Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.06.2010., 20:39   #1
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Izgorio router Siemens555 što sad, a pod ugovorom sam?

Pod ugovorom sam kod tcoma, router nema garanciju jer je star vise od 3 godine.

E sad me zanima kako je mogao izgorjeti od udara groma ako sam odstekao iz struje, no ostavio sam adsl uticnicu spojenu u ruter, jel moguce da je od toga izgorio? Tehnicar iz TCOMA kaze da je izgorio od udara groma.

Jel meni Tcom moze dati novi router besplatno ili s nekim popustom, ako sam pod ugovorom? Ako nemogu, jel mogu ja raskinut ugovor? Pa sklopit s nekim drugim i dobit router zabadava?

Ajd recite mi sto je najbolja solucija, mozda kupiti neki polovni ili novi, vidio sam u linksa neke za 250 kuna jel valja to kaj?
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 20:49   #2
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
zovi ih da ti donesu novi uređaj

mislim da nećeš imati problema, osim dokazati vlasništvo linije (broja) i da je ugovor valjan
E-mil je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2010., 20:51   #3
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Da ali ovaj router je star 3 godine. Dakle nema garanciju. A ovo o ugovoru valjda oni znaju da smo vec produzili na jos 2 godine ili koliko se vec produzuje...

Ali cudno ej sto je tehnicar rekao da trebamo kupit novi za 800 kuna. Dobro mozda nezna da smo pod ugovorom.
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 21:03   #4
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,759
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da ali ovaj router je star 3 godine. Dakle nema garanciju. A ovo o ugovoru valjda oni znaju da smo vec produzili na jos 2 godine ili koliko se vec produzuje...

Ali cudno ej sto je tehnicar rekao da trebamo kupit novi za 800 kuna. Dobro mozda nezna da smo pod ugovorom.
ako ste produzili na 2 godine tj potpisali, trebali ste dobiti novi ruter za 1 kn...
alengrosevic je offline  
Staro 16.06.2010., 21:08   #5
gnjepar
Premium
Moj komp
 
gnjepar's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 640
Udar groma/munje spada pod krivicu korisnika i ne će dobiti novi besplatno ni za kunu nego ga mora platiti 800 kn. Najbolje ti je da pređeš na nekog drugog providera (iskon, bnet, amis...) ili ako ti se neda zajebavati da si nabaviš drugi se555 za 100-150 kn po koliko se prodaju polovni.
__________________
The Truth
gnjepar je offline  
Staro 16.06.2010., 21:10   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,672
Naravno da može izgorit od groma i preko adsl / tel. linije, jednako kao i preko napajanja.
Nisi naveo par važnih detalja:
- do kada si pod ugovorom
- jesi li skoro produživao ugovor i uzeo neku od igračaka (kamera, usb hdd, . . .)

Opcije su ti:
- obzirom da si pod ugovorom dužni su ti zamjenit router kako bi oni i ti mogli odradit ugovor. Ponekad pametuju (vidi zadnju gornju napomenu), pa nedaju drugi uređaj, nisi napisao šta je još rekao serviser.
- ako ne uspiješ dobit uređaj od njih, nabavi na tržnici SE555, SX763
- zadnja opcija je kupovina u trgovini
Nikky je offline  
Staro 16.06.2010., 21:10   #7
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Dobili smo na poklon onaj verbatim HDD pa sam mislio da sad to djele, ali vidim da su mi trebali dat, al zasto mi nisu? Jel mi mogu dat sad naknadno? Ne kuzim, kak mogu poslovat tako?
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 21:15   #8
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,187
A ako mu već nedaju novi router, nije li mu pametnije dat 200kn na tržnici za novog nego 800 t-comu?
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline  
Staro 16.06.2010., 21:15   #9
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Naravno da može izgorit od groma i preko adsl / tel. linije, jednako kao i preko napajanja.
Zar onda nebi trebao izgorjet i ISDN? Jer mi adsl spliter ide prek ISDN, znaci prvo bi trebao izgorjet ISDN, a on nije izgorio.
Zar je to moguce da aparat koji je prije na udau ne izgori?

P.S. router pokazuje zivote, ima power, lan svijetli i wlan svijetli, jedino se nezeli spojit na ADSL, i cudno ponasanje je da lan uticnice svijetle i dok nema zica u njima.(po tome je tehnicar zakljucio da je izgorio router)
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 21:24   #10
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,672
U igri sa posljedicama udara groma je sve moguće, čak i to da "preskoči" neki uređaj a da nastrada onaj iza.
Daj pojasni #7 post, jesi dobio ili nisi hdd ?
Po opisu uređaj je dobio ošamut i nevjerujem da ćeš ga osposobit.
Nikky je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2010., 21:28   #11
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Da dobio sam taj HDD za produzenje. Znaci onda mi nisu morali dat router?
Znaci od njih rutera necu dobit. A koja je fora s ugovorima? Zasto ja nebi prekinuo ugovor jer nemam modem i presao kod nekog drugog oepratera koji mi dade modem zabadava? Jer ja trosim flat rate, pa bi mi se mozda ispaltilo? Sam neznam koliko bi trebao odplatiti taj ugovor?
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 21:36   #12
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Mozes se s njima dogovorit i sporazumno prekinit ugovor bez placanja penala, eventualno ces platiti HDD koji si uzeo.
Inace, ne znam sta si kompliciras zivot, oglasnik je pun routera za 150-200 kn, kupi jednog i teraj dalje.
khm je offline  
Staro 16.06.2010., 21:36   #13
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,672
Nećeš dobit router, ulovili su te i uvalili ugovornu obavezu, dobro pročitaj ugovor.
Možeš prekinit ugovor ako im platiš sve preostalo do datuma isteka ugovora, ono šta sada mjesečno plačaš x preostali mjeseci = ekonomski neisplativo.
I drugi su ti rekli, moj drugi prijedlog, nabavi na tržnici SE555, SX763
Nikky je offline  
Staro 16.06.2010., 21:44   #14
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
OK, hvala. Sve jasno, kupit cu polovnog isto takvog za 200 kuna. Vidim neki tip prodaje cisco za 500 kuna tu na forumu, to mi nekak zvuci mocno.

Hvala na pomoci. A zato postoje ugovori da u ovakvim situacijama mi korisnici zvisimo, haha
__________________
dada-as je offline  
Staro 16.06.2010., 21:53   #15
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,672
Sve si shvatio, pazi kada kupuješ uređaj koji nije iz T-Koma edicije da podržava ADSL Annex B.
Nikky je offline  
Staro 16.06.2010., 22:09   #16
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
U svakom slucaju nista te ne kosta da sastavis par recenica, objasnis situaciju u kojoj si ostao bez routera i posaljes t-comu fax ili email, i to na onaj za prigovore.
Velike su sanse da ce ti odobriti novi router, pusti ti to sta kaze tehnicar.

Ako sam ja mogao prekinuti maxtv pretplatu bez placanja ikakve naknade onda ti je sve jasno, bitno je da ih lijepo zamolis i sve im objasnis, ono sto pise u ugovorima je cisto da se oni zastite, ali znaju oni izlazit i u susret ljudima, iako ne moraju.

Anyway, ako ti je hitno i ne da ti se zezat s time onda kupuj, nisu neke pare.
khm je offline  
Staro 16.06.2010., 23:09   #17
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
tcom daje najcesce dvije godine garancije na router. sto poslije toga - njih se ne tice. i router je, nakon sto ga otplatis kroz pretplate ili kako vec - vlasnistvo pretplatnika linije. da su oni obavezni dati novi router meni automatski pada u vodu, jer cistom logikom - prosla garancija, kupuj novi router.

inace je meni bila bas slicna shema kad sam produzivao ugovor. mogao sam birati sto cu, uzeo sam 250GB transcend. mogao sam uzeti i router za 1,00 kn, nisam jer me dlink 584 sluzio. no, dva tjedna nakon "potpisivanja" novog ugovora na 18 mjeseci (jer je toliki ugovor ako se uzima HDD), meni krepa ovaj dlink. i naravno okreci SZK, i fino objasnjeno - mogli ste uzeti novi router, onu yamahu pojacalo, nekakvo osiguranje....... vi ste uzeli hard disk. ako zelite novi router - morate ga platiti punu cijenu (tada negdje oko 550 kuna), jer su dvije godine garancije na dlink - istekle.

ove price da se produljenjem ugovora ili uzimanjem maxTV usluge automatski dobija novi router su li-la. po njihovom pravilniku oni su obavezni pruziti uslugu, i jedino su stare siemense mijenjali ako se uzima maxTV za tada aktualni router. u suprotnome, iako na nasu (korisnicku) zalost, tcom nema nikakav razlog davati novi router ako je postojeci dovoljan za ispunjenje usluge/usluga.


tako da oko na oglasnik, za 150-200 kuna izganjati novi siemens ili thomson, i to je to. tako svejedno koji od tcom-a, radit ce kako treba. ja sam svoj SX763 platio 100 kuna, sljaka bez problema vec duze vrijeme. onih 800 kuna sto traze je nenormalno visoka cijena, ali oni mogu traziti 2800 kuna. na tebi je da odlucis hoces li kupiti direkt od njih, ili traziti polovno........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 17.06.2010., 09:56   #18
Arhangel
Premium
 
Arhangel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 103
Malo neobično pitanje: Jesi li provjerio spliter (onu malu kutijicu koja se kopča na dolaznu liniju, a iz nje izlazi signal za telefon i adsl)?
Ja sam ih se namijenjao poprilično u životu.
LP
Arhangel je offline  
Staro 17.06.2010., 12:23   #19
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,672
Pitanje / napomena je na mjestu obzirom da je uređaj i crko od groma preko adsl linije,
svakako provjerit / usporedit s drugim.
Sami router smo "prekrižili" jer svijetle Ledice lanova bez da je uštekan kabel s kompa.
Nikky je offline  
Staro 17.06.2010., 13:06   #20
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Evo nadopuna s T-COM-om.
Nakon ovog mozete lockat temu da ne ode u krivom smjeru.

Ovako, razgovarajuci s operaterom sam skuzio da ugovor istice za 70 dana, znaci skoro 2 mjeseca, a oni imaju u pravilniku da mjesec dana prije omogucavaju sklapanje novog ugovora pa ja mogu dobit novi modem za 50 lipa.

Molio sam ih buduci sam vec dugo njihov internet FLAT rate korisnik s 3 T-COM mobitela u kuci i jos sam njihov dionicar da mi izadju u susret i da mi sklope ugovor 2 mjeseca prije i tako dadu modem za 50 lipa.

Nisu htjeli, htjeli su mi uvalit modem za 800 kuna, a raskid ugovora me kosta 224 kune, pa sam rekao da na taj nacin mogu dobit mdoem za 225 kune. I to raskidom kod njih i skalpanjem ugovora kod nekog drugog. Na to su mi rekli da raskid kod njih znaci da nemogu iamt ADSL prikljucak 3 MJESECA.

Sad cu posudit modem i zdrzat jos tih 2 mjeseca ir eci im BYE BYE, stovise raskinut cu sve veze s njima, mobitel pretplatu, prodat cu dionice i reci BYE BYE T-COM jer vjerujem da se radilo o bilo kojoj drugoj tvrtci da bi se uspjeli dogovoriti, jer je i njima i meni u najboljem interesu da ja dobijem modem zabadava, a na njima da riskiraju s 1 mjesec modemom koji ionak ima garanciju 2 godine, a ako ni tako neide mogu iamt u svakom selu 2 3 routera polovna koja mogu posudit ovakvim slucajevim kao ja samo da ostanem kod njih. I sad da oni riskiraju i dobe od mene da bduem i dalje njihov dionicar, Mobitel pretplatnik, i sta ja neznam sve ne, oni kazu da mi nece izaci u susret.

Da neko ne pomisli da nisam probao sve, jesam, razgovarao sam najmanje s 10 operatera na helpdesku i bio u T-COM centru.

Zakraj cu im poslat email s prituzbom i linkom na ovaj psot pa nek si citaju.

P.S.S: vidis da ipak ne izlaze u susret korisnicima koji im mjesecno daju minimalno preko 1000 kuna.
__________________
dada-as je offline  
Staro 17.06.2010., 13:16   #21
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Koliko ti kompliciras zbog tih 150 kn koje si mogao potrosit na trznici i dalje zivjet u miru. T-Com je firma koja zivi da zaraduje pare, a ne da djele okolo modeme. Moras ocekivat da ce te probat odbit u svakom slucaju. Jos da novi router kosta 2000kn pa bi ljudi razumjeli kompliciranje oko svega toga.
Rain Man je offline  
Staro 17.06.2010., 13:20   #22
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,759
Ja sam prije pola sata zvao t-com u vezi zamjene jednog neispravnog SX763 (mislim da se radi samo o napajanju) i teta na slušalici mi je rekla da ne bi bilo nikakvih problema ako sam (u mom slučaju firma) pod ugovornom obvezom.

E sad, ko tu koga i zašto ...
E-mil je offline  
Staro 17.06.2010., 13:23   #23
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,416
Ako misliš da su drugi ISP-ovi bolji od njih, grdno se varaš. Svi gledaju svoj profit i boli ih dupe korisnike. Moje iskustvo s Iskonom mi govori da ih zabole za postojeće korisnike i interesiraju ih samo novi. Jedina je razlika u tome što je router njihovo vlasništvo pa ti ga zamijene kad crkne. Sve drugo je isto kao i kod t-scuma.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Staro 17.06.2010., 13:25   #24
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Koliko ti kompliciras zbog tih 150 kn koje si mogao potrosit na trznici i dalje zivjet u miru. T-Com je firma koja zivi da zaraduje pare, a ne da djele okolo modeme. Moras ocekivat da ce te probat odbit u svakom slucaju. Jos da novi router kosta 2000kn pa bi ljudi razumjeli kompliciranje oko svega toga.
Gle lova nije uopće problem. Pa mi dademo kao što sam napisao T-COM-u preko 1000 kuan mjesečno, pa sad je bila dobra prilika da T-COM pokaže koliko im to znači, pokazali su da im ne znači baš.

Pa kupit ču ja modem, vec sam otvorio tržnicu da kupujem, moj posao se veže uz internet i ovo sad da sam 3 dana bez neta me košta puno love, stoga sam se sad odselio na par dana tamo gdje ima interneta...

Stoga ću si priskrbeti 2 modema, da ak se dogodi ovo da ne ostanem ni dan bez neta.

Ali je fora da moram sklopit ugovor za 2 mjeseca, pa bi bio lud da sklopim kod njih kojima nije važno jer nekako imam osjećaj da bi se u ovom slučaju s razumnim ljudima koji razumiju što gube a što dobivaju uspio dogovorit.
__________________
dada-as je offline  
Staro 17.06.2010., 13:46   #25
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Bože mili koja je ovo patetika.

1. Crko ti je router koji nije pod garom. Tough luck, dogodi se. Tko je kriv za to? Viša sila.
2.Sorry stari, ali vezan si ugovorom koji još nije istekao i NITKO, niti jedna firma ti neće dati da potpišeš novi i ostvariš pogodnosti potpisivanja novog ugovora prije isteka sadašnjeg. Sam si uzeo hard, otplati ga. Tko je kriv za takvu situaciju. Ti.

Tebi posao ovisi o netu Bio bi ti isti dan u dućanu po novi adsl modem/router ili kupio preko oglasa. Barem su ti uređaji bagatela (čitaj plaća jednog radnog dana za entry level uređaj).

Ovo sa prodavanjem dionica me isto dobro nasmijalo. Njima znači nešto tih par TVOJIH dionica. Isplaćivali oni dividendu tebi ili svetom petru svejedno. Nisi kupovao dionice zbog njih nego sebe (valjda).

Kaj ja nebum pročitao.
 
Staro 17.06.2010., 14:00   #26
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,730
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Bože mili koja je ovo patetika.

1. Crko ti je router koji nije pod garom. Tough luck, dogodi se. Tko je kriv za to? Viša sila.
2.Sorry stari, ali vezan si ugovorom koji još nije istekao i NITKO, niti jedna firma ti neće dati da potpišeš novi i ostvariš pogodnosti potpisivanja novog ugovora prije isteka sadašnjeg. Sam si uzeo hard, otplati ga. Tko je kriv za takvu situaciju. Ti.

Tebi posao ovisi o netu Bio bi ti isti dan u dućanu po novi adsl modem/router ili kupio preko oglasa. Barem su ti uređaji bagatela (čitaj plaća jednog radnog dana za entry level uređaj).

Ovo sa prodavanjem dionica me isto dobro nasmijalo. Njima znači nešto tih par TVOJIH dionica. Isplaćivali oni dividendu tebi ili svetom petru svejedno. Nisi kupovao dionice zbog njih nego sebe (valjda).

Kaj ja nebum pročitao.
Netreba doslovno svaćat što sam napisao, kupovina routera je najmanji problem kao što sam napisao. A ovo da bi bio isti dan u dućanu stoji, no kako mi se sad poklopilo što sam otišao na par dana gdje ima interneta mi se ne žuri s netom kod kuće. Al ovo raspravljanje nema uopće smisla. Jer uopće nije bitno što ja radim, i gdje ću ja kupiti router. Jedino je bitno da njih niej briga a radi se o 30 dana. Meni bi najednostavnije bilo sklopit s njima ugovor na još 2 godine i dobit router, netrebam ic u ducan, netrebam trazit po netu, netzrebam nsita, ja sretan, onis retni.

Ali napominjem, opet se povlači pitanje, da če meni ističi ugovor za 2 mjeseca i ja dodjem kod njih i kažem pa dajte molim vas produžite mi izadjite mi u susret da ostanem sretan korisnik T-COMa, a oni kažu NE. Pa normalno da ću im reči, DOBRO onda idem kod drugog operatera, a oni kažu idi...

O tome se radi, možemo mi sad tu svašta pričat, a ovaj moj slučaj sam htio podjelit s drugima, da znaju da ne moraju niti pokušavat nešto slično, stoga sam i rekao da zatvore ovu temu jer će doči ljudi koji imaju previše vremena i traže raspravu koje nema.
__________________
dada-as je offline  
Staro 17.06.2010., 14:01   #27
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Koliko ti kompliciras zbog tih 150 kn koje si mogao potrosit na trznici i dalje zivjet u miru. T-Com je firma koja zivi da zaraduje pare, a ne da djele okolo modeme. Moras ocekivat da ce te probat odbit u svakom slucaju. Jos da novi router kosta 2000kn pa bi ljudi razumjeli kompliciranje oko svega toga.
potpis...
__________________

Core2Duo22 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na