Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.02.2011., 17:19   #241
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Po testovima cini se da su U2410 i LP2475w nesto malo brzi ALI ja bih na necijem mjestu ako je ikako moguce to prvo isprobao. Jer LP2475w je wide gamut sa losim sRGB modom. Inace bih rekao ni U2410 ali vidim da su cijene pale na nekim mjestima a ZR24w porasle pa je tu vec dilema ovisno gdje kupujes iako Dell ima taj najzloglasniji panel po pitanju tintinga.
Hmmm... Gledam na tftcentral i tamo je ZR24w brži što se tiče input laga, skoro duplo ispred ova dva modela.

Razmišljam se između njega i U2311H. Da nije 16:9 uzeo bi Dell-a.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 17:41   #242
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Hmmm... Gledam na tftcentral i tamo je ZR24w brži što se tiče input laga, skoro duplo ispred ova dva modela.

Razmišljam se između njega i U2311H. Da nije 16:9 uzeo bi Dell-a.
U2410 ima game mode gdje je input lag duplo manji, vjerujem da to ima i na tftcentral grafu ali mislim da je tu onda problem sa presetima boja. U2311H ima super cijenu u usporedbi sa svima ali i ja ga nisam htio zbog 16:9. Za igre i filmove OK, ali za ikakav rad 1920x1200 je daleko bolje. 1080p jednostavno premaleno vertikalno, sto fizicki sto po rezoluciji.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 18:10   #243
Aren
Registered User
 
Aren's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Imam jedno pitanje, I meni se čini glupim ali ne znam što napraviti.
HP ZR24w friško kupljen, ja zadovoljna slikom, postavke nisam baš ni dirala. Nisam čak niti drivere instalirala, zapravo jesam ali mi se mašina zblokira svaki puta kada ju dižem pa sam odustala. Problem je sljedeći, PC je star 10 godina (ne znam da li ima kakve veze ), grafička prije podizanja OS-a radi na više od 60Hz a monitor na 60Hz i svaki puta dobivam poruku da je out of range. To me baš i ne zabrinjava osim što sada ne mogu u Safe mode. Probala sam i na slijepo (dobijem ekran ali ništa ne vidim pa radim na slijepo, bezuspješno). Kada sam htjela napraviti uninstall drivera, trebala sam u safe mode (jer mi se, kao što sam već napisala, mašina zblokirala) što nije bilo moguće pa sam morala spojiti drugi monitor.
Nadam se da ste shvatili ovo konfuzno pisanje, ne znam kako bih bolje objasnila. Uglavnom, pitanje je da li je moguće grafičku natjerati da radi na 60Hz pa da mi monitor bude upotrebljiv i prije dizanja OS-a?
__________________
me on deviantART
Aren je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 19:04   #244
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
na koji si izlaz spojila taj monitor? nisi valjda na D-Sub?

@Rista

malo je OT, ali nije li problem tintinga kod U2410 smanjem sa novom revizijom fw-a?
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 20:35   #245
Aren
Registered User
 
Aren's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
D-Sub? Moja grafička je prestara za takvo što, ima samo 2 VGA izlaza
__________________
me on deviantART
Aren je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 20:41   #246
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Ranma 1/2 Pregled postova
malo je OT, ali nije li problem tintinga kod U2410 smanjem sa novom revizijom fw-a?
Pricalo se o tome ali po meni nije jer FW tu ne moze nista napravit jer je problem u samom panelu. Jedino da Dell ugradi nekakvu kompenzaciju za uniformnost poput NEC-ovog ColorCompa ali to bi dosta poskupilo vec ne tako cijenom atraktivni monitor. Nisam siguran koja ja revizija bio, ali U2410 kojeg sam vidio a nije davno kupljen je bio puno losiji od HP-a.

Za primjer, moj HP na prvi pogled je izgledao dobro:



Uzivo se ipak vidi da je siva na desnoj strani gotovo neutralna, malo baca na zeleno, a da lijeva strana ima crvenkasti ton. I dalje blazi oblik tintinga ali po meni iritantan zbog te problematicne lijeve strane:





Primjerak prije ovoga je za usporedbu bio gotovo savrsen u ovim situacijama ali je zato imao slican problem vertikalno.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 20:59   #247
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Tendo Dojo
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Aren Pregled postova
D-Sub? Moja grafička je prestara za takvo što, ima samo 2 VGA izlaza
pa to je D-Sub

onda je očito odakle i problem takav monitor bi trebalo spojiti na DVI. ako ti grafulja ne podržava možda je vrijeme za novu
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"

Ranma 1/2 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 22:02   #248
Aren
Registered User
 
Aren's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
nema više grafičkih za moju ploču ,ploča ima samo PCI i AGP utore. Sve originalne komponente od prije 10 godina i sve radi, dodudše malo usporeno ali radi (možda da pousišem i očistim ventilatore, vjerojatno bih spustila temp i možda bi bilo malo brže).
Da li bi to mogao biti i uzrok što mi se komp blokira nakon instalacije drivera? I još nešto, sutra dobivam novu matičnu, proc, memoriju i grafičku (zapravo nisu nove ali u usporedbi s mojima su nooooooooove) i grafička ima HDMI. Sad me zanima da li je bolje spojiti na DVI ili HDMI? Što dobivam s jednim a što s drugim?
__________________
me on deviantART
Aren je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 22:04   #249
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,495
dvi, hdmi ako spajaš recimo s TVom grafičku
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 22:54   #250
Aren
Registered User
 
Aren's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 41
Hvala puno
__________________
me on deviantART
Aren je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2011., 13:07   #251
weedos
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Lokacija
Postovi: 210
U ovoj temi sam procitao da je dosta ljudi vracalo HP-ov monitor natrag u ducan... Mene zanima, dali oni (trgovci) taj monitor šalju na garanciju ili jednostavno pokusaju prodati iducem kupcu (ukoliko je razlog vracanja monitora manje uocljiv)? Bilo bi odlicno kad bi svatko od nasih forumasa zapisao serijski broj mon. i opis kvara (ukoliko vec do toga dodje), pa da nam nesavjesni trgovci "slucajno" ne uvale monitor s kvarom.... Znam da je malo paranoicno, ali nisam baš uvjeren da oni svaki vraceni monitor šalju pod garanciju proizvodjacu (ili dobavljacu). Mozda ovdje i ima nekog od trgovaca pa se ispricavam unaprijed ako ste pošteni i radite svoj posao pošteno. Međutim, nisam siguran 100% da su svi trgovci takvi, zapravo istina je daleko od toga.
weedos je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 14:15   #252
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
imam hp zr 24w i sad sam primjetio nešto(kontaktirao sam raliSHA da provjeri kod svog monitora ali se ne javlja pa ću napisat ovdje)
{pokrenem aida64 xtreme(program) koji ima i monitor dijagnostiku i postavim na GRID i stavim magenta grid: nakrenem glavu do lijevog ruba i ta krajnja lijeva crta mi se prelijeva u plavu boju
a kad okrenem pogled na krajnji desni rub tada mi se zadnja crta prelijeva u crvenu boju(pažljivo pomičem glavu i lijepo se primjeti prelazak u crvenu)

na žutom gridu događa se pak da se sa lijeve strane prelijeva u zelenu a sa desne u crvenu}

općenito i kada pišem u forumu pa stavim pokazivač miša(tj. veliko slovo I na slova u forumu)dogodi mi se zeleni i crveni tint(crno slovo dobi zelene ili crvene obrise)

da li je to patnja IPS matrice ili loš primjerak,stvarno neznam
imam već monitor 5 mjeseci,nema problema u igrama,bilo koje vrste
prt scr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 15:41   #253
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor prt scr Pregled postova
imam hp zr 24w i sad sam primjetio nešto(kontaktirao sam raliSHA da provjeri kod svog monitora ali se ne javlja pa ću napisat ovdje)
{pokrenem aida64 xtreme(program) koji ima i monitor dijagnostiku i postavim na GRID i stavim magenta grid: nakrenem glavu do lijevog ruba i ta krajnja lijeva crta mi se prelijeva u plavu boju
a kad okrenem pogled na krajnji desni rub tada mi se zadnja crta prelijeva u crvenu boju(pažljivo pomičem glavu i lijepo se primjeti prelazak u crvenu)

na žutom gridu događa se pak da se sa lijeve strane prelijeva u zelenu a sa desne u crvenu}
Pogledaj odgovor u temi 24" monitora. Ako se radi o tome, vjerojatno ce ti uvaziti garanciju ALI moj savjet je da dobro promislis zelis li to i koliko te smeta. Meni je na prvom ZR24w-u to bilo na lijevoj strani i u jedinom slucaju kad se moglo primjetiti je kad sam imao crtu sirine jednog piksela na toj strani, i to zbog buga u firefoxu se ponekad znalo dogodit i onda kad odem na web site sa crnom pozadinom primjetim da ta crta nije potpuno bijela nego se prelijeva u plavo. Samo natezanje okvira rukom je pomoglo i mozda bi i eliminiralo taj minorni problem u potpunosti ali sam reklamirao i pozalio na kraju jer su sljedeca 2 primjerka imala puno ozbiljnije probleme pa sam na kraju i odustao.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 18:15   #254
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Pogledaj odgovor u temi 24" monitora. Ako se radi o tome, vjerojatno ce ti uvaziti garanciju ALI moj savjet je da dobro promislis zelis li to i koliko te smeta. Meni je na prvom ZR24w-u to bilo na lijevoj strani i u jedinom slucaju kad se moglo primjetiti je kad sam imao crtu sirine jednog piksela na toj strani, i to zbog buga u firefoxu se ponekad znalo dogodit i onda kad odem na web site sa crnom pozadinom primjetim da ta crta nije potpuno bijela nego se prelijeva u plavo. Samo natezanje okvira rukom je pomoglo i mozda bi i eliminiralo taj minorni problem u potpunosti ali sam reklamirao i pozalio na kraju jer su sljedeca 2 primjerka imala puno ozbiljnije probleme pa sam na kraju i odustao.
probao sam natezanje ali ne pomaže,lijevi rub je čini mi se i na oko neravan,sad je još gore jer se sad prelijeva i kad ne gledam skroz sa strane već normalno kad gledam se prelijeva u plavo
prt scr je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2011., 18:43   #255
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ocito ti okvir s obje strane onda malo prekriva vidljivi dio panela. Ne kuzim zasto su isli tako radit i ne ostavit 1mm mjesta sa svake strane. Ako se radi o istom problemu, a trebalo bi jer sam imao identican slucaj sa prvim ZR24w + da je problem sa samim panelom ne bi se mijenjalo s kutevima gledanja, onda mozes reklamirat i realno ocekivat da drugi primjerak nece imati taj problem jer su moja sljedeca 2 bila savrseno centrirana. Jedino sto mozes imati mrtav piksel ili tinting kao ja pa onda ne znas na cemu si vise i do kad trazit zamjene i kakvi razlozi za zamjenu ce biti vise i uvazeni. ja bih svog prvog vratio sada da mogu jer su scenariji u kojima imam 1px vertikalnu crtu na samom rubu ekrana u svakodnevnom radu vrlo rijetki.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2011., 21:06   #256
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
evo jos jednog zadovoljnog vlasnika.... stvarno velika razlika naspram vrlo dobrog Samsungovog T220 TN-a

I zabiljezio sam te razlike dslr-om pa su vrlo vjerne... prostora nisam imao da oba monitora baš u ravnini postavim al mislim da je ok (zr24w lijevo T220 desno, btw kliknut na sliku za povecanje, a i reza je velika pa mozete fino pogledat, a ako koga eventualno zanima mogu stavit na megaupload neresajzane slike)



Za igrače kakav sam i sam, ghostinga praktički nema kad se ukljuci overdrive, ili je razlika naspram T220 i njegovih 2ms minimalna, i sam sam pedantan po tom pitanju, pa mogu slobodno rec da oko toga netrebate brinut
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2011., 21:26   #257
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
super slike, sad se baš kako treba vidi razlika
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2011., 21:26   #258
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Problem je sta vecina nas opet te slike gleda i usporedjuje na jeftinim TN matricama pa i ne vidimo toliku razliku kao uzivo

Ja vidim samo na suncokretima i kiwiu jasnu razliku.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 01:04   #259
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970


al mislim da se može vidjeti i na tn-u...prva slika, pogledaj količinu detalja na samim limenkama..na tn-u nestaje sve u bjeloj..druga, jasno se vidi manje bleedinga..treća, banding na tn-u, suncokreti banding i gubitak detalja, peta slika, ispranost na tn-u i loši tonski prijelazi...zadnja mi još najbolje izgleda po pitanju tn-a
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 04:06   #260
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
evo jos par čisto da utvrdimo gradivo

Obratiti paznju na sliku sa porscheom - tn ne prikazuje dobro crno bijele fotografije, crna je blago crvenkasta, bijela sivkasta (+realnija/punija narančasta).... također i onu sa zebrom - ista stvar.... I nije mi nikad palo na pamet da slike koje sam dosada obrađivao u crno bijelo ustvari i nisu bile crno bijele, do sad
to je to
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 04:43   #261
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
to ti je do razlicite kalibracije na 2 monitora. tn vuce na crvena a ips na zeleno
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 14:44   #262
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
meni se slike od tn-a čine slabije fokusirane. Nemrem vjerovat da je oštrina na tn-u toliko lošija.
Može taj dslr i bolje
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 15:06   #263
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Bas je obrnuto, slika na tn-u je ostrija nego na ips-u. A mozda je plitak dof a tn i ips nisu bas u istoj ravni.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 19:07   #264
sh0kre
Premium
Moj komp
 
sh0kre's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,000
na f2.8 je slikano pa istina, je malo razlika u ostrini, a stativ nisam imao di smjestit pa je tak kak je.... htio sam boje prikazat....

@dmr
a neznam, nisam primjetio da baca na zelenkasto, meni se čini da je crna baš crna... jer ako tn prikazuje crvenkastu a ips zelenkastu onda niti jedan niti drugi ne valjaju
sh0kre je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2011., 19:55   #265
dmr
Premium
Moj komp
 
dmr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Tuzla
Postovi: 1,267
Ma ne da ne valjaju vec jednostavno ih treba iskalibrirati, ako bas hoces da dotjeras do savrsenstva, sto opet ne moras A ja imam iskalibriran monitor hp lp2475w i laptop sa tn-om i nema odstupanja na c/b fotkama kada ih stavim jedan pored drugog i naravno kada gledam pod pravim uglom na lapas . A da mi ih pokazes pojedinacno ta tvoja 2 monitora ne bih ni primjetio te nijanse crvene i zelene na c/b fotkama. Znaci da imas kalibrator i oba iskalibriras ne bi bilo tih odstupanja na c/b fotkama izmedju ova 2 monitora, svakako to nije poenta tn vs ips. Prednosti ips-a su kvaliteta boja (prikaz svih nijansi) i naravno nema gubljenja/mijenjanja nijansi boja pod uglom kod ips-a.

Zadnje izmijenjeno od: dmr. 03.04.2011. u 01:04.
dmr je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2011., 22:33   #266
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
osim već poznatih problema opisanih malo gore sad sam opet primjetio nove

brišem monitor kad ono na sredini se panel savija ko šiba na vodi,kao da se odvojio od kućišta,tj odvojio se od onih "limića" pa se savija kad ga pritisnem krpicom

znam da je prijašnji tn bio potpuno zatvoren,ekran je bio sljubljen sa kućištem i nisi ga mogao pomaknut nikud

svi vlasnici hp zr24w znaju kako je ustvari sam ekran postavljen i učvršćen u kućište,po meni jako loše,sve sam više razočaran monitorom a nebih trebao bit sa obzirom koliko sam ga platio
prt scr je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2011., 21:57   #267
sever69
Premium
 
sever69's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Međimurje
Postovi: 24
Eto, konačno je i prad.de otključao recenziju monitora... Inače, čitam o problemima koje imate s njim, ja sam očito imao sreće jer se ne susrećem s istima, osim s ovim u postu iznad, slabo pričvršćen ekran.
Nego, ima netko tko ga je iskalibrirao s kalibratorom, pa da posta postavke? (ako uopće ima smisla)
sever69 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 19:44   #268
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
HP ZR2440w

.



Kao sto su neki vec naculi HP je obnovio ZR ekipu monitora.

Lijepo je da jos ne misli prati ruke u monitor segmentu
i umiroviti svoj doprinos konkurentnosti ponude.



Iz plejade novih modela, nasu temu ipak zanima posebno :



Suptilne kozmeticke promjene, ali moram priznati da je jako elegantan.
Naglasak seveda na LED-aru, koja nadajmo se nece biti na stetu modela.

No jedan novi detalj svakako upada u oko! Da nema bolnu pozadinu u otpjevanoj tragediji koja se zove "provjera kontrole kvalitete" i kolicina proizvodnje, mozda bi prosla tek kao osebujni detalj. HP je valjda reklamaciju po broju prodanih modela, pomislio uciniti barem ponesto humanijom u detekciji, na putu iscitavanja relevantnih podataka od korisnika ka servisnoj podrsci.

Citat HP-a :

The ZR series allows you to access the model and serial number easily from the front, making customer service calls a bit less frustrating

ili slikom :



Bas su frendovi

Steta za ZR 27" inzistiranje na rezoluciji koja ce nazalost postati cini se putokaz vecini 27"-ca.

Nema jos nikakvih podataka kad nam stize u Kroejsu.


.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 18.09.2011. u 21:00.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 20:09   #269
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Moja prognoza u praksi u odnosu na ZR24w: lošija uniformnost, veća cijena i bolji kontrast Eh da, i minimalna svjetlina od 50cd/m2 je jako dobra stvar. ZR24w je dosta iznad 100 i na najnizoj svjetlini.

Izgleda malo elegantije nego stari model i dosta je tanji ali to se ionako od naprijed ne vidi. Bolje bi bilo da su nekako uspjeli smanjiti dubinu samog okvira tj. da sama površina ekrana nije toliko "utopljena" unutra. Meni je to jedini ružan detalj na tim monitorima i kad gledaš malo sastrane zaklanja dio slike.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2011., 20:39   #270
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,111
Ha, bumo vidjeli kad se pojavi.

LED je vecinom puta bio indikacija za moguce traljav posao. Ali IPS su i dosta sporo ga usvajali. Pa je mozda vjerovati da HP ipak prelazak mislio napraviti kako spada. Jer mogli su ga ubaciti i u prosloj seriji da su htjeli.

Cijena ocekujem da se ipak brzo mora ispeglati na tragu stare cijene ZR24w-ke. Suprotno bas i nije oportuno u ponudi modela koji se prodaje u tisucama komada tjedno. Doduse, ni US price grabber jos nema ni obris cijene novog HP-a. Pa je preporucena cijena HP-a s moje prve slike/linka, tek balon koji ce se ispuhati kad krene u redovni opticaj. Tako je uostalom bilo i sa ZR24-kom.

Ali pazi, sad mozes brzinom munje svima procitati naglas serijske generalije svog monitora
Visage je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na