Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2009., 00:29   #541
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
http://img186.imageshack.us/img186/5016/gariby5.jpg

moj pas, našao sam ga bačenog kao štene prije 5-6 godina, mješanac neznam čega, nikad ga nisam ništa učio a sve zna, po zimi ga pustim u kuću da se ugrije
4444josip4444 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 08:44   #542
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 08:50   #543
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: -
Postovi: 1,505
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Isseee kak lijep pas.
Preslatka je
Hvala, prenijet ću joj kompliment.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 09:02   #544
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor svebee
koji linkovi? meni svi rade sa ove stranice (topica)...
img.tzrus.com/imagesforme.com/pce.hostili.com

pce.hostili mi nikako ne radi, odmah mi izbaci 404 error. Zanimljivo.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 09:16   #545
kloker1974
clon: joco7 i kloker1974 i martina7 i maja_kokolari blake
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: osijek-cepin
Postovi: 0
mrki luda ti zmija
kloker1974 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2009., 15:40   #546
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
podloga ti je pretanka, stavi joj nekog zelenila da se moze skrivat. I vise vlazi terarij.



EDIT:
meni se ovo svida

http://www.youtube.com/watch?v=HO9LE...eature=related

kangal !
da ispravim netocne navode

Roni,

1.Vlaga => 0 % pustinjskom pauku,osim posude s vodom ne vlaži terarij niti malo...

2.Makni taj suhi treset jer ce ti pauk polomit nožice,previše mu je to rupa na podlozi...stavi mu kombinaciju treseta-zemlje,imaš to za kupit u vrtnim centrima samo pazi da nema kemije...kad kupiš,stavi u pećnicu na 220C da ubije nametnike,bakterije...sta već,zemlja mora biti potpuno sterilna...

3.Nikakvo zelenilo ne stavljaj samo par biljaka smije u terarij s tarantulama...biljke imaju prirodne toksine koje ti mogu ubiti pauka...ovako i onako ti je to pustinjski pauk gdje nema baš zelenila pa ne moras nista stavit.

4.dobra ideja je napravit mu skloniste od kokosa,kao što vidim imaš ih već...skemijaj mu neko sklonište...ali upamti da ništa ne smije u terarij ako nije sterilizirano na 220C barem 20 min u prethodno zagrijanoj pećnici na 220C.

Inače,nadam se da znaš da ti taj pauk sad jede,jest će još malo pa 6mj do godinu dana neće niš jest jako sporo raste inače,presvlači se najčešće jednom godišnje...karakterno je beba,slobodno je navlači po rukama,neće te ugrist...samo,naravno,oprezno i nježno da se ne osjeti ugroženo...potraži na internetu kako pravilno rukovat s tarantulom...ako te i ugrize,za što su šanse JAKO male,otrov ti je kao u pčele...

Ovo ti je moja grammostola,koja je prodana

http://www.imagesforme.com/show.php/316267_DSC04414.JPG

Sretno s T i ako ti bilo šta zatreba,javi se na PM (pokoja tarantula,terarij,grijač,savjet...)

P.S. Željac => dobar dog,volio bi vidjet kako taj pas izgleda pored pravog Mastiffa,engleskog http://www.youtube.com/watch?v=m-Oas...eature=related

U dobra rimskog carstva,ubijali su lavove u areni...borbe to je moj THE dog Ovaj s videa ima 240LB ilitiga 110kg
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2009., 01:46   #547
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 15:18   #548
boris87
Premium
Moj komp
 
boris87's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Žepče
Postovi: 407


Tuga....sinoć ga ubio čopor divlji pasa lutalica...jutros pokopan...10 godina me služio..nije zaslužio da ovako završi...
boris87 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 16:25   #549
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Inače, kolko se danas kreču cijene štenadi čistokrvnih njemačkih ovčara, sa papirima? Ne mislim na neke potomke šampiona, već ovako.
500€-1000€, a sa takvim psom nemoj ici na nista ispod toga...

Ako se odlucis pingaj me na PM.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 16:36   #550
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor boris87 Pregled postova


Tuga....sinoć ga ubio čopor divlji pasa lutalica...jutros pokopan...10 godina me služio..nije zaslužio da ovako završi...
Moja sučut


Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
500€-1000€, a sa takvim psom nemoj ici na nista ispod toga...

Ako se odlucis pingaj me na PM.

Nisam znao da su tak skupi. (Mislim "skupi", hebiga, 500€ je ništa ako daješ za nešto što ti može apsolutno svaki dan učiniti lijepšim i što češ jednostavno dati za predivnu životinju). Ali mislio sam da su ipak jeftiniji malo, kad se uzme u obzir da je to "tek još jedan njem. ovčar" (kak to inače ljudi gledaju) a ja tu pasminu obožavam.

Budem se razmislio, imat ću te u vidu
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:01   #551
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Nisam znao da su tak skupi. (Mislim "skupi", hebiga, 500€ je ništa ako daješ za nešto što ti može apsolutno svaki dan učiniti lijepšim i što češ jednostavno dati za predivnu životinju). Ali mislio sam da su ipak jeftiniji malo, kad se uzme u obzir da je to "tek još jedan njem. ovčar" (kak to inače ljudi gledaju) a ja tu pasminu obožavam.

Budem se razmislio, imat ću te u vidu
Njemacki ovcar je rijetka pasmina. Ono sto vidis u 90% po gradu i selima je nekakav vučjak ili kako to vec zovu, tj. nije cisti NJO.

U tom grmu lezi zec. Ljudi cim vide psa koji je imalo slican NJOu odma jao vidi Vučjak i gotovo. To nije njemacki ovcar. Zna se kako izgleda njemacki ovcar i zasto je to cijenjena pasmina.

Tak da to jos jedan njem. ovcar mozes pripisati samo neznanju rvatskog naroda.

Uzmes pravog, sa papirima pomogucnosti da mu je barem jedan roditelj sampion da si zicer da neces imat invalida od pesa, koji iovako i onako imaju problema sa kukovima zbog forsiranja linije sa izrazenim stavom garda.

Mislim to ti je ako mene osobno pitas jedina pasmina koja je fakat za sve uvjete i sve prilike. Od toga da je maza od toga da je takav cuvar da ga se ja nekad bojim. Slusa, ne unistava, ne kopa. Mislim meni je taj pas znao biti sam u kuci po 12 sati da nije tepih pomaknuo, a kamoli izgrizo namjestaj.

Neke stvari brze skuzi nego sto bi neki forumasi. Stvarno ono strava od psa. Mislim trenirao sam sa njim godinu dana u KOSSPu i vidis kolko je superioran svim ostalim pasminama, ali bas svima. Svi imaju neku manu, tvrdoglavost, ovo, ono, al on je bas ono - the pas.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:33   #552
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Njemacki ovcar je rijetka pasmina. Ono sto vidis u 90% po gradu i selima je nekakav vučjak ili kako to vec zovu, tj. nije cisti NJO.

U tom grmu lezi zec. Ljudi cim vide psa koji je imalo slican NJOu odma jao vidi Vučjak i gotovo. To nije njemacki ovcar. Zna se kako izgleda njemacki ovcar i zasto je to cijenjena pasmina.

Tak da to jos jedan njem. ovcar mozes pripisati samo neznanju rvatskog naroda.

Uzmes pravog, sa papirima pomogucnosti da mu je barem jedan roditelj sampion da si zicer da neces imat invalida od pesa, koji iovako i onako imaju problema sa kukovima zbog forsiranja linije sa izrazenim stavom garda.

Mislim to ti je ako mene osobno pitas jedina pasmina koja je fakat za sve uvjete i sve prilike. Od toga da je maza od toga da je takav cuvar da ga se ja nekad bojim. Slusa, ne unistava, ne kopa. Mislim meni je taj pas znao biti sam u kuci po 12 sati da nije tepih pomaknuo, a kamoli izgrizo namjestaj.

Neke stvari brze skuzi nego sto bi neki forumasi. Stvarno ono strava od psa. Mislim trenirao sam sa njim godinu dana u KOSSPu i vidis kolko je superioran svim ostalim pasminama, ali bas svima. Svi imaju neku manu, tvrdoglavost, ovo, ono, al on je bas ono - the pas.


Odličan post. Uvjeren sam da će moj sljedeči pas biti Njem. ovčar. Samo mi reci kakvi su kada su u društvu drugoga psa? Ono da ne polude il tak neš, jer imam već jednog muškog pesa pa da nebi bilo fajta. Dobro dok se uzme kao štene pa i večinu djetinjstva provede sa drugim psom vjerovatno se full naviknu jedno na drugoga.

Samo kad ga budem uzimao uzimat ću u kasno proljeće/rano ljeto.

Crap, već je tolko sati , polako se moram na posao spremat.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:36   #553
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
***********
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 26.01.2009. u 17:40. Razlog: spam...
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:46   #554
Warcraft1980
Premium
Moj komp
 
Warcraft1980's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zadar
Postovi: 854
Citiraj:
Autor boris87 Pregled postova


Tuga....sinoć ga ubio čopor divlji pasa lutalica...jutros pokopan...10 godina me služio..nije zaslužio da ovako završi...
ja bi plaka sad.
kad se tako nešto desi baš me neka tuga obuzme.
JA neznam što bi napravio da se mom stvoru nešto takvo desi.

http://www.youtube.com/watch?v=vfxgIIyEvqw

http://www.imagesforme.com/show.php/...00261Large.JPG
__________________
Feky the boxer

Wii entertainment

KLIKNI
Warcraft1980 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 18:10   #555
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 900
I psi iz skloništa za napuštene životinje su maze, slušaju il ne uništavaju :S I ne moraš pljunut 500 ojra za cucka čija mama mu je ujedno i tetka, baka, sestra, sestrična whatever, a otac je iraubao onu stvar na izložbama.

Njah, dunno. Nvm. Moje zec se linja
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 18:24   #556
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova

Odličan post. Uvjeren sam da će moj sljedeči pas biti Njem. ovčar. Samo mi reci kakvi su kada su u društvu drugoga psa? Ono da ne polude il tak neš, jer imam već jednog muškog pesa pa da nebi bilo fajta. Dobro dok se uzme kao štene pa i večinu djetinjstva provede sa drugim psom vjerovatno se full naviknu jedno na drugoga.

Samo kad ga budem uzimao uzimat ću u kasno proljeće/rano ljeto.

Crap, već je tolko sati , polako se moram na posao spremat.
Ha vidi. U drustvu drugog psa su onakvi kakve ih ti naucis. Svi su ti oni do 2 godine bebe, maze, bla bla. Onda poslje su tek pizdarije ako ih ne naucis. Mislim moj je karakterno takav da je ljubomoran, ja ako pomazim drugog psa i ovaj ako ima priliku probat ce mu pokazat neku pasivnu dominaciju tako da ga prikelji za pod ili da se postavi na njega. Sad da ce se bas i ici klat i nece, ali to je samo zato sto sam ga ja tako naucio.

Jednom mi se poklao sa rotom tako da sam ga doslovno morao skidat sa rota. Rot je bio nesto stariji i nesto su frktali jedan na drugog i tolko su se poklali da ni davilice ni lajne nisu pomogle. Mislim ja nisam stigao rec stani, a ni drugi vlasnik. Onda je nakon toga dobio od mene po njusci i zakucao sam mu glavu na pod i doslovno nogom sam ga drzao pola minute u zemlji da zapamti za vjeke vjekova da se nesmije klat sa drugim psima. Nije to bilo neznam kakva napeta situacija, ali moras znat da taj pas je OPASNA stvar. Pogotovo kad mu se istinkt probudi. Onog momenta kad osjeti da je gazda ugrozen gotovo. Raspasoj. To je ono sto je opasno. Ako on osjeti da si TI ugorzen (dakle ne on) od strane nekog drugog psa, taj drugi pas je generalno gledano mrtva zivotinja. Na mene je jednom pred njim zalajao labrador. Gotovo. nema te komande. Sva sreca jos je bio relativno mali, a i ja sam dobro reagirao. Kad zalaje na njega, onda je ono ili se makne ili nesto slicno, ali generalno gledano nisu psi koji rade konflikte.

i ovcara uzimas u 9 mjesecu.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 19:25   #557
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Warcraft1980 Pregled postova
ja bi plaka sad.
kad se tako nešto desi baš me neka tuga obuzme.
JA neznam što bi napravio da se mom stvoru nešto takvo desi.

http://www.youtube.com/watch?v=vfxgIIyEvqw

http://www.imagesforme.com/show.php/...00261Large.JPG
Jarane, taj pas je moja zivotna zelja.
I ta zelja ce se ostvariti za koju godinu kad se osamostalim.
Mozes li mi reci gdje si ga kupio i koliko si ga platio. Znas li ima li ljudi koji se bavi uzgojem te pasmine na podrucju BiH, po mogucnosti u okolici Sarajeva?
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 20:19   #558
Juggernaut
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Varaždin, Bronx
Postovi: 1,097
Citiraj:
Autor Warcraft1980 Pregled postova
ja bi plaka sad.
kad se tako nešto desi baš me neka tuga obuzme.
JA neznam što bi napravio da se mom stvoru nešto takvo desi.

http://www.youtube.com/watch?v=vfxgIIyEvqw

http://www.imagesforme.com/show.php/...00261Large.JPG



Cufasto
Juggernaut je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 20:46   #559
ATI4Life
Guest
 
ATI4Life's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 22
ATI4Life je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 20:52   #560
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
ati4life ne rade ti slike
edit: ok je sad

heheh kad smo kod kucnih ljubimaca evo mojeg... dosla kao stene prije godinu i pol dana...

http://www.imagesforme.com/show.php/326645_ko.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/326644_kol.jpg
http://www.imagesforme.com/show.php/...1641479658.jpg


a ovo je povremeni stanovnik
http://www.imagesforme.com/show.php/...6414789342.jpg
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 20:56   #561
ATI4Life
Guest
 
ATI4Life's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 22
meni rade linkovi.... tebi nes ne valja
ATI4Life je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 22:59   #562
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Ha vidi. U drustvu drugog psa su onakvi kakve ih ti naucis. Svi su ti oni do 2 godine bebe, maze, bla bla. Onda poslje su tek pizdarije ako ih ne naucis. Mislim moj je karakterno takav da je ljubomoran, ja ako pomazim drugog psa i ovaj ako ima priliku probat ce mu pokazat neku pasivnu dominaciju tako da ga prikelji za pod ili da se postavi na njega. Sad da ce se bas i ici klat i nece, ali to je samo zato sto sam ga ja tako naucio.

Jednom mi se poklao sa rotom tako da sam ga doslovno morao skidat sa rota. Rot je bio nesto stariji i nesto su frktali jedan na drugog i tolko su se poklali da ni davilice ni lajne nisu pomogle. Mislim ja nisam stigao rec stani, a ni drugi vlasnik. Onda je nakon toga dobio od mene po njusci i zakucao sam mu glavu na pod i doslovno nogom sam ga drzao pola minute u zemlji da zapamti za vjeke vjekova da se nesmije klat sa drugim psima. Nije to bilo neznam kakva napeta situacija, ali moras znat da taj pas je OPASNA stvar. Pogotovo kad mu se istinkt probudi. Onog momenta kad osjeti da je gazda ugrozen gotovo. Raspasoj. To je ono sto je opasno. Ako on osjeti da si TI ugorzen (dakle ne on) od strane nekog drugog psa, taj drugi pas je generalno gledano mrtva zivotinja. Na mene je jednom pred njim zalajao labrador. Gotovo. nema te komande. Sva sreca jos je bio relativno mali, a i ja sam dobro reagirao. Kad zalaje na njega, onda je ono ili se makne ili nesto slicno, ali generalno gledano nisu psi koji rade konflikte.

i ovcara uzimas u 9 mjesecu.
Samo da nadopunim malo...Ne moras biti u opasnosti od nekog drugog psa da bi on reagirao... To isto vazi i ljude... Meni su jednom izvukli mobitel iz djepa u tramvaju. Pas je bio kod mene i imao je brnjicu. Ne znam kako je primjetio, ali je odmah skocio na lopova i oborio ga na pod, a da nije bilo brnjice vjerovatno bi ga rastrgao. Radi se bas o njemackom ovcaru.
Ja sam svog dobio kad mu je bilo mozda nepunih godinu dana. Donijeli su mi ga njegovi vlasnici koji su rekli da se ne mogu brinuti o njemu. umjesto povodca oko vrata mu je bio vezan strik koji ga je toliko jako stezao da mu je tu dlaka opala, usi su mu slomljene i bio je nenormalno mrsav.
Evo vec sam njegov ponosni vlasnik nekih 6 godina.
Unazad godinu dana vid mu je slab, skoro da je slijep. Ali ipak to mi je najdrazi stvor.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 23:15   #563
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor d^_^b Pregled postova
Samo da nadopunim malo...Ne moras biti u opasnosti od nekog drugog psa da bi on reagirao... To isto vazi i ljude... Meni su jednom izvukli mobitel iz djepa u tramvaju. Pas je bio kod mene i imao je brnjicu. Ne znam kako je primjetio, ali je odmah skocio na lopova i oborio ga na pod, a da nije bilo brnjice vjerovatno bi ga rastrgao. Radi se bas o njemackom ovcaru.
Ja sam svog dobio kad mu je bilo mozda nepunih godinu dana. Donijeli su mi ga njegovi vlasnici koji su rekli da se ne mogu brinuti o njemu. umjesto povodca oko vrata mu je bio vezan strik koji ga je toliko jako stezao da mu je tu dlaka opala, usi su mu slomljene i bio je nenormalno mrsav.
Evo vec sam njegov ponosni vlasnik nekih 6 godina.
Unazad godinu dana vid mu je slab, skoro da je slijep. Ali ipak to mi je najdrazi stvor.
pfff...

Pa meni reagira na opasnost od ljudi jos vise nego na pse, ali to se podrazumjeva. Pa nakraju zato ga i imam. Da mi se niko ne usudi uc ili pric blizu mene. Mislim ta zivotinja je 0-24 na oprezu. Mislim to je ko da imas andjela cuvara kraj sebe. Samo sto ovaj nema krila. Al ima zube. Velke zube.

Meni je ljetos bila jedna dobra scena. Negdje oko pol 4 u noci. Ja doma spavam ko top. Jos sam bio blago pripit jer je bilo neko drustvo kod mene navecer. I sad ja na prvom katu spavam, Hanz samnom na krevetu i grije mi noge i spavomo mi. Odjenom on se sav scima pocne rezat i na vrata. Naravno u postupke men probudi, skine deku sa mene i ajmo van. Reko koj vrag. Dodjem na stenge upalim svijetlo i vidim lokalnog pijanca kak mi pisa po jabuci. Dok sam naso kljuc od vrata na kraju stegi lik je skuzio da imam cucka i bris. Pobjegao je 2 sekunde preko ograde prije nego sto je ovcar doso i vec se spremao za njim da preskoci ogradu, al sam se zaderao ''mjesto'' i stao je. Mislim on je reagirao i cuo kroz 4 zida 50m dalje lika da mi je u dvoristu. A imam susjede koji isto dvoriste prolaze i na njih ne reagira. Naravno nisam pustio psa na covjeka da ga rastrga, ali mislim da vise lokalnom pijancu nece tak skoro past na pamet da mi u vrt ulazi.

A osoba koja bi me isla odjepariti dok ga imam sa sobom bas i nije pametna

Ja se mrtvo hladno po ljeti po noci secem kroz parkice di je sve puno probisvjeti i narkica. Mrtvo hladno.

Takodjer cesto ni ne zakljucavam, jer me boli kurac da mi neko udje. Pas mi je treniran na rukav i znam da moze šestoricu odjednom pojest. Al doslovno pojest. Prvi put kad mi je markirant radio sa psom i zviznuo ga nogom svom snagom mislio sam da mu je rebra slomio. Jok. Samo ga je napravio jos agresivnijim i nabrijanijim. Naucen je da prvo napada za ekstremitete da ne ubije covjeka, ali mislim da kad te copi za ruku i povuce na pod da ti vise nije svejedno. Mislim nije svejedno markirantu sa 60kg opreme valjda na sebi kad skoci na njega, a kamoli nekom lokalnom lopovu.

i da. Ti psi laju samo na macke. Mislim on je tako cool i opasan da samo zube pokaze. A sjaje se i bjeli su
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 23:25   #564
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Mah,svaki pas se da nauciti,ne postoje pasmine koje su urodene s necim.Mozes ti i od shitzua napravit ubojito psetance.

Šogor u stanu iznad mi ima Americkog staforda,pas koji slovi kao krvolocan,pas za borbe itd itd. Kupljen je u leglu ciji se psi treniraju za ilegalne borbe pasa u hrvatskoj,pas nikad nije bio treniran nesto posebno,niti je isao na dresure itd,svega par naredbi te davanje do znanja sta smije sta ne.Zenka je u pitanju,ponasa se milo i umiljato,zaigrano sa svim ukucanima,i gostima prema kojima osjeti toplinu i sigurnost.

Na svakog novog zarezi i postavi se,ali cim joj pride sa dobrom namjerom,a da je šogor kraj nje i to "odobri",ona je odma isti stari pes ko i prije.Kad osjeti nesigurnost,neces ti uci u kucu bez da je šogor ne primi,ne napada,ali vjeruj mi nije ti svejedno vidjet mrcinu kak rezi na tebe.Kum mi je lovac,i jednom prilikom se vratio iz lova direktno kod nas, i ova je osjetila neki miris valjda i to je bio opci kaos,morali smo je u boks zatvoriti.

Tako da tvrdim,nema veze pasmina,niti je jedan pas pametniji od drugog,svi su oni isti samo je bitno kako ih ucis i odgajas od malena.Kazem,ova je iz legla boraca a ispala je umiljata maza
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 23:41   #565
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
robert7 uopće ne čitam (previše pišete) ali upalo mi je u oko ovo
Citiraj:
Tako da tvrdim,nema veze pasmina,niti je jedan pas pametniji od drugog,svi su oni isti samo je bitno kako ih ucis i odgajas od malena.Kazem,ova je iz legla boraca a ispala je umiljata maza
jednostavno nije istina neke pasmine jednostavno nisu inteligentne,prirodno () ... dok neke druge pasmine su poznate po iznimnoj inteligenciji ovo što ti kažeš,ispala ti je maza,ti možeš utjecat na njihov karakter i odgajanjem utjecat na ponašanje,ali na pamet ne iako,ponekad su instinkti puno jači od samokontrole...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 00:00   #566
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
ma vjeruj mi nisu,imao sam prilike pricati sa uzgajivacima diljem hrvatske,vjeruj mi svaki pas jednako moze shvatit neke stvari,nema pametnijeg psa,samo neki to love brze,nekima mozda treba duze,ali to nije stvar pasmine.njemacki ovcari mozda djeluju kao pametni psi jer brzo uce,ali isti kurac mos napravit i od malog terijera kojeg naucis da ganja svakojake zivotinje.jel pas nemoze biti pametan,pas moze samo raditi ono sto ga ti ucis,te sto sam uci da li kroz igru i slicno,a karakter proizlazi iz svega toga. sto se tice instinkta,tu se slazem,nikad neznas sta zivotinji moze proci kroz glavu (a moze se i za ljude to rec),ali to je vjerujem opet neka visa sila,eto taj covjek od kojeg je sogi uzeo pesa,trenira ih za borbe vec nekih 10ak godina,ima pun k staforda doma i normalno se igraju sa njegovim klincima i ukucanima,iako su dresirani i koriste se za borbe.tako da velim,pas je pametan onoliko koliko ga ti naucis te koliko sam stekne "pameti".
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 00:25   #567
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
ma vjeruj mi nisu,imao sam prilike pricati sa uzgajivacima diljem hrvatske,vjeruj mi svaki pas jednako moze shvatit neke stvari,nema pametnijeg psa,samo neki to love brze,nekima mozda treba duze,ali to nije stvar pasmine.njemacki ovcari mozda djeluju kao pametni psi jer brzo uce,ali isti kurac mos napravit i od malog terijera kojeg naucis da ganja svakojake zivotinje.jel pas nemoze biti pametan,pas moze samo raditi ono sto ga ti ucis,te sto sam uci da li kroz igru i slicno,a karakter proizlazi iz svega toga. sto se tice instinkta,tu se slazem,nikad neznas sta zivotinji moze proci kroz glavu (a moze se i za ljude to rec),ali to je vjerujem opet neka visa sila,eto taj covjek od kojeg je sogi uzeo pesa,trenira ih za borbe vec nekih 10ak godina,ima pun k staforda doma i normalno se igraju sa njegovim klincima i ukucanima,iako su dresirani i koriste se za borbe.tako da velim,pas je pametan onoliko koliko ga ti naucis te koliko sam stekne "pameti".
Za ove osnovne stvari svaki pas je "dovoljno" pametan...i tu vjerujem da nema "ovaj je pametniji od onog drugog" ... no ipak,labradori slove za jedne od najinteligentnijih (dakle,najveci kapacitet) i upravo zbog toga i služe kao pas vodič za slijepce,drogu,spašavanje u lavinama...pomoć ribolovcima (ipak proslost,no opet,geni)

svi su dovoljno pametni da savladaju neke osnove,pravila ponasanja...komande itd. ali inteligentnije pasmine imaju puno veći kapacitet od ostalih glupana

isto kao i kod ljudi...recimo,ja sam najpametniji i najinteligentiji na svijetu

Da citiram sam sebe =>
Citiraj:
kao pas vodič za slijepce,drogu
Pas vodič za drogu

Robert7 => Evo ti kost http://freepages.genealogy.rootsweb....o,Susannah.jpg
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 27.01.2009. u 00:39.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 00:28   #568
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova

isto kao i kod ljudi...recimo,ja sam najpametniji i najinteligentiji na svijetu
onda idi donesi kost
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 00:51   #569
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Evo i moje

http://pce.hostili.com/images/D00100p3qb.jpg

Švicarski bijeli ovčar. Nelly se zove.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2009., 00:58   #570
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Imo sam mačka...
Tomek se zvao. Imo je valjda 8 kila mišića, svaki dan je doneso koju pticu/miša pred vrata.

Imam i ožiljaka kud god hoćeš od njega... Odkad ga nema, u kući se može disat. Jer ako nekaj nije bilo po njegovom, klao je. Staromu je gurnuo panđu u nos i nije puštao dok mu nismo dali jest.

Al bio je sladak pa mu nismo zamjerali - nije bilo materijalne štete osim nas.

Sad si iskreno želim jednu Svetu Birmu... 500eura jebiga.

http://www.youtube.com/watch?v=hNXy-3OBc-c
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na