Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2009., 10:09   #1
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Total TV- iskustva te preporuke

Pozz svima, trebam par informacija vezanih uz ovu tvrtku.
http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=700

Dakle dali itko ima njihove uređaje, vidim da je ponuda programa dobra već u osnovnom paketu, pa me zanima kakva im je tehnička podrška.
Naime frend mi imao digimax pa ih je otkantao upravo zbog loše teh. podrške, nakon godinu i nešto sitno riknuo mu reciever i 2 mjeseca nitko nije došao po njega iako je uredno zvao, da bi mu na kraju rekli da ga pošalje poštom i te stvari.

Eto, ako ima itko iskustva, bilo bi dobro da napiše ovdje, da se zna.


Zanima me i još jedna stvar, ako se tko razumije u te stvari.
Nakon što ja uzmem npr. total tv, ili maxtv, dali sam ja dužan i dalje plaćati pretplatu hrt-u ili ih mogu otkantat, pošto više ne koristim njihovu infrastrukturu??

Naime trenutno imam maxtv, i mjuzu slušam preko interneta, znači uopće nemam kontakta sa ikakvom radijskom frekvencijom, sve ide putem žice, pa mi je došao lik za naplatu klasične tv i tražio da platim na što sam mu odgovorio da ne koristim klasičnu televiziju već internetsku, te da nemam šta plaćat, na što je on rekao OK, okrenuo se i otišao.
U podstanarstvu sam kod prijatelja, on im već odavno ne plaća ništa,duga priča, uglavnom da nebi sada bilo problema zbog toga, premda mu nisam nikakve podatke svoje dao?
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2009., 15:03   #2
fle_ki
Premium
 
fle_ki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 217
Ja koristim TTV već neko vrijeme i mogu reći da je sve ok(dobro ima male probleme izgubi se EPG-povremeno i sa Fox life,ali sa ovim zadnjim sad je ok)slika je ok,kvaliteta isto,prijevod imaju skoro svi osim bbc prime i mgm i xxx,tamo gdje nema hrvatski titl ili sinkronizaciju,postoji srpski.Sve u svemu,ok.
http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=701
__________________
lijek je smijeh,a puna šaka lijeka je urnebesni smijeh
fle_ki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na