Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.09.2008., 23:41   #1
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
internet prodaja!! problem...

ovako na stranici kupiprodaj sam postavio par oglasa za neke stvari koje prodajem uzmimo mob kao primjer. i sada sam dobio jedan sumnjivu poruku:... ''Dear seller, My name is trisha a member of auction ua.net,I saw your product below: I am interested in ordering for 3pcs or more of your items.So kindly give me the details of the items you have for sale so as to proceed in buying your items.You can get back to me: trisha_227@ymail.com,I will be expecting your email soon. Regards, trisha....'' i sada sam se ja javio trishi i napisao nešto o svojim predmetima koje prodajem:.....''
Hello,
Thanks for your mail,I will like to let you know that I am interested in
ordering for the old gsm ................. I want it shipped to my daughter in
Nigeria.So kindly give me the total cost of the items including the shipping via
vhl express so as to proceed in making payment.I will be expecting your
reply soon.
trisha...........''
Te nakon toga slijedi još par poruka :................''
hello ,
i will want the price in pounds,so give me your datails and your account number.the money will be paid through HSBC ONLINE PAYMENT
TRANSFER to your account,thanks hope am trusting in you.expect your reply
trisha

''Hello Ivan,
Thanks for your mail.I am very happy doing business with you and I want to let you know that I will be making payment through BANK TRANSFER and the bank transfers money to any account in the world,ypu just have to give the information required from you..So all you have to do is to send me your full contact to enable me to make the payment as soon as possible..your name house address with your account number because i will pay you the money through the Bank.Hope am trusting in you?.,I will like to let you know that below is the detail address for the item to be shipped to my daughter in nigeria ship it through DHL EXPRESS:

RECEIVER'S NAMEivan horvat(ja izmislio!!!))
ADDRESS: BLOCK227,FLAT1
L.C.H.E,OKE-AFA,
LAGOS,NIGERIA
ZIP-CODE; 23401
23401
I will be expecting your reply soon.
Regards,
trisha.''

iako se meni cini da se tu mene zeza da cujem vase misljenje.....nisam do sada dao nikakv osobni podatak itd...razmisljam predlozit da se plati preko paypala....
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2008., 23:49   #2
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,141
I meni su stizali takvi PM-ovi u vezi konfiguracije... :S
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.09.2008., 23:51   #3
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
ok onda je sve ocito treba to prijaviti kupiprodaj.net
zebinho je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2008., 00:03   #4
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
hmm, nama na poslu stize podosta spam rezevacija, i vecinom cim vidimo da pitaju za "total cost", automatski ne obracamo pozornost vishe na taj mail...i vecinom nam ponude placanje kreditnom karticom, ali da neki dio oni moraju platit u cashu(npr rent a car) pa da si mi uzmemo proviziju i njima damo dio tog novca, mos si mislit...lopine
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na