Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.02.2008., 16:14   #1
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Poveznica Heco -> magnat

Tako ja prosli tjedan sa frendom malo hodam po konikomu u city centru i gledamo tamo malo zvucnike i vidim ja heco zvucnike. Zgledaju vau za male pare. Teski, lijepi, cijena bagatelna. 900kn ako se ne varam za heco victa 300 koj ima 17cm bass jedinicu i stvarno ulijeva povjernja. Vec me pocela svrbiti kartica u novcaniku. Gledam gledam i ocu cut i ko za vraga nigdje prodavaca, gledam podatke osjetljivost mnogo lijepa, al me ubola frekvencija u oci. Malo preprenisko. Reko bulshit od specki, al tko zna. I tako okrenem se i vidim magnate i sijevne mi u glavi odma slika njihovih specki, a zvuce ocajno.

I nista, zaboravio ja na to do jucer dok nisam gledao sto se nudi u hgpotu na webu. I reko idem ja to malo proguglati. I vidim da su njemacki zvucnici (da nije fora kao us blaster kako je kineski? ) , ponovo te perverzno optimisticne izjave o osjetljivosti i tako. Tu povlacim paralelu definitvno sa magnatom, koj radi iste stvari, a zvuci ocajno. Jeftino, privlacno, a generalno lose.

E sad mene zanima jeli itko cuo te zvucnike? dal se radi mozda o istoj ''korporaciji'' kao i magnat, pa u principu isti drek. Mozda ih netko posjeduje?

Mislim opako mi se sviđaju, al dali je to icemu?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2008., 19:18   #2
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Bump !
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na