Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.05.2008., 21:31   #1
zzzzzujalo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
kupnja monitora - pixeli na neviđeno?

Za one kojima se ne čita doljenavedena saga - jednostavno pitanje: na koji način ste kupili svoj posljednji monitor? web dućan ili "fizičkom" kupnjom?

Naime, nakon godinu dana čitanja raznih review-a, praćenja donmaće ponude, ganjanja modela koji se pojave pa nestanu ili se vrate s lošom matricom i sl. suzih izbor na HP LP 2065 i Lenovo l220x.
Danas odlučih da je dan D, nađoh dućan koji ima oba modela i odlučih otić, chekirati i iskeširat tu lovu.
Prije odlaska, budući da me iskustvo naučilo kako činjenica da nešto stoji na web stranici nipošto ne znači da je dotična stvar stvarno i dostupna u dućanu, nazvah dućan i saznah kako 2065 (koji me više zanima) "nemaju, ali mogu naručiti i stići će za"... *neka kretenska glazba* ..."jedan dan, nakon što uplatite novac".
Sad slijedi WTF moment: izložbeni primjerak u dućanu nemaju, a monitor koji želim mogu pogledati tek nakon što ga kupim?
Prodavač je shvatio moj problem, ali ništa dalje od toga nije znao ili želio pojmiti.
Nazvah drugi dućan, tamo ista stvar, samo šta je 2065 skuplji, a prepotentni prodavač je stvar objasnio sa: "naši kupci znaju što žele".

Pa eto, još jednom vas pitam, kako vi, pobogu, kupujete monitore?
Am I that dumb or WTF?!
__________________
Dell - never again.
zzzzzujalo je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2008., 22:35   #2
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ja sam svoj uzeo "na glavu". Narucio na na nevideno, jos kad ni jedne recenzije nije bilo na netu (226BW). Ispalo dobro, S panel i "kucam o drvo" bez mrtvih piksela.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.05.2008., 22:42   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,697
ja sam usao u ducan rekao gle imam 2500kn u kesu ocu kupiti monitor AL prije toga ga zelim vidjeti.
prodavac mi je rekao da mi oni mogu izac u susret tipa da ja platim monitor i da mi onda izvade dva nova van i ukopcaju tak da ak jedan ima dead pixel da uzmem drugoga jel. (i da mogao sam birati jos i izlozbenoga na kojem je isto bilo sve uredu)

inace nema te sanse da kupim monitor a da mi ga neupale. jer to je ipak nesto u sta cu ja gledati par godina.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2008., 23:10   #4
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,965
Ne bih nikada uzeo monitor a da ga ne vidim prije i upalim..
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2008., 23:50   #5
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ja sam usao u ducan rekao gle imam 2500kn u kesu ocu kupiti monitor AL prije toga ga zelim vidjeti.
prodavac mi je rekao da mi oni mogu izac u susret tipa da ja platim monitor i da mi onda izvade dva nova van i ukopcaju tak da ak jedan ima dead pixel da uzmem drugoga jel. (i da mogao sam birati jos i izlozbenoga na kojem je isto bilo sve uredu)

inace nema te sanse da kupim monitor a da mi ga neupale. jer to je ipak nesto u sta cu ja gledati par godina.
Ista stvar...

platiš, upali se monitor, ak ne valja automatski se povlači sa skladišta, odmah se rješe svi problemi (vrijeme, živci...)
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 02:22   #6
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
evo moram reci sto sam ja napravio 3x i nikad imao problema ovako prvo sam imao 930BF i narucio ga na slijepo nisam ni znao sto kupujem (prije 3 god prvi LCD u zivotu) onda kad sam ga kupio skontao sam da kutevi bas i nisu neki bla bla bla i izdrzao sam 1god sa tim monitorom cist okey monitor za gledanje drito u njega, ALI on je meni sluzio i za gledanje tv.a i filmova a sa kreveta je bilo nemoguce grrr..... Nije imao BP za divno cudo (prije su tn.ovci bili bolji po tom pitanju) Drugi monitor je bio 971p BP warrenty i zivo mi se pucalo za probleme jer garancija je na sve! s-pva panel ja sam se PREPORODIO isto tako na slijepo uzet monitor bila neka kompenzacija itd itd... (msan oba monitora)
I sad dolazimo do zadnjeg dell.a narucen je u ADM.u nazvao adm i pitao ljubaznog gospona jel mi moze pomoc oko problema jer ne kesiram 6000kn svaki dan za monitor bio je dosta ljubazan rekao da imaju 2 na lageru i pitao sam ga jel im je neki upaljen rekao je jedan je i pitam ga jel ima BP on kaze nema ja sam ga zamolio i rekao da nije bed neka njega spakuje i posalje tako je bilo i napravljeno. Monitor nema nikakvih mana BP.a ni neceg drugog. Zahvaljujem se ovim putem gosponu u trgovini koji je bio dosta susretljiv bar preko tel. (kod odabira ovog monitora bio sam upoznat sa svim manama i problemima i nisam se tako razocarao istina bog 971p i dan danas ima bolju sliku nego dell ali 971p kosta 4000kn ovaj 6000kn a razlika je u 5'' sve je jasno)

eto tako je kod mene unazad 3godine sve kupio na slijepo bez ikakvih problema... sve je stvar srece!! fala bogu po pitanju monitora je imam ali po pitanju MBO.a sam baksus teski
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 06:17   #7
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,083
Došao u trgovinu, pogledao izloženi Samsung, platio, i sve je ok. Kupovina na neviđeno može biti pogodak ili nightmare.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 08:43   #8
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
kod ovakve kupovine vrijedi ono pravilo kupnje na nevideno, dakle da mozes vratit proizvod unutar 8 dana s povratom novca ukoliko to nije to jer ga nisi mogao provjerit prije, odnosno mozes izvadit monitor iz kutije u ducanu i reci da on ima bad pixel i da ga neces preuzeti takvog jer nije u potpunosti ispravan.

medutim kod skupljih monitora je dosta rijetka pojava da imaju bad pixele odma na pocetku pa te to nebi ni trebalo previse brinut.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 09:53   #9
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,389
Kupio na neviđeno i požalio - našao 'mrtvaca'. Nazvao drugi dan prodavaonicu i tražio novi monitor (ipak se radilo o 3.600kn). Kad je stigao novi, zamijenio postojeći s njime, ali ga prethodno provjerio na licu mjesta. Naravoučenije: UVIJEK provjeriti monitor prije uzimanja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2008., 10:47   #10
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Kupio na neviđeno i požalio - našao 'mrtvaca'. Nazvao drugi dan prodavaonicu i tražio novi monitor (ipak se radilo o 3.600kn). Kad je stigao novi, zamijenio postojeći s njime, ali ga prethodno provjerio na licu mjesta. Naravoučenije: UVIJEK provjeriti monitor prije uzimanja.
i sve ostale komponente, ja dobio maticnu bez 1 pina pa me negledanje kostalo 1400kn
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2008., 19:43   #11
zzzzzujalo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
da, znam da je najbolje chekirati monitor prije kupnje. pesimist sam po prirodi tako da, iako postoji to zakonsko pravo 7 dana, po defaultu vjerujem kako ce se prodavaci prije krenuti izmotavati nego da se odmah sloze sa eventualnom zamjenom.

anyway, moj problem je veci paradoks jer, iako sam 99% ziher da bih radije LP 2065 nego Lenovo, moram ga vidjeti prije konacne odluke, a to ga ne mogu jer ga ni Mikronis ni Nitel (prema nabava.net-u, imaju ga jos samo web dućani) uopće ne drze kao izlozbeni model!
__________________
Dell - never again.
zzzzzujalo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 19:53   #12
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
da, ducani se mogu i vjerojatno hoce pocet izmotavat, ali to im ne pomogne puno jer je zakon na tvojoj strani i samo ne smijes popustiti.

sto se tice usporedbe neke, ionako bi jedino pravo rjesenje bilo stavit jednog kraj drugog. ja danas da kupujem bi uzeo lenova iskljucivo zbog vece radne povrsine posto toga nikad dosta.
al da bi svog lp2065 zamjenio sad, nikako.

s tim da kak se cini u vemilu u zg imaju lenova, pa ga tamo mozes i pregledati (neki ne vole vemulj i s pravom, ali ponekad se ne moze birat bas)
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 20:09   #13
zzzzzujalo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Znam, bila sam u Vemilu i vidjela Lenovo, no kako Mikronis "ima u ponudi" oba, planirah otić, usporedit i iskeširat lovu koja samo stoji i čeka. *naive idiot*

Nda, jbiga.
Čini se da ću na kraju ipak otić u Vemil i uzet Lenovo, no u tom slučaju očekujte i nov topic u "Konfiguracijama" jer će mi trebat i novi komp da upogoni to čudo.
__________________
Dell - never again.
zzzzzujalo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 20:16   #14
grizli medo
Premium
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Ja sam svoj uzeo "na glavu". Narucio na na nevideno, jos kad ni jedne recenzije nije bilo na netu (226BW). Ispalo dobro, S panel i "kucam o drvo" bez mrtvih piksela.
Da li S panel znaci samsung pannel ili ?
i kako ja kad dodjem u ducan mogu znati jel 226bw ima S panel ili ne ?
grizli medo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 20:34   #15
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Da, S panel u biti bi trebao predstavljat samsungov panel koji je prema pricanjima bolji nego druga 2 panela (ili 3?) koja su se pakirala s 226BW. Iz pocetka se provjerom naljepnice odostraga na monitoru ili preko servisnog menija moglo provjeriti da li je S panel, koliko sam letimicno citao kasnije su to navodno zamaskirali.

Iskreno neznam koje su bitnije razlike osim malo losije boje u usporedbi s drugim panelima na istom modelu. Ja sam sa svojim zadovoljan, nije savrsen, no boje su zadovoljavajuce, imam minimalno probijanja pozadinskog, bez BP...

Navodno da za neke novije modele (2232?) mozes biti siguran da dolaze s S panelom, a o tome ce ti reci netko drugi jer sam si ja prestao razbijat glavu time kada sam kupio 226bw.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 21:36   #16
grizli medo
Premium
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Da, S panel u biti bi trebao predstavljat samsungov panel koji je prema pricanjima bolji nego druga 2 panela (ili 3?) koja su se pakirala s 226BW. Iz pocetka se provjerom naljepnice odostraga na monitoru ili preko servisnog menija moglo provjeriti da li je S panel, koliko sam letimicno citao kasnije su to navodno zamaskirali.

Iskreno neznam koje su bitnije razlike osim malo losije boje u usporedbi s drugim panelima na istom modelu. Ja sam sa svojim zadovoljan, nije savrsen, no boje su zadovoljavajuce, imam minimalno probijanja pozadinskog, bez BP...

Navodno da za neke novije modele (2232?) mozes biti siguran da dolaze s S panelom, a o tome ce ti reci netko drugi jer sam si ja prestao razbijat glavu time kada sam kupio 226bw.
tvoj ne cvili ? proizvodi VF zvukove ?
grizli medo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2008., 21:40   #17
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ne, nikakvi cudni zvukovi.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 13:42   #18
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
evo ja se isto spremam monitor kupit danas...i zvao sam jutros malo ducane...
joj koji idioti...
nazvo sam optimum, blizu mi je pa sam nazvo da pitam dal imaju moj model na lageru i imaju oni...super i pitam ih jel se moze monitor otvorit da vidim dal ima dead pixela? veli frajer nemoze i da ak ocu monitor bez bad pixela da si kupim crt monitor, bas me ta arogancija iznenadila, reko dovidenja...
onda sam zvao links, tam se niko ne javlja. i na kraju vemil i oni vele nema problema, samo zamolite tamo da vam se otvori pogledajte i to je to...
mislim kolko su ovi ok, tolko su ovi idioti, trebalo bi napisat kratak pregled ducana i onda napisat ducan, i strucnost, susretljivost osoblja, cijene, i jos pokoje bitno misljenje da se zna za sve a i za novije korisnike di je najbolje kupovat.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 16:18   #19
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,512
Citiraj:
Autor JVC HX-Z10 Pregled postova
evo ja se isto spremam monitor kupit danas...i zvao sam jutros malo ducane...
joj koji idioti...
nazvo sam optimum, blizu mi je pa sam nazvo da pitam dal imaju moj model na lageru i imaju oni...super i pitam ih jel se moze monitor otvorit da vidim dal ima dead pixela? veli frajer nemoze i da ak ocu monitor bez bad pixela da si kupim crt monitor, bas me ta arogancija iznenadila, reko dovidenja...
onda sam zvao links, tam se niko ne javlja. i na kraju vemil i oni vele nema problema, samo zamolite tamo da vam se otvori pogledajte i to je to...
mislim kolko su ovi ok, tolko su ovi idioti, trebalo bi napisat kratak pregled ducana i onda napisat ducan, i strucnost, susretljivost osoblja, cijene, i jos pokoje bitno misljenje da se zna za sve a i za novije korisnike di je najbolje kupovat.
Nadam se da ce ti u kupovini biti isto kao sto su ti rekli preko telefona , jer meni nije bilo - kad sam slagao vise konfi prvi put i uzimao kod njih sve dijelove za 5 konfi , nisu mi htjeli otvoriti niti jedan monitor jer me tip uvjeravao da naljepnica gore znaci da je u tvornici kontrola dala zeleno svjetlo i to je dovoljno , i da tek doma slobodno provjerim , zatim isto tak su mi rekli da ak se koja komponenta nece slagati sa drugom , da slobodno donesem na zamjenu , zvucalo jednostavno - ali nije , jer sam moram cekati 10 dana da mi odobre zamjenu jednog harda i grafe , dakle covjek za kojeg sam radio me je morao cekati 10 dana da zavrsim ... uglavnom , jedno je preko telefona a drugo me cekalo tamo ...
a ja sam svog zamzunga piknuo u hgspotu , doduse prije par godina , prvo ga je covjek donio , spojili i pogledali , pa mi napisao papire za blagajnu i spakirao ga nazad ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 16:28   #20
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
dobit ces u vemilu da pogledas monitor, jedino ako prvi bude imao bad pixele nemoj da te kolutanje ocima prodavaca odgovori od provjera

a optimum poslovicno neprofesionalan, sta ces..
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 17:05   #21
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
u optimumu, kolko sam skuzio rade ona 2-3 deblja frajera i mislim da oni nisu bas za taj posao...znaju neke osnove, al cini mi se da bi trebali promijenit taj odnos prema kupcima i malo obrazovat ili zaposlit nekog informiranijeg partyjanera da radi tam.
e da...kaj se osoblja tice...bio sam prije mozda mjesec dana nekih u feniksu, obicno neidem tam al bilo mi je usput za CM ventove pa sam otiso, i bas me zapala treba...oni su mislim jedini koji imaju trebe da sljakaju skupa sa frajerima, i nis treba zna di sta stoji pitam jel ima i konektor da se spoji na molex i treba odma da ima, mislim, mozda nije tak, al kolko sam skuzio dosta je u toku i dost je susretljiva, puno vise nego optimum.
za Ve.mil, evo sad sam doso doma i idem sad spojit, upalili monitor al nije imo irfan ni nis da pustimo full screen pa sam dost paznje posvetio rubovima i cini se da je ok, sad cu doma probat i nadam se da ce sve 5bit.
ugl, nije posao koji je frajer drage volje napravio(mozda los dan il nije raspolozen bio), al ga je napravio bez pogovora i to je super,
za grafu i hard, malo nezgodno da ce to dat da probas...al znam da mi je prijatelj kupio kod njih, mislim x1600 radeonku neku i nije mu se svidalo kak radi i odnio je mislim 2-3+ dan k njima reko da nije zadovoljan i dobio odma novu natrag.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2008., 10:22   #22
pwn.panj
Registered User
Moj komp
 
pwn.panj's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 30
Fizička kupnja ofc, još da mi pošalju neki škart pa da moram ić u dućan tamo još
__________________
Bez reklama u sigu.
pwn.panj je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2008., 22:43   #23
Andrija M
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 469
Evo bas se i ja spremam kupiti novi monitor pa me interesira neka preporuka kako i sa kojim programom istestirati mrtve pixele ?
Andrija M je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2008., 22:50   #24
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
Citiraj:
Autor Andrija M Pregled postova
Evo bas se i ja spremam kupiti novi monitor pa me interesira neka preporuka kako i sa kojim programom istestirati mrtve pixele ?
pa nema program za to...bar kolko ja znam
imas eventualno programcice s kojim mozes popravit stuckane pixele

dodes u ducan i stavis podlogu da je full bijela pa pogledas sve, pa stavis neku drugu boju i pogledas sve i tak sa par boja i ak nema nista onda je to to.
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2008., 23:03   #25
Sadgasm
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 177
Imaš nokia monitor test,exe fajl koji ne zahtjeva instalaciju,kliknes na njega i odaberes da odvrti boje,lakse nego mjenjati podloge.
Sadgasm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na