Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.04.2010., 23:21   #181
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526
mene muci kretenski problem... nikak da prokuzim kak da ovaj lik potrci... hodam napred, drzim stisnut space i ovaj samo malo protegne korak... ne kuzim u cem je fora...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2010., 23:33   #182
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Desni klik.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2010., 07:36   #183
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Jedinstven sistem kretanja

Naprijed i desni klik su lagano trčanje
Naprijed, desni klik i space su šprint
Naprijed, desni klik, space i shift su šprintanje sa odgurivanjem drugih (neće te srušiti ako se zaletiš u nekoga)
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2010., 09:47   #184
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
mene muci kretenski problem... nikak da prokuzim kak da ovaj lik potrci... hodam napred, drzim stisnut space i ovaj samo malo protegne korak... ne kuzim u cem je fora...
Rekli su ti kak.

Al nabavi gamepad, preporodit ćeš se igrajući na gamepadu.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2010., 17:50   #185
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526
a evo skuzio sam... jos da se malo priviknem na sve te silne mogucnosti kretanja, skakanja, puzanja, spajdermeniranja i slicno... inace, igra mi je mrak...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2010., 10:47   #186
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
E, jel neko slučajem kupio CE? Gledam na google onu figuricu i odjednom mi sline cure, izgleda savršeno za stajat na stolu svakog gamerskog nerda, pogotovo jer mi je igra odlučna, 5 puta bolja od jedinice.
Vidim da imaju dva CE, white edition (Ezio u bijeloj odori) i black edition (Ezio u Altairovoj obleki, prehebeno mi zgleda). Pa ak neko ima da kaže riječ dvije o kvaliteti tih figurica, jesu onak ofrlje ofarbane ili su high-quality i slično....fkt mi dođe da kupim CE (black po mogućnosti) samo zbog te figure
http://autaku.files.wordpress.com/20...reed_ii_10.jpg
http://autaku.files.wordpress.com/20...reed_ii_13.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-...02_1097232.jpg
http://img.game.co.uk/ml/3/4/3/2/343274ps_500h.jpg
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2010., 10:58   #187
Campeonato
Premuim
 
Campeonato's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,748
Ljudi, ovo za skakanje s kamerom, zbilja je stvarno debilno to samo mijenjanje kamere, al uvijek mozete s tipkama t i c mijenjati nacin kamere
Igrica je predobra, dosao sam do one utrke s kocijom, to sam rjesio i nisam stigao dalje igrat, budem kroz koji dan presao igricu
AC2 je pre, predobar...
__________________

| Intel Core 2 Quad Q9650 @3,00 GHz, c.w. Noctua NH-L9x65 |
| Zotac 9300-ITX-WiFi | Mushkin 8GB DDR2 @800 MHz |
| Sapphire Pulse Radeon RX 570 4G, 4096 MB GDDR5 |
| Samsung 860 Evo 500GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| Seasonic Prime Fanless PX-450 | Phanteks Enthoo Evolv ITX TG |
| Dell UltraSharp U2419H @1080p | Dell KB216 | Roccat Kone Pure SE | Roccat Taito | Creative Pebble |

| AMD Ryzen 5 4500U @2,30 GHz |
| Lenovo IdeaPad Flex 5 14ARE05 | 8GB DDR4 @3200 MHz |
| AMD Radeon Vega 6, Shader cores: 384 @1500MHz |
| SKHynix NVMe 512GB SSD | Windows 10 Home x64 |
| 14" LED @1080p | Logitech M720 | Sony XB-22 |

| Sony PS4 Pro 1TB |
| Sony KD-55XG8096 |

| Intel Xeon E3-1535M v6 @3,1 GHz |
| Dell Precision 7520 | 32 GB DDR4-SDRAM @2400 MHz |
| nVidia Quadro M2200, 4 GB GDDR5 |
| Toshiba XG5 NVMe 512GB SSD | Windows 10 Pro x64 |
| UltraSharp IPS-Display, 15,6" @1080p |
Campeonato je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 18:08   #188
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Imam problema sa counter attackom. Lockam protivnika, kad on napadne stisnem "attack" tj. mouse 1 i ništa. Lik me svaki put uspije udariti.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 18:12   #189
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Za counter netrebaš lockati protivnika, možeš mu biti i leđima okrenut (tada bude još vizualno bolji counter-attack ili counter-kill )

Držiš mouse 2 (kao blok) i čim on napadne ti klikneš mouse 1.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 18:27   #190
jan994
Premium
 
jan994's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Imam problema sa counter attackom. Lockam protivnika, kad on napadne stisnem "attack" tj. mouse 1 i ništa. Lik me svaki put uspije udariti.
to ti ovisi i o oruzju kojim se branis, npr. ako imas ''hidden blades'' njih moras tocno u pravom trenutku kliknut da napravi counter, dok za onaj bodez mozes malo prije pa ti napravi counter
__________________

jan994 je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 19:46   #191
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Za counter netrebaš lockati protivnika, možeš mu biti i leđima okrenut (tada bude još vizualno bolji counter-attack ili counter-kill )

Držiš mouse 2 (kao blok) i čim on napadne ti klikneš mouse 1.
Skužio sam na malo teži način.

Citiraj:
Autor jan994 Pregled postova
to ti ovisi i o oruzju kojim se branis, npr. ako imas ''hidden blades'' njih moras tocno u pravom trenutku kliknut da napravi counter, dok za onaj bodez mozes malo prije pa ti napravi counter
Vulgaris mač na treningu kod ujaka.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2010., 19:50   #192
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526
Aj jos jedno od mene.... trenutno sam u veneciji... dobivam info da mi je u onom gradu di sam ostavio staru puna para ona gradska blagajna... kako da se vratim tamo i pokupim to? da idem na onaj "trajekt" koji me dofurao u veneciju?
perich je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 12:24   #193
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
Aj jos jedno od mene.... trenutno sam u veneciji... dobivam info da mi je u onom gradu di sam ostavio staru puna para ona gradska blagajna... kako da se vratim tamo i pokupim to? da idem na onaj "trajekt" koji me dofurao u veneciju?
Možeš ići trajektom,ali imaš u svakom gradu one stanice koje te "teleportiraju" gdje želiš ići.Samo moraš platit neku siću.Pogledaj na mapi gdje su.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 12:31   #194
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,186
Da, to su one fast travel stanice, označene su ti strelicama na karti.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 12:59   #195
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
e da ima li nacina da se s mačem blokira koplje ili čekic
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 13:07   #196
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728



Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti

-->
Čini mi se da imam bug u igri.




Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti

Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 13:19   #197
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799



Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti


Možda je bug ali možda i nije, jer codexi ti se prikažu na mapi kad odeš na viewpoint.. Nije mi se dalo tražit po gradu, pa sam dok sam prelazio igru, obišao sve viewpointove.. Probaj se popet na sve pa će ti se onda vjerojatno pokazati na mapi taj četvrti codex.. a ako ne, onda je bug


btw..ovo nije spoiler, i u igri piše za viewpointove
-->
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Čini mi se da imam bug u igri.




Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti


Možda je bug ali možda i nije, jer codexi ti se prikažu na mapi kad odeš na viewpoint.. Nije mi se dalo tražit po gradu, pa sam dok sam prelazio igru, obišao sve viewpointove.. Probaj se popet na sve pa će ti se onda vjerojatno pokazati na mapi taj četvrti codex.. a ako ne, onda je bug


btw..ovo nije spoiler, i u igri piše za viewpointove
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 14:07   #198
NITROS
Premium
Moj komp
 
NITROS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Varaždin - Zagreb
Postovi: 874
Ljudi evo samo jedan tips, za sve one koji se muče s misijama gdje treba biti nezapažen. Skočite u vodu i iz vode ubijajte likove. Naravno ovo vrijedi za misije gdje je to moguće. U vodi vas jednostavno AI ne vidi i ne obraća pozornost, a ako idete preko krovova brzo će vas detektirati.
__________________
MacBook Pro 15" (late 2011), 16GB RAM, Quad 2.2 i7
Asus PA246Q
Wacom Intuos 4 M
NITROS je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 14:08   #199
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769



Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti




Četvrti nije u gradu ^^

Nalazi ti se čisto na rubu mape, mislim da negdje desno od vile, prema sjeveru, i da obavezno sve viewpointove aktiviraj (to prvo napravim kad u novu mapu zakoračim )




Mod: hvala. Ali korisi spoiler.
-->
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Čini mi se da imam bug u igri.




Tek sam kod ujaka u vili i ubio sam onog mlađahnog lika na onoj kuli. Poslije toga ide onaj quest sa skupljanjem codexa po gradu. Nađem prva tri ali četvrti mi se ne prikazuje na mapi. Prolurkao sam apsolutno sve. Čak sam i sve figurice poskupljao i postavio na "oltare". P.S u svakom vam se nalazi 2k forinti




Četvrti nije u gradu ^^

Nalazi ti se čisto na rubu mape, mislim da negdje desno od vile, prema sjeveru, i da obavezno sve viewpointove aktiviraj (to prvo napravim kad u novu mapu zakoračim )




Mod: hvala. Ali korisi spoiler.

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 03.05.2010. u 14:48.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 17:04   #200
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Wolfblade Pregled postova
e da ima li nacina da se s mačem blokira koplje ili čekic
Čekić se dođa a likove s kopljem ideše grab i prerežeš krljan
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 17:26   #201
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ja kada naiđem na dosta tih malo tezih onda bacim dimnu bombu i koljem.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2010., 18:33   #202
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
to sam i radio samo mislio da postoji neki drugi načn.
Al zanimljivo je da ove s batom mogu s hiddenima counterat
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2010., 00:14   #203
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
90% igre sam prešao sa hidden blade i counter-om.. Ovih 10% je bilo isprobavanje novih oružja što sam kupio
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2010., 08:14   #204
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Čudno, kupio sam sva oružja koja se mogu kupiti, čak i Altairov mač. Međutim nemam kvačicu na "all weapons collected", a u sobi s oružjima vidim da mi fali jedan malj, bat ili što god....nemam pojma di sam to propustio niti kako ga nabaviti sada...kod trgovaca nema, kao što rekoh tamo sve pokupovao
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2010., 08:32   #205
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 960



moraš skupiti 50 perja da bi ti se otključao još jedn čekić







btw osim countera najleegndarnije je stisnuti "4" tj fists, desni klik i disarm bruteovi padaju ko curice

i bolesno je još s hidden bladeovima kad liku napravi tango po utrobi s njima ili kroz nosnice...svaka nosnica svoj blade


-->



moraš skupiti 50 perja da bi ti se otključao još jedn čekić







btw osim countera najleegndarnije je stisnuti "4" tj fists, desni klik i disarm bruteovi padaju ko curice

i bolesno je još s hidden bladeovima kad liku napravi tango po utrobi s njima ili kroz nosnice...svaka nosnica svoj blade


Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2010., 10:36   #206
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,526



meni osobno, najefektnije je ono napadanje s visoka... kad fino sa nekog balkona gore gledas dvojicu, odaberes hidden blade, lockas na jednog od njih i stisnes lijevi klik... he he... kako ih krasno zakuca u pod, to je za poludit...

druga stvar, nesto sto ne znam jel sam potrefio slucajno s tipkama ili ovisi o tome u kojoj je poziciji protivnik... kad se onako zaleti na njega i skoci, i u sljedecem trenu samo vidis Ezia kako mu sjedi na prsima a bladeovi zakucani vjerojatno negdje u podrucju vrata...

Kao sto je netko spomenuo, a sto se tice guzve, najbolje mi je koristit dimnu bombu pa protrcat okolo i posmicat ih... ili kad imam kakve lopove ili placenike u ekipi... onda pustim njih da se s njima mlate, a ja dolazim samo s ledja i hidden bladeom rjesim stvar




Pitanje: sad trenutno na sekvenci 12 bauljam u Altairovom odjelcu s njegovim macem... Nisam pokupovao sva oruzja, fali mi jedna slika, 2 Codex pagea i brdo perja... uglavnom, kad kupim neko drugo oruzje kod majstora kovaca, primjerice mac, jel taj mac prelazi u ruku kao oruzje kojim se trenutno koristim ili? ako da, mogu li to kako promjeniti bez da se vracam u Villu? I jos jedno, moze li se kako dobiti pouch za vise od 3 dimne bombe? i za vise metaka? Inace jos uvjek rjesavam primarnu pricu, al kad mi je dosadno teleportiram se u neki grad pa ga cistim od para i ostalih stvari... e da, ima li ogranicen broj assassins contracta u svakom gradu? jer rjesim jedan ili dva pa se na mapi na istom mjestu opet pojavi...

E da, i kaj je s onim svjetlecim znakovima na zidovima? dodjem do njega, stisnem use, klikam ovo ono ali nista... a po netu vidim neki rjesavaju nekakve zagonetke s tim ili sta vec? isto tako i trofeji, jel to samo za PS3?
-->



meni osobno, najefektnije je ono napadanje s visoka... kad fino sa nekog balkona gore gledas dvojicu, odaberes hidden blade, lockas na jednog od njih i stisnes lijevi klik... he he... kako ih krasno zakuca u pod, to je za poludit...

druga stvar, nesto sto ne znam jel sam potrefio slucajno s tipkama ili ovisi o tome u kojoj je poziciji protivnik... kad se onako zaleti na njega i skoci, i u sljedecem trenu samo vidis Ezia kako mu sjedi na prsima a bladeovi zakucani vjerojatno negdje u podrucju vrata...

Kao sto je netko spomenuo, a sto se tice guzve, najbolje mi je koristit dimnu bombu pa protrcat okolo i posmicat ih... ili kad imam kakve lopove ili placenike u ekipi... onda pustim njih da se s njima mlate, a ja dolazim samo s ledja i hidden bladeom rjesim stvar




Pitanje: sad trenutno na sekvenci 12 bauljam u Altairovom odjelcu s njegovim macem... Nisam pokupovao sva oruzja, fali mi jedna slika, 2 Codex pagea i brdo perja... uglavnom, kad kupim neko drugo oruzje kod majstora kovaca, primjerice mac, jel taj mac prelazi u ruku kao oruzje kojim se trenutno koristim ili? ako da, mogu li to kako promjeniti bez da se vracam u Villu? I jos jedno, moze li se kako dobiti pouch za vise od 3 dimne bombe? i za vise metaka? Inace jos uvjek rjesavam primarnu pricu, al kad mi je dosadno teleportiram se u neki grad pa ga cistim od para i ostalih stvari... e da, ima li ogranicen broj assassins contracta u svakom gradu? jer rjesim jedan ili dva pa se na mapi na istom mjestu opet pojavi...

E da, i kaj je s onim svjetlecim znakovima na zidovima? dodjem do njega, stisnem use, klikam ovo ono ali nista... a po netu vidim neki rjesavaju nekakve zagonetke s tim ili sta vec? isto tako i trofeji, jel to samo za PS3?

Zadnje izmijenjeno od: perich. 04.05.2010. u 10:58.
perich je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2010., 15:46   #207
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 960
kad vidiš onaj znak stisneš eagel vision i ful se približiš znaku...dalje ćep sam skužit
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 00:41   #208
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
da, taj mac prelazi u ruku kao oruzje kojim se trenutno koristis...ne mozes promjenit bez vracanja u vilu...3 dimne i 6 metaka max....ograniceno ti je sve..od ass. contracta, utrka, beat up-a...svih tih "sub-misija"....mozes pogledat pod dna sta ti sve fali....

ali vjerojatno si to vec sve do sada skuzio...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 18:57   #209
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
meni nisu jasna ona odključavanja,kad nađem znak neku put treba onaj krug vrtiti,ili infraredom nać neki tem na slici,a neki put treba 5 slika izabrat??koje slike izabrat.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2010., 20:33   #210
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
One krugove vrtiš dok ne sklopiš sliku, i to je jednostavno prelagano.

Onaj item (neka kugla) moraš isto uočiti u slici, tu se treba malo skoncentrirati i stvarno zagledati.

Što se tiče tih 5 slika... to sam pak zaboravio šta je to, ima već neko vrijeme otkad sam igrao zadnji put.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na