Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.11.2010., 23:40   #1231
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 244
Ak pratis upute nemas kaj zeznut, najlakse ti je prek linuxa napravit, skini si live cd....tu su najdetaljnije upute kaj sam nasel(za desire) za unrevoked 3.21
http://dl.dropbox.com/u/14962532/desire_root.doc

meni se nekak najvise dopada LeeDrOiD ROM.....
http://leedroid.protogenlabs.com/
__________________

dzura je offline  
Staro 15.11.2010., 23:43   #1232
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
kolika ti je razlika izmedu default 2.2 i leedroida?
knocker je offline  
Staro 16.11.2010., 00:08   #1233
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 244
Po izgledu nikakva jer sam stavil natrag onaj live walpaper od nexusa(tak mi najljepse izgleda)
a ovak su razlike da je nesto brzi,baterija nesto duze traje(imas pristup oc procesora),bolje snimanje videa,adblocker.....Al meni najvaznija stvar zbog koje sam i rootal i stavljal custom ROM je wakeup prek optical tracbala jer sam dugogodisnji iphone user i nikak da se naviknem da ga budim prek on-off tipke a i jako mi nespretno u voznji....
__________________

dzura je offline  
Staro 16.11.2010., 12:27   #1234
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
znaci pricas dok vozis ? ccc

e pa to za bateriju i za kameru mi je zanimljivo. E da, to paljenje tj wakeup je malo nezgodno al sta ces, naviknes se.

Probam bas taj rom stavit pa javim dojmove, thx
knocker je offline  
Staro 16.11.2010., 12:32   #1235
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 244
ma uzasan mi je taj wakeup, nepraktican totalno....hvala bogu da je to jedina mana kaj sam nase na desieru do sad, sam bog pa je lako rjesiva jer je inace uredaj stvarno iznad svakog ocekivanja......javi kak ti se svida leedroid, imas ti kojeg custom da sad koristis da das malo prporuke ak mi dosadi ovaj?
ah kaj bum kad sam puno u autu.....
__________________

dzura je offline  
Staro 16.11.2010., 17:36   #1236
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Evo sta nas ceka sljedece godine - Dual core procesori i snimanje videa u 1080p
http://www.engadget.com/2010/11/16/e...e-tegra-2-and/
__________________
viper je offline  
Staro 16.11.2010., 17:45   #1237
Sonic1984
Premium
Moj komp
 
Sonic1984's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 541
Jos malo pa ce bit toliko jaki da ces na mob spojit monitor/tv putem HDMI-a, misa i tastaturu pa peglaj
Sonic1984 je offline  
Staro 16.11.2010., 18:10   #1238
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
E pa to ja i čekam .. ili (budimo realni)barem da stave u sve nadolazeće mobitele USB host da se može priključit eksterni hard(500gb ),tipkovnica,dvd ..
__________________
viper je offline  
Staro 16.11.2010., 20:05   #1239
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,987
Sve super samo...1500mah baterija? Takva je meni u Galaxy S-u pa s njom izdrži jedva dan, dan ipo. Koliko će ovom čudu trajat? Par sati?
Neo-ST je offline  
Staro 16.11.2010., 20:19   #1240
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Sonic1984 Pregled postova
Jos malo pa ce bit toliko jaki da ces na mob spojit monitor/tv putem HDMI-a, misa i tastaturu pa peglaj
Već jesu. Mogao bi bez pol beda vrtite neš tipa word, excel, powerpoint... surfat netom. Igrati quake 3...

Čisto stvar proizvođača koji to ne žele omoguciti.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Sve super samo...1500mah baterija? Takva je meni u Galaxy S-u pa s njom izdrži jedva dan, dan ipo. Koliko će ovom čudu trajat? Par sati?
~Isto. Tih par wata za još jednu jezgru, te 1080P hardware decoding na gpu-u (također samo plus nekoliko wata, a neki današnji kao glaxy imaju tak i onak već dedicated gpu).
 
Staro 16.11.2010., 21:25   #1241
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,863
USB host je fora stvarčica, ali trebalo bi periferiju bazirati na bežičnim protokolima (bt i wifi). To je fora stvar:
BT miš i tipkovnica: http://www.youtube.com/watch?v=c914ubv46hM
A ako nemate to, može poslužiti i "šeranje" vaše žičane tipkovnice s mobom preko wifi-a: http://www.androidcentral.com/use-yo...android-device

Mnogo volem Androjid!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 16.11.2010., 21:26   #1242
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Igre na modernim mobovima

Mala digresija od standardne diskusije. Radi se o igrama za naše androide (iako bi isto išlo i za iPhone, Symbian...)

Evo, već neko vrijeme razmišljam o ovome i iskreno se uvijek naživciram. Mobiteli su već neko vrijeme probili ajmo reći "magičnu" granicu od kojih 250 MHz sa preko 64 megi RAM-a. Dapače. Danas u ruci držimo uređaje sa ~0.8-1 GHz CPU-ima, te dedicated ili integriranim na CPU-u grafičkim karticama i 256-712 megi RAM-a. Uređaji koji renderiraju jedan quake 3 @ 800x600 rezoluciji u 40 fpsa.

Ono što mi najviše smeta je koncept igara dostupan za te uređaje. Da budem precizniji. Trajanje, te replayability istih. Super su sve te baci papir u koš, pronađi razliku između dvije slike, jednostavna utrka auta u 3D-u sa 3 mape... Ali koliko dugo traju.

Ono što meni osobno fali su "nekoliko stotina megabajta veliki naslovi." Tehničke prepreke nema, te bi osposobljavanje takvih igara bio relativno lagan posao za developere. Ono kaj bi ja htio vidjeti na mobitelima su igre tipa fallout 1, fallout 2, heroes of might and magic 1, 2 ,3, monkey island, te ostale point and click avanture. Need for speed 1, 2, 3, 4, 5. Civilization, Colonization... Ma i jedan baldurs gate, planescape torment bi funkcionirao (nije turn based, ali tako i onako svi klikaju po spaceu u tim igrama)

Svaka čast igrati u busu, tramvaju po jednu, dvije utrkice u nekoj igri, ali to je sve kaj ima u tim minijaturnim igrama. Odličnu stvar kod recimo ovih koje sam spomenuo je to kaj bi čovjek imao kaj igrati (i napredovati u istim) kroz tjedne. Ne znam za vas, ali puno bi mi bilo draže jedan Full Throttle polagano igrati u tramvaju i preći ga opet, nego stalno kako bi Rambo rekao.

A o multiplayer mogućnostima ovih turn based igara kao heroes, civlization, te auto utrka tipa NFS mislim da ne moram ni spominjati.

Evo, morao sam ovo maknuti sa škembe. Za kraj bi rekao. Svaka čast osobi koja je Fallout 2 pokrenula u ~10 fpsa na Desireu (solo), te ekipi kaj radi na ScummVM-u (bugovit još uvijek do bola), te quake 3 za android sa čak svojim MP serverima (iako bi doom bio bolji odabir za mobač hehe). Ali ono kaj mi smeta je 0% komercijalnog interesa za takvo nešto. (očito se želje "starih" konjeva kao što sam ja mnogo razlikuje od novih većinskih korisnika). Iako ja vidim lijepu mogućnost profita. Pogotovo uz MP mogućnost.

Eto, toliko od mene
 
Staro 16.11.2010., 21:35   #1243
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Pitanje/pomoć...
Imam X10 mini pro i išao sam updateati 1.6 na 2.1 preko SEUSa. Uredno je našao update, skinuo ga i sve je išlo kako treba. Nakon toga disconnectao mobitel, uključio ga i kod podizanja sistema zapelo je na SE logu. Čekao, čekao i ništa. I baš kad sam krenuo izvaditi bateriju-proradilo. Provjerio u settingsu, kad ono piše firmware 1.6. Probao sam opet update softwarea preko wirelessa ali od tada mi javlja da je posljednji software gore. Mislio sam da to tako treba biti ali sam skužio se i dalje ne mogu prebacivati fileovi preko BT-a.
Opet sam probao preko SEUS-a provjeriti software, i on javlja da je zadnja verzija gore i ponudi mi ako imam problema da ga reinstaliram (uz gubitak svega iz memorije moba). I ponovno to napravim, sve prođe OK, sistem se digne i sad mi piše i dalje verzija firmwarea: 1.6, ali i model: U20i!

Pretpostavljam da to nije normalno? Ima li tko kakav pametan savjet?
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline  
Staro 16.11.2010., 21:53   #1244
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Ja ne znam o cemu ti pricas ali igre za "pocket" uredaje su odavno mainstream.

Ono sto ti zelis (portanje starih naslova) vjerovatno se nece desiti, pogotovo ne za tocno te naslove koje bas ti zelis (imam ih i ja par ), ali majko mila pa pogledaj samo ponudu igara za iPhone. I to nisu samo mozgalice i glupalice. Uspio sam 16GB iPhone napuniti prakticki samo igrama.

Pogledaj malo: Driver, Dexter, GTA, Brothers in Arms, Modern Combat: Sandstorm, Gangstar, NOVA, Need for Speed, Monkey Island, Settlers, Assassin's Creed, The Sims, FIFA, Fallen-EP, Eliminate, Mirror's Edge, Avatar, Real Racing, Worms... ovako iz glave govorim samo.. Sve odlicne igre, mislim da ce te drzati prikovanim za mob

Ponuda za Android nazalost nije ni do koljena iPhone-u ali vecina Gameloft-ovih naslova je dostupna, a to su mi i najdraze.
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline  
Staro 16.11.2010., 22:06   #1245
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ajde sada usporedi trajanje tih igara sa ovima koje sam ja nabrojao. Usporedi kvalitetu i replayability. Da ne pričam da bi neke od tih i nakon 10 godina sa svim svojim featureima nepromjenjenim bile u svim točkama jače od sadašnje "nativne konkurencije" . O tome pričam.

Svaka čast jako kvalitetnim igrama za iPhone kao što je jedan port Drivera.
 
Staro 16.11.2010., 22:20   #1246
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
Ajmo se sad zakacit za jadnog Drivera

Ti si spomenuo "nekoliko stotina megabajta veliki naslovi", ja sam ti ih dao. Uostalom trajanje ovih igara je sasvim solidno, dapace, odlicno. Evo samo par koje sam presao ili se jos sjecam:

Dexter: trajanje - oko 10h, igrao bi je opet.
NOVA: trajanje - par sati doma + put do budimpešte i nazad,
GTA: trajanje - duuugo
Gangstar - kao GTA
Eliminate - Online FPS - trajanje koliko ces
Mirror's Edge - jos igram i ponavljam levele vise put da skupim sve, zarazno

Uvijek kad gledaš stare naslove, radi se samo o repliability-ju koji vuce, a kad smo vec kod toga, tu se mogu pisat zalopojke za bilo koju platformu.

Kao sto rekoh, ne ocekuj previse naslove koje si spomenuo (jedino Emulatorski za koju godinu) ali da igara ima dovoljno, ima.
__________________

| Dell XPS m1530 Red | 15,4'' UltraSharp WSXGA+ (1680x1050) | Intel Core2Duo T7500 2.2GHz 4MB | 3GB RAM (1x2GB + 1x1GB) | nVidia GeForce 8600M GT 256MB DDR3 | Seagate 200GB 7200RPM | Slot Loading Dual-Layer DVD+/-RW | 6-cell (2.5 sati) & 9-cell (4.5 sati) batteries | Media Remote Control IR | Intel 4965AGN Wireless (2.4GHz & 5GHz Radio), Bluetooth, Fingerprint Reader, 8in1 Card Reader, 2 MegaPixel WebCam, LAN, HDMI 1080p connector, 3xUSB, Firewire, S-Video, VGA, ExpressCard slot | Windows Vista Home Premium | Logitech VX Nano Cordless Mouse | Logitech Alto Cordless Notebook Stand & Keyboard | Logitech AudioHub Notebook Speakers |


| TBA |


| Silverstone GD01B-MXR | Corsair HX620 620W Modular PSU | ASUS P5W DH Deluxe | Intel Core2Duo E6600 2.4GHz (3.0GHz) | nVidia GeForce 8800GTX 768MB DDR3 | AverMedia AverTV Hybrid Duo PCI-E | Creative Labs X-Fi Elite Pro | 200GB Seagate Barracuda 7200.8 7200RPM | BenQ DW1650 | Scythe Ninja Mini & Sharkoon Silent Eagle 92mm | 2x Sharkoon Silent Eagle 80mm | Case separated in two termal zones (CPU, HDD, DVDRW, TV Card & PSU, GPU, Sound Card) | AZiO BTD603-132 USB 2.0 Bluetooth Adapter | Logitech MX Revolution Cordless Laser Mouse | Logitech diNovo Edge Keyboard |


| D-Link DNS-323 A1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 320GB Seagate Barracuda 7200.10 7200RPM RAID0 | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): 19,32 MB/sec | Average (READ): 28,60 MB/sec |


| D-Link DNS-323 B1 v1.05 fun_plug-ed + many mods | 2 x 1TB Samsung HD103UJ F1 7200RPM | Cat6 Gigabit Network | 9k Jumbo Frames | Average (WRITE): XX,XX MB/sec | Average (READ): XX,XX MB/sec |


| TBA (work in progress ) |

SilentException je offline  
Staro 17.11.2010., 09:23   #1247
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
USB host je fora stvarčica, ali trebalo bi periferiju bazirati na bežičnim protokolima (bt i wifi). To je fora stvar:
BT miš i tipkovnica: http://www.youtube.com/watch?v=c914ubv46hM
A ako nemate to, može poslužiti i "šeranje" vaše žičane tipkovnice s mobom preko wifi-a: http://www.androidcentral.com/use-yo...android-device

Mnogo volem Androjid!
E vidis ovo je fakat interesantno(nisam znao da je to na nadroidu tako jednostavno ) . Je slažem se da bi perfieriju trebalo bazirat na wifiju i btu al neke stvari kao HDD ili dvd player trebaju usb (tj usb host u mobovima); kad bi to sve strpali u jedan mob onda bi se taj mob sigurno(uz malo hype-a) prodavao ko vruce kifle
__________________
viper je offline  
Staro 17.11.2010., 10:07   #1248
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
...al neke stvari kao HDD ili dvd player trebaju usb (tj usb host u mobovima); kad bi to sve strpali u jedan mob onda bi se taj mob sigurno(uz malo hype-a) prodavao ko vruce kifle
Bez flejma ali takav smartphone već postoji, Nokia N8. Android bi to mogao/trebao omogućiti ako je riječ samo o softveru.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 17.11.2010., 10:43   #1249
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Pa koji će ti vrag usb hostovi i spajanje duplo većeg diska na mali mobitel.
Bilo bi dobro da riješe nekakav dobar bežićni standard i da to počnu ugrađivati u sve komponent (uz USB za paranoične).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 17.11.2010., 13:49   #1250
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Bez flejma ali takav smartphone već postoji, Nokia N8. Android bi to mogao/trebao omogućiti ako je riječ samo o softveru.
Znam da postoji ali fulali su s tim jer su stavili symbian a ne recimo android. Postoje i drugi mobiteli al neka naprave nesto posteno kao htc disre HD i u njega nek ubace sve te điđe.

@Mar
Sta ce mi hard disk, pa recimo ako zelim pogledat par serija /filmova na mobu a kartica mi je premala a nemam komp ili televizor ili nesto trece pri ruci;isto tak vrjedi i za pjesme.. .
Za USB paranoične? Aj mi reci kak bi ti spojio dvd ili hard disk preko wirelessa -da bilo bi zgodno ali jos nisam vidio takav uredaj.

EDIT: Znam ja da mob nemoze dat tolko struje i da se mora ustekat u gradsku mrezu . Dakle dodjes negdje na odmor ,na more / u vinograd /na planinu/ili neku drugu zabit, imas struje al nemas televizora a zelis pogledat nesto ili odslusat i tu dolazi do izrazaja taj usb OTG. Pa sta ako trazi dodatan kabel,kome se nesvidja nece to koristi i end of story.

Kad smo vec u ovoj temi onda da se pohvalim kako vrtim Froyo 2.2 na xperia x1 koja je klokana na 695 mhz (i sve radi savrseno)

I najavljena je nova xperia x12 http://www.engadget.com/2010/11/17/s...no-gingerbrea/
Cini se da nece bit tehnicki gledano(kako se je pricalo ovih dana) puno snaznija od x10.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 17.11.2010. u 14:30.
viper je offline  
Staro 17.11.2010., 14:12   #1251
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Prvo, nemože mobitel dati toliko struje da napaja 2.5" disk, a za 3.5" ionako moraš imati adapter, a to znači da si u kući, pa valjda imaš pristup računalu, a ne sad gledati film na 3.5-4" displayu

Taj host konektor bi trebao biti full size jer bi onda ljudi kukali kako traži posebni kabel, a full size konektor nemože stati na niti jedan moderni mobitel jer je predebeo.

U svakom slučaju, za nekoliko godina će već biti nekakav wireless USB standard u mainstreamu i nitko više stvari neće prištekavati preko kabela (samo za struju dok se ne riješi wireless struja )
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 17.11.2010., 18:10   #1252
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,863
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
(samo za struju dok se ne riješi wireless struja )
Na stranu wireless USB, ali wireless struja odavno postoji
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline  
Staro 17.11.2010., 20:14   #1253
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Na stranu wireless USB, ali wireless struja odavno postoji
Dobro, ali ne baš u praktičnoj primjeni za kućanstva
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline  
Staro 17.11.2010., 20:22   #1254
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ajde sada usporedi trajanje tih igara sa ovima koje sam ja nabrojao. Usporedi kvalitetu i replayability. Da ne pričam da bi neke od tih i nakon 10 godina sa svim svojim featureima nepromjenjenim bile u svim točkama jače od sadašnje "nativne konkurencije" . O tome pričam.

Svaka čast jako kvalitetnim igrama za iPhone kao što je jedan port Drivera.
Ajd kao prvo nema smisla igrat igre od 100 godina na malom ekranu s touchscreenom kao interfaceom, eto zašto ne traju dugo.

Bar bi mi ikad palo na pamet igrat PS:T na mobitelu. Imam i Monkey Islande na iPhoneu pa me ubije nespretnost igranja.
velorien je offline  
Staro 17.11.2010., 20:47   #1255
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Citiraj:
Autor viper Pregled postova

Kad smo vec u ovoj temi onda da se pohvalim kako vrtim Froyo 2.2 na xperia x1 koja je klokana na 695 mhz (i sve radi savrseno)
Neki link i to?
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline  
Staro 17.11.2010., 21:04   #1256
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,186
Škicni zadnji superfroyo od neopeeka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=842812

Uglavnom, nije to još to...
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 17.11.2010., 21:04   #1257
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,370
Juice je offline  
Staro 17.11.2010., 21:16   #1258
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Dobar komad softwarea ako nekom treba.

http://www.unifiedremote.com/
Hamm je offline  
Staro 17.11.2010., 22:41   #1259
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,339
@Mar: Obzirom da je USB stick postao uobičajeno sredstvo razmjene podataka, često se događa da netko nosi par GB na njemu i uvijek se postavlja pitanje tko će donijeti laptop. Tada je lakše ponijeti adapter, spojiti stick na smartphone i prebaciti podatke.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline  
Staro 17.11.2010., 22:50   #1260
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,990
Jel tko probao rootat Wildfire i stavit neki custom ROM na njega?Zadovoljan sa ili bez rootanja?
rodriguez je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na