Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2010., 21:08   #1741
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
je one hit kill ili?
Pa sta nisu sva oruzija one hit kill ako pogodis npr. u glavu? Znam sa sigurnoscu da svi snajperi jesu
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 21:10   #1742
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 485
svi su one hit kill na hardcore serverima , obicni serveri su jadni , sve metke moras ispucat ...
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 21:25   #1743
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,999
Da li netko zna, ako se npr. kupi key preko ebay.com (košta $31, ovaj), hoće li raditi u nas? Ili EA skuži preko IP-a odakle si pa te od*ebu ako se pokušaš registrirati preko tog keya?

EDIT:
piše "Will Work Worldwide", ali svejedno...

Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 21:32   #1744
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Da i ja sam gleda na ebaji, i interesira me ista stvar.

Usput, vidim u ovih par dana svi ste si lijepe statse nabili, jel to hiperaktivno igranje preko noći ili je igra sa drugim mapama/modovima nešto dinamičnija od bete?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 21:38   #1745
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor proudixz Pregled postova
svi su one hit kill na hardcore serverima , obicni serveri su jadni , sve metke moras ispucat ...
bolt action sniperi ubijaju u 2 bodyshota ili 1 headshot.da li je isto i sa m95?

ako je na HC fakat 1 bodyshot=kill, to je jadno, pa imalo dobar recon će hebat kevu.
kill je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 21:38   #1746
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
e da, moj nick u igri: cyc.

jel se treba dodavat rucno svakoga pod friends u igri ili kako?
  Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 22:15   #1747
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
je one hit kill ili?
nije
m24 je najbolji
A mortar saka,c4 owna isusa.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 22:39   #1748
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
je one hit kill ili?
Nije,osim ak je headshot ali to možeš i s drugim snajperima.
Fora je kod ovog što uništava UAV jednim hicem i nanosi damage heličima i quadovima,srušio sam jedan Blach hawk sa oko 12 hitaca
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2010., 23:34   #1749
ZeljaOs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 189
meni je neigrivo na hc modu, mape su jako otvorene, a i ovo malo zaklona sto postoji se brzo razrusi, onda ti fino trci po polju (ako zelis igrati kako spada i raditi objective) dok te sa par kilometara hrpa kampercina ubija jednim rafalom submachine puskama...
ZeljaOs je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 01:55   #1750
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Izgleda da čemo pauzirati 2 dana ?
http://blogs.battlefield.ea.com/batt...-hardware.aspx

Tomorrow, 12th March, and Saturday, 13th March at 8:00GMT/9:00 CET:12:00 (midnight) PST, EA will take the servers down, this time we will come up with even more hardware with more capacity to handle all the BFBC2 traffic. Once the maintenance is complete you will experience an improvement to your online experience.

Ali zanimljivo,oni stalno o tim serverima govore,upgrade i to ali nitko ne spominje popravak bugova u igri,odnosno neki patch jer stvarno ima puno toga za pokrpati...
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 01:59   #1751
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,999
Vjerovatno Dice radi na igri, a EA na serverima...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 02:18   #1752
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Usrali su i šefa i stanicu i 20 km pruge

Epski , sad se treba vadit iz toga, pa prekidaju igru na par dana.

Kakvi developeri

Danas nekim divnim čudom radi cijeli dan, ja na 12. lvl-u, u zadnje vrijeme idem sa onim poluautomatskim silenced snajperom SVU i red dot sightom, čak i dobro ide, bar odudaram od mora sprayera...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 08:58   #1753
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Izgleda da čemo pauzirati 2 dana ?
http://blogs.battlefield.ea.com/batt...-hardware.aspx

Tomorrow, 12th March, and Saturday, 13th March at 8:00GMT/9:00 CET:12:00 (midnight) PST, EA will take the servers down, this time we will come up with even more hardware with more capacity to handle all the BFBC2 traffic. Once the maintenance is complete you will experience an improvement to your online experience.

Ali zanimljivo,oni stalno o tim serverima govore,upgrade i to ali nitko ne spominje popravak bugova u igri,odnosno neki patch jer stvarno ima puno toga za pokrpati...
Ajde proci ce i ta dva dana, onda mi mozda i upale server
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 09:42   #1754
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Usrali su i šefa i stanicu i 20 km pruge

Epski , sad se treba vadit iz toga, pa prekidaju igru na par dana.

Kakvi developeri

Danas nekim divnim čudom radi cijeli dan, ja na 12. lvl-u, u zadnje vrijeme idem sa onim poluautomatskim silenced snajperom SVU i red dot sightom, čak i dobro ide, bar odudaram od mora sprayera...
prije da je to do nesposobnjakovića u EA
Ali ajde,barem ce sredit neke stvari,samo se iskreno nadam da ce popravit server browserda bude barem 5 puta brzi.
Constantine je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 10:42   #1755
Moree
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 328
Ah fak sad mi se bas igra.
Sinoc otkljucao AN-94, 2 round burst rifle, i onaj upgrade plusic. Brate koja razlika, vise ne igram za zracnom puskom
Polako grindam i sa engineer klasom, extra zabavno.
Moree je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 12:05   #1756
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor proudixz Pregled postova
svi su one hit kill na hardcore serverima , obicni serveri su jadni , sve metke moras ispucat ...
Totalno....najvise ispizdim kad me frajer rokne sa onim granade launcher sto ima na pusci,a prije toga ja satreso 20 metaka u njega.
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 12:51   #1757
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
gadjajte u glavu, odma padaju
  Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:08   #1758
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Ja jucer probao malo Sto se perfa tice, cini mi se ok, stavio sam sve na high, AA 2X, i AF 8X, i vrti se oko 70-80 FPS-a konstantno, jedino na onoj zimskoj pada malo ispod 60.. iako igrao sam samo Squad DM sa 16 igraca, gdje su mape manje nego na Rush'u..

Jedna stvar mi digla zivac.. Ulogirao sam se u Master EA Acc. sa mejlom i shifrom, i nije mi ponudio stari Soldier name !?? Nego sam morao stavit novi.. a kad sam pokusao napraviti isti kao iz Bete, javlja mi da vec postoji taj nick Kako kod vas ?

edit: Mislim da je zbog razmaka u nicku.. :Roll: u Beti je bio dopusten, sada vise nije..
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..

Zadnje izmijenjeno od: Visitor Q. 12.03.2010. u 13:21.
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:13   #1759
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
"Maintenance on Friday 12th will last for 4 hours - 8:00 GMT to 12:00 midday GMT/9:00 CET to 13:00 CET"


jos ne radi
  Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:21   #1760
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
Ja jucer probao malo Sto se perfa tice, cini mi se ok, stavio sam sve na high, AA 2X, i AF 8X, i vrti se oko 70-80 FPS-a konstantno, jedino na onoj zimskoj pada malo ispod 60.. iako igrao sam samo Squad DM sa 16 igraca, gdje su mape manje nego na Rush'u..

Jedna stvar mi digla zivac.. Ulogirao sam se u Master EA Acc. sa mejlom i shifrom, i nije mi ponudio stari Soldier name !?? Nego sam morao stavit novi.. a kad sam pokusao napraviti isti kao iz Bete, javlja mi da vec postoji taj nick Kako kod vas ?
Meni je prepoznao moj nick u igri. jesi siguran da nisi napravio mozda novi acc?
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:29   #1761
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Meni je također prepoznao nick.
Samo sam instalirao verziju sa original ključem.

Makar nemam acc na EA offline, jer sam i u beti stavio neku bezveze mail adresu (pošto mi pravu nije prihvačao ~good job EA~ BTW), i stavio nick i u igri mi je stvorio acc, te me nikad nije tražio neku verifikaciju acc-a

Retardiran sustav logiranja, ali šta češ...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:45   #1762
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
ma mislim da su mi ga pobrisali jer je bio Visitor Q sa razmakom.. a vidim da to sada vise ne prolazi Sad cu morat' biti neki mutantski derivat samog' sebe.. Vi5itor-Q

Nekako mi grafika nije bas sjela.. Mislim modeli su najs, ali bar ovo malo sto sam vidio, mi je nekako preneozbiljno shareno !? Pogotovo ona mapa Isla innocentes ili kako se vec zove. Pa to od divnih jesenjih boja se nemosh' ni fokusirat na Rat ! Dodje ti prije da peces kestenje nego da pucas ...
Moram vidit neki drugi server, da nisu ovi mozda onesposobili neke efekte


Paralelno igram pomalo CoD SP, i ne znam, nekako mi prikaz opcenito djeluje uvjerljivije.. Sto mi uopce nema logike, jer je CoD navodno cijedjenje posljednjih kapi iz DX9, a ovo bi trebalo biti ni manje ni vise nego DX11.


Osim toga, mislim da igra ima perspektivu, nikakav drugi MW se ne moze nosit sa tim da mozes razvalit svaki zid pred sobom

p.s. najucinkovitije oruzije Colt 1911 lol covjek bi pomislio da cu napredovat nesto od 1944.
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:48   #1763
morozinho
aka orozinho
 
morozinho's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: SB/ZG
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
ma mislim da su mi ga pobrisali jer je bio Visitor Q sa razmakom.. a vidim da to sada vise ne prolazi Sad cu morat' biti neki mutantski derivat samog' sebe.. Vi5itor-Q

Nekako mi grafika nije bas sjela.. Mislim modeli su najs, ali bar ovo malo sto sam vidio, mi je nekako preneozbiljno shareno !? Pogotovo ona mapa Isla innocentes ili kako se vec zove. Pa to od divnih jesenjih boja se nemosh' ni fokusirat na Rat ! Dodje ti prije da peces kestenje nego da pucas ...
Moram vidit neki drugi server, da nisu ovi mozda onesposobili neke efekte


Paralelno igram pomalo CoD SP, i ne znam, nekako mi prikaz opcenito djeluje uvjerljivije.. Sto mi uopce nema logike, jer je CoD navodno cijedjenje posljednjih kapi iz DX9, a ovo bi trebalo biti ni manje ni vise nego DX11.


Osim toga, mislim da igra ima perspektivu, nikakav drugi MW se ne moze nosit sa tim da mozes razvalit svaki zid pred sobom

p.s. najucinkovitije oruzije Colt 1911 lol covjek bi pomislio da cu napredovat nesto od CoD-a 2
HEHE...da malo jesu izrazenije boje,ali meni se to osobno svidja. Kad je sve u zivotu sivo nek bar igra koju igram bude sarena
__________________
L E G A L I Z I R A J M O P I R A T S T V O ! ! !
morozinho je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:52   #1764
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,999
@visitorQ
nisu te izbrisali jer sam dodao tvoj stari acc na friends listu, dakle postoji...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 13:56   #1765
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova

Paralelno igram pomalo CoD SP, i ne znam, nekako mi prikaz opcenito djeluje uvjerljivije.. Sto mi uopce nema logike, jer je CoD navodno cijedjenje posljednjih kapi iz DX9, a ovo bi trebalo biti ni manje ni vise nego DX11.

Eto vidiš ima vas još kojima COD jednostavno izgleda - uvjerljiviji i realniji u prikazu i bojama

PS, budi neki 1337 tipa v15170r.q
ili v15i7o|2_Q

Svi će te odmah shvačati ozbiljnije
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 14:29   #1766
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
OT:

Citiraj:
Autor Visitor Q Pregled postova
a ovo bi trebalo biti ni manje ni vise nego DX11.
Veze to nema sa dx11 ovo sto oni koriste i sto stoji na kutiji da ima podrsku za dx11 je marketinski trik na koje je ekipa lijepo nasjela i pokupovala sve te silne Ati grafe jerbo ovu efekti lomljenje suncevih zraka itd. o krosnje drveca je jos sa staroga DX10 i iz prvoga Crysis-a...

Pravi DX11 bi trebao biti da od svake neravnine na teksturi trebao napraviti skoro pa 3d objekt i kao sto se vidi u Unigine Tech Demo-u (Tessellation) tj recimo objekta koji ima 50 poligona napravi objekt koji ima oko 300 poligona ubacujuci guscu i manju mrezu poligona tj Tessellaciju tako da rubovi nisu grubi naravno bez prevelikog gubitka na performansama slicno je radio Parallax Occlusion samo je bio prevelik gubitak (skoro dvostruko veci nego sa Tessellacijom) a rezultati su bili losiji tj iako je naoko djelovalo kao da je 3D zapravo nije jos uvijek je 2D....

Stoga ovo sto kao pise da igra podrzava DX11 je zapravo burek isto kao i AvP3 iako AvP3 i koristi Tessellaciju samo u toliko niskom nivou jel to danasnje kartice nisu u stanju prozvakati u potpunosti sa svim ostalim glupostima
Jos cemo malo pricekati prije nego sto vidimo PRAVU DX11 igru
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 15:33   #1767
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
evo tko jos nije kupio kljuc neka ga naruci mislim da je najpovoljnije sto sam nasao na netu
link
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 16:06   #1768
Visitor Q
Premium
Moj komp
 
Visitor Q's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Bangladesh
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
@visitorQ
nisu te izbrisali jer sam dodao tvoj stari acc na friends listu, dakle postoji...
Pa ne znam koji K%$#! ... ;X Kako da ga sad uopce retrievam

Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

PS, budi neki 1337 tipa v15170r.q
ili v15i7o|2_Q


Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
OT:
Veze to nema sa..
Ma Gjuro znam ja koji udarni koncepti stoje iza novog DX-a, ali mislio sam na generalnu uvjerljivost prikaza, znaci ideja da bi engine koji je u razvoju ipak donekle imao na raspolaganju najnovije od tehnologija trebao biti fotorealisticniji od onoga koji se reciklira vec godinama.
__________________
I'm all alone, I smoke my friends down to the filter, but I feel much cleaner after it rains..
Visitor Q je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 16:07   #1769
Destructo
Premium
Moj komp
 
Destructo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Internet
Postovi: 124
Thumbs up

Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
evo tko jos nije kupio kljuc neka ga naruci mislim da je najpovoljnije sto sam nasao na netu
link
Ima i još jeftinije!
Korisni linkovi, popis trgovina i kako naručiti Bad Company 2 bez kreditne kartice na: http://bit.ly/cWvE9e
Destructo je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2010., 16:21   #1770
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor Destructo Pregled postova
Ima i još jeftinije!
Korisni linkovi, popis trgovina i kako naručiti Bad Company 2 bez kreditne kartice na: http://bit.ly/cWvE9e
Tko još nije kupio igru neka razmisli o ovome.
Igra je religijska evo Vam 12 apostola dole :

1) Kupite igru ,dođe instalirate pokrenete odma blok.
2) Kaboom sruši se , pri mijenjanju brzine miša
3) Počmete igrat single igrate 5 minuta kaboom desktop
4) Zaigrate multi čekate 2.5 minute da browser nađe servere naravno hc filter nema.
5) Sruši vam se multi.
6) Zaigrate multi miš odjednom gleda u pod.
7) Resetirate sve počupate usput imate win7 novu instalaciju sve drivere nove i tome slično......opet isto
8) Cannot connect to ea
9) Beskonačno loada server
10) Singleplayer save game propo i sve izgubljeno
11) Svi friendsi sa liste nestali
12) Pošaljete mail ea na koji će vam se sigurno javiti u roku 24 sata. Ne jave se zasad nekih 35 sati
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na