Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2011., 14:33   #271
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
@nathan - znam ja dobro o čemu pričam jer imam nekoliko tisuća sati igranja tdu1
i??? sta to znaci da si skoro vozio u f1 ili sta? imam i ja pa se ne hvalim time, igrao jednu, probao igrat drugu, za mene je druga smece i to je to.

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
I dalje stoji moje mišljenje (a i svakog normalnog s kim sam razgovarao o toj temi)
aha sad mi je ovo s 1000 sati igranja puno jasnije, jer ti osim sto si toliko veliki znalac jos imas i svoje sljedbenike, te samo ti i takvi koji se slazu s tobom i tvojim misljenjem zasluzuju igrati racing igre (naravno na volanu)

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
igranje vožnje auta (namjerno ne pišem simulacije jer mislim na sve, i arkade i sim) - je bullshit na tipkovnicu i to nije to nit je to mjerilo igre nit je to mjerilo hendlinga i svega ostalog o čemu ti i ostatak ekipe prdi ovdje.
na pc-u je za razliku od konzola vecina interakcije napravljena da ide preko misa i tipkovnice, ne zelim uopce ulaziti u tematiku ima li svatko novaca da si priusti volan ili ne i dal to svakome treba, stoga mislim da bi bilo u redu da se igra koja se izda za pc platformu moze na njoj i igrati preko onoga sto siguran sam svi imaju a to je tipkovnica (i mis u drugim igrama). ekipa o ovoj prekrasnoj igri ne vjetri samo ovdje, vec i na mnogim drugim forumima.


...
kao sta sam vec napisao, mozda patch izadje i napravi nesto od ovoga, jer mi je zao da je jedna odlicna platforma(tdu) koju je trebalo samo malo ispolirati i s njom pokazati EA i ostalima da se moze napraviti solidan proizvod koji je zabavan i lijepo izgleda, ostala na istoj razini, odnosno u nekim segmentima nazadovala, no ako ne bude tako, drago mi je da ipak ima ljudi koji ce uzivati u njoj
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 08.02.2011. u 14:41.
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 15:02   #272
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
@baja001 - da mi je znat šta trošiš da i ja to probam NFS HP je takvo sranje od igre da to nisu istine, i to upravo zbog toga što ti pišeš, hej, 300 kroz zavoje, pa daj još jednom pročitaj taj svoj post. Like a 9 year old kid.... Kakvo ponašanje auta u hp, to ne postoji, tolika debilana od igre da takvu nisam vidio godinama. Ponavljam ti još jednom, stvarno mi se ne da više naklapat za takve - uzmi si volan, podesi ga u settingsima kako Bog zapovijeda pa onda pričaj nešt o hendlingu ove igre, a pogotovo je uspoređivat s onim crapom od hp....
A da smiriš doživljaje. G25 vozim sa GTR2 i rfactorom, tako da znam podešavat volan. TDu2 je igra koja je pucala dosta visoko, a na kraju se pokazala puno lošija. HP je igra koja je arkada, i zamišljena je kao zabavna igra. Ideš 300 kroz krivine i amen.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 15:13   #273
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
G25 vozim sa GTR2 i rfactorom
+1
samo što sam prestao igrati GTR2 i Evolution jos davno, samo rFactor, a čeka se rF2

Hot Pursuit nisam ni htio isprobavati na volanu jer nema smisla. Shift mi je bio OK ali brzo dosadio, a GRID imam na kompu za driftanje kad dopali ekipa

A TDU1 mi je bio odlican na volanu, dok za TDU2 nemogu naštimati volan da mi paše kako treba, nije to to, čudno kontrira i vraća u sredinu
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 15:20   #274
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
+1
samo što sam prestao igrati GTR2 i Evolution jos davno, samo rFactor, a čeka se rF2
To je to. rf2 i GTR3

Citiraj:
Hot Pursuit nisam ni htio isprobavati na volanu jer nema smisla. Shift mi je bio OK ali brzo dosadio, a GRID imam na kompu za driftanje kad dopali ekipa
To su klasične NFS igre i drugačije ih ne doživljavam (osim Shifta), GRID je opet ok izbalansiran kao i F1 2010.
A
Citiraj:
TDU1 mi je bio odlican na volanu, dok za TDU2 nemogu naštimati volan da mi paše kako treba, nije to to, čudno kontrira i vraća u sredinu
Upravo to, kako ga god podešavaš nemaš onaj feel i jednostavnom mi ne leži. Šta se tiče same igre, ono definitivno su mogli nabrijat grafiku ako već nisu ove ostale stvari. Ja samo molim boga da izbace jako dobar patch
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 16:38   #275
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Opravo kupio igru i sad čekam download link
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 17:12   #276
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
sti se tice grafike: nijansicu bolja od tdu1 a uzasno lose radi. vjerujem da ce patch donjeti neke elemente koji ce ovu igru ustvari pretvoriti i nesto zabavno a ne simse na kotacima.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 17:18   #277
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
1) grafika je dobra - svidja mi se lightning i kako je uredjen enviroment + sve ide glatko na high detaljima na staroj 3870
Kako pobogu... Meni sa 9800GTX+ na medium trza...
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 18:08   #278
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
Kako pobogu... Meni sa 9800GTX+ na medium trza...
core2duo 2.6ghz i 4gb rama

cak sam i ukljucio 2xAA (sve mi je na very high osim onog zadnjeg FX)

igram sa logitech gamepadom (xbox360 layout)
kupio lanciu

handling s tim autom u banani - sa ferrariem je i bio relativno okej, ali sa lanciom je debilan

nije da mi je preosjetljiv prilikom skretanja nego me smeta sto se ne vraca glatko u pravocrtnu poziciju nego naglo tako da je skretanje u zavojima kao da vozis sleper - mislis si da ce se prevaliti

no vidjet cemo sa drugim autima jos

grafika mi je i dalje odlicna - ne kontam zas ljudi govore da je ruzna igra lol

btw sta tamo u opcijama pod sensitivity znace one opcije speed i damping ? ne primjetim neki utjecaj ako mi je to na na low ili high
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 18:44   #279
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Evo isprobao igru na volanu i slijedi lagani uninstall, jednostavno ne svidja mi se nimalo.
Grafika je zastarjela i na mojoj konfi FPS je izmedju 30-40 u vožnji, gameplay mi je bezveze nemam apsolutan nikakav osječaj za auto.
Probao sam podešavati osjetljivosti na volanu ali nije to to, NFS Shift mi je recimo daleko zabavniji i igriviji nego ovo čudo.
Sve u svemu čeka se novi Nfs, za to vrijeme ću se malo pozabaviti sa GTR2 i Grid-om.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 19:03   #280
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
svjerujem da ce patch donjeti neke elemente koji ce ovu igru ustvari pretvoriti i nesto zabavno a ne simse na kotacima.
Eto kratko i jasno, najbolji opis te igre
Više truda utrošili na to, nego na samo vožnju.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 21:30   #281
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
meni se upravo skida original kupljen za 225kn... pa da vidimo možda je bolje sa multiplayerom!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 23:07   #282
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
jel neko naletio na europsku tuning kuću ,za audi pitam
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 23:12   #283
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
@nathan - i konzole su zamišljene za interakciju gamepadom, pa opet svatko normalan ko misli vozit simulacije vožnje kupi volan Cinizam ostavi u svojoj Genevi.... Tamo bi bar trebali učit kulturi.... A i PES igraš na tipkovnicu? Ili mišem xD.... MS Flight simulator mišem? HAWX isto? Get the point now? Il moram crtat?

@baja001 - zato sam ti stavio smajlića kraj rečenice
A ne znam šta bi ti rekao, meni igra najnormalnije radi i auto/auti se najnormalnije ponašaju na moje pokrete volanom... Nemam superskupi G25 al jbga na Momo logiju radi ok. Igra je pucala visoko u smislu količine auta i prostora za vožnju, a ne na okorjelu simulaciju, što se da zaključiti samo po sebi i iz prostora/mjesta za vožnju. HP je sranje najjadnije kategorije. I btw grafički ništa nije superiorniji od tdu2.

Da završim raspravu što se mene tiče - igra je točno to što je trebala bit - lagana razbibriga na lijepoj lokaciji sa puno razl. automobila. Nikakva hc racing simulacija niti opet shit poput nfs hp gdje (što je nekima očito teški gušt) moš 300 proletit zavojem....
Taman, zlatna sredina.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 23:45   #284
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
dosao do off-road skole (vozim cijelo vrijeme sa dual analog gamepadom tako da mi nije toliko lose ko nekima sa volanom/tipkovnicom - osvojio sva prva mjesta dosad, osim u jednom eventu gdje skupljas bodove)

tu je handling stvarno...
zadnji challenge ne mogu da si bog isus zavrsit prije zadanog vremena

okej, off road auti nemaju toliki grip - ali da se toliko zanose prilikom svakog kocenja/promjene smjera.. jednostavno ne mogu dobiti licencu zbog loseg handlinga
slideam na sve strane sa tuaregom

btw zelim pobit sve NPCove u igri - idu mi na jetra sa svojim posh sranjima, uzasnim glasovima/animacijama i dijalozima
kao da sam okruzen sa prokletim paris hiltonicama i "kul" x-games zenskama (muskarci naravno svi emosi/sonje)

zvuk je los, skoro pa ni ne cujem motor auta

al grafika mi je i dalje jako dobra (pogotovo vremenski uvjeti i osvjetljenje), dobar izbor auta i evenata

dobar je i blur efekt i head movement (mislim da je ovo dosad najbolje izvedeno od svih trkacih igara koje sam igrao)

zao mi je developera posto su europljani i vjerojatno su bili prisiljeni od strane Ataria izbacit ovo na trziste unatoc svim negativnim komentarima beta testera :\

Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 09.02.2011. u 00:12.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2011., 23:48   #285
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,177
Zvuk ocajan, auti po sljunku idu ko WRC masine, model voznje po asfaltu izgleda kao nekakva igra na mobitelu....

Slazem se sa vecinom sto je kolega Ordem vec naveo
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 00:29   #286
DJ Distinctive
Feelin Distinctive Shit
 
DJ Distinctive's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Orahovica
Postovi: 308
mislio sam ponovno kupit volan zbog ove igre, al sudeći po komentarima baš se i ne ispalti. sutra ću ju isprobat pa budem vidio.
__________________
Technology stole my vinyl
DJ Distinctive je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 07:45   #287
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor DJ Distinctive Pregled postova
mislio sam ponovno kupit volan zbog ove igre, al sudeći po komentarima baš se i ne ispalti. sutra ću ju isprobat pa budem vidio.
Volan je samo must have ako igras sim igre, nema smisla utuc par stotina kuna u nesto sto ces koristit 1 misec dok se ne zasitits.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 08:42   #288
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
@nathan - i konzole su zamišljene za interakciju gamepadom, pa opet svatko normalan ko misli vozit simulacije vožnje kupi volan Cinizam ostavi u svojoj Genevi.... Tamo bi bar trebali učit kulturi.... A i PES igraš na tipkovnicu? Ili mišem xD.... MS Flight simulator mišem? HAWX isto? Get the point now? Il moram crtat?
http://www.testdriveunlimited2.com/faq#question10 - ne vidim da je potreban iskljucivo volan, tako da to je to od mene po tom pitanju...

A sta ces Geneva je malo mjesto, europu skoro da nisam ni vidio, cuo jesam da postoji... Al srecom ima ovakvih kao sto si ti koji ce mi otvoriti oci i pokazati mi smisao svijeta i poretka u njemu. Nije mi bas jasno kako je kultura zavrsila u svemu ovome, ali znam da tebi sigurno je, a to mi je onda i vise nego dovoljno. Uzivaj u svojih, sada otprilike 975 sati voznje u tdu2. Naravno volan je obavezan :-)


Ps. Kako slike govore 1000 rijeci daj mi nacrtaj nesto za kraj, hvala

EOD
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien

Zadnje izmijenjeno od: nathan. 09.02.2011. u 11:40.
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 11:42   #289
Starsailor
Premium
 
Starsailor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 219
Ovo što sam vidio gameplaya na youtubeu čini mi se da je fizika vožnje bolja bila na legendardnom Test Driveu 3 nego ode.
Starsailor je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 11:59   #290
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
@nathan, pa čovijek ti je lijepo objasnio zašto treba volan, ono pa to je racing igra, i ijepo ti dao primjere za simulacije letenja, nogometa itd. Nema to veze što je igra na PCu.
A arkada gore-dolje, ne znači da sada volan ne bi smjela zahtijevati.

Ali se svejedno ne slažem s jopisom da igra ima dobar handling, jednostavno su failali na tome području i to je to.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 13:12   #291
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
omfg upravo sam otkrio da mozes ici plasticnom kirurgu u igri..

ali onda sam otkrio da mozes kupiti ariel atom tako da cu ipak nastavit igrat samo zbog toga -.-
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 13:55   #292
DJ Distinctive
Feelin Distinctive Shit
 
DJ Distinctive's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Orahovica
Postovi: 308
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Volan je samo must have ako igras sim igre, nema smisla utuc par stotina kuna u nesto sto ces koristit 1 misec dok se ne zasitits.
ma igrao sam ja prije isključivo vožnje, pa kad sam položio prodo sam volan, logitech momo, i sad bi kupio neki logitech sa force feedbackom da se izdovoljim pa ga prodat al nekak mi nije igra baš sjela.
__________________
Technology stole my vinyl
DJ Distinctive je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 15:30   #293
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Jel ima tko od vas problema sa zvukom?
Nabavio sam igru,instalirao i uopce nemam zvuka u igri...
U windowsima je ukljucen,u igri je ukljucen ,ali zvuka nema :s

EDIT: Rijeseno!
U control panelu ne smije biti npr. na headphone (stereo),ili nesto "jace" tipa 5.1 ili 7.1 ,vec treba staviti na 2.1 da bi radio zvuk.

Zadnje izmijenjeno od: Mikygs. 09.02.2011. u 19:18.
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 16:35   #294
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Charmander Pregled postova
sti se tice grafike: nijansicu bolja od tdu1 a uzasno lose radi. vjerujem da ce patch donjeti neke elemente koji ce ovu igru ustvari pretvoriti i nesto zabavno a ne simse na kotacima.
Tocno to, svi likovi izgledaju gay da je to prestrasno
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 17:59   #295
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Pa kao sta je i prije receno, handling katastrofa, grafika....malo bolja od TDU1, performanse tuzni ocaj, i na mojoj masini i na I7 sa 5850 ide jednako...wtf...
Likovi iritantni, jos nemozes preskocit ono njihovo sranje od dijaloga, divno.

Sistem skupljanja love, near misss/drift/jump, kao da igras NFS HP il Burnout, samo sta tamo to i radi, ovdje je sranje. Nabijem bonus na x5, pokupim sve znakove na raskrscu i bonus jos traje, slucajno taknem neki grm, i izgubim bonus, gadno neko zelenilo.

Policija, totalni idioti, zabijem se bugatijem u njih sa 350 i napunim onaj aggro bar do pola....vozim ispred policije i sve zivo guram sa ceste i radim frontalne sudare, pandurija nista. Stoje na semaforu a ja prolecem kroz crveno...nista. Morao sam se posteno potrudit da ih raspizdim i onda se ponadao, bice dobra potjera. Naravno, nista i od toga.
Od dojave da radim sranja i do pojavljivanja 20 auta u potjeru je proslo 0.2sec. Izadjem 2 metra sa ceste i dobijem neki 5 sec countdown....sta je sad to. Nakon 5 sec sam automatski uhvacen bez obzira koliko sam im pobjegao. A ko se vratim na cestu, resetiram timer....idiotizam. Kad me uhvate nakon opceg nereda, naplate mi 1k $ i izbrisu wanted level. Toliko o tome da mi oduzmu auto il nesto. Smece do daske.

Malo o autima, kao cigle na cesti. Handling je teska zalost. Bugatijem 425km/h je pizdarija uhvatit na imalo boljem pravcu. Koenigzagzagzag CCRX preko 340 nemogu povuc da ga ubijem, nestane pravca a auto skakuce ko loptica. Na manjim skokovima radi flipove u zraku, krenem se par puta i padnem na kotace i dalje idem sa 200. Mislio sam da je bug, rikverc i ponovo na tu grbu, i opet flip kroz zrak, toliko o fizici.

Promet ingame je ocajan, tu i tamo auta na pravcu, u gradu 1-2 auta na 1km ceste. I ako ih pokupim punom brzinom (bugati i 425km/h frontalka) otpadne im branik al se vrate na cestu i nastave vozit. Cak ni mene ne uspore previse u sudarima, izgubim onaj bonus, al njega se nit ne trudim drzat jer se lova zaradi lako.

Zvuk, smece. U igri je totalno pretih. Pojacam liniju da se ista cuje. Ako dobijem koju poruku u backgroundu zatrese se soba, a TDU2 je jos jedva cujan. A ni zvukovi auta nisu nesto.

Overall, opca katastrofa. Nit ponuda auta, nit Ibiza kao lokacija nemoze spasit govno od enginea, fizike, performansi i svega drugoga cega mi se neda nabrajat. Ako oni misle da je online element igre spasavajuca stvar, to im nece bas pomoc.
Ovome treba patch od par giga il otkaz svima koji su ovo sranje ponosno potpisali u creditsima.
Usput i razlog zasto igre rijetko imaju demoe u zadnje vrijeme, da ljudi ne vide koje su govno umalo platili u pre-orderu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 19:19   #296
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
BladeRy potpis!
Ne svida mi se igra bas...,igrat cu je,ali imam osjecaj da ce mi JAAAKO brzo dosaditi u odnosu na TDU1 koji i dan danas nekad znam zaigrati...
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 19:50   #297
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
I jel netko nasao di tunirat Audi???
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 20:09   #298
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
meni je ok,ja nisam igro prvi dio zbog slabog hardvera.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 20:15   #299
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
moze mi netko objasnit kako je lik postigao ovakvu grafiku?

http://pickhost.eu/images/0004/2864/pc_1080p_max.jpg

naspram ovoga

http://pickhost.eu/images/0004/2863/...p_standard.jpg
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2011., 20:17   #300
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
moze mi netko objasnit kako je lik postigao ovakvu grafiku?

http://pickhost.eu/images/0004/2864/pc_1080p_max.jpg

naspram ovoga

http://pickhost.eu/images/0004/2863/...p_standard.jpg
Rezolucija.

Na gornjoj slici je 1920x1080 px, a na dolnjoj 1280x720 px, razlika je ogromna
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na