Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2010., 21:32   #1
Alicia_12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Washington
Postovi: 5
Problem u vezi mp3-a

Imam jedan problem u vezi mp3-a.. Ja želim prebacivati glazbu s kompjutera na mp3..Dobila sam CD na kojem je program za prebacivanje..instalirala sam ga..i kad sam priključila kabel u usb otvor,na kompjuteru se prikazao prozorčić u kojem piše da instaliram hardver.. ja sam pritisnula DA..i onda je pisalo na kraju da se ne može instalirati,da je neka pogreška...Probala sam kod prijateljice na laptopu,a kod nje je valjalo....ne znam koji je problem!!!molim vas pomozite mi!!!
Alicia_12 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2010., 02:27   #2
Voorhees
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 167
prepiši to što je pisalo, ovako ko će ga znati
koji je operativni sustav, moguće da treba instalirati neki drajver, pa ako imaš windows vistu ili windows 7 trebalo bi pokrenuti kao administrator, desni klik na tu instalaciju pa odabereš Run as administrator
Voorhees je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.05.2010., 11:10   #3
Alicia_12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Washington
Postovi: 5
ja imam windows XP...
Alicia_12 je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2010., 11:26   #4
Alicia_12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Washington
Postovi: 5
uključila sam ga ponovno....dat ću ti link da vidiš kako to izgleda....
Alicia_12 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 10:20   #5
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Da ne otvaram novu temu..imam bizaran problem sa novim sandisk sansa clipom od 4 Gb .
dakle player je super , mali , brz , sve je super . do jucer je bio i glasan , a onda , kad mi ga komp nije htio prepoznati, sam nesto prtljao s novim firmwareom.kao da cu ga apdejtati.
i je ga apdejtalo, prepozno ga komp sve 5 , aLIIII
sad je uzasno tih . na maksimalnoj glasnoci nije uopce glasan , idem s busom negdje jedva cujem ista.
stvar je u tome da je prije apdejta tog mog nesrtnog SE MOGLO POJACAT jace , postojala je opcija za Volume high i normal.

i sad sam ja isao "apdejtati" i sjebo stvar.

ima netko neko rjesenje (nemogu vise vratit na stari firmware) , ako ne , gdje je servis za taj sansa clip ? nemam garanciju al mogu probat.


koji konj , sam sjebem stvar
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 18:42   #6
ogyb
Premium
Moj komp
 
ogyb's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: kod kuće
Postovi: 42
A da ti u novom firmwareu nije implementirana ona zakonska fora ozastiti tvoga sluha?
__________________
Don't argue with idiots, first they drag you to their level and then they beat you with experience.
ogyb je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 22:47   #7
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
vjerovatno . priznajem , sam sam kriv sto sam isao prckati, ali ovo je jednostavno PRETIHO , stvarno je dosta tiho , evo spojoio sam na auto radio , gotovo do kraja treba pojacat da se onak dosta dobro cuje.
ima ko ideju di bi bio servis za tu sansu?

edit:uspio sam , njuskao po stranici od sasne , srecom pa na stranici nemaju najnoviji firmware nego neki iz 02/2009 , na manualni nacin isao "apdejtati" , buduci da je verzija starija od one koju sam imao zapravo sam daungrejdao , al vise opcija imam sad nego prije .
jea!

inace svaka preporuka mp3 playera , http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT
24 funte , tjedan dana je mu je trebalo da dodje.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 09.09.2010. u 11:08.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na