Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2008., 23:02   #1
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
Tomb Raider Legend crash

Danas si instalirao igru, i poceo ju igrati, te sve najnormalnije radilo, do - Kazakhstana. Na animaciji prije Kazakhstana mi se najednom igra krešala. I ja lijepo loudao, i opet isto, i tako stalno što god radio, OSIM - ako isključim next-gen content, onda radi. Doduše, ne znam dali na duge staze, ali znam da mi barem loada level. A nije se dogodilo nijednom prije. Jel ima netko sličnih iskustva ili zna u čemu je problem? I hoće li mi sada do kraja igre tako, ili samo taj level, jer sam se razmazio i sad mi bezveze igrati sa manjima detaljima, s time da bih taj jedan level još progutao, ali ostatak igre...errrm, ne. Čitao sam negdje na netu da se nekom tipu igra isto krešala, ali prije pa da je odigrao ponovno nivo prije tog (Japan), i nakon toga da mu je normalno - da probam to? Neda mi se baš ponovno igrati Ghana, dosta je duga, ako nisam siguran da će upaliti
ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 00:24   #2
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Ja sam presel TR Legend i TR Anniversary...i nisam susrel nikakve bugove...al se sjecam da sam stavil odma od pocetka igre patch v1.2...si stavio to?
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2008., 00:47   #3
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
jesam, stavio sam, jer sam bez tog patcha pak imao problema da mi je igra uzasno trzala (na hardveru iz profila)
ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 09:45   #4
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
A sad, mozda najbolje da stavis bez onog next gen graphic, da ti loada level, pa onda igraj malo taj nivo do sljedecih par chekpointa...pa napravis save, pa onda probas staviti opet na next gen grafiku, pa probat nastaviti...nisam to sprobaval osobno pa neznam dal radi, al barem probaj...

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 18.08.2008. u 16:27.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2008., 23:09   #5
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
prosao taj level, i dalje radi normalno sa svime na najvise. nije mi jasno, ali dobro, bolje jedan level nego ostatak igre
ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2008., 08:46   #6
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Glavno da si rjesil problem...super je igra pa se isplati malo pomuciti...

A i preporucujem ti i nastavak Anniversary, jako dobri nivoi, ali ima i par tezih dijelova u igri...a sredinom studenog ti izlazi i novi TR Underworld.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2008., 10:55   #7
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Glavno da si rjesil problem...super je igra pa se isplati malo pomuciti...

A i preporucujem ti i nastavak Anniversary, jako dobri nivoi, ali ima i par tezih dijelova u igri...a sredinom studenog ti izlazi i novi TR Underworld.
Znam sve, bez brige, vec me ceka Anniversary, a to bih bez obzira na sve odigrao jer mi je Tomb Raider 1 bio daleko najbolji nastavak od svih onih koji su imali brojke u sebi, a i jedna mi je od boljih igara koje pamtim, a Anniversary mu je remake, tako da, to se ne propusta
ABuser je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2008., 12:23   #8
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Da, tako je...prvi dio nisam uopce igral, tak da mi je drago da sam prosel tu redizajniranu verziju...stvarno su zakon te neke mozgalice u igri...pogtovo onaj nivo u Grčkoj...bus videl uglavnom
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2008., 10:19   #9
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 514
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Da, tako je...prvi dio nisam uopce igral, tak da mi je drago da sam prosel tu redizajniranu verziju...stvarno su zakon te neke mozgalice u igri...pogtovo onaj nivo u Grčkoj...bus videl uglavnom
Kao sto rekoh, znam, vidio sam vec, i mucio se k'o klinac sa tim zagonetkama prije kojih 10-ak godina ili kad je vec ta igra izasla. I da, zavrsio sam Legend, i kasnije mi je jos samo u Nepalu na jednom kratkom djelu zezalo s onim, ali inace radi sve
ABuser je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na