Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.10.2010., 12:37   #211
Zagorhac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 415
ajd. dati cu mu jos jednu sansu... igrao sam demo i nije me odusevio... ali idem probati odigrati become a legend. nadam se da se igraci nece ponasati mutavo...
Zagorhac je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 12:40   #212
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,684
Nek mi netko objasni kako se izvode penali...
1. U igri (kamera s boka)

2. Nakon produžetaka (kamera iza igrača)

Igram sa Sonyevim gamepadom, analogom se krećem i štogod napravio lopta ne ide u okvir (osim ako ne stisnem samo pucanje bez smjera). Čak nema ni utjecaja koliko pomaknem gljivu, igrač uvijek opali loptu nebu pod oblake.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 12:57   #213
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nek mi netko objasni kako se izvode penali...
1. U igri (kamera s boka)

2. Nakon produžetaka (kamera iza igrača)

Igram sa Sonyevim gamepadom, analogom se krećem i štogod napravio lopta ne ide u okvir (osim ako ne stisnem samo pucanje bez smjera). Čak nema ni utjecaja koliko pomaknem gljivu, igrač uvijek opali loptu nebu pod oblake.
1. U igri kad je kamera s boka - prva stvar ti je da kocku (šut) stisneš samo toliko da igrač krene. Zatim držiš do pol sec. gore (to ti je za lijevi kut) ili dolje (to je za gađanje desnog kuta) i onda brzo stisneš lijevo (za panenku ili loptu po zemlji, isto ovisi o dužini pritiska tipke) ili stisneš desno (ali to probaj kraće nego kad hoćeš po zemlji) za jaki šut po zraku.
Nikako ne držati kao što većina ljudi griješi npr gore lijevo i šut ili dolje desno i šut i te šeme, zato vam šutevi idu nebu pod oblake.

2. Nakon produžetaka je ista šema kao i gore, samo je onda lijevo lijevo, desno desno, dolje je panenka i šut po zemlji a gore je visoki šut i jak.
Šema udarca je ista - kocka, pa npr lijevo pol sec i onda dolje pol sec. i ako se golman baci lijevo nisko lopta će ga preskočit u panenka šutu (nekakav niski polulob za neupućene, laički objašnjeno).

Nadam se da ti je sad jasnije, odi na trening pa isprobavaj
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 00:33   #214
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
ispričavam se jopisu na uvredi. al mi neke izjave vrijeđaju zdravi razum..

lijep pozdrav
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 00:40   #215
Beg 4 Mercy
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 54
ovako kod pesa i dalje ostajem ali razočaralo me što ima dosta bugova.
jedan ne bug, ali nepraktičnost velika je da kad završite sa namještanjem gameplana stisnete slučajno 2 puta krug (umjesto jednom), a to se često događa, odma vas izbaci na glavni meni odnosno poništava sve promjene koje ste napravili u sastavu. u prijašnjim verzijama bilo da se stiskalo krug ili torkut više puta nakon namještenog game plana ne bi bilo mogućnosti tako lako se zajebati i izaći na glavni meni
suci su vrlo loši, dogodilo mi se već sigurno 10-ak puta u ovih 2 tjedna što igram igricu da igrač starta sa x-om i pokosi protivničkog igrača po nogama i to s leđa, a igra se uredno nastavi, niti faula niti kartona(zna se dogoditi čak i u šesnaestercu).

još jedan bug je po meni nevjerojatno velik postotak promašenih zicera (pri tome mislim na šuteve 2 metra od gola na praktički parazn gol kada igrač nabije loptu preko gola(iako je jačina udarca minimalna) ili redovito pucanje ravno u golmana sa pola metra udaljenosti od gola.

još jedna sitnica koja meni diže živce nemilo je u gameplanu. kad označite nekog igrača sa x-om i krenete ga mijenjati za nekog drugog- ako ste već klknuli x ne vidi se uopće pozicija igrača kojeg želite zamijeniti jer onaj pointer pokrije to polje. i onda ponovno vraćate tog igrača kojeg biste željeli zamijeniti na njegovu poziciju samo da vidite koju točno poziciju igra i da nađete prema tome adekvatnu zamjenu...

da ne bi bilo da sam ga samo popljuvao, sviđaju mi se nova dodavanja i dosta otežana igra (pritom mislim na nemogućnost prolaska cijelog terena sa jednim igračem...)
Slobodnjaci su dosta bolje izvedeni po meni nego u prijašnjim verzijama, gol se lakše dosta zabija(lopte putuje dosta realnije), ali opet s druge strane prelako ulaze nabačaji u šesnaest metara sa strane, vrlo često i prečesto lopta padne točno na glavu vašeg igrača koji neometano zabije gol).

i da jedno pitanje...da li ovi patchevi čiji su linkovi gore rješavaju neke od gore navedenih problema ili se ti patchevi isključivo bave imenima igrača, transferima...
ovo je moje subjektivno mišljenje..baš me zanima što mislite o njemu i molim vas odgovorite na ovo pitanje o patchu.
hvala
Beg 4 Mercy je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 01:13   #216
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
1. U igri kad je kamera s boka - prva stvar ti je da kocku (šut) stisneš samo toliko da igrač krene. Zatim držiš do pol sec. gore (to ti je za lijevi kut) ili dolje (to je za gađanje desnog kuta) i onda brzo stisneš lijevo (za panenku ili loptu po zemlji, isto ovisi o dužini pritiska tipke) ili stisneš desno (ali to probaj kraće nego kad hoćeš po zemlji) za jaki šut po zraku.
Nikako ne držati kao što većina ljudi griješi npr gore lijevo i šut ili dolje desno i šut i te šeme, zato vam šutevi idu nebu pod oblake.

2. Nakon produžetaka je ista šema kao i gore, samo je onda lijevo lijevo, desno desno, dolje je panenka i šut po zemlji a gore je visoki šut i jak.
Šema udarca je ista - kocka, pa npr lijevo pol sec i onda dolje pol sec. i ako se golman baci lijevo nisko lopta će ga preskočit u panenka šutu (nekakav niski polulob za neupućene, laički objašnjeno).

Nadam se da ti je sad jasnije, odi na trening pa isprobavaj
Lijepo objašnjeno..E sad još ako može kak izvodit finte i objasnit kak u master ligi igrači napreduju(i oni treninzi kak doći do onih special karti)
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 01:55   #217
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
Lijepo objašnjeno..E sad još ako može kak izvodit finte i objasnit kak u master ligi igrači napreduju(i oni treninzi kak doći do onih special karti)
Finte si sam rihtaš tamo gdje rihtaš formacije i te stvari, znači pod "feints".
A rade na način da stisneš R1+analog(desni) ovisi sad na koji smjer si stavil koju fintu(4finte tii idu po smjeru) A za svih 4 ti treba dost vremena da skužiš koje su da to ljepo izgleda kad napraviš!

A spešl karte dobiš da kad igraču odrediš koju da trenira sposobnost da mu i staviš one poene, znači moraš maknut sa gore več postavljenih i stavit na spešl kartu... ali ne diraj niš poslje na ono "auto", jer ti se makne opet, znači ili ti podešavaš ili ti on sam od onih 4 ponuđenih(al onda ne trenira sposobnosti ili pak pozicije"
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 15:14   #218
kiwwy
Premium
Moj komp
 
kiwwy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZgB
Postovi: 158
Jel mi moze netko objasnit kak da aktiviram opciju da mi pokazuje imena mojih igraca? :S Sad mi je namjesteno da mi pokazuje protivnicke igrace ( imena ), a iznad mojih je samo ono plavo ( iznad onog s kojim igram ), nema mi imena...
__________________
kiwwy je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 15:30   #219
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
je može meni neko objasnit kako da igram sa svim igracima, a ne samo sa jednim? :

odem na exibision, izaberem timove i onda me pita kooji cu igrac bit?!?!
pa ocu igrat sa svim pobogu!
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 19:39   #220
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Citiraj:
Autor kiwwy Pregled postova
Jel mi moze netko objasnit kak da aktiviram opciju da mi pokazuje imena mojih igraca? :S Sad mi je namjesteno da mi pokazuje protivnicke igrace ( imena ), a iznad mojih je samo ono plavo ( iznad onog s kojim igram ), nema mi imena...
System settings-controller settings-cursor settings-cursor name-player name
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
je može meni neko objasnit kako da igram sa svim igracima, a ne samo sa jednim? :

odem na exibision, izaberem timove i onda me pita kooji cu igrac bit?!?!
pa ocu igrat sa svim pobogu!
Makni si fixed sa cursor settings, stavi na auto ili semi auto
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2010., 21:51   #221
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Semi auto ti je najbolje, barem kad igraš sam.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 14:14   #222
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Ovi igrači kao da imaju aimbot iz slobodnjaka, 95% svaki uđe
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 01:35   #223
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
A kakva je sema sa parama u ML, igraci su prejeftini, npr sa realom mozes kupit 30 messija.. Pretpostavljam da smanje onu semu da ti treba 4 sezone da slozis extra momcad?
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 11:11   #224
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Probaj počet sa Dinamo Zagreb, pa onda kupi Messija. Ovih top 5-10 klubova imaju veliki početni buđet pa je lako s njima, mada moraš pazit jer imaju i skupo osoblje i skupe ugovore s igračima...pa nakon polusezone od par miljuna.

Dok sa Dinamom mi je najveća plaća 400,000€ i to Manđa(jbg nisam ga pustil u Wol.)
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 12:45   #225
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Probaj počet sa Dinamo Zagreb, pa onda kupi Messija. Ovih top 5-10 klubova imaju veliki početni buđet pa je lako s njima, mada moraš pazit jer imaju i skupo osoblje i skupe ugovore s igračima...pa nakon polusezone od par miljuna.

Dok sa Dinamom mi je najveća plaća 400,000€ i to Manđa(jbg nisam ga pustil u Wol.)
mislim čak da je to i dobro,jer nemoraš ona stalno gledat na novac..Možeš izgubit a da ne poželiš ići na load ,naravno igra se sa reset prevention
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 13:36   #226
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Normalno da se igra na reset, onak je glupo jer dodes u napast da ugasis pa da ides load, mislim nema smisla bez tog igrat!
Isto ko sa Realom, kad imaa sve zvijezde i hrpu para, ovak kad ja dofuram Dinamo u LP sa par kupljenih igraca, e to je gust.

Evi sad sam skuzil glupost koju su napravili, i koja je totalno sranje! Znaci u omladinskom pogonu mi se javljaju igraci kao potencijalne zvijezde tipa: klasnic,butina... kao 16togodisnjaci, mislim skroz debilno, pa necu klasnica ko juniora sa facom od veterana!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 18:04   #227
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
Nisam dugo igrao ML, igram samo man vs man sa frendovima, a sam BAL mode, ali znači nisu to popravili, baš sam se u pes2008 smijao kad sam dobio Hierra i ekipu kao 16godišnjake xD
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2010., 23:09   #228
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Pretrpio sam sve "bugove" i mane ali ovo krivo prebacivanje igraća me ubija. Igram na semi-auto i često se dogodi da mi prebaci na igrača koji je dalje od lopte što je pogrešno. Isto se zna dogoditi da lopta ide prema mom igraču ali on je "ne dira" niti ne ide za njom, a ja se ne mogu pozicionirati na njega jer je logika promjene igrača rađena s manje od 1/4 mozga.

Čekam patch prije nego kaj nastavim ovo igrati jer ću uskoro trebati novi joistick.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 00:37   #229
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Pretrpio sam sve "bugove" i mane ali ovo krivo prebacivanje igraća me ubija. Igram na semi-auto i često se dogodi da mi prebaci na igrača koji je dalje od lopte što je pogrešno. Isto se zna dogoditi da lopta ide prema mom igraču ali on je "ne dira" niti ne ide za njom, a ja se ne mogu pozicionirati na njega jer je logika promjene igrača rađena s manje od 1/4 mozga.

Čekam patch prije nego kaj nastavim ovo igrati jer ću uskoro trebati novi joistick.
fifa te zove
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 01:26   #230
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Budem probao.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 02:06   #231
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Pretrpio sam sve "bugove" i mane ali ovo krivo prebacivanje igraća me ubija. Igram na semi-auto i često se dogodi da mi prebaci na igrača koji je dalje od lopte što je pogrešno. Isto se zna dogoditi da lopta ide prema mom igraču ali on je "ne dira" niti ne ide za njom, a ja se ne mogu pozicionirati na njega jer je logika promjene igrača rađena s manje od 1/4 mozga.

Čekam patch prije nego kaj nastavim ovo igrati jer ću uskoro trebati novi joistick.
Također. Danas sam prvi put igrao i mislio sam da nisam skužio nešto i da ću naučiti kroz utakmice. Sad više to ne mislim. Izgleda da su stvarno zasrali semi-auto. Čudan mi je bio prelazak sa manual na semi-auto u ne znam kojem nastavku, sad opet. Isto stalno izljećem sa krivim igračem i radim sam sebi rupe u obrani.

I neću na fifu
murina je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 02:31   #232
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Također. Danas sam prvi put igrao i mislio sam da nisam skužio nešto i da ću naučiti kroz utakmice. Sad više to ne mislim. Izgleda da su stvarno zasrali semi-auto. Čudan mi je bio prelazak sa manual na semi-auto u ne znam kojem nastavku, sad opet. Isto stalno izljećem sa krivim igračem i radim sam sebi rupe u obrani.

I neću na fifu
probaj. evo ja nakon sto sam srao za demo pesa da nevalja, ipak sam mu dao drugu sansu. jer volim pes od pocetka.. ima kredite kod mene. al stvarno pokraj ovako dobre fife ne prolazi. nikako. igrači su glupi ko čep, pokreti su tromi, atmosfera je sjebana.

probaj fifu, neces požalit
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 09:45   #233
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Nikad nisam znao ni kontrole za pad na fifi namjestit
murina je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 10:06   #234
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Probao fifu i ne leži mi. Bolji mi je PES. Idem probati baciti koju tekmu na manual (prije sam igrao na manual).

Edit: ni manual nije dobar. Dodam igraču i ne prebacuje mi na igrača prema kojem ide lopta nego na nekog random. Ponekad moram promjeniti dva-tri igrača prije nego što dobijem onog kojeg želim, a to je malo problematično jer mi onda komp igra sa ne selektiranim igračem.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 19.10.2010. u 10:31.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 10:46   #235
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Manual trebaš stalno mijenjati, i kad dodaješ ali i dalje po njegovoj logici
murina je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 11:26   #236
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Pa znam lepi. Recimo; imam loptu s lampardom i idem dodati Essienu, stisnem dodavanje i odmah zatim tipku za promjenu igraća ali on mi umjesto Essiena selektira A.Colea koji je to bio tu, pa se Drogba vrati pa mi selektira njega i onda možda Essisena koji u trenutku moje preuzimanje kontrole odigrava u for Prema Anelci pa ga ne mogu selektirati jer eto Drogba je tu u blizini. Uglanvom sad igram na Asissted pa je bolje.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 12:01   #237
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 449
Da Uglavnom usrali su tipično Konamijevski. Ne zna se ni zašto ni kako. Stalno imaju te sheme, da se prave pametni, pa idu napraviti bolje nešto šta je godinama savršeno radilo i onda useru motku.

Kad krećeš s centra, pa se kamera krene udaljavati, zamanta mi se isti tren, pogotovo nakon par pivi
murina je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 13:48   #238
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
mene jedino golam živcira sa nepotrebnim istrčavanjima.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 14:10   #239
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
zamanta mi se isti tren, pogotovo nakon par pivi
Znam. Ovaj petak imamo turnir kod frenda. Ne znam na kaj bu to zlgedalo ali mislim da neće biti golova.

Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
mene jedino golam živcira sa nepotrebnim istrčavanjima.
Tih problema nemam. Ali mi je fora izletiti s golmanom jer imam filing da se suparnički igrači baš i ne zaletavaju na mog golmana.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2010., 15:34   #240
ali3n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 44



...ovo u FIFI ne mozes zabiti =)!

Mod: uđu u edit i pogledaj kaj sam ti ispravio. Možda skužiš kak ispravno postati youtube filmice.

...mod THNX =)

Zadnje izmijenjeno od: ali3n. 20.10.2010. u 01:11.
ali3n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na