Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2008., 12:06   #1
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
HTC Tytn2 vs. Asus P750 vs. HP 614

Namjeravam kupiti WM mobitel, več mi je lagano dosadio moj 6230. Po karakteristikama ova 3 WM mobitela su tu negdje, svi imaju 400+ MHz, svi imaju GPS, i nisu više tako velike cigle. E sad, detalji.

Osnovni razlog radi kojeg kupujem WM je faks, neda mi se više tegliti laptop, znači baterija radi Wlana je iznimno važna. Druga stvar, mislim dosta koristiti GPS. Znači HP i tytn su možda bolji radi večeg ekrana, dok opet Asus ima SIRff 3. Treće, trebam jaki zvučnik za zvonjavu i jaki zvučnik za razgovore. Lud sam dok na cesti moram gurati mobitel u uho da nekoga čujem.
Kamera i nije toliko bitna, ali bilo bi dobro da nekakve prosječne slike može poslikati.

pa da vas čujem, kaj bi predložili, ukoliko netko ima neki od ovih mobova nek napiše dojmove.

E da, prednost mi je tytn2 što ima na netu stvarno brdo Romova
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 10:54   #2
beetleman
editor in chief
Moj komp
 
beetleman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Od ta tri? Imao sam i HP i Tytn 2, definitivno tytn2, jer si sam rekao, neda ti se teglit laptop vise, stoga tytn2 sa QWRTY tipkovnicom ti je definitivno super izbor:
TytnII review
614 review

Ipak ti review moze najvise pomoc
__________________
---
Lenovo Y510p with dual NVIDIA GeForce GT755M

beetleman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2008., 12:19   #3
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
ma pročitao sam od prvo do zadnjeg reviewa i još uvijek me muči trilema. Dobra stvar na HP u mi je normalna tipkovnica , znaš dok si u autu da brzo nekog pozoveš ili u imeniku kad prtražuješ brojeve
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 13:45   #4
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
beetleman ali ništa nisi spomenuo za bateriju od HP-a. I jel bi dao prednost tytn2 samo radi qwerty?
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 14:42   #5
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Ja imam 2 HP-a..jest da su drugi modeli, ali ako ti išta znači, imaju katastrofalan support. Moj ima na sebi par ozbiljnih bugova, koji do danas nisu ispravljeni..nikakav update, nikakav patch..govorim o HP hw9615.
Probao sam Tytn II, i puno je bolji od ove kante. Možda je ovaj HP bolji, ali jednostavno ne bih više preporučio HP.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 14:54   #6
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
da, kod tytn-a je ipak ogroman support, čak i ako samo uzmeš XDA. A da ne velim koliko ima skuhanih romova
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2008., 19:46   #7
beetleman
editor in chief
Moj komp
 
beetleman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Osobno, dajem prednost Tytnu II, HP je na dobrom putu, ali daleko od HTC-a, a tu je i izvrstan HTC Home, pa mogucnost TouchFLO 3d instalacije...

Lako se naviknes na zvanje bez tipkovnice, tako bar ja radim, a QWERTY tipkovnica je ne zamjenjiva.

Baterije su na oba uredjaja izvrsne, racunaj uz jace koristenje punjenje svaki drugi dan. I ono sto je rekao Brown Acid, HTC ima puno bolji support, a i samo malo prosvrljaj po xda-developers i vidjet ces sto sve mozes sa Tytnom II
__________________
---
Lenovo Y510p with dual NVIDIA GeForce GT755M

beetleman je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 14:12   #8
civicar
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 31
Trenutno imam Tytna II i mogu reci da sam preprezadovoljan, uredjaj je zaista odlican.

Imao sam HP-ove modele 6320 i 6910 i kao sto rece Acid, uredjaji su bili bugoviti, pogotovo 6320, a support onak, nikakav.

Tytn II s druge strane ima qwerty tipkovnicu, touchFLO, i daleko bolji support. Kao sto su ljudi vec spomenuli.

A i jednostavno su mi HTC-ovi uredjaji postali nekako drazi
civicar je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2008., 16:50   #9
Pantera-N
Premium
Moj komp
 
Pantera-N's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: In front of the monitor
Postovi: 1,593
evo uzeo sam danas Tytn 2 , zasad je odličan
Pantera-N je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na