane me dosta razocarao, dosta nabrzinu složen film, kraj upropasti kompletan dojam filma, baneov kraj i taj "twist" užas! po meni dosta losiji od prva dva, više se vraca na ono djecje batman neunistiv ko mu sta moze, inace scena sa lomljenjen kicme je i uzeta iz striba sa baneom, samo strip je malo bolje slozena prica, i po meni bilo bi bolje da su uzeli nju i napisali scenarij. opet, film nije loš za pogledat, al daleko je to od prvog a jos manje drugog filma..

sta se romanticnih komedija i djecjih filmova tice, i tu meni ima super filmova (Crazy, Stupid, Love., Goonies) al to je opet kao i kod svih filmova subjektivan dozivljaj. i ne, tu ne spada twilight

samo ljudi bi stvarno trebalo pocet više gledat filmove i uzivat u njima umisto da traze greske i nelogicnositi i time sami sebi ubijaju zabavu. ej to je film, tu fizika drukcije funkcionira, let it go..
e odlicno napisano, napisano mozda malo njeznije od mene, ali se slazem sa stvarno svim. mozda razlika jedino sto je meni batman sa keatonom vrlo ok, jer je u ono vrijeme ipak bio kao danas bale. no upravo boldani dio je ono sto i sam mislim, i ako se pogledaju ocjene prva dva nolanova betmena, kako ovaj posljednji moze biti 8.7?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 18:26   #10715
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor Raging Demon Pregled postova
samo ljudi bi stvarno trebalo pocet više gledat filmove i uzivat u njima umisto da traze greske i nelogicnositi i time sami sebi ubijaju zabavu. ej to je film, tu fizika drukcije funkcionira, let it go..
Točno to!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 22:35   #10716
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Raging Demon Pregled postova
meni osobno batman begins i the dark knight su vrhunski filmovi, pogotovo nakon onih batmana 80-ih i 90-ih koji su ciljani više da djecju populaciju u ovim novijima nolan donosi ozbiljan film koji svi mogu pogledat + ja osobno obozavam superhero origins filmove tako da mi je begins odlicno sjeo.

ne kazem da su loši oni bazman iz 89-e i poslije (osim onoga sa clooneyem) al drukciji je to tip filma i cilja na drukciju publiku.
Dječja populacija film iz 89-te? Film je samo drugačiji, drugačiji tip, ali da je dječji. To nije. Točnije, mogao bi reći da je Joker drugačiji tip jokera. Tipa, Batman Returns (svi kasnije su gofno) je mrak film. A Cat Woman je recimo baš dark napravljena tako da ne vidim ništa dječje u tome. O pingvinu da ne pričam.

Anyway. Veliš da voliš origins. Onda preporučam Year One definitivno.
http://www.imdb.com/title/tt1672723/
  Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 23:08   #10717
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
niklson ko joker vs. hit leđer... bitch please
syss je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 01:47   #10718
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,707
Pogledao:
Fire with Fire (2012) - 5-6/10, solidan. Prve dvije trećine filma su mi bilo vrlo dobre, ali zadnja trećina je srušila moju ocjenu poprilično. Bruce Willis je odradio svoj dio u redu, ostali su zakazali...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 14:27   #10719
alucard69
Premium
 
alucard69's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Mos Eisley
Postovi: 69
Pogledao Lawless
Film je i više nego ugodno iznenađenje, pa stoga imate moju preporuku
solidan 8/10
__________________
alucard69 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 15:28   #10720
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Sleep Dealer

Baš kolko je i ocjena na IMDBu.-...zanimljiva ideja,malo lošja izvedba... + na to šta nije američki, - na to kaj su malobrojni efekti na razini amige.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 18:28   #10721
Raging Demon
Premium
Moj komp
 
Raging Demon's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Trogir
Postovi: 224
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Dječja populacija film iz 89-te? Film je samo drugačiji, drugačiji tip, ali da je dječji. To nije. Točnije, mogao bi reći da je Joker drugačiji tip jokera. Tipa, Batman Returns (svi kasnije su gofno) je mrak film. A Cat Woman je recimo baš dark napravljena tako da ne vidim ništa dječje u tome. O pingvinu da ne pričam.

Anyway. Veliš da voliš origins. Onda preporučam Year One definitivno.
http://www.imdb.com/title/tt1672723/
meni su isto super batman i batman returns, ali sam puno vise uzivao u njima dok sam mlađi bio, i u to vrime su se takvi filmovi više dječje radili, a Burton je to digao na ljestvicu od 13 do 17 :P, dok su mi batman forever i batman i robin dosta loši uvik bili.

pogledao Batman: Year One, odlican film, jedino malo prekratak i taj prelazak iz obicnog Wayna u kostim se dogodi prebrzo. al opcenito super izvedena prica, Gordon je odlicno napravljen lik.

nakon dugo vremena opet se upustio u star trek vode,

pogledah Star Trek: The Motion Picture malo prerastegnuto i sporo se odvija radnja, za tu godinu ok efekti. moja ocjena 6/10

&

Star Trek II: The Wrath of Khan puno bolji od prvog, dosta dobri efekti (za godiste), napeta radnja 8/10

uskoro nastavljam dalje..
Raging Demon je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 20:07   #10722
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,314
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Dječja populacija film iz 89-te? Film je samo drugačiji, drugačiji tip, ali da je dječji. To nije. Točnije, mogao bi reći da je Joker drugačiji tip jokera. Tipa, Batman Returns (svi kasnije su gofno) je mrak film. A Cat Woman je recimo baš dark napravljena tako da ne vidim ništa dječje u tome. O pingvinu da ne pričam.

Anyway. Veliš da voliš origins. Onda preporučam Year One definitivno.
http://www.imdb.com/title/tt1672723/

Uprav to, drugi Batman je meni mrak i dan danas...
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 20:24   #10723
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Pogledao Daybreakers.

Osrednji filmić, ok za pogledati, nije da je bačeno vrijeme bezveze, ali da je imao dobru priču i potencijala, što je nekako bačeno u vodu, je istina
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 22:44   #10724
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
sa druge strane odličan mi je bio neki dan safety not guaranteed, malo limunadast na trenutke sa moglo bi se reć neočekivanim krajem... tko gleda parks and recreations, new girl i the league biti će vrlo zadovoljan


La belle Verte (1996) - simpatična komedija s lijepom porukom
Ima ga pogledati i na YT-u (sr. titlovi).

Bernie (2011) - Jack Black za cara
Killer Joe (2011)
The Tall Man (2012)
kian je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 00:48   #10725
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
nakon odličnog the dark knight-a, epic fail od batmana. Upravo pogledao.. naporan, zamara, razgovori su očajni.

NPR.

Bane: "So you came back to die with your city ?"
Batman: "No, I came to stop you."

hahahahah, JAO. jad. očaj. bijeda.
Turnover Mirande ne zelim ni spominjat. Loše, jako loše.

Ocjenu na imdb-u ne želim komentirati, same shit like inception. wcyd.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 07:59   #10726
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Turnover Mirande loš? Meni je brutalno loš jer sam ga vidio iz aviona otkad se prvi put pojavila. Razgovori isto nisu neki problem. Problem je cijela priča koja je zbrda zdola. A Dark Knight nije ništa puuno bolji. Ledger na stranu i njegova epic gluma ostatak priče je isto idi mi dođi mi. Ocjene na imdbu lijepo reflektiraju (pošto se radi o istoj publici). Bane je isto katastrofa napravljen i nastavlja tradiciju jako loše napravljenih zlikovaca. Gdje je onaj Bane kaj strga kičmu Batmanu? Onaj iz stripa. Ne ovaj neki potrčko. Ovaj nastavak dobro prikazuje koliko zapravo The Dark Knight nije bio jak u vidu superheroj filmova.
  Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 09:42   #10727
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Bernie (2011) - Jack Black za cara
hijaoooo skroz zaboravio na to, znam da sam gledao trailer i reko ovo mora biti gledano... dobar? mislim i da nije gledat ću ga samo zbog blacka
syss je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 09:57   #10728
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
nakon odličnog the dark knight-a, epic fail od batmana. Upravo pogledao.. naporan, zamara, razgovori su očajni.

NPR.

Bane: "So you came back to die with your city ?"
Batman: "No, I came to stop you."

hahahahah, JAO. jad. očaj. bijeda.
Turnover Mirande ne zelim ni spominjat. Loše, jako loše.

Ocjenu na imdb-u ne želim komentirati, same shit like inception. wcyd.
hihihi. potpis .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 10:16   #10729
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor kian Pregled postova
Bernie (2011) - Jack Black za cara
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
hijaoooo skroz zaboravio na to, znam da sam gledao trailer i reko ovo mora biti gledano... dobar? mislim i da nije gledat ću ga samo zbog blacka
Ja si nemogu pomoći, čim ga vidim, prestajem gledati.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 11:11   #10730
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Ima tko iz međimurja/varaždina tko ide za vikend gledat Hobbita u varaždinski Cinestar (link)?
Ja još razmišljam u četvrtak ići na "običnu" projekciju, pa da se PCe ekipa zbuksa zajedno
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 11:39   #10731
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,129
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ima tko iz međimurja/varaždina tko ide za vikend gledat Hobbita u varaždinski Cinestar (link)?
Ja još razmišljam u četvrtak ići na "običnu" projekciju, pa da se PCe ekipa zbuksa zajedno
Jbg, ja sam mislil, ali idem na kraju u slo ga ipak gledati
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 12:11   #10732
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
negdje pročitao da je nekim ljudima pozlilo nakon gledanja,mučnine,glavobolje,veliko platno,neke bijesne kamere,nemam pojma..
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 12:46   #10733
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
negdje pročitao da je nekim ljudima pozlilo nakon gledanja,mučnine,glavobolje,veliko platno,neke bijesne kamere,nemam pojma..

ja idem u subotu pogledati pa javim dojmove.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 13:00   #10734
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MuroF Pregled postova
negdje pročitao da je nekim ljudima pozlilo nakon gledanja,mučnine,glavobolje,veliko platno,neke bijesne kamere,nemam pojma..
Očekujem da će ljudima prije pozliti od povratka na 24fpsa sa 48. Neš ti brzine uuuuu
  Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 13:02   #10735
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Očekujem da će ljudima prije pozliti od povratka na 24fpsa sa 48. Neš ti brzine uuuuu
Prije im je pozlilo od 16:9 slike, ljudi navikli na 4:3 domaćih televizija
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 14:18   #10736
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,707
Lawless kao onak...ok je...mada tjek radnje i finiš ostavlja točno ovakav osječaj: meh
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 15:23   #10737
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,989
Pogledao i ja tog betmena.
Pa onako, ništa posebno, pusti efekti, nerealne radnje, itd... 6-7/10.
Ako ste dijete onda i više.

Btw. tsunami kojeg bi proizvela ona bomba bi uništio više grada nego šta bi ga uništila sama bomba da su je ostavili tamo da detonira.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 15:25   #10738
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,078
Ne znam šta ste se na Batmana nakačili, ja sam ga gledao u kinu i prije 2 tjedna još jednom kod kuće, i dobar mi je film. Ako bih ga morao ocjeniti, 7/10, dobro provedena večer.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 18:38   #10739
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Preporučujem starog Seana Conneryja u dobroj drami Finding Forrester http://www.imdb.com/title/tt0181536/
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2012., 18:47   #10740
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,024
Man of Steel trailer

blava je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na