Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2006., 16:05   #1
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Odlazak najveceg od najevecih - Michael Schumacher

I tako, evo i sluzbeno je, legenda se povlaci na kraju sezone. Najveci od nejvecih, vlasnik svih rekorda, veliki tata Formule 1, vlasnik kontraverzi i skandala. Omiljeni i najomiljeniji vozac, takoder jedan od najomrazenijih ljudi na svijetu. Trag koji je ostavio nikada se nece moci obrisati, tesko je da ce tako visoku prepreku ikada itko uspjeti preskociti.

Hvala ti Velemajstore na svim trenutcima uzitka koje si nam priustio, na fenomenalnim predstavama koje su nas ostavljale bez daha. Bili smo stobom i u teskim i u ljepim trenutcima, bit ce mo i sad.

Bez tebe F1 vise nikada nece biti ista.
__________________
Jak ko rakija!

Zadnje izmijenjeno od: Darth Vader. 10.09.2006. u 19:28.
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2006., 17:44   #2
Ivan_1
Premium
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 823
napokoooon
Ivan_1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.09.2006., 17:54   #3
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Prvi vozač za kojega sam navijao u F1 bio je Alain Prost

Baš negdje u vrijeme kada se je "Profesor" oprostio od svijeta F1, naišao ja novi klinac...Schummi. Od tada navijam za Schummija. Bože, kada je to bilo? `92 ili `93...tako nešto. A sam star

Hvala, Schummi...donio si nam puno uzbuđenja. Pobudio ljubav za automobilizam u mnogima... Bez obzira voljeli ga ili mrzili, nitko nije na njega ostajao ravnodušan. A emocije su ipak najbitnije da se čovjek osjeti živim.
Hvala ti.
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 08:12   #4
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
ma schumi je zakon
otkad znam za formulu navijam za njega
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 08:14   #5
Broken Arrow
The Man
Moj komp
 
Broken Arrow's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 1,252
a yebiga, više neće biti tako zanimljivo nakon ove sezone...
nek mu je sa srećom čim se god bavio u životu, jer fakat je legenda...
__________________
"Everybody's at war with different things...I'm at war with my own heart sometimes"
Broken Arrow je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 08:59   #6
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
I tako, evo i sluzbeno je, legenda se povlaci na kraju sezone. Najveci od nejvecih, vlasnik svih rekorda, veliki tata Formule 1, vlasnik kontraverzi i skandala. Omiljeni i najomiljeniji vozac, takoder jedan od najomrazenijih ljudi na svijetu. Trag koji je ostavio nikada se nece moci obrisati, tesko je da ce tako visoku prepreku ikada itko uspjeti preskociti.

Hvala ti Velemajstore na svim trenutcima uzitka koje si nam priustio, na fenomenalnim predstavama koje su nas ostavljale bez daha. Bili smo stobom i u teskim i u ljepim trenutcima, bit ce mo i sad.

Bez tebe F1 vise nikada nece biti ista.
Citiraj:
Autor Delta S4 Pregled postova
Hvala, Schummi...donio si nam puno uzbuđenja. Pobudio ljubav za automobilizam u mnogima... Bez obzira voljeli ga ili mrzili, nitko nije na njega ostajao ravnodušan. A emocije su ipak najbitnije da se čovjek osjeti živim.
Hvala ti.
Citiraj:
Autor Broken Arrow Pregled postova
a yebiga, više neće biti tako zanimljivo nakon ove sezone...

Dijelim isto mišljenje, formula mi više neće biti isto. Mihael je majstor nad majstorima, a ove prolazne zvjezdice..
Mislim da ću početi navijati za Kubicu, barrichela i rosberga. Iako ni barrichelo neće još dugo.

U zadnjih nekoliko godina su se povukli svi velikani F1 s kojima sam odrastao u Formuli, rijetki su ostali koji voze već 10godina formulu. Došla je hrpa mladih vozača koji nemaju ni blizu karizmu vozača kao što su schumaher, damon hill, hakkinen, alesi, da ne govorim o daljoj prošlosti i Senni, prostu....

Žao mi je što se michael povlači, još se nekako nadam da neće. Možda se predomisli.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 09:18   #7
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Najbolji i najdrazi mi vozac svih vremena, steta sto odlazi.
Schumi, majstore.


Citiraj:
At 36, the oldest in the 2005 field and a 15-year veteran of well over 200 races, the driver who made Formula One racing his personal playground is still at the peak of superlative powers that created two distinct divisions: Michael Schumacher and the rest.

Da se podsjetimo:

Grand Prix Starts: 246
Grand Prix Wins: 89
Pole Positions: 68
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 10:40   #8
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Tjah ... Schumia pratim još od početaka u Benettonu, kad je bila cijela afera oko skidanje mrežice sa dovoda goriva da dobiju sekndu na tome - eh taj Briatore : roller :

Mislim da je najperspektivniji nasljednik upravo Kubica. Lima je lud, daleko će on stići
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:00   #9
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Da se podsjetimo:

Grand Prix Starts: 246
Grand Prix Wins: 89
Pole Positions: 68
Kaj nije 90 pobjeda..? : stoopid
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:07   #10
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
brijem da kad on ode, da necu vise gledat formulu
isto se dogodilo sa nba
otisao jordan i jos par njih i prestao sam gledat, jednostavno mi nije bilo gust
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.09.2006., 14:10   #11
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
brijem da kad on ode, da necu vise gledat formulu
isto se dogodilo sa nba
otisao jordan i jos par njih i prestao sam gledat, jednostavno mi nije bilo gust
A ne, ne... Moje srce kuca za propetog konjića i crvenu boju Ferrarija, Kimmi je na prvom mjestu koji sad zaslužuje moj respekt odmah pored Masse, naravno

A Schumi... On ima posebno mjesto... SCHUMI 4EVER
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:30   #12
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Nikada kod mene on neće biti najveći od najvećih. Zašto? Nikad nije za momčadskog kolegu imao top vozača, jer je uvijek imao ugovor u kojemu je drugi vozač njegov vodonoša.

Uz njega se vežu najveći skandali te ih ima najviše. Bio mi je simpatičan 92 i 93, 94 se probahatio i počeli su skandali oko njega i Benettona. Prešao je u Ferrari i priča se nastavila uvijek su se skandali lijepili uz njega. Ako nije on sam napravio sranje na stazi onda bi momčad pokrenula neki postupak kako bi oslabila protivnika.

Ne dvojim njegove vozačke kvalitete tu je u društvu svih najboljih Fangia, Mossa, Clarka, Stewarta, Laude, Prosta, Senne, Piqueta, Mansella, Hakkinena, Fittipaldia, Gillesa Villeneuevea ( nažalost puno rano preminuloga) Rindta ( također puno pre rano preminulog).

No razlika je Fangio je uvijek vozio uz top vozače,

Senna i Prost su vozili zajedno, Piquet i Mansell su vozili zajedno, Prost i Mansell su vozili zajedno, s kime je on vozio? Ostarjeli Nelson Piquet (1991), Roberto Moreno, JJ Lehto, Jos Verstappen,Johnnie Herbert, Eddie Irvine, Rubens Barrichello, Felipe Massa, sve vozači koji nisu top vozači.

Hvala bogu da odlazi i nadam se da s njime odlazi i muljatorski duh iz F1.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 11.09.2006. u 15:10.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:31   #13
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,190
To je vozac kakvog jos dugo nece biti. Zao mi sto ide, f1 nece biti ni priblizno ista, ali mislim da je sad pravi trenutak za odlazak, kad uzme krunu po 8 puta
Drago mi je zbog Kimija, sto ce napokon dobiti posteni bolid!
Kovalainen bi mogao biti dobar, ima u njemu dosta potencijala...

Za mene ostaje samo jedno, Ferrari!!!
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:48   #14
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 958
Schumacher je bio vozač koji će ostati zapisan u povijesti kao jedan od najboljih i najutjecajnih vozača Formule 1. Oduvijek sam navijao za njega, oduvijek sam ga volio bez obzira na sve silne "skandale", "muljaže" i sl., te se iskreno nadam da će osvojiti ovu sezonu, te se veličanstveno oprostiti od Formule 1.

Kad se samo sjetim nezaboravnih trenutaka nadmetanja Schumija i Hakkinena, prelazaka kroz boks, napetih trenutaka. Moram priznati da mi je, nakon što se Hakkinen oprostio, F1 poprimila nekakav "dosadniji" osjećaj, ali to me nije smetalo da je nastavim dalje pratiti.

Bilo kako bilo, zbogom Schumacheru!

Drago mi je da Raikkonen prelazi u Ferrari, napokon će dobiti pravi bolid. Moram priznati da mi ga je svo ovo vrijeme bilo žao, uvijek su mu se događali nekakvi kvarovi. Naprijed, Kimi!
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 14:58   #15
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,294
Citiraj:
Autor Isus Pregled postova
Nikada kod mene on neće biti najveći od najvećih. Zašto? Nikad nije za momčadskog kolegu imao top vozača, jer je uvijek imao ugovor u kojemu je drugi vozač njegov vodonoša.

Uz njega se vežu najveći skandali te ih ima najviše. Bio mi je simpatičan 92 i 93, 94 se probahatio i počeli su skandali oko njega i Benettona. Prešao je u Ferrari i priča se nastavila uvijek su se skandali lijepili uz njega. Ako nije on sam napravio sranje na stazi onda bi momčad pokrenula neki postupak kako bi oslabila protivnika.

Ne dvojim njegove vozačke kvalitete tu je u društvu svih najboljih Fangia, Mossa, Clarka, Stewarta, Laude, Prosta, Senne, Piqueta, Mansella, Hakkinena, Fittipaldia, Gillesa Villeneuevea ( nažalost puno rano preminuloga) Rindta ( također puno pre rano preminulog).

No razila je Fangio je uvijek vozio uz top vozače,

Senna i prost su vozili zajedno, Piquet i Mansell su vozili zajedno, Prost i Mansell su vozili zajedno, s kime je on vozio? Ostarjeli Nelson Piquet (1991), Roberto Moreno, JJ Lehto, Jos Verstappen,Johniee Herbert, Eddie Irvine, Rubens Barrichello, Felipe Massa, sve vozači koji nisu top vozači.

Hvala bogu d aodlazi i nadam se da snjiem odlazi i muljatorski duh iz F1.

Napokon odčlazi te se nadam da snjegovim odlaskom se vraća malo više sportskog duha u F1 a odlazi muljatorski duh.
Potpisujem.

Kad se namjerno u Hilla zabio da bi osvojio titulu , sve je sa tim rekao...da je spreman i na najprljavije poteze ne bi li pobjedio...tako je i u Villeneuevea htio pa se pokazalo da ima boga i đube je izletilo van

Kad je imao najbolji bolid - pobjeđivao je
Kad je imao prosječan bolid, nije ni u bodovima bio...

Koliko je bolid bitan vidjeli smo po Žaku Villeneuevu, momak vozi dobro, ali kad je sjeo u jadan bolid nije mogao dalje...izgubio se u sivilu 10-og + mjesta

I uvijek je imao vodonošu....Barichelo je bio masu puta brži, sad ga je i massa počeo stiskati, obojica prosječni vozači...
Nije on htio kimmija kraj sebe....mali bi ga rasturio...
vex je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:07   #16
marconi
Premium
 
marconi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 130
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
Nije on htio kimmija kraj sebe....mali bi ga rasturio...
potpis...

šumi je bio velik vozač,to mu se ne može osporit,al ne toliko velik koliko mu to statistika daje...

previše je bilo muljanja za njegovog doba, i nadam se da se formula tek sad vraća...
marconi je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:08   #17
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
I uvijek je imao vodonošu....Barichelo je bio masu puta brži, sad ga je i massa počeo stiskati, obojica prosječni vozači...
Nije on htio kimmija kraj sebe....mali bi ga rasturio...
Da, imas pravo, srecom da ima turbo-vozilo koje ga odveze do cilja bez da itko sjedi za volanom.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:30   #18
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Ja samo znam da se kad padne kiša lijepo pokazalo bezbroj puta tko je najbolji. Sjećam se kad je jednom kiša pala tako da je pola staze bilo mokro pola ne, taj veliki Hakkinen je bio prvi koji je otišao u boks, a Schumi je ostao i ostavio ih sve.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:42   #19
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor Isus Pregled postova
Nikada kod mene on neće biti najveći od najvećih. Zašto? Nikad nije za momčadskog kolegu imao top vozača, jer je uvijek imao ugovor u kojemu je drugi vozač njegov vodonoša.

Uz njega se vežu najveći skandali te ih ima najviše. Bio mi je simpatičan 92 i 93, 94 se probahatio i počeli su skandali oko njega i Benettona. Prešao je u Ferrari i priča se nastavila uvijek su se skandali lijepili uz njega. Ako nije on sam napravio sranje na stazi onda bi momčad pokrenula neki postupak kako bi oslabila protivnika.

Ne dvojim njegove vozačke kvalitete tu je u društvu svih najboljih Fangia, Mossa, Clarka, Stewarta, Laude, Prosta, Senne, Piqueta, Mansella, Hakkinena, Fittipaldia, Gillesa Villeneuevea ( nažalost puno rano preminuloga) Rindta ( također puno pre rano preminulog).

No razlika je Fangio je uvijek vozio uz top vozače,

Senna i Prost su vozili zajedno, Piquet i Mansell su vozili zajedno, Prost i Mansell su vozili zajedno, s kime je on vozio? Ostarjeli Nelson Piquet (1991), Roberto Moreno, JJ Lehto, Jos Verstappen,Johnnie Herbert, Eddie Irvine, Rubens Barrichello, Felipe Massa, sve vozači koji nisu top vozači.

Hvala bogu da odlazi i nadam se da s njime odlazi i muljatorski duh iz F1.
Je da Senna je imo Prosta u momčadi. I to mu je bio jedini konkurent za naslov. Kojeg usput istjerao iz McLarena.
Uostalom sve te prljavštine od poteza smo mogli vidjet prije i to mnogo učestalije kod Senne.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:47   #20
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Da, imas pravo, srecom da ima turbo-vozilo koje ga odveze do cilja bez da itko sjedi za volanom.
Ne al je imao ugovor gdje je pisalo da je on broj jedan a broj dva ga mora pustiti.
Austrija 2002.

@Freek
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:49   #21
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Tako je, i Senna je takodjer bio prilicno arogantan vozac.
Nista strasno, ljudi su ionako poznati po tome da lakse upamte ruzne stvari/dogadjaje i daju im primat pred pozitivnima/uspjesima u ovome slucaju.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 15:52   #22
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,373
Citiraj:
Autor atha Pregled postova
Da, imas pravo, srecom da ima turbo-vozilo koje ga odveze do cilja bez da itko sjedi za volanom.
Ne al je imao ugovor gdje je pisalo da je on broj jedan a broj dva ga mora pustiti.
Austrija 2002.

@Freek Senna i Prost su vozili dvije sezone zajedno 1988 i 1989. Prostu je ugovor s McLarenom isticao 1989.

Ovoliko sranja koliko se vezalo uz Schumachera nisu ni Piquet, Mansell, Senna i Prost imali zajedno. Niti je ikad bilo pitanje je li dolazilo do varanja.

Nisma reako d aje loš vozač već da se uvijek oko njega motaju skandali.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 16:31   #23
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Hehe uvijek i u svemu, kad je netko iznimno dobar onda vara jer nije moguce da je netko tako dobar jednostavno nije, a onda opet, mozda i je samo sto ne mogu svi to podnijeti
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 17:25   #24
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Svi se slazemo da je odlican vozac,al fanovi nikako da shvate da je imao prljavih poteza na stazi,gore navedeno,u njegovo doba nitko to nije radio.Po tome je najveci!: baad :
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 17:33   #25
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Autor flood Pregled postova
Svi se slazemo da je odlican vozac,al fanovi nikako da shvate da je imao prljavih poteza na stazi,gore navedeno,u njegovo doba nitko to nije radio.Po tome je najveci!: baad :
Prljabih poteza je bilo i prije i dosta prljavijih.
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 17:33   #26
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Brain32 Pregled postova
Hehe uvijek i u svemu, kad je netko iznimno dobar onda vara jer nije moguce da je netko tako dobar jednostavno nije, a onda opet, mozda i je samo sto ne mogu svi to podnijeti
bravo care! odlično rečeno!


vi koji serete da je schumacher pun skandala, daj začepite gubicu, svaki vozač je na svoj način poseban. I radi skandale.
A što onda ne spominjete Montoyu? pa taj je razbio više bolida i izgurao više vozača, nego što bi napravila dva schumahera.

kaže isus, nije on tako dobar vozač, iako to statistika pokazuje??!! e sad ja ne znam tko je tu lud...

kao da druge momčadi nemaju prvog i drugog vozača... GIVE ME A BREAK! Samo što je ferrari uvijek pod povećalom, pa se i najmanja sitnica tumači kao skandal i varanje.

Schumaher je najbolji vozač u povijesti, gledano statistički ili ne. Radio je skandale, radili su i drugi, neka je, Formula ne bi bila zanimljiva bez raznih skandala, i brzo bi izgubila na gledanosti i popularnosti.

Ali je čovjek u bezbroj situacija pokazao da je vrhunski vozač, i to ne može nitko poreći. Priznajte si neke stvari.

Pa ne zovu F1 uzalud CIRKUS!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 17:47   #27
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
e dobro sada vise stvarno pretjerujete je da odlican i je i sve ali reci da ce F1 sada biti dosadna ili da nitko nemoze sto je on napravio,,,,,, ajme pa tko je o njemu tako mislio kad je on bio gdje su sada Alonso. Kimi, Kubica????? i on je onda bio samo jedan od klinaca koji se nikada nece moci usporediti sa starim liscima,,,,,, i sto se desilo Schumi ostaje u F1 duuuuuuuuugi niz godina i fino poskida sve moguce rekorde odlazi kao najbolji vozac F1 ikada,,,,,,,, pa oke ako Kimi ide u Ferrari i ako Mclaren iduce sezone napravi vise bolid koji se nece svako malo razletiti i budu dosta jaki e pa onda ce Alonso i Kimi definitivno pruziti dobar Fight jos ako BMW bude kao sa je bio u nedjelju Kubica je tu isto,,,, a i onaj novi Reanultov vozac po najavam bi trebao biti isto mala zverka stoga,,,, nova sezona nece biti nista manje zanimljiva od dosadanjih mozda cak bude i bolja jer sada idu svi sa istim gumama tako da tu nece biti +/- sada ce sve bidi bolid/vozac, a ne guma/bolid/i nesto malo vozac,,,,,,,

ako ovi mladi vozaci za kojih 20-30god ne skinu Schumieve rekorde onda ce biti oke za reci kako mu nisu ni do muda a ne sada kad su oni tek zapoceli svoje karijere,,,,, heh tko zna sto ce oni napraviti,,,, tko zna bi li Schumi bio tu gdje je da je Senna jos ziv.........


sto se tice njega kao vozaca i svega sto je napravio stvarno nema veceg DO SADA
ovo da ima najvise skandala je i normalno kad je lik duze od svih ostao u F1 (imao je vise vremena da ih nakupi)

ali de ono gluposti o ovim mladim vozacima takve nemojte pricat jer moguce je da ce oni uskoro postavljati nove rekorde,,,,,,
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 17:57   #28
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 907
Ma meni nema do peDra Dela RoSe kad je on vozil obavezno neki udes bio
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 18:11   #29
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,579
Michael i Ferrari u srcu. (Renault na qurcu, sala)
Citav dan sam nekako tuzan i s***an. Pratim Ferrari od '94, za Michaela navijam od '96, mada sam ga gotivio i dok je vozi za Benneton (u kojem je '94 osvoio sampionat sa samo 1 bodom prednosti ispred Hilla, a '95 ga ogulio sa 30+ bodova razlike). Kada je na pressu rekao da se oprasta od formule, suze su mi krenule na oci. Kada se samo sjetim onih prijasnjih sezona dok se borio sa Hakkinenom, pa ona dramaticna zavrsnica (zadnje tri trke) '98 koju je ipak "izgubio" (nadam se da se to nece ponoviti ove godine), pa sezona 2002 kada je Ferrari od 17 trka pobjedio 15, a Schumacher i Barrichello ostavili ekipu daleko iza sebe, pa sezona 2004 kada su imali ucinak 15/18 (k'o loto). Jadni Hakkinen je zbog Schumija napustio formulu, jer mu je ovaj nabijao nervozu samom svojom pojavom na stazi. Nadam se samo da Schumi nece otici u totalnu penziju, nadam se da ce, kao i Hakkinen, otici u DTM ili tako nesto pa da ga i tamo gledamo, jer ja zivot jednostavno ne mogu zamisliti bez tog Nijemca.
Svaka mu cast i kapa 3 puta do zemlje za sve ono sto je ucinio. I nakon 90 pobjeda se raduje kao malo djete kada se popne na postolje, razvali kez od uva do uva i saljeva onaj sampanjac kao da mu je poslednji.
Jednostavno se bojim da ce F1 "propasti" bez njega, da to vise nece biti ono staro, ali znam da cu i dalje navijati za Ferrari, a i Schumija ako nastavi voziti nesto drugo.

Jednostavno NIKAD ga niko nece nadmasiti.

A to sto pojedini pisu da je varao, muljao i takve stvari, molim ih da navedu nekoga ko nije radio nesto takvo. Samo je ON i FERRARI kriv/i za sve sto se dogodi jer su svo vrijeme pod prismotrom paparaca i ostalih kretena koji pisu svakakva sranja. Ne kazem da nije bilo smicalica i muljaze, ali nije/su jedini koji su takvo nesto pravili.
A opet sto se tice postavljanja novih rekorda od strane novih vozaca kojima karijera tek pocinje to je jednostavno neminovno. Svake godine se bolidi usavrsavaju, aerodinamika, motori, sistem upravljanja, mjenjac,... Logicno je da ce biti brzih od njega, ali tesko da ce biti neko za koga ce se moci reci da ima zelju i umjece da vozi kao Schumi.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2006., 18:17   #30
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Freek Pregled postova
Prljabih poteza je bilo i prije i dosta prljavijih.
Mislis kada ga je Sato nguzio u Spa!!??:clap: Ili?
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
vi koji serete da je schumacher pun skandala, daj začepite gubicu, svaki vozač je na svoj način poseban. I radi skandale.
A što onda ne spominjete Montoyu? pa taj je razbio više bolida i izgurao više vozača, nego što bi napravila dva schumahera.
Ali ne u trenucima kada mu prvenstvo ovisi o tome.Recimo u iduce 3 utrke Alonso se zabija u Schumija...
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
kao da druge momčadi nemaju prvog i drugog vozača... GIVE ME A BREAK! Samo što je ferrari uvijek pod povećalom, pa se i najmanja sitnica tumači kao skandal i varanje.
Prekrasnih li prizora kada Barichelo mora pred ciljem kociti...
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ali je čovjek u bezbroj situacija pokazao da je vrhunski vozač, i to ne može nitko poreći. Priznajte si neke stvari.
Nitko ne tvrdi da nezna voziti,citaj malo...
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na