Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2012., 22:08   #1
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Update BIOS-a

Naime imam matičnu k10n78d i ako bi mi netko pomogao naći noviji bios ako ga ima

Naime everest kaže- verzija P1.80, datum izlaska 05/21/10, te da je bios stariji od dvije godine i da bi ga trebao nadograditi

Prema stranici as rocka http://www.asrock.com/mb/download.as...=K10N78D&o=All nema novije verzije od 1.80

Budući da sam ploču uzeo prije godinu dana za stari komp, čudno mi je da nema novijeg biosa budući da je ploča novija...
Naime update biosa mogao bi biti jedno od rješenja problema sa grafičkom pa me zato zanima...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2012., 08:14   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,950
Everest kaže...to kao da si pitao vidovitog Mialana i njegovu kuglu jel ima novi BIOS za tvoju matičnu
Ako proizvođač kaže da je zadnja verzija 1.8 onda je tome tako, nema tu pomoći. Nije to ništa čudno, pogotovo ako ploča nije imala nikakvih problema itd. U takvim slučajevima dobije update eventualno za procesor novije generacije ili tako nešto. Everest i slični programi po defaultu za sve starije od 2 godine ili kako im već stoji u postavkama, upozoravaju da se provjeri jel ima nova verzija, zanemari takve stvari
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.08.2012., 11:47   #3
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
OK, a znam da i od onih menađera što kao sami traže uglavnom nema ništa
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2012., 20:20   #4
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Naime imam matičnu k10n78d i ako bi mi netko pomogao naći noviji bios ako ga ima

Naime everest kaže- verzija P1.80, datum izlaska 05/21/10, te da je bios stariji od dvije godine i da bi ga trebao nadograditi

Prema stranici as rocka http://www.asrock.com/mb/download.as...=K10N78D&o=All nema novije verzije od 1.80

Budući da sam ploču uzeo prije godinu dana za stari komp, čudno mi je da nema novijeg biosa budući da je ploča novija...
Naime update biosa mogao bi biti jedno od rješenja problema sa grafičkom pa me zato zanima...
kakav te točno problem s grafičkom muči?
obično su problemi s grafičkom prije vezani za napajanje, nego za verziju bios-a
bad_ri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na