Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2003., 14:27   #1
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Zbunjen ko kvoćka ....

Recite vi meni l33t ekipo ...

Kaj se dobiva modanjem 9500 u 9700 :confused:

Mislim jeli netko benchal razliku prije/poslije i usporedba sa 9500 pro i 9700 vanila

Mislim, skuril sam si grafulju, pa kontepliram kaj da piknem sljedeće. 9500 pro mi se ćini kao best buy, ali mod, pa OC s 9500 zvući sw33t

Recite bedaku koji tapka u nvidia mraku da vidi svjetlo ( ovo inaće dolazi od zakletog nvidiota )
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2003., 16:43   #2
dario-RUS
I Love AMD and nVida
 
dario-RUS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 410
Daj mi molim te rieci za kolko si bio digao grafulju kad je crknula, to pitam iz razloga da ja ne pretjeram moja po dif. radi na 300/600, znam je dići na 310/615, mislim da neb' smjela pregoriti!!
Prosvijetli me na kolko je tvoja izgorila da znam gdje ne smjem!
__________________
Intel CoreDuo neki Quad I
GIGABYTE GA-P35-DS3L
4x2048 Corsair
Ati nešto
1x 36Gb WD Raptor, 2x750Gb Samsung (raid 0)
dario-RUS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2003., 17:21   #3
matijas
Premium
 
matijas's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Republic Of Maximir
Postovi: 354
Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by Paske
Recite vi meni l33t ekipo ...

Kaj se dobiva modanjem 9500 u 9700 :confused:

Mislim jeli netko benchal razliku prije/poslije i usporedba sa 9500 pro i 9700 vanila

Mislim, skuril sam si grafulju, pa kontepliram kaj da piknem sljedeće. 9500 pro mi se ćini kao best buy, ali mod, pa OC s 9500 zvući sw33t

Recite bedaku koji tapka u nvidia mraku da vidi svjetlo ( ovo inaće dolazi od zakletog nvidiota )
Frend je otkljucavanjem pipelinea dobio oko 1000 3dMarkova, sa 9,5k na 10 i nesto...
__________________
Imao super komp koji sam poklonio curi, sad radim na sasvim prosjecnom laptopu i bas mi je OK
matijas je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2003., 18:52   #4
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Pitaj Kovu o tome

Evo kupio ja ATi Saphire Radeon 9500 np, BEST BUY!!!!!

To je bio ulov

Dakle 9500 np, a radi kao 9800 navodno, no sigurno radi kao 9700. Dobio sam i po par tisuca marka u 2001, i barem jednu tisuću u 2003.

Kako to napraviti, ima par stranica, pa ako te zanima, javi.
Kova je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2003., 19:07   #5
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by Paske
Recite vi meni l33t ekipo ...

Kaj se dobiva modanjem 9500 u 9700 :confused:

Mislim jeli netko benchal razliku prije/poslije i usporedba sa 9500 pro i 9700 vanila

Mislim, skuril sam si grafulju, pa kontepliram kaj da piknem sljedeće. 9500 pro mi se ćini kao best buy, ali mod, pa OC s 9500 zvući sw33t

Recite bedaku koji tapka u nvidia mraku da vidi svjetlo ( ovo inaće dolazi od zakletog nvidiota )
Prvo kaj ti znači to l33 bla sw 33 te?????? Pa nećemo sad valjda pričat u šiframa
Drugo daj ti meni reci kak neko može biti tak bedast pa skurit tak dobru grafičku???????' Mislim kaj ti se isplatilo zbog par frejmova više ostat bez dobre grafičke??? Fakat te ne kužim ajd dobro da malo digneš ali pretjerivat ne valja
Kaj se pak tiče atija ja bih ti preporučio ak već ideš kupovat 9700 ili ak imaš nekaj manje para onda 9500 pro. Kaj se tiče modanja ono je uspješno u samo 25 posto slučajeva dakle da ti kartica poslije radi bez artefakata a i moraš nać 9500 na pcb-u od 9700 (crveni i memorija u L) kaj više i nije tak jednostavno.
Mislim da ti je onda bolje uzet 9500 pro nego riskirat s modom ali požuri jer 9500 pro uskoro nećeš više moći naći a 9600 koji dolazi je sporija kartica od 9500 pro.
Baj d vej razlika između 9500 pro i 9700 je vidljiva kod viših rezolucija sa aa i af.
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2003., 22:27   #6
cyberphere
Premium
 
cyberphere's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 842
Re: Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by pinsla
Prvo kaj ti znači to l33 bla sw 33 te?????? Pa nećemo sad valjda pričat u šiframa...
Sw33t je sweet, a l33t pretopstavljam leet. To nije pričanje u šiframa nego je to "hackerski" riječnik. Npr. CYI33RPH3R3 ili tako nekako znači cyberphere
__________________
cyberphere je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2003., 23:02   #7
pinsla
Caught Somewhere In Time
 
pinsla's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: zg-vrbani, vž u srcu
Postovi: 1,860
Re: Re: Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by cyberphere
Sw33t je sweet, a l33t pretopstavljam leet. To nije pričanje u šiframa nego je to "hackerski" riječnik. Npr. CYI33RPH3R3 ili tako nekako znači cyberphere
E ak je tak onda jebali vas hackeri<1111111
pinsla je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2003., 00:21   #8
matijas
Premium
 
matijas's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Republic Of Maximir
Postovi: 354
Re: Re: Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by cyberphere
Sw33t je sweet, a l33t pretopstavljam leet. To nije pričanje u šiframa nego je to "hackerski" riječnik. Npr. CYI33RPH3R3 ili tako nekako znači cyberphere
Ma kakav mrtvi leet, di ste vi ljudi rasli? :confused:
l33t znaci elite, pa kaj nikad niste gledali Hackere, da ne govorim da je svojedobno u BUG-u izasao cijeli clanak o tome...
__________________
Imao super komp koji sam poklonio curi, sad radim na sasvim prosjecnom laptopu i bas mi je OK
matijas je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2003., 01:24   #9
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Re: Re: Re: Re: Zbunjen ko kvoćka ....

Citiraj:
Originally posted by matijas
Ma kakav mrtvi leet, di ste vi ljudi rasli? :confused:
l33t znaci elite, pa kaj nikad niste gledali Hackere, da ne govorim da je svojedobno u BUG-u izasao cijeli clanak o tome...
sori ali ne citam BUG...i da gledao sam hackere pozorno koliko i svaki treci film...razonoda i to je to...a ne da cu sad pamtiti kaj je tamo neko izvalio...ili jos gore mi je kad ljudi na forumu pocnu koristiti nickove iz tog filma..ahhhhh
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2003., 09:05   #10
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nakon l33t h4xor rasprave ( elite hacker rasprave )

Grafulju nisam skuril klokanjem

Drkal nekaj po napajanju, zmrdal sve i svašta, par puta piknuo paljenje i nakon 4 neuspijela paljenja - gecrk matična i VGA

Ono kaj je bilo ... već neko duže vrijeme me kara napajanje u mozak glasnoćom. Pa mali mirkec je fino stavil 120 mm vent na 1500 o/min da hladi napajanje i još jedan na hladnjak vode. Heh sad, prvo 3 puta se nije htel upaliti, pa sam moral s prstom zakurblat vent da upali. Onda je rođeni debila ( ja ) stavil prste u napajanje da provijerim kondiće dali se previše griju, promašil izolirani dio i ---- bbzzz --- spalil si prste i zaradio jezik na lagano pečeno

To je sve dakako skurilo VGA.

Kasnije sam nabavil na poslu MX-icu, reko da radim na compu dok ne zamijenim svoju. Svakako nekaj sam sjebal ---- ubite me neznam kaj ---- i BIOS mi je krepal na matičnoj nakon 3 paljenja uspješna.

Anyway -- matična na servisu, VGA na putu prema tamo, a R9500 pro čeka da ga se upikne u MSI nf2 dok ne dobijem Epoxicu natrag


--- Kad sve ovo gledam, pa jebote niti Vrapće nije za mene, za mene je Goli otot, tam barem mogu skršiti samo kamenje, koje i tako nije moje
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.04.2003., 09:11   #11
dario-RUS
I Love AMD and nVida
 
dario-RUS's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 410
Paske Paske C R N I Paske
__________________
Intel CoreDuo neki Quad I
GIGABYTE GA-P35-DS3L
4x2048 Corsair
Ati nešto
1x 36Gb WD Raptor, 2x750Gb Samsung (raid 0)
dario-RUS je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2003., 09:24   #12
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,739
Citiraj:
Originally posted by Paske
... stavil prste u napajanje da provijerim kondiće dali se previše griju, promašil izolirani dio i ---- bbzzz --- spalil si prste i zaradio jezik na lagano pečeno

To je sve dakako skurilo VGA.
A ja mislio da pretjeruješ kada kažeš da si sa šarafcigerom u ruci opasan po okolinu.

Mislim da nisi ništa skurio opisanim postupkom osim možda napajanja a i to je upitno. Ajde donesi tu grafulju da je probam. Koji te vrag košta. Ne mogu gledati da bacaš novce a imam i "blagi" osječaj da sam i ja "malo" kriv.

Fakat ne znam zašto bi se kondići toliko grijali da spališ prste na njima. Nešto ne štima a ubija me sumnja da nisi pipao kondiće.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2003., 10:48   #13
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Originally posted by RAK
A ja mislio da pretjeruješ kada kažeš da si sa šarafcigerom u ruci opasan po okolinu.

Mislim da nisi ništa skurio opisanim postupkom osim možda napajanja a i to je upitno. Ajde donesi tu grafulju da je probam. Koji te vrag košta. Ne mogu gledati da bacaš novce a imam i "blagi" osječaj da sam i ja "malo" kriv.

Fakat ne znam zašto bi se kondići toliko grijali da spališ prste na njima. Nešto ne štima a ubija me sumnja da nisi pipao kondiće.
Hehehe, ma nisi ti ništa kriv

Matična dolazi nova ( trebala bi barem ), a VGA nosim na reklamaciju čim stignem. Tako da nema potrebe za kemijanjem kada postoji reklamacija, a prodavaći ionako to šalju proizvođaću na njihov trošak

Inaće VGA sam isprobal na poslu i NE RADI, gecrk iz nekog razloga .

Napajanje manje/više radi, samo kaj sam ga previše opteretil .
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2003., 00:27   #14
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,456
to ti je kad guraš prste di nesmiješ....
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2003., 13:55   #15
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,484
Evo,nema me dva dana,vratim se i kaj vidim:confused: ???

Sve si nekaj mislim...koliko si perja ulupao u sve to-mogao si si naručiti i imati vražje pasivno napajanje

Samo nemoj reći da ti je skupo
Ako već toliko patiš za tišinom...

Inače kaj se tiče grafičke-neznam koliko novaca možeš iskrcati za nju,ali u rangu do 200$ moj glas ide 9500PRO.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2003., 14:20   #16
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Originally posted by Jelc
Inače kaj se tiče grafičke-neznam koliko novaca možeš iskrcati za nju,ali u rangu do 200$ moj glas ide 9500PRO.
također

(kad već dajemo glasove...)
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2003., 00:22   #17
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,016
Paske i ti si kao opasan po okolinu sa sarafcigerom??
Pa sta da ja kazem..ja sam se ozljedio sa 10 LIPA !!! LOOL
(mali nozni prst)
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na