Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2009., 08:40   #451
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Evo, uspio instalirat napokon, trebalo prvo instalirat Fiziks sa dvd-a (iako sam jučer stavio isto najnoviji koji dolazi s Batmanom). Nema veze s mozgom, al nvm...
Začudo sve radi, nema freezanja, crashanja i slično, igra leti ko Mig nad maxed-out detaljima 1680x1050, čak sa 4x AA. Odvezao 2 utrke, sve mi malo čudno, ponašanje auta u zavojima i slično, ali nisam imao previše vremena (prezauzet prelaženjem Resident Evil 5 hehehe). Možda zam se zahebuno kad sam odabrao BMW-a, ali brijem da je problem u tome što su mi uključeni svi oni AI assisti za kočenje, skretanje i slično, pa auto ko da se vozi sam. Inače to uvijek imam isključeno, pa ću isključit i danas i probat onda pokoju utrku da vidimo...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 09:02   #452
shogo
Premium
Moj komp
 
shogo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Moze jedno ovak pitanjce. Na 22" monitoru i 1680x1050 koja ti je razlika izmedju 2xAA, 4xAA i 8xAA ?


Omađijaj nas. Tvrdnja ti je kao da kažeš da sada renderiraš tetris u 3D-u sa bump mappingom i svim mogućim dzidzama i midzama da bi pomeo konkurenciju. Smiješan si!
he he he...da si probao nekada znao bi...ne raspravlja mi se o shitu i ostalim gluparijama...gridu nije ni do koljena...ajd pozdrav

E da...i žalosno je da bi i takav tetris bio zabavniji i napetiji od jako puno napuhanih naslova...
shogo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 09:05   #453
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Citiraj:
Autor shogo Pregled postova
pola vas i ne zna šta je to nfs jer ste bili u vrtiću u jaslama u to doba istinskih igara...

a ti koliko ono godina imas da nam moras objasnjavati sta je dobro a sta nije?? i meni je nfs porsh najbolji ali opet postujem i druga misljenja
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 09:20   #454
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja odigrao ama baš sve NFS-ove, od prvog do ovog zadnjeg i da, Porš mi je definitivno najjači od svih.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:12   #455
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,786
Možda mali offtopic, ali vidim da nas ima jaaako puno koji volimo NFS Porsche 2000/Unleashed.

Da li bi postojala nekakva mogućnost "zamjene" tekstura u igri da lijepše izgleda?
Možda je glupo pitanje, ali mi se sviđa ideja
Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:23   #456
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,736
jučer malo odigro,ništa posebeno nego

1)se može mjenat pogled kamere,ko u gridu izvana tj iza auta neću unutra?'
2)se mogu maknut one crte upozorenja brzine??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:29   #457
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 991
Igram nfs još od hot pursuit 2, tada klinac sad još veći . Evo baš danas odigrao par puta, prvo na tipkovnicu i ja bio wtf pa ovo je sranje nemogu ga na cesti držat. Odem ja kopat po stanu i nađem svoj stari trustov volan


Mogu reć da sam dobio drugi pogled na igru, kako je zabavnije i lakše vozit, ova igra s volan je taman mjera za mene, arkada s elementima simulacije, ne tražim ništa dalje.

Igram na max detaljima, nije mi nigdje prdnuo ni zaštekao, komp iz moj komp, sve 5 rad, malo dulji loading, al 13 minuta baš i ne sve u svemu dajem 10/10 bez problema i za dobru grafiku, i za zanimljivu igrivost s volanom barem za neozbiljne igrače poput mene
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 11:41   #458
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,687
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
jučer malo odigro,ništa posebeno nego

1)se može mjenat pogled kamere,ko u gridu izvana tj iza auta neću unutra?'
2)se mogu maknut one crte upozorenja brzine??
1) stisni F
2)options>gameplay>driving>racing line na OFF. Ako na to misliš.

Inače, ako vam se igra ruši na win7 instalacija zadnjeg PHYSX-a spašava stvar.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 12:08   #459
$čofi$
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Igram nfs još od hot pursuit 2, tada klinac sad još veći . Evo baš danas odigrao par puta, prvo na tipkovnicu i ja bio wtf pa ovo je sranje nemogu ga na cesti držat. Odem ja kopat po stanu i nađem svoj stari trustov volan


Mogu reć da sam dobio drugi pogled na igru, kako je zabavnije i lakše vozit, ova igra s volan je taman mjera za mene, arkada s elementima simulacije, ne tražim ništa dalje.

Igram na max detaljima, nije mi nigdje prdnuo ni zaštekao, komp iz moj komp, sve 5 rad, malo dulji loading, al 13 minuta baš i ne sve u svemu dajem 10/10 bez problema i za dobru grafiku, i za zanimljivu igrivost s volanom barem za neozbiljne igrače poput mene
takvog i ja imam al mi vuce u lijevo pa bas i nije neki gust..al cu sad uzet od frenda logitecha formula force pa cemo vidjet s tim
$čofi$ je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 12:15   #460
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 991
Citiraj:
Autor $čofi$ Pregled postova
takvog i ja imam al mi vuce u lijevo pa bas i nije neki gust..al cu sad uzet od frenda logitecha formula force pa cemo vidjet s tim
Ja ga ubo win 7 ga bez beda prepoznao, i neznam, meni ne vuče nigdje, jest da ostane mrvicu lijevo, al ak ga skroz pustim ide ravno, meni je volan super
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 13:09   #461
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor shogo Pregled postova
Igra je igriva...nfs nije...niti je ikada to bio...pa jebem ti ja ne znam tko je glup...da iskopiraju high stakes ili hot pursuit, bubnu par dodataka i naprave po današnjim grafičkim standardima pomeli bi konkurenciju...ali ne...e pa zato to nije više nfs...pola vas i ne zna šta je to nfs jer ste bili u vrtiću u jaslama u to doba istinskih igara...
Ista koncepcija uz malo manji redzajn i više auta, i ja mislim da bi pomelo konkurenciju u klasi svih arkada. Kod Hot Pursuita mi je samo falio tuning, tj zamjena felgi i sl sitnice

BTW kupio sam igru, instalirat ću je kroz današnji dan.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 13:42   #462
shogo
Premium
Moj komp
 
shogo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 80
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Ista koncepcija uz malo manji redzajn i više auta, i ja mislim da bi pomelo konkurenciju u klasi svih arkada. Kod Hot Pursuita mi je samo falio tuning, tj zamjena felgi i sl sitnice

BTW kupio sam igru, instalirat ću je kroz današnji dan.
To buraz to se traži...moj čovjek...he he he...da recimo koncept iz high stakes-a prebaciti i dodati detaljnije tuninge...pa zamisli trku gdje gubiš auto...opako

ili juriš snowy ridge-om i zamisli još onda se auto ponašao drugačije kada je padao snijeg ili kiša...pa di to danas ima???he he he...ili hometown...opako...e sada sam sentimentalan previše
shogo je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 14:44   #463
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Ma kakav high stakes.. meni se nfs zgadio kada su poceli stavljat super pametnu murju...
jedinica je bila osnovni 3d sa ravnim zgradama nekako kao Road Rush, dvojka je bila majka svih NFSa (jos mi i sada dođe gušt provozat se Atlantom....), NFS 2 SE je bio naravno još bolji jer je donio još jednu novu stazu i podršku za Diamond Voodoo 1!!! YES...
Trojka je mislim hot pursuit i još se mogla odigrat, četvorka smeće... ako ne igraš u dvoje sa frendom u split screenu ili LANu...

Porsche je bio super, ali nikakav osjećaj brzine kao da je sve usporeno!!!... na dalje su svi radnici u EA Sportsu gledaliu Fast and Furious i ostali zapaljeni do Shifta koji opet dovodi nešto novo u NFS serijal...

Tako da stari ljubitelji serijala će ga sigurno bar malo odigrat, a ostali... kako ko...

hvala
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 14:55   #464
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,302
Evo za ove koji su se nabrijali: http://forum.gameplay.hr/showthread.php?t=62325 (jako dobar deal, ako je volan ocuvan)

Ja imam ovoga: http://www.consolegames.ro/forum/att...-drivingex.jpg, Driving Force EX, ali sve se vise nabrijavam na G25 ali pricekat cemo TGS
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 15:05   #465
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Prokužio drift na tipkovnici (sad sam sretan jer sam mislil uninstal radi toga ), inače, igram samo sa AWD ili FWD. Zadnji pogon sux.
Prosvjetli nas!!??
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 15:20   #466
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Jel ima gdje kakav save za skinut? Neda mi se prelazit ocu vozit lambe i veyrona
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 15:30   #467
Aur0ra
Banned
Moj komp
 
Aur0ra's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 18
igro sam nesvida mi se sto koci sam uzavojima bolje da su pustili da sam sve radis !!!
Aur0ra je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 15:44   #468
svebee
/
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: /
Postovi: 2,053
Citiraj:
Autor Aur0ra Pregled postova
igro sam nesvida mi se sto koci sam uzavojima bolje da su pustili da sam sve radis !!!
to se može podesiti, stavi na Pro/Full/neznam točno i nećeš imati nikakve pomoći na stazi
svebee je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 15:50   #469
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor Aur0ra Pregled postova
igro sam nesvida mi se sto koci sam uzavojima bolje da su pustili da sam sve radis !!!
Hahaha

pa cim pokrenes karijeru on te testira u jednom krugu sta znas...
i izgleda da ti nisi nista znao

pa ti je sam stavio te postavke za pocetnika...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:26   #470
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Hahaha

pa cim pokrenes karijeru on te testira u jednom krugu sta znas...
i izgleda da ti nisi nista znao

pa ti je sam stavio te postavke za pocetnika...

da baš tak.. meni je stavio na experienced al sam poludio nisam takav skilled igrac da mogu zavrist utrku a da ne izletim iz staze pa sam za jednu granicu pomaknu dolje...
__________________
m&n je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:31   #471
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Igra mi se čini okej, ali meni jedna stvar kronično nedostaje: grad, outrunovi, free roam...

Staze su okej, ali ne volim kad nema slobode, zato mi je još uvijek arkadica od U2 instalirana.

Iritira me i previše ono čekanje da počne trka na startu, te nešto manje onaj dio kad tek uđeš u igru... Katastrofa koliko se mora čekat da loada igru, bez obzira koliko rama imao, probao sa 2, 4 i 6GB i uvijek mu treba gro vremena.

Također kod one trke di se utrkujete sa rivalom, ista je staza a kad krećete ispočetka treba mu pola gladne godine da se pojavi...

BTW, skužio sam da se NE drift auti (dakle oni bez strelice sastrane) ponašaju PUNO bolje na stazi od drift auta. U početku vozio s2000 i mučio sam se ko konj. Sve pomoći na off.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:37   #472
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor m&n Pregled postova
da baš tak.. meni je stavio na experienced al sam poludio nisam takav skilled igrac da mogu zavrist utrku a da ne izletim iz staze pa sam za jednu granicu pomaknu dolje...
Meni expirienced i Easy, pa sam stavio na medium i pustio expirienced, ali kada sam dosao do RWD auta onda sam morao spustit na easy jer nemogu na tastaturi igrat tako... vec sam poludio, a sad ste me prosvjetlili da smanjim i expirienced na nešto manje hehe!!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:39   #473
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
BTW, skužio sam da se NE drift auti (dakle oni bez strelice sastrane) ponašaju PUNO bolje na stazi od drift auta. U početku vozio s2000 i mučio sam se ko konj. Sve pomoći na off.
TO je zato jer su drift auti na zadnji pogon tj. RWD, uzmi si neki drugi i uzivaj!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:41   #474
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
TO je zato jer su drift auti na zadnji pogon tj. RWD, uzmi si neki drugi i uzivaj!
Pa ako sam ja dobro vidio, naravno, moguće je da sam pogriješio, ima auta koji su rwd pa nisu za drift... Iskreno, ni sam nisam više uopće siguran u ovo...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:45   #475
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Ja vozim RWD od pocetka, treba samo pazit na gas. isto na tipkovnici, ista tezina.
Draži mi je RWD jer je izazovniji

Defragmentira sam disk, i sad loda oko 30sec.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:51   #476
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
ma kakva defragmantacija...


u ovo vrijeme jeftinih hardova treba imat raid0

ja imam 2 raid 0 polja!!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:58   #477
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,476
HP 4510s - failed. Nist od tog. Igra se fino krene loadat i igram pola staze na low/medium i samo odjednom crash bez razloga.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 16:59   #478
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor tpm4 Pregled postova
Ja vozim RWD od pocetka, treba samo pazit na gas. isto na tipkovnici, ista tezina.
Draži mi je RWD jer je izazovniji

Defragmentira sam disk, i sad loda oko 30sec.
Da, paziti na gas. Sjebano je to što vozim na gamepad, gljve koje su analogne i smanjena osjetljivost na najmanje u postavkama u igri i svejedno ne mogu kontrolirati kako treba auto...

Tipkovnicu mi nitko ne treba ni spominjat...

Sad mi je prvi put žao što sam se riješio svog momača...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 17:16   #479
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Nekak mi je BMW nerealno složen, prelagano ga je voziti (sve off), 450ks i stražnji pogon, puno teže ga je vozit u BMW challengu, dok je s hondom S2000 full teško. :S

Igram na gampadeu bez gljiva i mahnito tapkam gas.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2009., 17:25   #480
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Igram na gampadeu bez gljiva i mahnito tapkam gas.
Tako mrzim kako se čuje full throttle u dijelićima sekunde...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na