Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.01.2010., 19:46   #1
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 709
Hp dv6-2160em

Pozdrav. Zanimaju me misljenja o ovom laptopu, ponajvise kakva je kvaliteta ekrana i slicno,vidim da ima dobre stvari unutra te da mi date jos neki prijedlog best buy laptop(najbitniji ekran,trajanje baterija je manje bitno) od 6000 do 8500t kn.
Ja sam nasao ovaj:
http://www.links.hr/index.php?option...kl=010.900.464
Vasi dojmovi?
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2010., 23:33   #2
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 347
Pa ne cini se los... dapace izgleda jako dobro (gledajuci konfiguraciju) a i Pavilioni bi trebali bit cisto ok jedino stvar je ta da mi se cini da taj ekran uopce nije nesta posebno, cisti prosjek za 15,6" laptope trenutno. Mislim da ti je bolje trazit nesta sa wsxga+ (1680×1050) dok wuxga izlaze van budzeta.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2010., 10:38   #3
Tapir
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Također se pridružujem upitu o hp pavilion dv6 2160em ili tražim preporuku za neki drugi laptop, kao i kolega.

Zasad ono loše što sam čuo za 2160em je: malo lošiji procesor, ne predugo trajanje baterije (cca oko 2 sata), te ne baš predobro kučište (navodno dosta osjetljivo). Jel zna netko možda o tome malo više?

Tapir je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 17:22   #4
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
i3 procesor?los??
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2010., 19:38   #5
Tapir
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Isprika, krivo sam se izrazio, nije loš procesor, nego je slabiji u odnosu na neke koji se mogu u sličnom cjenovnom rangu dobit... Npr. od Toshibe Qosmio F50-12M koja je oko 7100kn. Ovo "slab" sam našao na par stranica gdje su rangirali procesore s obzirom na benchmark ocijene i karakteristike.
Tapir je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 01:35   #6
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
sta je i3 slabiji od core2duo?
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 13:56   #7
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 709
da i meni je to cudno...bas sam ga i primjetio zbog i3 procesora. a što se tice ekrana, neznam, mislio sam ipak mozda malo manji da bude, jer doma imam HP NA778ES 17'' i to mi se cini malo preveliko za nosit, a ovaj je i puno prakticniji..
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 16:49   #8
Tapir
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Evo, ja sam o ovim statistikama govorio:

http://www.notebookcheck.net/Mobile-...st.2436.0.html

Pa vi vidite točno koji model procesora je kako rangiran...
Tapir je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 21:05   #9
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
a dobro,ja osobno imam dv6-1360...sa core2duo t6600 proc,ostale karakteristike su iste,osim grafike kod mene je ati radeon mobility 4650.laptop je savrsen i ne vidim razlog za ikakvu sumnju.moj je odlican,kupljen je prije 2 mjeseca,jbg.da sam bio strpljiv,imao bi i3 proc.al i ovo je dobro :-)
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 21:48   #10
Tapir
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor mdgrgic Pregled postova
a dobro,ja osobno imam dv6-1360...sa core2duo t6600 proc,ostale karakteristike su iste,osim grafike kod mene je ati radeon mobility 4650.laptop je savrsen i ne vidim razlog za ikakvu sumnju.moj je odlican,kupljen je prije 2 mjeseca,jbg.da sam bio strpljiv,imao bi i3 proc.al i ovo je dobro :-)
E, jel može par pitanja:
1.) Koliko ti drži baterija (recimo uz upaljen WLAN i neko normalno opterećenje kompa s programima) bez punjača ?
2.) Kakve su tipke na tipkovnici? Negdje sam pročitao da su mogle bit bolje, ali nekak ne vjerujem u to.
3.) I kakva je ona površina kučišta (oko tipkovnice i tak)? Također negdje pročitah da je osjetljivo dosta na ogrebotine ili tak neke pizdarije pa me zanima.

Tapir je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2010., 12:23   #11
mdgrgic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 66
Citiraj:
Autor Tapir Pregled postova
E, jel može par pitanja:
1.) Koliko ti drži baterija (recimo uz upaljen WLAN i neko normalno opterećenje kompa s programima) bez punjača ?
2.) Kakve su tipke na tipkovnici? Negdje sam pročitao da su mogle bit bolje, ali nekak ne vjerujem u to.
3.) I kakva je ona površina kučišta (oko tipkovnice i tak)? Također negdje pročitah da je osjetljivo dosta na ogrebotine ili tak neke pizdarije pa me zanima.

Pa ovako,iskreno baterija bi mogla biti i bolja...izdrzi nekih 2-2,5h.sto i nije nesto spektakularno ali s obzirom na performanse i to,nije lose.dakle ukljucen wlan,neka pjesmica,jacina svjetlosti na srednjoj jakosti.
Sto se tice tipkovnice,ona je klasicna,vrhunska hp-ova.po meni najbolje tipkovnice.
povrsina je dvosjekli mac.prije svega laptop zbog nje izgleda vrlo elegantno.al opet s druge strane ostaju otisci sto nekom mozda smeta,nekom ne.dobijes krpicu uz njega i prebrises i nestanu.laptop je savrsen!!
mdgrgic je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 20:31   #12
Tapir
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor mdgrgic Pregled postova
Pa ovako,iskreno baterija bi mogla biti i bolja...izdrzi nekih 2-2,5h.sto i nije nesto spektakularno ali s obzirom na performanse i to,nije lose.dakle ukljucen wlan,neka pjesmica,jacina svjetlosti na srednjoj jakosti.
Sto se tice tipkovnice,ona je klasicna,vrhunska hp-ova.po meni najbolje tipkovnice.
povrsina je dvosjekli mac.prije svega laptop zbog nje izgleda vrlo elegantno.al opet s druge strane ostaju otisci sto nekom mozda smeta,nekom ne.dobijes krpicu uz njega i prebrises i nestanu.laptop je savrsen!!
Hvala na odgovoru... Vjerojatno ga kupujem ovaj tjedan pa je svaki info dobrodošao.
Tapir je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na