Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2009., 18:56   #31
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Nije da nije moguce, ali nije najsretniji izbor...

Primjerice, kada radi gornji vent na kucistu, cijela gornja stranica vibrira...

Ne pricam ti napamat vec imam kuciste pa znam kakvo je...

Ako ides na Silent PS moja preporuka je sto robusnije kuciste
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 19:06   #32
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,376
Još jedan glas za CM690. Svojevremeno je bilo kod nas kupit i modela sa bočnim plexijem. S njim dolaze i 2 120mm led venta koji se mogu staviti na milijun pozivcija (na dnu, naprijed dole i gore, na vrhu kućišta, iza, bočno,...).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 19:09   #33
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Još jedan glas za CM690. Svojevremeno je bilo kod nas kupit i modela sa bočnim plexijem.
Ima u Linksu prozorčić
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.607.078
Btw. kakvim ti se čini onaj Thermaltake VB6000BWS mid tower Swing?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 19:36   #34
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
da ovaj cm 690 je odlican,i jos fino si prozor kupim i mirna bosna.....LOL
dakle imam 2 favorita za sada,haf 922 i 690
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2009., 20:10   #35
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Još jedan glas za CM690. Svojevremeno je bilo kod nas kupit i modela sa bočnim plexijem. S njim dolaze i 2 120mm led venta koji se mogu staviti na milijun pozivcija (na dnu, naprijed dole i gore, na vrhu kućišta, iza, bočno,...).

Ispravka, dolazi s jednim 120mm LEDom koji je po defaultu sprijeda dolje i još dva obična 120mm (default bočna stranica i ispuh straga).
Pola tih mjesta za ventilatore prima i 140mm.

I još jedan glas za njega, jer osim nekih 200mm ili sličnih ventilatora u nekim kućištima, nema boljeg airflowa nigdje! Za svoju cijenu stvarno puno nudi.


EDIT: Isprika, ili ti misliš na ventilatore koji dolaze s verzijom s prozirnom bočnom stranicom? Jer u default verziji konfiguracija je kako sam gore napisao.

Vidim da nema otvora iznad CPU-a na toj prozirnoj bočnoj stranici pa će hlađenje CPU-a patiti ako nije u pitanju tower cooler. Moj je top down.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 09:45   #36
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Nije da nije moguce, ali nije najsretniji izbor...
nije najsretniji izbor želiš sve gotovo, plug and play-silent, dapače, loš je izbor.

ali malo modifikacija i super je budget rješenje.

TriCool ventovi odmah lete van, vjerovatno ću i cijeli 3.5" kavez izbacit.
kill je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 11:06   #37
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
Ako ti neznaš složit silent case, to ne znači da i drugi neznaju
Pričaš sa osobom koja slaže drugima, a i osobno ima silent pc(e) već nekih 7 godina (a promjenio sam sve moguće platforme do današnjice).

A prodavanje Anteca 300 pod silent pc case (uz neznam kakve modifikacije) je totalna glupost.
Kućišta za tu namjenu su robusna, čvrsta, kvalitetna, nemaju 83 različita otvora za ventova, niti je pola kućišta mesh sa 8000 rupica. "Doživljavanje" buke je čisto subjektivna stvar, nekima (kao meni) smeta i najmanji šum, dok neki 4 120mm venta smatraju tihim. Tako da dobro znam čemu tolike rasprave i prepucavanja.

Tebi je to tiho? U redu, glavno da si ti zadovoljan (ipak je to tvoj komp). Meni osobno nije, niti bi ikad moglo biti.

Ono što mene osobno trenutno čini zadovoljnim je Antec Solo, Freezer 7 Pro @5V, pasivna mbo, Accelero S1 + Scythe GT(500rpm), 320GB single-platter Seagate + Scythe Quiet Drive, te Seasonic S12-430W čiji je vent zamjenjen sa Noctua NF-P12 @5V. Znači kućište je odlično samo po sebi (bez ikakvih preinaka), disk je potpuno nečujan, a u kućištu se ukupno nalaze 3 veoma tiha venta.
Kao što rekoh, sve je to subjektivno
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 11:36   #38
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
Totalna glupost, a redovito korišten i hvaljen na SPCRu?

Dobro.

Ja nisam bacio oko na tvoj komp, očito nisi ni ti na moj

Freezera imam također, držim ga na 1100rpm.

Accelero također, trenutno na njemu visi jedan stari 80mm papst na 7V.

Case 2x120mm 800rpm scythe.

Napajanje Silencer 420W, koje je ako se ne varam isti taj Seasonic.

Diskovi su ovješeni i jedini izvor buke koji se tako može nazvati, kad pokrenem PC bez njih i bez optike, praktički je nečujan.

Ti si dao 300kn više na case, ja ću potrošit nešto vremena i sitno novaca da ga poboljšam, rezultat IMO isti.

Makar priznajem žao mi je što nisam naletio na taj Solo prije, 300kn nije puno, nisam uopće očekivao da se može kupit solidan silent case za te novce, šteta što nisam malo više čitao SPCR.

btw koji je model Seagate i gdje si ga kupio
kill je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 12:10   #39
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
pročitao sam recenziju Soloa, pa o čemu mi razgovaramo, to je Antec 300:

- sa prednjim 92mm ventovima umjesto 120mm - IMO bolje 120mm, isti protok uz manji rpm/buku

- ugrađenim vješanjem hardova - to bar nije problem sam složit

- PSU gore - IMO dolje je bolja pozicija, tamo PSU vuče hladniji zrak, moguće je izvaditi PSU bez vađenja matične/cpu coolera, i u toj verziji postoji opcija 140mm venta na vrhu.

- 1mm čelik i izolacija je jedina prednost IMO, no kao što je i navedeno u recenziji ni to nije pravo rješenje u usporedbi sa metal/plastika kombinacijom u p180/182, neko DIY rješenje sa još debljim i težim komadom izolacije je sigurno i najbolje rješenje

povlačim što sam rekao, ostaje pri 300tki, em se da složit bolje, em mi je ljepši
kill je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 12:26   #40
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Citiraj:
Autor kill Pregled postova
Totalna glupost, a redovito korišten i hvaljen na SPCRu?

Ja nisam bacio oko na tvoj komp, očito nisi ni ti na moj

Ti si dao 300kn više na case, ja ću potrošit nešto vremena i sitno novaca da ga poboljšam, rezultat IMO isti.
Makar priznajem žao mi je što nisam naletio na taj Solo prije, 300kn nije puno, nisam uopće očekivao da se može kupit solidan silent case za te novce, šteta što nisam malo više čitao SPCR.

btw koji je model Seagate i gdje si ga kupio
1. Kao što sam rekao, sve je to subjektivno. A SPCR nije ni blizu onoga što je nekada bio. Pogotovo kada pogledaš općeniti profil članova foruma (smješno mi je tamo vidjeti ljude koji imaju po 5-6 ventova u kućištu i onda tvrde da je to tiho).

2. Bacio sam oko, ali tek nakon reply-a

3. Solo sam uzeo jer mi je i estetski odgovarao, a kada sam ga uzeo Antec 300 nije ni postojao (niti bi ga uzeo da je ).

4. Disk je Seagate 613AS, a kupio sam ga prije godinu-dve u ADM-u.


Citiraj:
Autor kill Pregled postova
pročitao sam recenziju Soloa, pa o čemu mi razgovaramo, to je Antec 300:

- sa prednjim 92mm ventovima umjesto 120mm - IMO bolje 120mm, isti protok uz manji rpm/buku

- ugrađenim vješanjem hardova - to bar nije problem sam složit

- PSU gore - IMO dolje je bolja pozicija, tamo PSU vuče hladniji zrak, moguće je izvaditi PSU bez vađenja matične/cpu coolera, i u toj verziji postoji opcija 140mm venta na vrhu.

- 1mm čelik i izolacija je jedina prednost IMO, no kao što je i navedeno u recenziji ni to nije pravo rješenje u usporedbi sa metal/plastika kombinacijom u p180/182, neko DIY rješenje sa još debljim i težim komadom izolacije je sigurno i najbolje rješenje
1. Niti su istog dizajna, niti imaju išta slično osim što ih oboje proizvodi Antec...

2. Nemam niti prednje niti stražnje ventove. Nisu potrebni (temperature su ok, sve je potpuno stabilno), samo bi mi dodatno stvarali buku.

3. Vješanje hardova također ne koristim. Kao što sam gore napisao, disk je u SQD-u koje je po meni odlično riješenje (doduše i košta). Disk je potpuno zatvoren, izoliran i spužvom i metalnim kućištem koje ne prenosi vibracije na ostatak kućišta.

4. Meni osobno odgovara gore, pošto glumi ispuh (makar je na samo 5V).

5. IMHO velika prednost. Prezirem mesh
A Solo bome nije ni u cijenovnom rangu P18x, pošto je duplo jeftiniji.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 16:46   #41
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
kako se uvijek netko nadje,i sjebe mi temu totalno,imam sve skupa 3 i pol teme otvorene,i sve mi je sjebano.......
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 17:19   #42
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 999
Isprike ako sam te ikako uvrijedio, no forum je ipak tu da se raspravlja

NHF
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 17:20   #43
kill
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 533
šta sjebano, tu imaš preporuke dobrih kućišta i komponenti
kill je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 18:18   #44
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
ma nije problem,neg je pocela rasprava cij je pimpek veci,a to sve u mojem threadu o kanti od koje mi je vec muka!!!

mislim da idem vidjeti cm 690 i haf 922,i odluka ce pasti izmedju ta dva,a sad je dosta komplicirano sto se na trznici pojavio cosmos,i sad cu na kraju izgoriti hrpu para i kupit taj minibus od kucista.....
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2009., 18:24   #45
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
O položaju PSU-a - bolje je kad je dolje zato što je isključen iz ostatka kućišta pa vuče hladni zrak izvana.

Ako je gore, vuče topli iznutra pa se više grije pa i automatski radi glasnije.

P.S. CM 690 ima prednju i gornju stranicu od metalne mrežice, tako da je i on rupičast ko sam vrag... Mada se meni ne praši previše, sigurno da može i bolje. To je još najmanji problem, veći su airflow i buka, a u prvom je izvanredan, u drugom dobar ko i svi ostali...

P.P.S. Meni su 120mm tihi tek oko ili ispod 800rpm-a, Scythe Flex i Coolermaster default.

I da, ovaj 120mm LED na prednjem dijelu kućišta je još i najtiši kad ih uspoređujem na 1000rpm-a (što mu je maksimum).
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 08:04   #46
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor zweitakt Pregled postova

,a sad je dosta komplicirano sto se na trznici pojavio cosmos,i sad cu na kraju izgoriti hrpu para i kupit taj minibus od kucista.....
c-c-c-c ... pomrsit češ mi planove
Ja pomalo razmišljam prodati svog 932 i kupiti taj Cosmos... prelijepo kučište, sleek dizajn, jedino mi se ne sviđa položaj diskova, i nemogučnost stavljanja venta naprijed...
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2009., 12:54   #47
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
c-c-c-c ... pomrsit češ mi planove
Ja pomalo razmišljam prodati svog 932 i kupiti taj Cosmos... prelijepo kučište, sleek dizajn, jedino mi se ne sviđa položaj diskova, i nemogučnost stavljanja venta naprijed...

lol,kupim ja od tebe tvoj 932,a ti si onda kupi cosmos
zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2009., 08:55   #48
zweitakt
Premium
Moj komp
 
zweitakt's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 464
kupljen haf 922,cijena je bila ekstra,zahvala svim sudionicima rasprave,pa cak i onima koji su mi usrali thread.....

zweitakt je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:21   #49
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Hajd pomozite i meni. Treba mi kućište za: am2 matx ploču, 8800GS, Freezera, 2xHDD, 2xDVD, 80 ili 120mm ventovi, tv karticu. I to je to.

Može i novo i rabljeno, poprilično sam ograničen budžetom.

Evo što sam ja pronašao:

CM WaveMaster - 300kn
Chief Aegis CX-05 B - 350kn
Asus TM250 - 200kn
Chief BD-02B-B - 300kn
CM Elite 332 - 333kn
Sharkoon Avenger Economy Ed. - 350kn

Nagovorite me na nešto. Zasad najviše naginjem ovom Asusu.. Al ako uzmem mATX kejs, bit ću jaako ograničen prostorom pa me sad i to muči.. Jer, iduća nadogradnja će bit HD4870 ili neka GTX-ica, pa ne znam dal će stat u kejs..
  Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:37   #50
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Predvidljiv Klaunov odgovor za tebe samo: bilo koji od dva navedena Chiefa, iako meni osobno BD-02B-B ljepše izgleda
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2009., 13:48   #51
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Predvidljiv Klaunov odgovor za tebe samo: bilo koji od dva navedena Chiefa, iako meni osobno BD-02B-B ljepše izgleda
Da, ljepši je.. Aegis mi je ružan, Wavemaster prestar inače bi nekog od njih uzeo.. Ovako sad stvarno ne znam..
Prostor me najviše muči kod malog chiefa, 180x355x376.. Uživo to izgleda jaaako malo.


Edit: Izgleda da su moji problemi rješeni.. Stiže idući tjedan CM Elite 334.

http://i668.photobucket.com/albums/v...3/P1030238.jpg

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 29.08.2009. u 16:23.
  Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 15:24   #52
naram-sin
The Last Akkadian
Moj komp
 
naram-sin's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 194
Bump s razlogom

Da ne otvaram novi thread...

Troumim se, poprilicno. Trebam vece, tzv. full tower kuciste, u koje ce stati 6 do 9 HDDova, da se ne guraju, da su svi adekvatno hladjeni (2-3 front venta) kao i sve ostale komponente, i da je cable management iole suvislo izvediv.

Imam na umu:
- Sharkoon Rebel12 Value (tesko dobavljiv, IMHO, i ima samo jedan prednji vent, eventualno bih odluku sveo na Economy verziju, al bi mi dobro dosao BigBoy sa Value verzije);
- Antec Nine Hundred Two (dobavljiv, najskuplji u prici, ima 2 front venta (prednost) i solidan cable mgmt);
- i Frontier Innovator Super Server Case (oko 600kn, ali verzija IN23A-B jer ima 12 3,5" slotova, koja mi opet djeluje tesko dobavljivo (LOST), i cak 3*120mm mjesta za front ventove i (ne posebno bitno za ovu pricu) mjesta za 2 ATX PSUa).

Favorit mi je Antec za sada, mada mi Frontier na papiru djeluje gotovo impresivno (i osobito za tu cijenu...), iako sam danas prvi put cuo za to kuciste.

Na preporukama, savjetima, misljenjima, iskustvima oko ovih ili nekog cetvrtog kucista
Unaprijed zahvalan.

Thnx.
__________________


naram-sin je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2009., 16:46   #53
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Ne znam za druga, ali antec je zakon kučište. Lijepo izgleda,jako kvalitetno napravljeno,dosta dobar cable menagment,super hlađenje koje doduše nije nečujno i ima filtere za prašinu. Ima super kaveze za hardove. Ja imam 1200 ali ovaj 902 je isti, samo malo manji. Samo pazi da ti ne uvale 900.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 09:48   #54
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Antec.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 10:30   #55
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Isto glas za Antec, za Sharkoona sam čuo da mu je kvaliteta materijala katastrofa, savitljiv lim, loša plastika... A jesi razmotrio CM690?
http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.607.081
Meni bi to bio prvi pick u tom cjenovnom rangu.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 10:55   #56
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,376
U CM690 niti stane toliko hardova koliko on spominje niti je full tower.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 11:42   #57
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor naram-sin Pregled postova
Da ne otvaram novi thread...

Troumim se, poprilicno. Trebam vece, tzv. full tower kuciste, u koje ce stati 6 do 9 HDDova, da se ne guraju, da su svi adekvatno hladjeni (2-3 front venta) kao i sve ostale komponente, i da je cable management iole suvislo izvediv.

Imam na umu:
- Sharkoon Rebel12 Value (tesko dobavljiv, IMHO, i ima samo jedan prednji vent, eventualno bih odluku sveo na Economy verziju, al bi mi dobro dosao BigBoy sa Value verzije);
- Antec Nine Hundred Two (dobavljiv, najskuplji u prici, ima 2 front venta (prednost) i solidan cable mgmt);
- i Frontier Innovator Super Server Case (oko 600kn, ali verzija IN23A-B jer ima 12 3,5" slotova, koja mi opet djeluje tesko dobavljivo (LOST), i cak 3*120mm mjesta za front ventove i (ne posebno bitno za ovu pricu) mjesta za 2 ATX PSUa).

Favorit mi je Antec za sada, mada mi Frontier na papiru djeluje gotovo impresivno (i osobito za tu cijenu...), iako sam danas prvi put cuo za to kuciste.

Na preporukama, savjetima, misljenjima, iskustvima oko ovih ili nekog cetvrtog kucista
Unaprijed zahvalan.

Thnx.

IMHO onda bi morao izdvojiti veću svotu za kakav bolji fulltower jer nema smisla trpati toliko diskovlje u medium kučište.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 12:38   #58
naram-sin
The Last Akkadian
Moj komp
 
naram-sin's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 194
Hvala svima na savjetima i misljenjima. Mislim da ce ici Antec, svakako 902, ne 900. Jos cu razmisliti o 1200 i sansi za smoci toliko love, jer mi je za sada skupo. A kada ne bude preskupo s vise $$$ u dzepu, morat cu razmisliti i o hddovima vecih kapaciteta, valjda.

Za (ne)kvalitete Sharkoona sam i ja cuo, ali djeluje prostrano (i jeftinije je, jbg, mada ne puno).

@hammer_of_thor: apsolutno se slazem. Jos mi je najizglednija opcija cekanje. I trazenje druge lokacije za smjestaj, jer nema sanse da mi bolja polovica dopusti staviti to cudoviste bilo gdje.

Jos cu samo otici pogledati kako taj Frontier izgleda i kak je gradjen. Za svaki slucaj.

Thnx svima.
__________________


naram-sin je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2009., 13:22   #59
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Razmisli o nečem ovakvom: Zalman GS1000

Znam da ti ne upada u cijenovni rang, ali kučite je zvjersko. Relativno dobra cijena za full tower. Makar stane samo 6 diskova, no mislim da dolazi sa 5.25" ==> 3.5" adapterima.

Jedina mana je rekao bi protok zraka
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2009., 00:49   #60
naram-sin
The Last Akkadian
Moj komp
 
naram-sin's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 194
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Razmisli o nečem ovakvom: Zalman GS1000

Znam da ti ne upada u cijenovni rang, ali kučite je zvjersko. Relativno dobra cijena za full tower. Makar stane samo 6 diskova, no mislim da dolazi sa 5.25" ==> 3.5" adapterima.

Jedina mana je rekao bi protok zraka
Ne bi vjerovao, ali sam bas njega gledao malo nakon citanja vasih prvih postova. Ima ga u tri verzije, "obicni", SE i neka novija verzija sa predinstalirainim SATA backplaneom sto podrzava hotswap. I skupo jest, ali vidjet cu jos. Samo moram izbjeci vjecnu dilemu: kupiti odmah sto mogu ili cekati malo na nesto bolje (i nadam se predugo uzalud).

Fala na savjetu.
__________________


naram-sin je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na