Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.03.2005., 11:47   #1
soda
Premium
 
soda's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Vukovar
Postovi: 438
Trazim dobar PVR Software

Mislim se malo ozbiljnije poigrati sa HTPC, pa mi preporucite neki dobar PVR program.

Isprobao sam Win DVR 3, program je OK, ali kada ga instaliram nemam vise zvuka na digitalnom izlazu (WinXP SP2, rda+, home made S/PIDF, Pioneer D514). Nakon sto ga deinstaliram, moram obrisati drivere za SS i ponovo instalirati). Tako da on otpada iz izbora.

Takodjer sam isprobao Power VCR, radi OK, ali nije to to. Program mi je ruznjikav, nefunkcionalan dizajn i nema mogucnost mono snimanja zvuka sa kompozitnog ulaza. Volio bih ga zaobici...

Imam Virtual VCR, i radi odlicno. Koristim ga kod prebacivanja VHS-a na DVD. Samo sto je program malo siromasan opcijama poput time siftinga, jednostavnog shedule recordinga (znam za njegov shelduler, ali me malo smara)... Dakle ima par sitnica koje mi nedostaju ili smetaju. Jos jednom, iskrena preporuke za ovaj program kojeg cu i dalje koristiti za VHS-DVD konverziju, ali za HTPC namjenu i nije najbolji izbor.

Dakle, treba mi neki program koji je stabilan, finog izgleda, jednostavan za upotrebu, tako da ga moze i moja ljepsa polovica koristiti bez po' muke, sa svim djidja bidjama i zezalicama. Nesto poput softwarea koji dolazi uz nove leadtek-ove kartice. Cijena nije bitna :-)

Zahvaljujem. Poz.
soda je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2005., 11:38   #2
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,030
Re: Trazim dobar PVR Software

Citiraj:
Originally posted by soda
Imam Virtual VCR, i radi odlicno. Koristim ga kod prebacivanja VHS-a na DVD. Samo sto je program malo siromasan opcijama poput time siftinga, jednostavnog shedule recordinga (znam za njegov shelduler, ali me malo smara)... Dakle ima par sitnica koje mi nedostaju ili smetaju. Jos jednom, iskrena preporuke za ovaj program kojeg cu i dalje koristiti za VHS-DVD konverziju, ali za HTPC namjenu i nije najbolji izbor.

Dakle, treba mi neki program koji je stabilan, finog izgleda, jednostavan za upotrebu, tako da ga moze i moja ljepsa polovica koristiti bez po' muke, sa svim djidja bidjama i zezalicama. Nesto poput softwarea koji dolazi uz nove leadtek-ove kartice. Cijena nije bitna :-)

Zahvaljujem. Poz.
Jos nisi isprobao iuVCR (prema ovome sto si naveo).

I ja sam koristio Virtual VCR + VVCR Scheduler, ali kad sam nabavio Leadtek karticu potpuno sam se prebacio na Leadtekov softver i za gledanje i za snimanje
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je online   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 10.03.2005., 16:49   #3
soda
Premium
 
soda's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Vukovar
Postovi: 438
Jesam probao sam, ali je on nesto poput Virtual VCR-a, samo sto je malo losiji od njega...

A sto se tice Leadtek-ovog softwarea stvarno je zakon i bas tako nesto trebam.

Poz.
soda je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2005., 13:56   #4
soda
Premium
 
soda's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Vukovar
Postovi: 438
Cekajte, usporite malo sa odgovorima, ne mogu stici sve procitati...

Izgleda da mi PoverVCR ne gine...

Poz.
soda je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2005., 15:46   #5
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,178
pa zakaj ne ubodeš leadtekovu karticu?
choby je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2005., 10:11   #6
soda
Premium
 
soda's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Vukovar
Postovi: 438
Citiraj:
Originally posted by choby
pa zakaj ne ubodeš leadtekovu karticu?
Nema se para...

Radio sam neke kompove, pa sam ovu (Terratec TV Value, BT878) dobio pod racun...

Poz.
soda je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na