Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2012., 22:54   #691
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Dobar tn moze imati nekih prednosti u odnosu na ips kao sto su nepostojeci glow i bolji prikaz detalja u sjeni. Brzina odaziva takodjer
Medjutim ukupno gledano prosjecan ips ima bolji prikaz od najboljeg tn-a
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2012., 23:11   #692
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
A majku mu! Stvarno mi ne ide! Nemam viška novaca. Rijetki danas imaju. Ergonomija mi i nije tolko bitna. Bitan mi je kut gledanja. Da ima negdje ko moj Philips. I da se može nagnut recimo malo naprijed kad gledam sa kreveta nešto. Dal ima nešto bolje od tog LG 235 do 1500kn? Ako ne, idem po njega u srijedu.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 00:02   #693
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Dobar TN je oksimoron

@danijel111, nema potrebe previse komplicirati. Pogledaj neke od preporucenih 23" IPS-a, prolistaj malo prave testove po decentnim sajtovima i uzmi sto zelis/sto je dostupno. Iako se i LG, i Dell i Asus razlikuju po necemu, radi se o vrlo malim razlikama.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 12:00   #694
speedmaster
Registered User
 
speedmaster's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 41
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Ne vidim neki opravdani razlog zašto bi taj Asus vrijedio više od Dell-a ili LG-a.


Evo kolko još ima jeftinijih IPS-a, a ti baš odabereš ovoga za hiljadušesto

22"
1, 2, 3, 4

23"
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Naravno, to ne znači da ih sve preporučujem. Treba obratiti pozornost na inče, tip IPS panela, garanciju, ergonomiju i na kraju krajeva cijenu.

No s obzirom na sve do sada, nećemo se iznenaditi ako kupiš TN.
Baš si se potrudio pronaći mu sve monitore s ips matricom na našem tržištu, svaka čast, samo mu nisi rekao koji točno da izabere
Citiraj:
Autor danijel111 Pregled postova
A majku mu! Stvarno mi ne ide! Nemam viška novaca. Rijetki danas imaju. Ergonomija mi i nije tolko bitna. Bitan mi je kut gledanja. Da ima negdje ko moj Philips. I da se može nagnut recimo malo naprijed kad gledam sa kreveta nešto. Dal ima nešto bolje od tog LG 235 do 1500kn? Ako ne, idem po njega u srijedu.
Sve ti je rekao @ShanTech. Gledaj garanciju, cijenu, ergonomiju i na kraju dizajn koji ti se sviđa. Taj lg je ok. Malo skuplji od Aoca, malo jeftiniji od Della, tako da ti je to negdje sredina srednjeg segmenta tržišta.
speedmaster je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 12:50   #695
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
jeftini 6-bit e-ips panel sa led svjetlom su fejl....to je moje misljenje.....sinoć san igra Justine ( amnesia the dark descend dlc ) sa brightness na 0 ( yup nula ).....looks like shit......ebeni glow
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 13:25   #696
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor antrax Pregled postova
haha

ti si ga bas zapeo...

asus je NAJGORI izbor od svih tih e-ips, ergonomija 0, cijena najveca. Konkretno, ekran je potpuno isti kao na mom ips231p, imao priliku usporedit jer je morao biti kupljen asus monitor pa je ispao taj. Bacanje novca ako ne posjedujes razlog da MORA bit asus.

Tj, ako imas 200-300kn viska, plati ekipi par rundi radije, puno bolja investicija.

Ako ti ne treba ergonomija kupi ili neki od jeftinijih LG ili aoc modela, a ako ti treba uzmi dell. ips231p je sredina od oba svijeta i toliko kosta, ali sredina je rijetko dobro rjesenje.
Aha a garacnija? i policy za bad pixel? ml239h

http://support.asus.com/warranty.asp...baNqP#warranty

do 12 mjeseci star monitor ne tolerira niti jedan svijetli bad pixel u prijevodu mozes ga slobodno vratit i dat ce ti novi

to nikom ne igra ulogu?

Mislim to ne govorim zato sto sam ga osobno kupio.. ali dojam je da je asus ipak veci brend od aoc-a sa lg je tu negdje ali osobno imam pozitivnih iskustva sa Asus i priznanja garancije bez garancije(fizičke i računa) na mbo i osobno mislim da ima najoblji support od navedenih
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 13:43   #697
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
pa mogao bi malo bolje proucit policy za vulgaris monitore:

Applied Models: Non-ZBD Models
After Purchase: 36 months
Bright Dot: ≦3
Dark Dot: ≦5

Ostali support, klasicni msan, ni vise ni manje.

Tko misli da kupuje nesto dobro za svoj ekstra novac slobodno uzme. Moraju i trgovci od nekoga zivjet
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 13:51   #698
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
to nikom ne igra ulogu?
Ako nekom 1 piksel igra ulogu među 2,073,600 ostalih piksela, onda stvarno ima većih problema od određivanja cijenovne kategorije i kuta gledanja.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 14:01   #699
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Citiraj:
Autor danijel111 Pregled postova
A majku mu! Stvarno mi ne ide! Nemam viška novaca. Rijetki danas imaju. Ergonomija mi i nije tolko bitna. Bitan mi je kut gledanja. Da ima negdje ko moj Philips. I da se može nagnut recimo malo naprijed kad gledam sa kreveta nešto. Dal ima nešto bolje od tog LG 235 do 1500kn? Ako ne, idem po njega u srijedu.
IPS-i imaju veći kut gledanja od TN monitora i s tim nećeš imati problema.

Citiraj:
Autor speedmaster Pregled postova
Baš si se potrudio pronaći mu sve monitore s ips matricom na našem tržištu, svaka čast, samo mu nisi rekao koji točno da izabere
Pa naravno, jeftinijeg, sa što dužom garancijom. Nek još odluči koji mu trebaju ulazi, recimo, dal mu treba monitor s HDMI-om i ugrađenim zvučnicima, jer sam HDMI bez ugrađenih zvučnika je za mene bezveze. A i na kraju krajeva, ne budem mu ja određivao u kojem dućanu bude kupovao.


@alen.s
Da si za te novce kupio velikog TN-ca imao bi ohoho drugih pritužbi.

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 11.09.2012. u 14:11.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 14:01   #700
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
pusti price, ako je crveni igra ulogu, samo je problem da sa asusom i dalje nemas zastitu od toga kao ni s kim drugim.

Stavili su to za par modela laptopa i PA seriju monitora, vrlo nevazno za 99.9% ljudi
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:09   #701
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
HDMI ne treba. Zvučnici ne trebaju. Treba DVI. Taj LG će biti. Sutra idem po njega nadam se. A ovo za bad pixel, moj šugavi philips ima jedan zeleni i užasno me nervirao. Sad malo manje ali i dalje mi smeta. Priznajem da sam bolestan, poremećen i sve to ok ali ja ne želim monitor koji ima takvu točkicu. I sutra ako ovaj kojeg kupim bude imao, odma ga vozim nazad. Jer kolko znam u roku 7 dana imam pravo zamijenit.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:13   #702
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,784
Ako je kupljeno "na daljinu".
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:15   #703
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
na zalost hrvatski zakon propisuje to samo za kupnju na daljinu, znaci ako ga kupis u technomaxu za cash, si nagrabusio. (kao fol mozes detaljno pregledat robu prije kupnje)

Ako ga kupis u protisu* putem predracuna i tek onda ides pokupit, to je ugovor sklopljen na daljinu te onda imas pravo vracat bez ikakvog obrazlozenja.

Sretno s kupnjom i isporucenim primjerkom.

* - stavi bilo koji ducan
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:28   #704
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Zvao sam Protis i kažu da LG daje 3 dnevno jamstvo. Samo što tamo moram platit prvo polog pa tek drugi dan po njega a to mi ne odgovara jer nisam iz Zg.
Našo sam u Mikronisu ali se niko ne javlja na telefon. http://www.mikronis.hr/detalji_proiz...2351vr-bn.aspx
Jel to taj? S obzirom da vidim da ima još broj 1 u nazivu. I ovo je stvarno sranje ako ne možeš zamijenit. Ako ga mogu pogledat, to znači da ga mogu i upalit.
I evo našo u ADM ali ips 236. http://www.adm.hr/product_info.php?c...ducts_id=10351
Cijena ok, IPS je, na rate daju. Ako recimo ne nađem u Mikronisu da idem po ovaj?
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:33   #705
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
nije to taj, ovo je

al moras primjetit razliku u cijeni. Radije plati protisu unaprijed pa dodi pokupi kad stigne, ili nek ti posalju postom (30-50kn)

da, ne mora bit protis, naravno, bilo tko, futura, magazin, ...
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:35   #706
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Da poludis. ADM nema taj 236, ali ima Dell-a za isporuku odma. Ma uplatio bi ja nije problem, ali sam 60km od Zagreba i ne ide mi se baš opet tamo. Skoro bi najrađe otišo u ADM i kupio Dell i zdravo. Još me i ovaj iz ADM-a uvjerava da je Dell bolji kad je IPS u pitanju. Evo stvarno ne znam. Nisam pametan.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 16:43   #707
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
matrica, pozadinsko osvjetljenje i premaz su ti identicni kod svih tih monitora, lg 231, 234,235,236, dell u2312, par asusa, par aoc-a, ...

ne vidim gdje je problem.

231 i 236 lg-i su prvi modeli s tom matricom na trzistu dok su svi ostali imali staru matricu sa ccfl lampama, ovo sve ostalo je prepakirano isto to, nista vise ili manje.

Razlika od primjerka do primjerka jednog modela varira isto kao i od modela do modela bas zbog iste stvari, to je low end ips, pa ni qc nije tako rigorozan, samim tim je i cijena primjerena istome.

Mikronis ti ima vjeorjatno sve navedeno sa weba, bar im je nekad to bila praksa, isto tako mozes tamo vjerojatno probirat do mile volje i tko zna sto vec, ali to adekvatno platis. Dakako, to je nekad bilo moguce, informiraj se konkretno kako je sada.

Edit:
vec ranije su ti ljudi predlagali sta uzet ili ne uzet, uostalom, zadnjih 10 strana ovog threada se svodi na jedno te isto, pa pronadi odgovor koji ti najvise odgovara ili uzmi monitor od tih koji ti je najljepsi ako te veseli i ne zelis najjeftiniji
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 17:08   #708
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Mirkonis mi je više usput sutra. Tako da ću valjda prvo do njih a ako ne nađem nešto što mi odgovara, pičim za Maksimir u ADM. Uglavnom suzio sam na dva modela. Taj LG i Dell. Oba su ok. Samo da ne bude bad pixela. Hvala na pomoći. Stvarno ste bili korisni. I susretljivi.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2012., 23:24   #709
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Citiraj:
Autor danijel111 Pregled postova
Da poludis. ADM nema taj 236, ali ima Dell-a za isporuku odma. Ma uplatio bi ja nije problem, ali sam 60km od Zagreba i ne ide mi se baš opet tamo. Skoro bi najrađe otišo u ADM i kupio Dell i zdravo. Još me i ovaj iz ADM-a uvjerava da je Dell bolji kad je IPS u pitanju. Evo stvarno ne znam. Nisam pametan.
Ja iz ADM-a naručio Della, došao za dan-dva. 40 kn je dostava. Za mene nebi bilo dileme

Nitko ne spominje da Dell ima i USB hub što je po meni prokleto važno pa i to uzmi u obzir.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 08:40   #710
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Ja idem danas osobno po njega. Kupio sam kod njih već dva kompjutera, i ajde više manje su ok. Javim dojmove danas na večer.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 16:45   #711
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Evo došo ja iz Zg. Kupio ništa. Išo u ADM, nema odma. bit će iza 16h. A ja bio kod njih u 13. Hvala doviđenja. Onda u Mikronis, nema ni kod njih. Bit će kroz koji dan. Pa u ve-mil u shoping centar Prečko-zatvoren zbog preuređenja. Pa u Harvey Norman King crossu. Nemaju. Možda bude ali nema pojma kad. Pa u techno market u West gate. Ponuda nikakva. Imaju samo Dell 2412 za 2200kn!!! I na kraju u Zabok u primijenjena računala. Nema ništa odma, ali mogu naručiti. Ali ono što mene muči su ti mogući bad pixeli. Svi pričaju da su kao jako rijetki, nekima ni ne smetaju, a niko ne daje zero pixel garanciju. Zašto? I na kraju, ne znam dal smo mi tržište 25. reda, ali ovo da nema nigdje da kupiš jedan usrani monitor, to je prestrašnp. I kaj god sam kupovao ista priča. To mi stvarno ide na jetra. Na webu ima sve, dođeš tam, nema ništa. I šta ću sad, nemam pojma.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 17:46   #712
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
zamisli da si u splitu.....tu imamo samo super-jeftini links
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 18:11   #713
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Danijel, zasto ne narucis online? Dell ima garanciju za 0 svjetlih piksela zar ne, a na daljinu stvari uvijek mozes vratiti bez razloga u roku od 7 dana. OK, jest malo zezancija slati natrag ali si barem siguran da ce ti se monitor svidjet i ne moras se vozit okolo po trgovinama. Ovo sa provjeravanjem monitora prije kupnje, ne samo da je tesko naci u ponudi nego mnoge trgovine ni ne dopustaju tako nesto. Meni Links nije dao kad sam pitao.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 18:25   #714
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Ni ja nisam naišao na neki odaziv po pitanju toga. U ADM-u su mi rekli: A jel bi vi kupili takav monitor koji su isprobavali prije kupnje? Što mi baš i nije jasno, jer bi ja kupio taj monitor ako je sve ok, što znači da bi ga samo ja isprobao. Niko drugi. On line, kak to ide? Ja bi kupio na rate. To mi je nejasno. Za gotovinu znam. Uplatim i čekam da stignem. Ali kako da ga kupim na rate?
Alen.s- mislim da vam je tu negdje ko i meni.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 18:30   #715
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
Ja sam ga uzeo u telebitu odmah, damo prije pitao fali imaju na lageru. Kaj je to tak tesko za napraviti
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 18:50   #716
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Nije uopće teško. Ali je teško dobiti nekoga na telefon. Jučer sam zvao ADM i javili se, rekli da imaju. Danas već nemaju. Zvao Mikronis, nisu se javili. A za ovaj Telebit nisam ni znao. Idem im pogledat stranicu. I kak sad to ja ispadam glup što se pouzdajem u njihove stranice itd a ne oni koji ih ne ažuriraju i uopće nemaju smisla za posao? Pa ko njima vodi poslove i naručuje robu? Ne vjerujem da su u mjesec dana prodali ni jedan monitor i onda od jučer do danas njih 50 komada. Pričam za ADM. Isto tako jedan tolko veliki dućan ko Mikronis, da ne može imat na lageru par primjeraka, sumnjam.

Evo vidim da ga Telebit ima odma. E j... ga sad. Da sam znao otišo bi po njega. Pošto sam prošo skoro pored njih dok sam išo u Mikronis.
A jel ovaj LG IPS236V-PN bolji od 235 ili su to sve nijanse?

Zadnje izmijenjeno od: danijel111. 12.09.2012. u 18:58.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 19:54   #717
hrki
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: ZG - VŽ - KR
Postovi: 279
pa znaš pisat mail ak se ne javljaju
ja sam se dvoumio između ta dva pa uzeo dell
hrki je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 22:05   #718
vision19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Vinkovci / Njemačka
Postovi: 494
Dečki, ja mislim da su to gluposti o gledanju monitora. Na Dellu, na traci kojom je kutija zalijepljena piše da se monitor ne preuzima bez provjere sadržaja ukoliko je traka uklonjena tj ukoliko je kutija otvarana. Mislim da je strah za pixele ili po našem prelijepom jeziku elemente slike neopravdan i shvaćam da trgovci baš neće davati da se kutija otvara i provjeravaju pixeli. Skrati si muku, nazovi ADM i dobiješ monitor u naručje i dobro.
__________________
"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new." A.E.
vision19 je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2012., 22:56   #719
danijel111
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagorje
Postovi: 169
Citiraj:
Autor hrki Pregled postova
pa znaš pisat mail ak se ne javljaju
ja sam se dvoumio između ta dva pa uzeo dell
U ADM poslao mail, nikad dobio odgovor. Primijenjena računala isto tako. Pa nisam cmizdravac koji samo prigovara a niš ne poduzima prije toga.

Citiraj:
Autor vision19 Pregled postova
Dečki, ja mislim da su to gluposti o gledanju monitora. Na Dellu, na traci kojom je kutija zalijepljena piše da se monitor ne preuzima bez provjere sadržaja ukoliko je traka uklonjena tj ukoliko je kutija otvarana. Mislim da je strah za pixele ili po našem prelijepom jeziku elemente slike neopravdan i shvaćam da trgovci baš neće davati da se kutija otvara i provjeravaju pixeli. Skrati si muku, nazovi ADM i dobiješ monitor u naručje i dobro.
Pa meni je opravdan kad već 3 godine gledam u taj element slike. Sad prije vikenda neću ići sigurno. Vidit ću još šta ću. A ovo da ga ja pogledam kod kupnje, to ama baš ništa ne znači.
danijel111 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2012., 08:46   #720
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Nazovi protis, ako nazoves do nekih 11h monitor ce ti danas oko 15 h biti kod njih.

Lp,
m&n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na