Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2009., 01:37   #61
Njokli
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 97
Dugo sam čekao ovu igru jer sam uživao u jedinici i napokon kad je izašla čitajući vaše komentare umalo da nisam odustao od nje.

Za sve one koji su igrali jedinicu i uživali u njoj moja preporuka je da ne obraćaju previše pažnje na komentare ovdje i zaigraju novi Flashpoint.

Igra je ratna simulacija u pravom smislu riječi, i onome tko je imao takva očekivanja, po mom mišljenju nudi sve potrebno za sate kvalitetne razonode. U jedinici si počeo kao novak i slušao što ti se naredi i to činio, a tek kasnije postao zapovjednik i kontrolirao druge. Ovdje od početka vodiš tim od 3 vojnika, što možda nije najjednostavnije onome tko se prvi put susreće s tim (ili nekome tko je 2001. kad je izašla jedinica imao 9 godina), ali nije ni toliko komplicirano. Dapače sustav kontrole vojnicima je riješen jednostavnije nego u jedinici i nakon prve 2,3 misije već se akcije automatiziraju.

Ovo nije Serious Sam ili nešto slično gdje uletiš bez razmišljanja s 3 tone streljiva i napraviš piz..ariju, mijenjanje oružja nije uopće sporo već sasvim realno, za razliku od recimo CoD-a gdje poteže pištolj kao na divljem zapadu. Nedostatak JUMP-a je apsolutno neprimjetan i mislim da i postoji da bi bio rijetko korišten. Grafika je sasvim solidna i nema nikakvog trzanja i padanja frame rate-a.


Da ne duljim, ako se netko zaželio nakon 8 dugih godina onog dobrog starog osjećaja promatranja protivnika preko nišana na otvorenim prostranim mapama, taktiziranja, šuljanja, puzanja i svega ostalog što je nudila jedinica neka ne oklijeva i zaigra ovu igru.
Što je okrutnost tržišta, kad je prvi dio izašao ocijenjen je kao remek djelo, nakon 8 godina izađe nastavak koji se ne razlikuje puno i nudi sve što i jedinica pa i više i bude ovako popljuvan.

Moja ocjena: 9/10
Njokli je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 12:13   #62
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,282
Citiraj:
Autor Njokli Pregled postova
Dugo sam čekao ovu igru jer sam uživao u jedinici i napokon kad je izašla čitajući vaše komentare umalo da nisam odustao od nje.

Za sve one koji su igrali jedinicu i uživali u njoj moja preporuka je da ne obraćaju previše pažnje na komentare ovdje i zaigraju novi Flashpoint.

Igra je ratna simulacija u pravom smislu riječi, i onome tko je imao takva očekivanja, po mom mišljenju nudi sve potrebno za sate kvalitetne razonode. U jedinici si počeo kao novak i slušao što ti se naredi i to činio, a tek kasnije postao zapovjednik i kontrolirao druge. Ovdje od početka vodiš tim od 3 vojnika, što možda nije najjednostavnije onome tko se prvi put susreće s tim (ili nekome tko je 2001. kad je izašla jedinica imao 9 godina), ali nije ni toliko komplicirano. Dapače sustav kontrole vojnicima je riješen jednostavnije nego u jedinici i nakon prve 2,3 misije već se akcije automatiziraju.

Ovo nije Serious Sam ili nešto slično gdje uletiš bez razmišljanja s 3 tone streljiva i napraviš piz..ariju, mijenjanje oružja nije uopće sporo već sasvim realno, za razliku od recimo CoD-a gdje poteže pištolj kao na divljem zapadu. Nedostatak JUMP-a je apsolutno neprimjetan i mislim da i postoji da bi bio rijetko korišten. Grafika je sasvim solidna i nema nikakvog trzanja i padanja frame rate-a.


Da ne duljim, ako se netko zaželio nakon 8 dugih godina onog dobrog starog osjećaja promatranja protivnika preko nišana na otvorenim prostranim mapama, taktiziranja, šuljanja, puzanja i svega ostalog što je nudila jedinica neka ne oklijeva i zaigra ovu igru.
Što je okrutnost tržišta, kad je prvi dio izašao ocijenjen je kao remek djelo, nakon 8 godina izađe nastavak koji se ne razlikuje puno i nudi sve što i jedinica pa i više i bude ovako popljuvan.

Moja ocjena: 9/10
Igra nije simulacija u pravom smislu rijeći jer nemaš ni lean što je kao da simulator utrka nema gume.

Upravljanje jedinicama je pomalo očajno i presporo. Akcije ima više nego
u angelininoj spavaćoj sobi.

Vrlo često neprijatelj na kojeg pucam i nakon što ga podim u ruku recimo ostane na istoj poziciji pa opet i opet isto dok ga ne ubijem iako
njihovo rješenje super izgleda obično je metak dva smrt osim na velikim udaljenostima. Što je za pohvalu

Engine je od grida , odnosno colina u prijevodu svijetli ko božično drvce u tihoj noći.

Igra ima i svijetlih trenutaka lol. Zbilja nekad cijela akcija ispadne super odrađena i sve. Jedan metak je često smrt, možete biti samo ozljeđeni , možete biti skroz onesposobljeni i mrtvi

Fizika vozila mi se poprilično svidila, balistika djeluje na mjestu. Ali definitvno bi trebalo poslušat zajednicu na slućbenim forumima i promijenit jako puno toga da ovo postane solidna igra.

Međutim potajno smo svi znali kad smo vidili armu 2 da nijedna igra te vrste godinama neće izać da bude ni izbliza konkurencija. Još da nam svima radi na max detaljima sreći ne bi bilo kraja.....
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 18:28   #63
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Njokli Pregled postova
Dugo sam čekao ovu igru jer sam uživao u jedinici i napokon kad je izašla čitajući vaše komentare umalo da nisam odustao od nje.

Za sve one koji su igrali jedinicu i uživali u njoj moja preporuka je da ne obraćaju previše pažnje na komentare ovdje i zaigraju novi Flashpoint.

Igra je ratna simulacija u pravom smislu riječi, i onome tko je imao takva očekivanja, po mom mišljenju nudi sve potrebno za sate kvalitetne razonode. U jedinici si počeo kao novak i slušao što ti se naredi i to činio, a tek kasnije postao zapovjednik i kontrolirao druge. Ovdje od početka vodiš tim od 3 vojnika, što možda nije najjednostavnije onome tko se prvi put susreće s tim (ili nekome tko je 2001. kad je izašla jedinica imao 9 godina), ali nije ni toliko komplicirano. Dapače sustav kontrole vojnicima je riješen jednostavnije nego u jedinici i nakon prve 2,3 misije već se akcije automatiziraju.

Ovo nije Serious Sam ili nešto slično gdje uletiš bez razmišljanja s 3 tone streljiva i napraviš piz..ariju, mijenjanje oružja nije uopće sporo već sasvim realno, za razliku od recimo CoD-a gdje poteže pištolj kao na divljem zapadu. Nedostatak JUMP-a je apsolutno neprimjetan i mislim da i postoji da bi bio rijetko korišten. Grafika je sasvim solidna i nema nikakvog trzanja i padanja frame rate-a.


Da ne duljim, ako se netko zaželio nakon 8 dugih godina onog dobrog starog osjećaja promatranja protivnika preko nišana na otvorenim prostranim mapama, taktiziranja, šuljanja, puzanja i svega ostalog što je nudila jedinica neka ne oklijeva i zaigra ovu igru.
Što je okrutnost tržišta, kad je prvi dio izašao ocijenjen je kao remek djelo, nakon 8 godina izađe nastavak koji se ne razlikuje puno i nudi sve što i jedinica pa i više i bude ovako popljuvan.

Moja ocjena: 9/10
nitko nije ni usporedjivao sa serious samom i slicnim igrama, mi prigovaramo losim rjesenjima za igru koja puca na realnost.
na kraju krajeva, jedinica je radjena za PC, a ovo usporedno za konzole koje su inferiorne u svemu i za sve, osim za tabacine i sportske igre.

nego, jel jos nekom mis prebrz? spustio sam sens na 0 u opcijama, a i dalje mi je mrvu prebrz pa moram spustit na 2400 dpi ili manje cak
  Reply With Quote
Staro 11.10.2009., 21:46   #64
hrvatskafarkas
Registered User
 
hrvatskafarkas's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 7
Operation Flashpoint 2

decki molim vas ak tko ima xfire da glasa za moj video na njihovoj nagradnoj igri ne fali mi puno pokusavam ulovit tipkovnicu i mis tesko da bi iso na prvo mjesto ali na drugo bi vec mogo

http://www.xfire.com/video/15d5f3/

jako se zahvaljujem svima koji su glasali za cool naravno
hrvatskafarkas je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 13:11   #65
Nijoe
Premium
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 257
Imam mješane osjećaje prema ovoj igri. Koliko god da ima dobrih strana, ubija ju glupi sistem davanja naredbi (kao da autori nikada nisu vidili SWAT), nema naginjanja iza ugla (WTF??? u igri koja bi trebala biti realistična), neprijateljski AI je čudan na 200+ m udaljenostima (stresem ga ruku, on i dalje čuva stražu kao da ga je komarac ugrizao), balistika je dvosjekli mač - uzete su u obzir udaljenosti, efektivni dometi, pad metka itd, ali blesavo je to što u igri neprijatelj primi metak u ruku ili tijelo i dalje nastavlja trčati istom brzinom kao da se ništa nije desilo, ne traži zaklon.
Nijoe je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2009., 14:02   #66
gbijelic
Premium
Moj komp
 
gbijelic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Oslo
Postovi: 806
meni je igra po grafici jako dobra i izgleda realistično, ali baš što kažeš ima puno sitnih i bitnih detalja koji ju kvare
gbijelic je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 16:34   #67
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,924
Inače onaj sistem zapovjedanja je stvarno za kurac

Sve računan kako sistem nije tolko loš, nego da je stavr navike, al je k. kako dolaze naprednije misije i kako mi tim sve više treba, tako mi se sistem sve više gadi... Dok je sve mirno i uredno, lagano tipkam i radim sve ok, al kad mi hitno trebaju, kad neprijatelj iznenada iskoči neman šanse da se snađem, pogotovo ono u situaciji kad ih treba negdje smjestit, pa preba em tipkat, em ciljat mišom gdje i kako...

Blaženi swat Par kombinacijskih tipki koje bi napamet naučija u 2 misije i amen
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 20:13   #68
mfire
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: svugdje me ima
Postovi: 50
instalacija u toku pa ću da vidim.
sudeć po večini vaših kritika bolje mi je da ni ne pokušavam al , avanturistično biće sam ja i često mi se svidi dosta stvari što većini ne pa..
mfire je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 22:17   #69
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Prosa sam kampanju... Nije lose, sistem naredjivanja je jednostavan i funkcionira.

Nego, MULTIPLAYER ?!?! kako sta di ? Hamachi pa lan ?
E tu bi bila fora na mapi 200km kvadratnih, pa se preko ts dogovarat, naredjivat itd...

EDIT: Radi preko hamachia bez greske, COOP je zakon.

Mreza: OPFlashDR
Pass: flash

Pa dodjite, malo cemo da se rokamo kad se "sretnemo" na netu

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 13.10.2009. u 22:57.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 23:55   #70
Independent
Premium
Moj komp
 
Independent's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 202
Evo upravo sam probao igru, singleplayer se cini ok, nisam igrao previse tako da jos nemogu osuditi. Nego moze se igrati i online, samo malkice lagga, no ima podosta ljudi, ako netko igra neka kaze u kojem serveru da se skupimo, ak ne cemo prek hamachija
Independent je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 01:12   #71
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Koliko god ima sitnih minusa (a vecina nece postojat u multiplayeru, AI, nardjivanje (koje meni nije minus) itd.) bolja mi je od arma 2 koju svi velicaju kao nesto

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 14.10.2009. u 01:28.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2009., 12:04   #72
extremepc
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 306
Vidim da vas se dosta žali na lagg...

Ovo za Quada,4gige rama,gtx260 i win7 nije nikakav problem...apsolutno sve na full na 22" monitoru...ide ko beba....po meni prosjek ak se gledaju zahtjevi...

Ajde barem igra nije ko crysis i gta 4.



Al sve u svemu mi je cudna...ima dosta toga nerealnog...kaj je vec naveo Michel...i meni osobno ne odgovara...
extremepc je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 14:05   #73
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,924
Naša sam zanimljiv bug
Igram, igram i pogine mi jedan suborac, igra se sejva malo nakon toga, a malo kasnije poginem i ja, udrem "load last checkpoint" ili kako se već službeno zove i vrati me na mjesto malo nakon njegove smrti, samo on umjesto da leži na podu je živ i zdrav i stoji meni s desna
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 14:12   #74
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Na kojoj tezini igras??

Ja sam je prosao cjelu u 2 dana, i meni je super igra
Ima bugova, i glupi al, ali da se igrat.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 14:14   #75
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,924
Ne kažem ja da igra ne valja, da ne valja ne bi je igrao nego izbrisao (kao ARMA II), al samo kažem na šta sam naletio

Težina kod mene je ona iza normal, ne znam kako se zove Jebate svi izmišljaju toplu vodu, prije je uvijek bilo easy-normal-hard i eventulano very hard. Sad svaka igra ima svoje nazive tih razina...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2009., 14:21   #76
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Nisam ni rekao da kazes da ne valja. :P
To je bio samo moj osvrt na igru,nevezano stobom.



Prosao sam i 4 bonus bonus misije. Ima na internetu kodovi za otkljucat ih. Ali su prekratke.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 18:46   #77
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,282
To ti nije bug nego feature lol sa respawnanjem kolege, pogotovo na lakšim nivoima. Ja krenuo igrat na expirienced i vidi šoka. Ako poginete chekpointi su tako daleko da to nije istina ponekad..... a na hardcore kad nema chekpointa ne želim ni promislit.

Jeste li primijetili jedno malo sranje vezano za igru. Na exp težini mi se na onom kao "radaru" točno pokazuje gdje se nalazi svaki neprijatelj...... koja realnost e...... a ako idete korak dalje na hardcore svakako ste najebali jer je preteško.
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 19:29   #78
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,924
Znači nije bug? Ajde, bolje za igru onda, al preglupa opcija imho, ako su već htjeli olakšat mogli su napravit da ih je teže ubit ili lakše izliječit, a ne da se tek tako stvore naknadno


Al dobro, misija 2 mi je zakon moran priznat
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 22:15   #79
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Kao fan originalnog OFa nabavio sam i ovo da vidimo.
Pa... izgleda jako lijepo igra, mrak, pa svitanje, zora... čisto OK.

Kretanje još uvijek onako "labavo" kao i u prvom OFu, trči čak 3% brže neg hoda...

Na naredbe se treba naviknuti no to se ne mogu jer su mi nekad iste naredbe na drugom mjestu O.o
Pa ih moram tražiti...

Pa ona druga misija... Bože pa ja ne vidim žive duše od te trave makar je dosta niska ono do ispod koljena, imam filing da mi je do vrata koliko se ništa ne vidi...

A ono, neznam, ništa posebno, ali mislim da bi mogao odigrati, for old times sake
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 22:30   #80
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
A dajte par rijeci o multiplayeru?
Kako je tamo sredjeno, kolike su mape, koliko protiv koliko se igra, koji tipovi igre postoje, i tako nesto. Te svakako da li igra uopce ima neki razvijen MP community?
Lijen sam da googlam, pa da vas pitam =)
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 00:14   #81
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,773
Citiraj:
Autor Apacer ft Bozja Pregled postova
A dajte par rijeci o multiplayeru?
Kako je tamo sredjeno, kolike su mape, koliko protiv koliko se igra, koji tipovi igre postoje, i tako nesto. Te svakako da li igra uopce ima neki razvijen MP community?
Lijen sam da googlam, pa da vas pitam =)
MP je barem meni zabavan (coop također), samo je problem sto nema jos podrske za dedicated server, pa je dosta tesko naći neki s normalnim pingom, a što se mapa tiče, isto ko i SP, samo sto bi ja jos igri dodao je mogućnost igranja MP bez AI vojnika -.-
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 16:54   #82
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Igra mi je odlična, puno bolja od Arme u kojoj se nisam snašao, uopće. Coop je prefenomenalan. A što se tiče težina, ako ne igrate na hardcore gubite jako, jako puno. Tek na hc težini igra pokazuje sve što ima i postaje odlična. Bar je meni tako bilo.
I nije baš preteška, treba se ufurat i malo razmišljat tijekom igre, ne samo forsat objective.

10 lvl, decapitation, prefenomenalan...
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 17:13   #83
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Igra mi je odlična, puno bolja od Arme u kojoj se nisam snašao, uopće. Coop je prefenomenalan. A što se tiče težina, ako ne igrate na hardcore gubite jako, jako puno. Tek na hc težini igra pokazuje sve što ima i postaje odlična. Bar je meni tako bilo.
I nije baš preteška, treba se ufurat i malo razmišljat tijekom igre, ne samo forsat objective.

10 lvl, decapitation, prefenomenalan...
Jel to ona u kojoj trebas "skinuti" kineskog generala?

Uglavnom, ocekivao sam vise od same igre.
Vec spomenuti (nedostatak) lean(a), nerealno lijecenje, naredbe (nemres trcati dok ih dajes), fizika vozila (flubber, anyone? ), MP bez dedicated servera...

Sve u svemu...osrednje.
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 17:48   #84
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
Jel to ona u kojoj trebas "skinuti" kineskog generala?
Da, to je ta. Al ne smiješ ga skinut, već airstrikom pokosit njega i radio.
Kakav strah dok sam trčao skroz okolo, a ekipa me lovi...
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 19:56   #85
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Igra mi je odlična, puno bolja od Arme u kojoj se nisam snašao, uopće. Coop je prefenomenalan. A što se tiče težina, ako ne igrate na hardcore gubite jako, jako puno. Tek na hc težini igra pokazuje sve što ima i postaje odlična. Bar je meni tako bilo.
I nije baš preteška, treba se ufurat i malo razmišljat tijekom igre, ne samo forsat objective.

10 lvl, decapitation, prefenomenalan...
a vidiš ja sam igrao obe i OPF2 mi je više kao neki COD...lagani poluarkadni FPS dok je ARMA2 pravi FPS simulator....taktički uz to.....neusporedivo
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 11:23   #86
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Da, kužim. Zato sam i rekao, u Armi se nisam baš snašao, malo mi je preteška, treba puno vremena odvojit. OPF mi je nakakva sredina jer sam htio nešto malo ozbiljnije od coda, a ipak ne toliku realnost da izgubim volju za igrom ili da mi igra postane tlaka.

Ako je toliko teško i realno da više ne uživam u tome, onda je too much. OPF mi je baš po mjeri. A možda i ulaznica u ozbiljnije igre, pa na kraju i zaigram armu kak treba.
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 13:52   #87
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 740
I pliz nemojte vise govoriti da je OFP2 nastavak jedinice
Jer s jedinicom nema nista zajednicko osim imena.
ArmA II je pravi nastavak OFP-a.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 14:01   #88
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,924
Arma II u ovakvom stanju u kakvom je, nije nastavak ničega. Ne znam jel se šta u međuvremenu popravilo, al kad sam je ja igrao (čitaj: probao igrat) bila je u stanju u kakvom je recimo bio TW: Empire kad je izašao, milijun i jedan bug, neigrivo, totalno

Ideja i pokušaj izvedbe je za peticu, al konačan produkt je IMHO za 2+ ako i toliko. OFP2 je možda lošija simulacija nego ArmA, al brat bratu em radi kako treba, em je broj bugova i gluposti (koje smo ovdje nabrojali uostalom) puno manji nego kod Arme i dok je to tako, meni je OFP bolja igra, tj. bolji konačni produkt Na papiru i po trailerima ne dvojim da je ArmA zakon
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 15:21   #89
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Arma II u ovakvom stanju u kakvom je, nije nastavak ničega. Ne znam jel se šta u međuvremenu popravilo, al kad sam je ja igrao (čitaj: probao igrat) bila je u stanju u kakvom je recimo bio TW: Empire kad je izašao, milijun i jedan bug, neigrivo, totalno

Ideja i pokušaj izvedbe je za peticu, al konačan produkt je IMHO za 2+ ako i toliko. OFP2 je možda lošija simulacija nego ArmA, al brat bratu em radi kako treba, em je broj bugova i gluposti (koje smo ovdje nabrojali uostalom) puno manji nego kod Arme i dok je to tako, meni je OFP bolja igra, tj. bolji konačni produkt Na papiru i po trailerima ne dvojim da je ArmA zakon
prvo probaj obje u sadašnjim verzijama pa onda daj svoj sud..ovako je to bezveze laprdanje....zadnja verzija arma2 je 1.4 i igra nema vidljivih bugova...bar ih ja ne vidim...naravno da traži novi jači komp, po mogućnosti quad (ja imam i7 920) sa nekom jačom grafom ala gtx 260 li jačom....kod mene radi sve kao podmazano...igra nije uopće teška, ne vidim da je tu nešto posebno teško za savladati....dakle ARMA2 radi kako treba i igra je zakon...najjači server je BERZERK gdje bude do 120 ljudi online....u jednoj bitci...osim toga piratske verzije ne rade kako treba zbog čuvene zaštite a original (kojeg posjedujem) radi kao podmazan...posebno sad u verziji 1.04

gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2009., 17:45   #90
Kristijan1
Premium
Moj komp
 
Kristijan1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Čepin
Postovi: 1,453
Može li mi netko poslati sejvove prvih pet misija na mail ?
Reinstalirao sam windowse i ostao bez sejvova , nebih prelazio od početka ako baš ne moram pa vas molim za pomoć .
Kristijan1 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na