Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2010., 15:19   #4321
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Kakvi su ovi zvučnici u odnosu na mission m33i?
http://www.njuskalo.hr/zvucnici/tann...-oglas-1802785
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 15:26   #4322
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
super... kupi.

gle nakon ove linije i rasporeda trebaš ti još pojest žganaca da bi ti skužio di uopće treba slušati razlike, a kamoli ih uočavat na prvu, tako da kupi šta ti odgovara finacijski i prostorno i bok.

kupiš ove za 1300, privikni se na taj zvuk, pa onda dopeljaj neke druge doma s kojima ćeš vrlo vjerovatno ići na skuplje/bolje, pa nadoplatiš i tak to krene.

nema smisla da za svaki oglas na njuškalu postaš ovdje za mišljenje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 15:35   #4323
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
super... kupi.

gle nakon ove linije i rasporeda trebaš ti još pojest žganaca da bi ti skužio di uopće treba slušati razlike, a kamoli ih uočavat na prvu, tako da kupi šta ti odgovara finacijski i prostorno i bok.

kupiš ove za 1300, privikni se na taj zvuk, pa onda dopeljaj neke druge doma s kojima ćeš vrlo vjerovatno ići na skuplje/bolje, pa nadoplatiš i tak to krene.

nema smisla da za svaki oglas na njuškalu postaš ovdje za mišljenje.
Ok ali moram vas pitati kakvi su to zvučnici, da ne dam 1300 kn za neko smeće. Dakle jesu to bolji zvučnici od mission m33i?
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 15:36   #4324
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
A što misliš da ofarbam tv u crno! Molim te poštedi me takvih gluposti ako mi nemaš ništa pametno za reći.
Valjda sam dvosmisleno složio rečenicu, nema veze. Čudno mi je u svakom slučaju kako nisi pokvario tv (ili možda i jesi?) Na tv-u se javljaju čudne boje (ljubičasta, zelena...) ako je magnet preblizu. Moja preporuka je da uzmeš pojačalo, čuti ćeš razliku i na ovim zvučnicima ali gledaj kako ih promjeniti u budućnosti. Također, kupi bolje kabele.

Pitanje koje je vjerojatno već bilo postavljeno tu ali malo sam lijen za tražiti :

Izgubio sam dobre kabele za zvučnike (nemam pojma koji su bili ali nije ni bitno) i trenutno sam na nekim jeftinjacima koje je prijatelj dobio uz neku "liniju" tipa Aiwa i sl. Naručio bih neke bolje s neta, imate li kakvu preporuku? Nebih neke preskupe, čisto da su bolji od "običnih". Ne treba mi ni puno dužine, recimo 2 X 2m Može i neki e-bay shop ili neka stranica sa audio opremom, pa ću sam odabrati. Hvala unaprijed!

Moj setup:

http://www.hifigoteborg.se/technics_su7600_spec.htm + http://www.inter-m.com/en/product/pr...tecd=caspeaker + SB live (kad bude više sreće, ići će nešto puno bolje )
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 15:55   #4325
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa kakav ti je zvuk sada i kaj bi htio promijeniti u njemu?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 16:30   #4326
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
Više šumi kad ništa ne svira, a kad je tv spojen, onda je nekako preoštar zvuk kad je neka live emisija sa govorom (recimo utakmica ili dnevnik). Taj govor stvara nekakvo visokofrekventno zujanje, ne znam točno objasniti. Uglavnom, htio bih nešto "mekši" zvuk, trenutno je preagresivan. odličan mi je opis

Daj mi neki hint, šta bi mogao promjeniti sa tipom kabla
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 16:32   #4327
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
to ne buš sa kabelima riješio.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 16:35   #4328
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
Kakvi su ovi zvučnici u odnosu na mission m33i?
http://www.njuskalo.hr/zvucnici/tann...-oglas-1802785
Ti zvučnici mi vizualno ok izgledaju, bolje od onih mission m33i, ali to je manje bitno. Jesu li oni kvalitetniji od missiona m33i. Ako jesu onda bih uzeo njih. Pa mi preporučite pojačalo za te zvučnike. Jel ono cambridge pojačalo dobro i za te zvučnike ili bih trebao uzeti neko drugo bolje?
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 16:36   #4329
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
A dobro, svejedno hoću bolje kabele jer mi je sa izgubljenima bio bolji zvuk. Jbg ne znam koji su bili. Znaš li neki dobar webshop?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 16:56   #4330
reverzibilni
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: ri
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
Ti zvučnici mi vizualno ok izgledaju, bolje od onih mission m33i, ali to je manje bitno. Jesu li oni kvalitetniji od missiona m33i. Ako jesu onda bih uzeo njih. Pa mi preporučite pojačalo za te zvučnike. Jel ono cambridge pojačalo dobro i za te zvučnike ili bih trebao uzeti neko drugo bolje?
ja san sluša tannoy f3..... slični tim zvučnicima....
po meni su mrvu bolji od m33....
bolje rečeno više su mi po ukusu....
inače je to ista klasa zvučnika i nema prevelikih razlika (u smislu bolje/gore).....

i da.... i oni mogu svirati sa ca340..... jer su također mrvu tamnijeg karaktera....
reverzibilni je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 17:21   #4331
micek_kc
fanATIčni AMDovac
Moj komp
 
micek_kc's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: KC-ZG
Postovi: 1,311
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
rješavaš se z5500 ?

ako te zanima nešto iz moje ponude mogao bi to uzet pod račun ...
taj komplet je moja tajna želja.
SPAM

Neznam sto se to događa...ode cijeli svijet naopako cim Imagine ima zelju za z5500
__________________

AMD Phenom 9850be 2,5ghz@2,9ghz@OCZ Vendetta 2 700rpm
DFI Lan Party JR 790GX-M2RS
OCZ Blade 2x2Gb ddrII@1066mhz@1.8v
Gigabyte HD4850 1GB Multi Core @passive
Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
2xWestern Digital 6400aaks@RAID 1 + Seagate S-ATA 160gb@XXX
Tagan 480W Supersilent
Thermaltake V1000+ black with side window
Logitech MX500
DELL 2007FP

AMD Athlon 3000+(venice e3) stock
Abit AV8
Kingmax Superram 2x256ddr433 FHAS stock
Gainward 7600GT GS 256mb
Seagate Barracuda 80gb P-ata

Auzentech Meridian@Opamp LM4562NA
Denon AVR-3805 black finish @DIY 3.5mm > 2RCA(Neutrik RCA plugs)
Focal Jmlab Chorus S 726s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S CC700s classic finish@VDH CS-122 HB
Focal Jmlab Chorus S SW700 classic finish@Bandridge Profigold Subwoofer Cable
Review Chorus S serije
Review Denon AVR-3805
micek_kc je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 17:31   #4332
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
Ti zvučnici mi vizualno ok izgledaju, bolje od onih mission m33i, ali to je manje bitno. Jesu li oni kvalitetniji od missiona m33i. Ako jesu onda bih uzeo njih. Pa mi preporučite pojačalo za te zvučnike. Jel ono cambridge pojačalo dobro i za te zvučnike ili bih trebao uzeti neko drugo bolje?
Dosadan si više, stranicu prije su ti ljudi objasnili kako, gdje i zašto.
Preporučeno ti je pojačalo i zvučnici, ali ti svejedno lupaš po svom.

NHF, nema nekog prevelikog smisla postati random linkove sa njuškala.
Nađi zvučnik koji ti se svidi, guglaj, odluči, poslušaj, kupi.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 21:07   #4333
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Josip ma najbolje uzmi one M33, to su ti najnajbolji zvucnici na cijelom svijetu
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2010., 21:57   #4334
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Citiraj:
Autor reverzibilni Pregled postova
ja san sluša tannoy f3..... slični tim zvučnicima....
po meni su mrvu bolji od m33....
bolje rečeno više su mi po ukusu....
inače je to ista klasa zvučnika i nema prevelikih razlika (u smislu bolje/gore).....

i da.... i oni mogu svirati sa ca340..... jer su također mrvu tamnijeg karaktera....
Saznao sam da cambridge 340 nema stand by mod. Nije veliki minus ali volio bih ipak da mogu upaliti i ugasiti hi-fi bez dizanja a isto tako da ne moram uvjek škljocati prekidač. Zato me privlači yamaha AX-497. Kakva je ona u kombinaciji sa Mission M33i ili Tannoy Mercury MX 3 M ? Jel to dobra kombinacija? Jel to tu negdje ili bi zvuk sa ca340 bio ljepši ugodniji? Znam da previše pitam ali vas molim da mi to malo razjasnite i više neću ništa pitati. Hvala
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 07:42   #4335
reverzibilni
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: ri
Postovi: 97
yamaha je dobra sa tim zvučnicima......
zvuk je čak i ugodniji od ca....mrvu manje hi-fi, ali mrvu ugodniji.....

ako sad nađeš još koji oglas na njuškalu..... ja se odjavljujem......
reverzibilni je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 10:30   #4336
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Citiraj:
Autor reverzibilni Pregled postova
yamaha je dobra sa tim zvučnicima......
zvuk je čak i ugodniji od ca....mrvu manje hi-fi, ali mrvu ugodniji.....

ako sad nađeš još koji oglas na njuškalu..... ja se odjavljujem......
Hvala :-)
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 11:18   #4337
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
Citiraj:
Autor murina Pregled postova
A dobro, svejedno hoću bolje kabele jer mi je sa izgubljenima bio bolji zvuk. Jbg ne znam koji su bili. Znaš li neki dobar webshop?
ako hoćeš tamniji zvuk gledaj generalno vandenhull... nove boje zvuka ako se ne varam ih drže.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 11:21   #4338
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
Hvala! To me zanima jer nisam u toku
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 11:31   #4339
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
pa koliko čitam oni malo ubijaju visoke, a i sam sam se uvjerio sa royal jade modelom koji mi je jako dobro sjeo u (tada) pomalo nervozan sistem.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 13:25   #4340
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 448
To je dobar opis Nervozan! Kupit ću te sljedeći tjedan i javiti rezultate.

http://www.bojezvuka.hr/cjenici/van_den_hul_cjenik.html ------------- jesu ovo cijene po metru

D - 501 HYBRID: > Halogen Free <
Balanced hybrid conductor, shielded, extremely flexible tonearm cable in metaland LSC (carbon) construction. With durable black HULLIFLEX®(*) outer jacket. Available on 100 meter reels and in any specified length. ----------- 140,00 Kn


Ako da, hmmmm nije to za mene trenutno i bježim sa HI FI teme

Zadnje izmijenjeno od: murina. 15.10.2010. u 13:49.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 13:35   #4341
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
a nekako mi se cini da nemam bas para za to sta ti prodajes
ljudi smo , dogovorit čemo se

Citiraj:
Autor wiseman Pregled postova
Tu sam ja, al se uglavnom ne glasam
Misliš preselio na HT?
Nisam, kad nitko neće kupit moje pojačalo pa nemam para
preselio na drugi forum

Šta se toga drugog tiče , mene izgnjavi mala hrpica ljudi . Odgovorim na SVE e-mailove , pričam s ljudima po pola sata na mobitel (ja zovem) , i to ne samo o oglasu več se to prešifta na komponente koje sam ja ,te oni slušali u raznim kombinacijama , o smještaju , o sam bog zna čemu...nedavno sam s čovjekom počeo o kabelima a završili na dopunskom zdravstvenom i državi .
Uglavnom ,pričljiva sam osoba ...spreman sam za priču o kombinacijma itd ...dogovaram s nekim 3 tjedna unaprijed datum da nešto dođe slušat , posuđujem od drugog preamp jer čovjek želi nešto poznato ...odbijam neke ponude/opcije i kad treba doč ja čekam ko idiot. Nakon što zovem ,dobijem hladni odgovor da je odavno kupio nešto drugo.

Nema šanse da čovjek nazove ...ili da ljudi opčenito uzvrate mail.
Ni minimum bon-tona jebote.
A ne radi se o nekoj balvaduriji več o ljudima od 40ak -50ak god.

Tako da vjeruj ti meni da nezainteresiranost za nešto što prodaješ može bit i dobra stvar
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova

Neznam sto se to događa...ode cijeli svijet naopako cim Imagine ima zelju za z5500
kako naopako ...zar nismo več svi zaključili kako je taj komplet nešto nevjerovatno za te novce a i vrapci na grani znaju da ti za HT netreba ništa ozbiljno. Štoviše da je sve ozbiljnije bačeni novci.
A kakop ne spadam u 'zatucane' nebi imao ništa protiv da se malo družim s tim kompletom i rečeno zaključim iz svog iskustva
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 16:46   #4342
evil992
Silent member
Moj komp
 
evil992's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Varaždin || Pitomača
Postovi: 182
Pozdrav, nov sam u svijetu hifia i imam nekoliko pitanja.
Dobio sam na pokon stare riz zk 360 zvučnike i spojio ih na noname kućno kino. Problem je u tome što je to dosta tiho(stari zvučnici za komp su bili glasniji). Sad me zanima dal trebam kupit novo pojačalo i od kolko w i zanima me vaše mišljenje o dotičnim zvučnicima.
Inače kućno kino je marke cat i kupljeno je preko neckermanna prije par godina, deklarirano je na 180w.
__________________
Theorem: A cat has nine tails.
Proof: No cat has eight tails. Since one cat has one more tail then no cat, it must have nine tails.

evil992 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 17:54   #4343
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
preselio na drugi forum

Šta se toga drugog tiče , mene izgnjavi mala hrpica ljudi . Odgovorim na SVE e-mailove , pričam s ljudima po pola sata na mobitel (ja zovem) , i to ne samo o oglasu več se to prešifta na komponente koje sam ja ,te oni slušali u raznim kombinacijama , o smještaju , o sam bog zna čemu...nedavno sam s čovjekom počeo o kabelima a završili na dopunskom zdravstvenom i državi .
Uglavnom ,pričljiva sam osoba ...spreman sam za priču o kombinacijma itd ...dogovaram s nekim 3 tjedna unaprijed datum da nešto dođe slušat , posuđujem od drugog preamp jer čovjek želi nešto poznato ...odbijam neke ponude/opcije i kad treba doč ja čekam ko idiot. Nakon što zovem ,dobijem hladni odgovor da je odavno kupio nešto drugo.

Nema šanse da čovjek nazove ...ili da ljudi opčenito uzvrate mail.
Ni minimum bon-tona jebote.
A ne radi se o nekoj balvaduriji več o ljudima od 40ak -50ak god.

Tako da vjeruj ti meni da nezainteresiranost za nešto što prodaješ može bit i dobra stvar
HAHA, ma znam na što si mislio, al iskoristio sam gužvu za dodatno oglašavanje
Bome se nije lako bavit trgovinom, pogotovo kad imaš takve kupce kao ti...
A ja opet nemam nikakve
Ili možda...

Citiraj:
Autor evil992 Pregled postova
Pozdrav, nov sam u svijetu hifia i imam nekoliko pitanja.
Dobio sam na pokon stare riz zk 360 zvučnike i spojio ih na noname kućno kino. Problem je u tome što je to dosta tiho(stari zvučnici za komp su bili glasniji). Sad me zanima dal trebam kupit novo pojačalo i od kolko w i zanima me vaše mišljenje o dotičnim zvučnicima.
Inače kućno kino je marke cat i kupljeno je preko neckermanna prije par godina, deklarirano je na 180w.
Bok!
Ja nisam uspio naći neku korisnu informaciju o tim tvojim zvučnicima. Mogao bi napisat nešto o njima. Barem dimenzije drvera i njihov broj za početak, a nije ni slika na odmet
Niti o kućnom kinu nisi rekao previše, al već možemo zaključit da, naravno, nema 180W.
Vjerojatno bi neko pojačalo znatno popravilo situaciju, a kakvo, to ćemo bolje znat kad nam još nešto kažeš o zvučnicima
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 19:07   #4344
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
ljudi smo , dogovorit čemo se



preselio na drugi forum

Šta se toga drugog tiče , mene izgnjavi mala hrpica ljudi . Odgovorim na SVE e-mailove , pričam s ljudima po pola sata na mobitel (ja zovem) , i to ne samo o oglasu več se to prešifta na komponente koje sam ja ,te oni slušali u raznim kombinacijama , o smještaju , o sam bog zna čemu...nedavno sam s čovjekom počeo o kabelima a završili na dopunskom zdravstvenom i državi .
Uglavnom ,pričljiva sam osoba ...spreman sam za priču o kombinacijma itd ...dogovaram s nekim 3 tjedna unaprijed datum da nešto dođe slušat , posuđujem od drugog preamp jer čovjek želi nešto poznato ...odbijam neke ponude/opcije i kad treba doč ja čekam ko idiot. Nakon što zovem ,dobijem hladni odgovor da je odavno kupio nešto drugo.

Nema šanse da čovjek nazove ...ili da ljudi opčenito uzvrate mail.
Ni minimum bon-tona jebote.
A ne radi se o nekoj balvaduriji več o ljudima od 40ak -50ak god.

Tako da vjeruj ti meni da nezainteresiranost za nešto što prodaješ može bit i dobra stvar


Šta se buniš, pa lijepo smo se razgovarali kad sam uzimao tvoje pojačalo, i uzeo sam ga bez da sam se cjenkao, a cigan sam u zadnje vrijeme i obožavam se cjenkati, ne radi novaca, nego radi gušta spuštanja makar 50 kuna.
BTW pojačalo služi izvrsno u radnoj sobi tjerajući

Živio!
Juan je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 19:24   #4345
evil992
Silent member
Moj komp
 
evil992's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Varaždin || Pitomača
Postovi: 182
Ovo piše na njima: Impendancija 8 oma, sin. snaga din45573 70w, muz. snaga din4500 100w.
Ima 3 drivera jedan je (pretpostavljam) za bas i promjer mu je 2r=24cm, te ima još dva drivera po 2r=8 cm.
Informacije o kučnom kinu ti nemogu reć jer ih jednostavno neznam. Tražio sam po netu, ali bez uspjeha.
__________________
Theorem: A cat has nine tails.
Proof: No cat has eight tails. Since one cat has one more tail then no cat, it must have nine tails.

evil992 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2010., 20:16   #4346
wiseman
Premium
Moj komp
 
wiseman's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: SL/ZG
Postovi: 445
Citiraj:
Autor evil992 Pregled postova
Ovo piše na njima: Impendancija 8 oma, sin. snaga din45573 70w, muz. snaga din4500 100w.
Ima 3 drivera jedan je (pretpostavljam) za bas i promjer mu je 2r=24cm, te ima još dva drivera po 2r=8 cm.
Informacije o kučnom kinu ti nemogu reć jer ih jednostavno neznam. Tražio sam po netu, ali bez uspjeha.
To su prilično veliki zvučnici i nećeš ih baš moć potjerat s nekim kompletom kućnog kina.
Znači treba ti pojačalo.
Ovim snagama navedenim na zvučnicima se ja ne bih baš vodio pri nabavci pojačala...
Probaj za početak posudit neko od susjeda, prijatelja pa probat kako ti zvučnici uopće rade kad su propisno pogonjeni.
Nakon toga će ti bit jasnije kakvo pojačalo ti treba i koliko ćeš u njega uložit.
wiseman je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 13:16   #4347
Josip79
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Lika
Postovi: 107
Pozdrav svima koji su mi pomogli ili htjeli pomoći oko slaganja hi-fi stereo sustava. Evo da se pohvalim uzeo sam pojačalo Yamaha AX-497 i zvučnike Tannoy MX3-M. Povezao sam pojačalo pc-em pa sad malo slušam glazbu :-) Još mi nedostaje zvučna kartica. Zadovoljan sam s dobivenim a kad zvučnu uzmem nadam se i mislim da će to onda još bolje zvučati :-)
Josip79 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 13:21   #4348
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,704
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
Pozdrav svima koji su mi pomogli ili htjeli pomoći oko slaganja hi-fi stereo sustava. Evo da se pohvalim uzeo sam pojačalo Yamaha AX-497 i zvučnike Tannoy MX3-M. Povezao sam pojačalo pc-em pa sad malo slušam glazbu :-) Još mi nedostaje zvučna kartica. Zadovoljan sam s dobivenim a kad zvučnu uzmem nadam se i mislim da će to onda još bolje zvučati :-)
samo nemoj prčkati po zvučnoj tipa EQ i sl, sve ćeš upropastit. nek ide direkt a ti na pojačalu namjesti ton-blende
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 14:09   #4349
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,702
Citiraj:
Autor Josip79 Pregled postova
Pozdrav svima koji su mi pomogli ili htjeli pomoći oko slaganja hi-fi stereo sustava. Evo da se pohvalim uzeo sam pojačalo Yamaha AX-497 i zvučnike Tannoy MX3-M. Povezao sam pojačalo pc-em pa sad malo slušam glazbu :-) Još mi nedostaje zvučna kartica. Zadovoljan sam s dobivenim a kad zvučnu uzmem nadam se i mislim da će to onda još bolje zvučati :-)
Ajd ti nama daj koju sliku tvoje slusaone, ili ju barem ukratko opisi

Mene bas zanima, i usput čestitam na kupnji
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2010., 17:30   #4350
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
samo nemoj prčkati po zvučnoj tipa EQ i sl, sve ćeš upropastit. nek ide direkt a ti na pojačalu namjesti ton-blende
why not...ja sam npr kod sebe na pojačalu sve poiskljucio i u foobaru malo korigirao visoke srednje i bass...tako mi radi naj naj...tako da to ide u blagu sinusoidu...mozda kod drugih nece bit bolje, ali netreba iskljucit sve opcije...treba se igrat što je i čar ovog hobija... živli svi
gbijelic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na