Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.05.2006., 22:21   #1
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Nadjite mi nki poslic :)

Treba li nekome jedan sposoban 18- godisnjak za skoro bilo kakav posao u okolici Rijeke, neka budem i potrcko nema veze, samo da radim...

Za nekoliko dana cu maturirati (tj. necu maturirati, ne znam ni ako cu razred zavrsiti, ali kako god gotov sam) hotelijersko - turisticka, ali ne trazim nista vezano uz to..
Zapravo ne znam niti sto tocno trazim, ali..
J*** me malo sto jos nemam vozacki (imat cu za nekih mjesec i pol)..

Ako slucajno znate da netko nudi nekakav poslic ili vama treba nekakva pomoc koju bih ja mogao izvrsavati ucinite dobro djelo i javite mi na pvt

Zivlili!
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 15:16   #2
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Šta ne hvataš lopove
iveumag je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2006., 16:11   #3
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Citiraj:
Autor iveumag
Šta ne hvataš lopove
....ili pljackase banaka i kladionica, tu se da dobro zaraditi: goood :
West je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 16:38   #4
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,267
nespamajte
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:07   #5
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 9,067
Citiraj:
Autor M.U.P.
Treba li nekome jedan sposoban 18- godisnjak za skoro bilo kakav posao u okolici Rijeke, neka budem i potrcko nema veze, samo da radim...

Za nekoliko dana cu maturirati (tj. necu maturirati, ne znam ni ako cu razred zavrsiti, ali kako god gotov sam) hotelijersko - turisticka, ali ne trazim nista vezano uz to..
Zapravo ne znam niti sto tocno trazim, ali..
Ajde reci ti meni iskreno, da si ti poslodavac, dali bi uzeo jednu osobu koja
je rekla sve ovo sto si ti napisao, puno volje, elana, energije i potencijala?

Ti znas da je skola potrebna za tvoj zivot? Ili mislis raditi za manje od 3k kuna u nekom skladistu unistravajuci kicmu?
Ne pametujem ti, ali zavrsi skolu i upisi fakultet, to je sve za tvoje dobro i tvoju buducnost - ionako ces raditi do kraja zivota,
nikamo ti se ne zuri. Ionako uz fax uvijek preko studenstskog mozes ubosti kakav posao,
nije stalan naravno, ali su prihodi za jednog studenta sasvim dovoljni.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:28   #6
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Bolje pocni traziti nesto sto te zanima, ovako ti se lose pise.
West je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:33   #7
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,287
www.posao.hr
www.MojPosao.net

U turističkoj sezoni uvijek ima posla i manjka radne snage, to znam iz vlastitog iskustva, a ti si već na moru tako da si možeš potražiti nešto u blizini.
stef je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:41   #8
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Citiraj:
Autor atha
Ajde reci ti meni iskreno, da si ti poslodavac, dali bi uzeo jednu osobu koja
je rekla sve ovo sto si ti napisao, puno volje, elana, energije i potencijala?

Ti znas da je skola potrebna za tvoj zivot? Ili mislis raditi za manje od 3k kuna u nekom skladistu unistravajuci kicmu?
Ne pametujem ti, ali zavrsi skolu i upisi fakultet, to je sve za tvoje dobro i tvoju buducnost - ionako ces raditi do kraja zivota,
nikamo ti se ne zuri. Ionako uz fax uvijek preko studenstskog mozes ubosti kakav posao,
nije stalan naravno, ali su prihodi za jednog studenta sasvim dovoljni.
Slažem se (t)atha
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:41   #9
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Uči i štrebaj ko budala da završiš razred
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 17:51   #10
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
imam jednu ideju ajde ti lijepo iza prwoga chosthka pa se tamo shkini,ako te bash zanima swaki poslić....hyhhy shalim se sorryy...chudim se u stho u Rijeci nema posla...Osijek je pustinja stho se toga tiche....
TomG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2006., 18:05   #11
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
skolovanje...za posao nikad nije prekasno,za skolovanje cesto zna bit...

Znanje koje do 24.god steknes skolovanjem dodatno izgradis radnim iskustvom,tako da ti je pametnije obrazovat se,a ne da se sada zaposlis pa za 8 godina sjetis upisat faks jer si shvatio da s 3500kn neces moc puno u zivotu,i pazi sta ti pise u radnoj knjizici...radna knjizica je nerijetko prava putovnica ka boljem radnom mjestu...

Ako se sada zaposlis,samo ces gubit vrijeme,lovu trosit na pizdarije...godine idu,jednom se zivi...godine su kao novac,razmisli da ih sto pametnije ulozis...Ulozi jos 4-5 godina u obrazovanje,isplatit ce ti se...

Hrvatska je ekonomski vrlo nestabilna drzava s velikim postotkom neobrazovanih ljudi,nemoj i ti biti dio tog postotka,uostalom prica se o ulasku u EU,tako da si bez fax goli K
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 18:13   #12
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
skolovanje...za posao nikad nije prekasno,za skolovanje cesto zna bit...

Znanje koje do 24.god steknes skolovanjem dodatno izgradis radnim iskustvom,tako da ti je pametnije obrazovat se,a ne da se sada zaposlis pa za 8 godina sjetis upisat faks jer si shvatio da s 3500kn neces moc puno u zivotu,i pazi sta ti pise u radnoj knjizici...radna knjizica je nerijetko prava putovnica ka boljem radnom mjestu...

Ako se sada zaposlis,samo ces gubit vrijeme,lovu trosit na pizdarije...godine idu,jednom se zivi...godine su kao novac,razmisli da ih sto pametnije ulozis...Ulozi jos 4-5 godina u obrazovanje,isplatit ce ti se...

Hrvatska je ekonomski vrlo nestabilna drzava s velikim postotkom neobrazovanih ljudi,nemoj i ti biti dio tog postotka,uostalom prica se o ulasku u EU,tako da si bez fax goli K
I stobom se slažem
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2006., 22:51   #13
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
eh sad malo pretjerujete pa kao da svi sa faxom imaju posao svi sa ili bez faxa fino prave redove na zavodu za zaposljavanje,,,,,,,

cak se teze s faxom zaposliti nego bez njega kad ti svaki drugi poslodavac trazi da imas bar godinu dana radnog iskustva,,,,, i sa sada kad si tek fax zavrsio naravno da to nemas pa im nisi dobar,,,, ili nemas iskustva ili si prestar,,,,,,,

kod nas dobiti posao onakav ili ovakav ovisi samo o tome kako dobre veze imas i na kakve poslodavce naletis,,,,, vecinom moras imati vezu da bi se zaposlio,,,,,,,, ali ima i onih koji normalnim putem nesto nadu,,,, (steta sto je takvih jako malo)
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 09:07   #14
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,303
Citiraj:
Autor speedy-3
eh sad malo pretjerujete pa kao da svi sa faxom imaju posao svi sa ili bez faxa fino prave redove na zavodu za zaposljavanje,,,,,,,

cak se teze s faxom zaposliti nego bez njega kad ti svaki drugi poslodavac trazi da imas bar godinu dana radnog iskustva,,,,, i sa sada kad si tek fax zavrsio naravno da to nemas pa im nisi dobar,,,, ili nemas iskustva ili si prestar,,,,,,,

kod nas dobiti posao onakav ili ovakav ovisi samo o tome kako dobre veze imas i na kakve poslodavce naletis,,,,, vecinom moras imati vezu da bi se zaposlio,,,,,,,, ali ima i onih koji normalnim putem nesto nadu,,,, (steta sto je takvih jako malo)
Pa nije baš tako. Ipak faks dosta znači.
Moji starci su tražili radnike, te su napisali da je poželjno iskustvo barem 2 godine, ali na kraju to nije presudilo. Važno je kako se iskažeš u prva 2-3 mjeseca. Treba negdje steći iskustvo. Ono ne dolazi samo od sebe. Ovo je zalosno ali istina: Jedna ženska koju znam (onako iz viđenja) je radila godinu dana u ljekarni za kojih 800-tinjak kn (hrana i putni troškovi) samo da je dobila iskustvo i nakon toga su je ti isti uzeli i sad dobiva lijepu plaću.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 09:16   #15
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,027
Citiraj:
Autor Bran
Jedna ženska koju znam (onako iz viđenja) je radila godinu dana u ljekarni za kojih 800-tinjak kn (hrana i putni troškovi)
Moguće samo u Lijepoj Njihovoj. Frend je u Njemačkoj na praksi imao veću plaću od moje stare sa višom i 35 godina staža. E da i praksu si on nije morao tražiti, tražili su njega, i nije nešto posebno wunderkind ili neznam ti ja što, to je vani uobičajeno.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 11:51   #16
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor M.U.P.
Za nekoliko dana cu maturirati (tj. necu maturirati, ne znam ni ako cu razred zavrsiti, ali kako god gotov sam) hotelijersko - turisticka, ali ne trazim nista vezano uz to..

oces ban u UNI 5, pa ces pocet ucititi, hihihihi
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 12:07   #17
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Decki zaista vam hvala na savjetima. Sve je to meni jasno, naravno mislim upisat faks zato sam i upisao ovu skolu jer je dobra podloga za faks..
Na faks mislim ic - ako nista drugo onda na turisticki menagment u Iku - to mi je i blizu i lako se upada i veliki je postotak prolaznosti, a i to je turizam!

Stvar je u tome sto necu maturirati u prvom roku, nisam napisao na vrijeme zavrsni pa tek mogu na jesen polagat maturu.. Vjerojatno cu nekako proc razred, sa popravnima jer mi nitko ne zeli na kraju 4. god poklonit prokletu dvojku iako je zasluzujem, no...


Kako se necu odmah upisat na faks, (a nemam naviku ucenja tako da nemam sto izgubit, mogu jedino dobit - moze mi se povratiti volja.. ) moram nesto radit da mogu godinu dana uzivat i imat neku kintu...
Uzet cu si komp jer mi je stari uzela murja pa cu to otplacivat starcima i tako.. da imam za benzu i to je to
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 12:15   #18
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Citiraj:
Autor B3mt1
oces ban u UNI 5, pa ces pocet ucititi, hihihihi

hehe, meni je ogame kriv za situaciju u skoli 0.000002547 %..
Nikako g ane krivim, jednostavno nisam izdrzao ovu godinu i to je to..
Nisam nista radio cijele godine pa... prve 3 godine sam bez ucenja sa minimalnim radom prolazio gotovo bez problema, i sa 4, ali ovaj raz. nisam bas nista radio, a kada treba dati samo minimum sebe je teze nego recimo od 3 napraviti 4.
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 12:57   #19
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor Bran
Pa nije baš tako. Ipak faks dosta znači.
Moji starci su tražili radnike, te su napisali da je poželjno iskustvo barem 2 godine, ali na kraju to nije presudilo. Važno je kako se iskažeš u prva 2-3 mjeseca. Treba negdje steći iskustvo. Ono ne dolazi samo od sebe. Ovo je zalosno ali istina: Jedna ženska koju znam (onako iz viđenja) je radila godinu dana u ljekarni za kojih 800-tinjak kn (hrana i putni troškovi) samo da je dobila iskustvo i nakon toga su je ti isti uzeli i sad dobiva lijepu plaću.
tvoji starci su onda jedni od rijetkih poslodavaca koji ce zaposliti bez iskustva,,

kontas fora je sa vecina ako nemas iskustva uopce nece zaposlitii da vide ces biti dobar dva tri mjeseca ili ne bas te automatski odbija cim vidi da nemas iskustva
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 14:21   #20
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 786
a zašto ti je murja uzela komp ak se smije znati?
glista je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 14:32   #21
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,205
ma kažem ti mupowcu...ja imam 14 god i ja si kontham da che ti se owo dogoditi...bar tako mislim ..neka nitko ne shwati kriwo...početi ćeš raditi za 3500 maxxxx...i ja da sam na twome mjestu mislim da kasnije nikada ne bih upisao faks...ista se stwar dogodila mojoj sestri ..mislila se je strpiti koju godinu,a kada je namirisala nowce...teško...slažem se i sa Thoroughbred B koji je lijepo rekao da ti je bolje sada upisati...godine lete samo tako...a trošiti ches nowce na gluposti (wjerowatno)...potratiti ches ionako kratku mladost...eto toliko od mene...nisam mislio pametowati...ako neko misli da pametujem nek mi oprosti...ja samo tako gledam...na too etho
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 14:35   #22
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Citiraj:
Autor glista
a zašto ti je murja uzela komp ak se smije znati?
Provalio je u FBI centar i hakirao ga, onda su ga locirali i uzeli mu komp, sreca nije zavrsio u buksi : roller :
West je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 15:26   #23
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Citiraj:
Autor West
Provalio je u FBI centar i hakirao ga, onda su ga locirali i uzeli mu komp, sreca nije zavrsio u buksi : roller :
Pobjegao je dok je komp ostao
iveumag je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 16:13   #24
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,989
Tomy dobro kaže, čim nanjušiš neku lovu, odjebat ćeš faks i sve, a to nije dobro. Meni je cilj završit faks i zato se moram zadovoljit kratkotrajnim poslićima, ergo, nemam previše love. Ali cilj mi je stoga lakše postići. Ne znam ni sam da li bih nastavio učiti kad bi redovno na račun sjedala lova. Uff
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 17:08   #25
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Par stvari iz iskustva,iz prve ruke...

Iskustvo nije toliko potrebno,iako to ovisi o kakvom se poslu radi.

Vazno je nac decka koji ce radit i bit ozbiljan,a ne kasnit na posao,pa nakon petka navecer u subotu bolovanje itd...

Za primjer uzimam svoju firmu...Mi smo vrlo ozbiljna firma u kojoj se takve stvari NE smiju dogadjati,prodajemo vrlo skupocijenu robu cak i za europski standard,da ne pricam kako je roba koju prodajemo (roba je tipa : sanitarna oprema,keramicke plocice,parketi,kamini,kupaonski namjestaji,armature i ostali proizvodi iz segmenta opremanja stambenih i poslovnih objekata,hotela,privatnih kuca,villa i apartmana,opremanje i pravljenje bazena...) skupa i fizicki teska,zahtjeva opreznost,njegu i brigu,jer i najmanja greska te ostavlja bez place...

Imali smu puno iskustva u 15 godina s raznoraznim deckima i iskustvo je apsolutno nebitno koliko ozbiljnost u radu,zalaganje i volja za radom,sto je danas rijetkos jer svi bi samo po kaficima isli i nista ne radili,kvalitetna radna snaga je danas iznimna rijetkost,bilo za radno mjesto skladistara ili komercijaliste,nitko ne radi kako treba,dali smo dosta ljudi ca jer si bili totalni kontraprodukt firme,ja sam preuzeo ulogu prvenstveno komercijaliste,trgovca pa i skladistara,vise vrijedim ja u svim tim granama posla nego 3 tipicna primjera danasnje mladezi.

Svaki posao se razlikuje koliko god oni bili slicni,i ne mozes uvijek koristiti iskustvo koje si stekao,okolina je drukcija,nacin poslovanja i politika firme je drukcija,princip rada i nacin rada s ljudima je drukciji...da ne nabrajam,svako novo radno mjesto je novo i prva 3 mjeseca se iskljucivo koncentriras na ucenje,uhodavanje u vec podmazani posao.

3500kn za pocetnika u bilo kojem poslu je too much,3000kn max eventualno mozes dobit u nekoj drzavnoj firmi,u privatnoj firmi nema sanse da ces imat preko 2300-400kn prva 3-4 mjeseca...

Svi govore da nema radnih mjesta i pricaju o ogromnom broju nezaposlenih,radnim mjesta ima koliko god hoces,samo ne zele svi radit,ljepse je sjedit u kaficu i zivjet od mame i tate,a nisu ni svjesni da bi sutra,kada ne bude mame i tate mogli biti gladni,a umjesto mirovine bit u ulozi onih gradskih prosjaka kojima su se jucer smijali u facu.

Mozda sam malo preduboko usao u temu i zakomplicirao stvari ali jebiga.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 17:20   #26
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,728
ja sam jucer poslao zivotopis jednoj organizaciji..nadam se da me primiti
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 20:49   #27
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Ma naravno da je to sve menij asno, jasno je vjerujem gotovo svima koji imaju barem malo u glavi....

Stvar je u tome sto ja 80% sigurno necu maturirati na vrijeme za uspis na fax, mogu naravno i poslije, ali mi ta godina ne igra nikakvu ulogu.. Zbog toga sto sam dovoljno siguran u sebe da cu uspijeti koliko toliko sve drzati pod kontrolom.. 3500 kn je tooo much, iako je moja sestra sa zavrsenom gimnazijom i sada ide na faks nasla posao u zatarni za skoro 3500 kn..
Nije mi cilj neka svota, boze moj, 2000 kn ja sam zadovoljan...
Da imam naviku ucenja tada ne bi ni razmisljao idem li odmah na faks... Ovako nemam sto izgubit, navike skole nemam nikakve, mogu si uzeti god dana za sebe, da se sredim i da se izivim..

Kako god,, decki hvala vam zaista na savjetima, lijepo je vidjet da nekome nije tesko odvojiti nekoliko min za dat neki savjet : cheers2
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 20:52   #28
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,909
Citiraj:
Autor M.U.P.
Ma naravno da je to sve menij asno, jasno je vjerujem gotovo svima koji imaju barem malo u glavi....

Stvar je u tome sto ja 80% sigurno necu maturirati na vrijeme za uspis na fax, mogu naravno i poslije, ali mi ta godina ne igra nikakvu ulogu.. Zbog toga sto sam dovoljno siguran u sebe da cu uspijeti koliko toliko sve drzati pod kontrolom.. 3500 kn je tooo much, iako je moja sestra sa zavrsenom gimnazijom i sada ide na faks nasla posao u zatarni za skoro 3500 kn..
Nije mi cilj neka svota, boze moj, 2000 kn ja sam zadovoljan...
Da imam naviku ucenja tada ne bi ni razmisljao idem li odmah na faks... Ovako nemam sto izgubit, navike skole nemam nikakve, mogu si uzeti god dana za sebe, da se sredim i da se izivim..

Kako god,, decki hvala vam zaista na savjetima, lijepo je vidjet da nekome nije tesko odvojiti nekoliko min za dat neki savjet : cheers2
Koju skolu privodis kraju?

Imas raznorazna skladista,tamo ces najprije ubost sljaku...kao npr Metro,Pevec,Billa,Konzum,Plodine...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 21:21   #29
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
daj reci zakej si ostal bez kompa?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2006., 21:41   #30
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Idem u Hotelijersko turisticku..

Komp su mi uzeli jer me netko pijavio zbog prodaje cda (iako nisam pirat) pa su oni morali reagirat i dosli, napravili pretres, uzeli komp i SVE cde i dvde u kuci...

Imao sam jedan oglas na newsima koji me zajebao pa... Imao sam brdo filmova koje sam trebao dat frendovima jer smo zajedno uzeli masu filmova od tipa za 2 kn cd... ma.. vise ni ne razmisljam o tome jer bi se inace poceo zivcirat cim bi se prisjetio toga...
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na