Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.12.2009., 12:40   #271
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,411
jel zna neko kad izlazi novi addon Return To Ostragar?
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 15:27   #272
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
jel zna neko kad izlazi novi addon Return To Ostragar?
Na službenoj stranici od igre kažu 5. siječnja.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 16:53   #273
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
Evo ja po drugi put dajem šansu al igra nema šanse da sjede. Svi ju tolko hvale kaj mij e to totalno čudno kad je meni dijametralno suprotno. Nebum sad tu kenjal jer pretpostavljam da ste vi svi u pravu, al ono kaj sam do sad videl mi je užas.

Prvo, kamera. Mislim ne kužim kaj je to? Pa ne igram Super Mario da sa AD skrećem... To mi je najveći minus, u stvari to je odma 10 minusa!
Drugo, combat. Stisnem klik ovaj razmišlja, zamahuje s mačom ko da gledam replay, slučajno kliknem na lika koji je s menum u družbi i onda ponovno na drugoga, mislim koma. Ok, svaćam da je to taktika i takva koncepcija igre, totalno mi je žal kaj mi nikak nebre sjesti. Čak me i živcira i to podosta. Mislim dal bum ja njoj sto šansi jer vjeruje mda je dobra, nada zadnja umire. Al recimo Risen i Witcher kaj se tiče gameplaya, tj. combata je zakon. Dva različita mehanizma combata, al dok nekoga zakolješ, to je taj osjećaj. Kak v Oblivionu s Deadly Reflex modom, isto tak. Stisneš, raspali, ubi. U Dragon Origin je sporo, neprecizno, vidim ja da je to D&D škola (nažalost) jer Neverwinter Nights i Icewind Dale serijale nisam isto tak mogel progutati, upravo zbog toga jer je combat "automatski".

Nema ni patcha za free look mode sa mišom, ak ko ima nek javi. Blago vama kojima je igra zakon a ima vas 99%. I ja bi, hehe...
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2009., 18:18   #274
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo ja baš popodne odigral koji 30min, i igra mi se čini super...je da je kamera malo glupava, i da se često izmjeni te onda moraš opet gore pa dole..

Al priča, kaoi i grafika su jako dobri čak odlični...dugo se nisam igral i reko ovo ću odigrat do kraja! Zakon kak krv štrca te ponekad animacija završnog udrca su dobri.
Jedno me smeta to kaj igraš uvjek u grupicama, ja više volim rpg sa jednim likom...ovo je previše komandirat sa 4-5likova !

Otišla mi je gtx275, pa sad igram s GTS250 al sve na high AA8x ma sve na ultra high i ne šteka...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 00:31   #275
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor RSV Factory Pregled postova
Evo ja po drugi put dajem šansu al igra nema šanse da sjede. Svi ju tolko hvale kaj mij e to totalno čudno kad je meni dijametralno suprotno. Nebum sad tu kenjal jer pretpostavljam da ste vi svi u pravu, al ono kaj sam do sad videl mi je užas.

Prvo, kamera. Mislim ne kužim kaj je to? Pa ne igram Super Mario da sa AD skrećem... To mi je najveći minus, u stvari to je odma 10 minusa!
Drugo, combat. Stisnem klik ovaj razmišlja, zamahuje s mačom ko da gledam replay, slučajno kliknem na lika koji je s menum u družbi i onda ponovno na drugoga, mislim koma. Ok, svaćam da je to taktika i takva koncepcija igre, totalno mi je žal kaj mi nikak nebre sjesti. Čak me i živcira i to podosta. Mislim dal bum ja njoj sto šansi jer vjeruje mda je dobra, nada zadnja umire. Al recimo Risen i Witcher kaj se tiče gameplaya, tj. combata je zakon. Dva različita mehanizma combata, al dok nekoga zakolješ, to je taj osjećaj. Kak v Oblivionu s Deadly Reflex modom, isto tak. Stisneš, raspali, ubi. U Dragon Origin je sporo, neprecizno, vidim ja da je to D&D škola (nažalost) jer Neverwinter Nights i Icewind Dale serijale nisam isto tak mogel progutati, upravo zbog toga jer je combat "automatski".

Nema ni patcha za free look mode sa mišom, ak ko ima nek javi. Blago vama kojima je igra zakon a ima vas 99%. I ja bi, hehe...

Ja od početka igranja ove igre nisam uopće koristio AD....tako ne kužim u čemu ti je problem...igram stalno i samo sa mišem, osim što stisnem Spacebar za pauzu....combat system je meni supe jer podsjeća na baldur i neverwinter....



Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo ja baš popodne odigral koji 30min, i igra mi se čini super...je da je kamera malo glupava, i da se često izmjeni te onda moraš opet gore pa dole..

Al priča, kaoi i grafika su jako dobri čak odlični...dugo se nisam igral i reko ovo ću odigrat do kraja! Zakon kak krv štrca te ponekad animacija završnog udrca su dobri.
Jedno me smeta to kaj igraš uvjek u grupicama, ja više volim rpg sa jednim likom...ovo je previše komandirat sa 4-5likova !

Otišla mi je gtx275, pa sad igram s GTS250 al sve na high AA8x ma sve na ultra high i ne šteka...


4-5 ljudi u grupi...!! pa to se i traži...jebeš oblivion i slične....koliko je već vremena prošlo a da još uvijek sve uspoređujem sa baldurs gateom i fallout (1&2) ??? pa isuse šta su ovi proizvođači igara retardirani da ne mogu napraviti igru koja je bar donekle dobra kao i te igre? očito ne mogu....dragon age je meni super, ali nije mi blizu balduru....eh ti dani....ja bi se vratio nazad da opet uživam....sad to više nije "to"
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 12:48   #276
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
Ja od početka igranja ove igre nisam uopće koristio AD....tako ne kužim u čemu ti je problem...igram stalno i samo sa mišem, osim što stisnem Spacebar za pauzu....combat system je meni supe jer podsjeća na baldur i neverwinter....
Pa čekaj, ti dok se krećeš imaš free look s mišom? Kak na FPS npr.? E ja tak oču. Ak držim right mouse button onda imam free look al nebrem tak igrati... To mislim da kak na avanturi igraš s AD levo-desno, pre pre pre sporo.

Je, pročital sam igru da je NN baza... Lošeeeee.... Meni mislim, super kaj ti je igra odlična, velim i ja bi, al ne kužim kak ti ta "nekontrola lika" je dobra. On maše kak njemu paše i nemaš opće osjećaj da to ti delaš...

Ma idem se dalje mučiti. Idem igrati ali ono... patnja za sad... hehe....

edit: haha, uđem u game, stisnem autoload i nameštavam si headphones i ovi SVE potamaniju bez mene bez klika!!! Malo smešno hehe!
__________________
May the Funk be with you...

Peace.

Zadnje izmijenjeno od: RSV Factory. 31.12.2009. u 13:09.
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2009., 17:22   #277
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 624
e ljudi kak se boriti protiv flameth.Ja sam preso pricu i nisam se s njom borio.Sad zkj se ona bori protiv mene i di sam to propustio plizzz pomgonite!!!!!
Strider je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2010., 15:02   #278
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 906



Moras si bit dobar s morigan i dat joj black grimmoire koju nades u tornju mageova, nakon toga ona ce ti dat zadatak da za ubijes.

-->
Citiraj:
Autor Strider Pregled postova
e ljudi kak se boriti protiv flameth.Ja sam preso pricu i nisam se s njom borio.Sad zkj se ona bori protiv mene i di sam to propustio plizzz pomgonite!!!!!



Moras si bit dobar s morigan i dat joj black grimmoire koju nades u tornju mageova, nakon toga ona ce ti dat zadatak da za ubijes.

__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2010., 17:32   #279
cleary_555
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 29
Preso sam Urn of Sacred i nisam se borio s onim velikim zmajem. WTF?!
cleary_555 je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2010., 17:36   #280
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Pa jesi otišao skroz do vrha planine? Tam puhneš u rog koji dobiješ par minura prije od nekog lika makljaža može početi
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2010., 02:52   #281
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
ovo je previše komandirat sa 4-5likova
E, ja bi ubio za petog lika... Blaženi Baldur.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2010., 13:37   #282
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Strider Pregled postova
e ljudi kak se boriti protiv flameth.Ja sam preso pricu i nisam se s njom borio.Sad zkj se ona bori protiv mene i di sam to propustio plizzz pomgonite!!!!!

I ne smijes vodit morrigan sa sobom kada ides kod Flemeth jer ti je nece bit tamo,vjeruj mi.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2010., 20:19   #283
theobromine
Premium
Moj komp
 
theobromine's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Lagano dolazim do kraja, ostavio sam Brecilian forrest za kraj. Igra je bolja nego li sam se nadao (osjeća se atmosfera BG), svaki dan poslije posla klanje za opuštanje Jedino šta mi nije jasno je da mi je "Dragon Age complete:34%", i tako stoji već neko vrijeme.
Evo i par screenshotova:
Mage stats
Leliana - obavezan lik u partyu, ne znam kao su zaboravili dodati knock spell mage-u
party

taman da završim dok ne dođe novi mass effect
theobromine je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2010., 01:40   #284
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
E, ja bi ubio za petog lika... Blaženi Baldur.
također i ja

inače, evo linka na novu ekspanziju koja će izać za 2 mjeseca!

izgleda odlično!

http://www.gamespot.com/news/6244898...dlines;title;3



p.s. Return to Ostragar je odgođen...piše sve u linku
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 07.01.2010., 16:48   #285
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517



ovo....i nije tako tesko zar ne



Inace igra je prehebena......definitivno meni osobno najbolja igra u 2009.
-->
Hej ekipa.....sta kazete da za neke stvari koristite



ovo....i nije tako tesko zar ne



Inace igra je prehebena......definitivno meni osobno najbolja igra u 2009.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2010., 09:33   #286
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 436
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
p.s. Return to Ostragar je odgođen...piše sve u linku
Nekak mi sve to zgleda da bu na kraju Return to Ostragar postao dio Awakening-a.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 18:57   #287
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
može mala pomoc?

Tam branim onaj fakin redcliff i pobio sve kosure, muzika i dalje svira(ona borbena) i nikak da svane zora.. uglavnom kaj da delam?
bil sam i gore tam di se ono ulje zapali i dolje kod kapelice i opet gore i svugdje...
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2010., 22:21   #288
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa dole kod glavnog trga trebaš poubijat sve kaj se miče, i kad nebuš već imal kaj ubijat onda će doći zora sama od sebe, evo upravo sam to odigral i tu sejval...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 15:12   #289
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
ma jedino kaj jos mogu ubit je sebe da skocim u onu vatru, al jos ne svice rujna zora
probal sam vec nekoliko puta sa zadnjeg sejva, i sad vec mislim da je neki bug il tak nekaj... bum probal od sejva prije toga al mi se tak sad neda opet sve skoro ispocetka...


edit:

rijeseno, neki bug bio, nekaj se zmrdalo.
loadal kad sam usel u selo, prosel ispocetka i bez greske... cudno. srecom sam imal save, jer bi kilnul igricu inace
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.

Zadnje izmijenjeno od: mujica. 13.01.2010. u 20:06.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2010., 17:47   #290
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 624



Kratak je.Predes ga za 30 min ali dobis vrijedan cailonov armor,duncanove maceve, a i protivnici su pametniji.Po meni dosta dobar dodatak.

-->
Uf da vidite return to ostagar.



Kratak je.Predes ga za 30 min ali dobis vrijedan cailonov armor,duncanove maceve, a i protivnici su pametniji.Po meni dosta dobar dodatak.

Strider je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 22:04   #291
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930



put u Fade kad te demon "uspava"

.

Nažalost, pošto je igra poprilično opširna, neki bugovi su neizbježni tako da su mi se 2-3 side questa zbagirala, no to ne uzimam kao veliki minus jer i bugovi daju draž igri, a moje 3 najdraže igre ikad (Fallout 2, Planescape Torment i Baldur's Gate 1&2 - 4 igre? ) ih također imaju u nemalim količinama, pogotovo FO2, no to ne utječe na njihovu iznimnost.

Svidjelo mi se to što fokus igre nije samo na klanju, nego ima i ponešto zagonetki i razgovora, iako je to još uvijek premalo (zagonetki, razgovora ima dovoljno), te iako je igra vjerojatno veća od BG2, ima manje "avanturističkih" dijelova, što je šteta.

Lokacije i dungeoni znaju ponekad biti vrlo zamorni zbog njihove ogromnosti, te se ponekad čini kako je neka lokacija tolika samo da bi bila tolika da bi umjetno produžila gameplay, a ne zbog toga jer tolika treba biti.

Razgovori imaju dosta opcija, no nikad se nema dojam "što bi bilo kad bi bilo", te se korištenje persuade i threaten skillova svodi čisto na 0 ili 1, tako da nema nikakvog "bacanja kocke" u nadi da ukoliko se posreći da će ti neko uvjeravanje uspjeti iako nemaš nešto posebno jake konverzacijske vještine - ili prolazi iz prve ili nikad.

Kamera je loša - vjerojatno najslabija karika igre, pogled je previše uspravan i nedovoljno nagnut da se može vidjeti u visinu, dok je pogled preko ramena užasan za kordinaciju likova.

Još jedna od stvari koje vole nervirati kroz čitavu igru je da prilikom lootanja se nemože koristiti neka tipka na tipkovnici za "take all", nego se svaki put treba klikati.

Glavni quest SPOILER



Glavni quest je iznimno bezveze, tj kad vojska krene u Denrim i taj dio do sučeljavanja sa Archdemonom koje je - debilno, pogotovo finalna bitka koja je na tragu Neverwinter Nightsovog masakriranja. To je moglo biti puno bolje riješeno.



Navodno igra ima dosta različitih završetaka (ovisno o odlukama koje napravite u zadnjem dijelu igre), no ti završeci su čisto kozmetičke naravi, te kraj uvijek ima isti end result.

No unatoč manama koje su dobrim dijelom rezultat načina na koji je igra napravljena (ovo sa skaliranjem primjerice), ovo je najbolji RPG koji sam igrao nakon BG2, no fali mu "duše" da bi ga se moglo svrstati uz klasike poput FO2, BG i Planescape.

Samo da su se



malo više koncentrirali na Andraste jer je onaj dio odličan

.

Eto, toliko od mene
-->
Evo da i ja ponudim dojmove o igri nakon šta sam je završio u jedno 45 sati s tim da sam bija vrlo detaljan.
Neznam odakle ljudi izvlače 200-300h gameplaya (osim ako ne gube 250h na loadanju ), u slučaju da se igra s jednim likom.

Igra je masivna, definitivno, jedno 10 puta veća od prosječne igre danas i stvarno ima zanimljivih stvari i teško se odvojit.

Donekle me razočaralo što nema vampira, pošto ima više-manje svakavog lore-a i svih mogućih vrsta bića, no nigdje vampira , a dovoljno su interesantni za napravit oveći quest.

Jedna od stvari što nervira kroz čitavu igru, no pretpostavljam da je to jedini način da se pruži taj privid "nelinearnosti", tj mogućih odluka je skaliranje levela NPC-a (i PC-a) s obzirom na glavnog protagonista, što uzrokuje to da nikad nemaš dojam da si nešto postigao, tj dizanje statistika liku je tu samo "šminka", nema onoga kao u Baldur's Gateu i Falloutu da možeš postati "netko i nešto" i uvijek je jednako teško (ili lagano) igrati, neovisno o snazi družine (s tom ogradom da dobiješ "fancy" abilityje).

S dobre strane, to omogućava privid slobode, tj. odabir što želiš prvo napravit, no uvijek stoji taj Damoklov mač iznad glave da te podsjeti kako su minioni tvoj level -5, "žuti" cca tvoj level, a "crveni" par levela iznad.

Grafika je vrlo dobra, iako ne puca od poligona, ovo je prvi RPG koji me po dizajnu podsjetio na Baldur's Gate i donekle na Planescape Torment - vidi se da su te 2 igre imale utjecaja u Dragon Ageu.

Jedna od najboljih stvari u igri su vrlo životopisni likovi i činjenica da poneki gift može dovesti do dodatnog questa.

Osobno, jedan od najboljih momenata u RPG-u mi je bio



put u Fade kad te demon "uspava"

.

Nažalost, pošto je igra poprilično opširna, neki bugovi su neizbježni tako da su mi se 2-3 side questa zbagirala, no to ne uzimam kao veliki minus jer i bugovi daju draž igri, a moje 3 najdraže igre ikad (Fallout 2, Planescape Torment i Baldur's Gate 1&2 - 4 igre? ) ih također imaju u nemalim količinama, pogotovo FO2, no to ne utječe na njihovu iznimnost.

Svidjelo mi se to što fokus igre nije samo na klanju, nego ima i ponešto zagonetki i razgovora, iako je to još uvijek premalo (zagonetki, razgovora ima dovoljno), te iako je igra vjerojatno veća od BG2, ima manje "avanturističkih" dijelova, što je šteta.

Lokacije i dungeoni znaju ponekad biti vrlo zamorni zbog njihove ogromnosti, te se ponekad čini kako je neka lokacija tolika samo da bi bila tolika da bi umjetno produžila gameplay, a ne zbog toga jer tolika treba biti.

Razgovori imaju dosta opcija, no nikad se nema dojam "što bi bilo kad bi bilo", te se korištenje persuade i threaten skillova svodi čisto na 0 ili 1, tako da nema nikakvog "bacanja kocke" u nadi da ukoliko se posreći da će ti neko uvjeravanje uspjeti iako nemaš nešto posebno jake konverzacijske vještine - ili prolazi iz prve ili nikad.

Kamera je loša - vjerojatno najslabija karika igre, pogled je previše uspravan i nedovoljno nagnut da se može vidjeti u visinu, dok je pogled preko ramena užasan za kordinaciju likova.

Još jedna od stvari koje vole nervirati kroz čitavu igru je da prilikom lootanja se nemože koristiti neka tipka na tipkovnici za "take all", nego se svaki put treba klikati.

Glavni quest SPOILER



Glavni quest je iznimno bezveze, tj kad vojska krene u Denrim i taj dio do sučeljavanja sa Archdemonom koje je - debilno, pogotovo finalna bitka koja je na tragu Neverwinter Nightsovog masakriranja. To je moglo biti puno bolje riješeno.



Navodno igra ima dosta različitih završetaka (ovisno o odlukama koje napravite u zadnjem dijelu igre), no ti završeci su čisto kozmetičke naravi, te kraj uvijek ima isti end result.

No unatoč manama koje su dobrim dijelom rezultat načina na koji je igra napravljena (ovo sa skaliranjem primjerice), ovo je najbolji RPG koji sam igrao nakon BG2, no fali mu "duše" da bi ga se moglo svrstati uz klasike poput FO2, BG i Planescape.

Samo da su se



malo više koncentrirali na Andraste jer je onaj dio odličan

.

Eto, toliko od mene
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 23:26   #292
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
baš to...dobro si napisao....iritira to što nemaš osjećaj nikd u igri da si netko i nešto....u falloutu sam se osjećaj prejak kada bi došao sa gattling gunom i pobio sve na komade, a prije toga im ništa nisi mogao....to je gušt! isto vrijedi i za BG2....

meni također u toj igri fali ta neka atmosfera, definitivno....

neznam dali je to što sam bio klinac kada sam igrao fallout, i baldura, pa mi je to sve nekako bilo jako dobro....

ali činjenica je, da je dragon odličan rpg, ali s druge strane još uvijek daleko falloutu 2 i baldurs gate-u 2......šta na cijelom svijetu ne postoji nitko sposoban napravit neki dobar rpg da ga možemo naponok nazvati nasljednikom spomenutog dvojca? sumnjam....

no ajde....

u TOP10 bi ga stavio....ali TOP5 svih vremena...hmmmm

1. Fallout 2
1. Baldurs Gate 2 (oba dva su meni broj 1, svako na svoj način!)
2. Baldurs Gate 1
3. Fallout 1
4. SW KOTOR
5. SW KOTOR 2 & Neverwinter Nights 2

moje osobno mišljenje....naravno, svako ima svoje ukuse pa se neće složit samnom oko ove top5 liste....

a ubrzo izlazi ekspanzija za dragona, možda i bude vampira....koji ti fale
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 00:06   #293
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
Alane, jesi igra Planescape Torment?
To je igra koja nije imala toliku popularnost kao BG2 ili FO2, ali im bez premca može stati rame uz rame... i ima čak bi rekao bolju atmosferu od to dvoje (naprosto je fantastična).

KOTOR nije loš, ali nemože se staviti kraj "svetog trojstva" (Planescape, BG1&2, FO2).

Moja lista:
1. Fallout 2 - Planescape Torment - BG2
2. BG1
3. FO1

To su najboli RPG-i, a onda imaš ovo tipa KOTOR, NWN i Dragon Age koje su ipak u ligi ispod.


Edit, ovo je ridikulozno - DLC-i su katastrofa, evo prijeđoh Return to Ostagar u 40min... katastrofa....
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 00:29   #294
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Alane, jesi igra Planescape Torment?
To je igra koja nije imala toliku popularnost kao BG2 ili FO2, ali im bez premca može stati rame uz rame... i ima čak bi rekao bolju atmosferu od to dvoje (naprosto je fantastična).

KOTOR nije loš, ali nemože se staviti kraj "svetog trojstva" (Planescape, BG1&2, FO2).

Moja lista:
1. Fallout 2 - Planescape Torment - BG2
2. BG1
3. FO1

To su najboli RPG-i, a onda imaš ovo tipa KOTOR, NWN i Dragon Age koje su ipak u ligi ispod.


Edit, ovo je ridikulozno - DLC-i su katastrofa, evo prijeđoh Return to Ostagar u 40min... katastrofa....
igrao sam planescape....ali neznam.....nije mi se nešto posebno svidio taj svijet, nekako me nije privukao....neznam zašto.....

dobar je rpg, daleko od toga....neznam, meni bolji kotor od toga, naravno i zbog toga što mi se sviđaju i filmovi....

evo ovaj novi film od Denzell Washingtona The Book Of Eli je po meni (nisam ga gledao još) ista spika kao i u Falloutu....on čuva tu knjigu koja će donijeti u post-apokaliptičnom svijetu preporod i spad čovječanstva....nešto slično GECK-u iz Fallouta....jedva čekam vidit film
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 19:06   #295
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 624
Kak me ova igra mal zivcira.Da bar mozes imat 5 likova u partyu,ovih 4 mi nekak premalo .A sad ovo dobar sam i s morrigan i s lelianom i sad su obadve ljubomorne jedna na drugu i neznam koga uzet u party morrigan ili lelianu ????hhhh
Strider je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 19:17   #296
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Ni jednu :P golem, ti, alistair i ona stara
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 20:12   #297
Strider
Nuclear Experiment
Moj komp
 
Strider's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 624
E neznam dali je to bug ili je to normalno dali kada stavis onu staru nemres ju vise nikad maknut iz partya?
Strider je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:01   #298
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Neznam jel' bug, ja ju nikad nisam micao.
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 12:03   #299
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517



Dali mogu odhebat Morrigan i pozvati u svoj sator Lelianu....posto su se svi pobunili jer sa zbario Morrigan.
Isto tako me zanima gdje je hebeni helmet od Blood Dragon Plate oklopa!? Ne znam gdje ga naci uopce pa sada koristim komplet Juggernaut Plate Armor (Silverite).....koji je mozda cak i bolji od Blood Dragon Plate-a!? Inace igram sa muskim likom, mage naravno....


-->



Dali mogu odhebat Morrigan i pozvati u svoj sator Lelianu....posto su se svi pobunili jer sa zbario Morrigan.
Isto tako me zanima gdje je hebeni helmet od Blood Dragon Plate oklopa!? Ne znam gdje ga naci uopce pa sada koristim komplet Juggernaut Plate Armor (Silverite).....koji je mozda cak i bolji od Blood Dragon Plate-a!? Inace igram sa muskim likom, mage naravno....


__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:36   #300
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 906



Dali mogu odhebat Morrigan i pozvati u svoj sator Lelianu....posto su se svi pobunili jer sa zbario Morrigan.
Isto tako me zanima gdje je hebeni helmet od Blood Dragon Plate oklopa!? Ne znam gdje ga naci uopce pa sada koristim komplet Juggernaut Plate Armor (Silverite).....koji je mozda cak i bolji od Blood Dragon Plate-a!? Inace igram sa muskim likom, mage naravno....





Kolko sam čitao moraš odabrat jednu od njih, nemožeš obje, iako mi je frend s faksa pričao da možeš imat foursome sa lelianom, onom ženom koja te uči duelist klasi u denerimu(isabella brijem) , i zevranom

Helmet mislim moraš kupit u storeu kod onih dwarfova u kampu


-->
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova



Dali mogu odhebat Morrigan i pozvati u svoj sator Lelianu....posto su se svi pobunili jer sa zbario Morrigan.
Isto tako me zanima gdje je hebeni helmet od Blood Dragon Plate oklopa!? Ne znam gdje ga naci uopce pa sada koristim komplet Juggernaut Plate Armor (Silverite).....koji je mozda cak i bolji od Blood Dragon Plate-a!? Inace igram sa muskim likom, mage naravno....





Kolko sam čitao moraš odabrat jednu od njih, nemožeš obje, iako mi je frend s faksa pričao da možeš imat foursome sa lelianom, onom ženom koja te uči duelist klasi u denerimu(isabella brijem) , i zevranom

Helmet mislim moraš kupit u storeu kod onih dwarfova u kampu


__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na