Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2008., 15:39   #151
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Aheeem.. .dakle Fallout 3 je izašao za X360 u USA (Wallmart i sl "pre-orderi").
Jedva čekam za PC!
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2008., 19:55   #152
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Leaked XBOX360 video:



Mar je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2008., 14:01   #153
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
What are the PC system requirements?

Minimum System Requirements:

* Windows XP/Vista
* 1GB System RAM (XP)/ 2GB System RAM (Vista)
* 2.4 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor
* Direct X 9.0c compliant video card with 256MB RAM (NVIDIA 6800 or better/ATI X850 or better)

Recommended System Requirements:

* Intel Core 2 Duo processor
* 2 GB System RAM
* NvidiaDirect X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI 3800 series)
* Supported Video Card Chipsets:
http://fallout.bethsoft.com/eng/info/faq.html
veve je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 00:57   #154
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
inače igra je smeče. običan oblivion u budućnosti. jedino što ima veze sa fallout serijalom je onaj ručni kompjuter koji je sličan kao u fallout 2
mislim da tako poznata franšiza nebi smjela toliko ličiti na oblivion
siguran sam de če svi fallout fanovi biti razočarani
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 01:22   #155
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
inače igra je smeče. običan oblivion u budućnosti. jedino što ima veze sa fallout serijalom je onaj ručni kompjuter koji je sličan kao u fallout 2
mislim da tako poznata franšiza nebi smjela toliko ličiti na oblivion
siguran sam de če svi fallout fanovi biti razočarani
Vidjet ćemo...
Dakako niti ne očekujem da će FO3 biti ni blizu FO1&2, no možda ipak ugodno iznenadi

Mislim da je očekivati punokrvnog naslijednika dvojke uopće suludo i pomišljati jer takve igre više ne izlaze.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 09:50   #156
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Vidjet ćemo...
Dakako niti ne očekujem da će FO3 biti ni blizu FO1&2, no možda ipak ugodno iznenadi

Mislim da je očekivati punokrvnog naslijednika dvojke uopće suludo i pomišljati jer takve igre više ne izlaze.
f3 će ti se svidjeti sam ako ti se i oblivion svidio. u falloutu likovi imaju iste proklete face i isto glupavo otvaraju usta kao u oblivionu. Kad sam vidio kakav je to copy/paste poludio sam. nekak mi se ok činilo dok nisam izašao iz vaulta al sam skužio već u prvom gradu odmah pored vaulta da je igra oblivion klon
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 10:31   #157
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Opet vi i grafika. Naravno da sliči kao oblivion jer koristi njegov engine, a ljudi čisto ok izgledaju, i zašto to mijenjati. Mene zanima koliko će biti zanimljivo igrati, a zasad , osim pucačine nitko od nas nije vidio ništa drugo. Dakle, preostaje nam samo da pričekamo izlazak.
Jedino što zamjeram Bethesdi jest to da promoviraju igru, kao da su oni izmislili Fallout.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 11:05   #158
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Opet vi i grafika. Naravno da sliči kao oblivion jer koristi njegov engine, a ljudi čisto ok izgledaju, i zašto to mijenjati. Mene zanima koliko će biti zanimljivo igrati, a zasad , osim pucačine nitko od nas nije vidio ništa drugo. Dakle, preostaje nam samo da pričekamo izlazak.
Jedino što zamjeram Bethesdi jest to da promoviraju igru, kao da su oni izmislili Fallout.
zato jer igra kalibra fallout-a nebi trebala biti copy/paste iz obliviona
znači običan oblivion sa drukčije obučenim likovima , izbrisanim drvećem i travom. ak tebe to zadovoljava onda ok , ali ja mislim da si ipak malo više očekivao...barem ja jesam
ovako igra jednostavno nema originalnost kad je klon nečega što sam več igrao
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 14:21   #159
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ljudi. Igra je izasla za konzolu.

Automatska presuda - Govno. Fallout ili bilo koji RPG koji drzi do sebe ne moze biti dobar na konzoli.

Uostalom. Nema Multiplayera, a nema ni turn baseda. lol!
  Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 15:35   #160
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor tomifish2002
zato jer igra kalibra fallout-a nebi trebala biti copy/paste iz obliviona
znači običan oblivion sa drukčije obučenim likovima , izbrisanim drvećem i travom. ak tebe to zadovoljava onda ok , ali ja mislim da si ipak malo više očekivao...barem ja jesam
ovako igra jednostavno nema originalnost kad je klon nečega što sam več igrao

Neću reći da me zadovoljava, ali naivno razmišljaš. Igra se ne radi samo za tebe, nego za jako širok spektar kupaca.
Ne želim imati nikakve predrasude prije izlaska igre, a bome niti kad izađe. Ja sam već instalirao Xp na kompu samo za F3, i čekam da izađe. A kad krenem igrati, ono što želim jest, barem malo osjetiti tog fallout svijeta, da me nostalgija uhvati. Ako to igrica postigne, što se mene tiče, dobra je.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 16:27   #161
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Neću reći da me zadovoljava, ali naivno razmišljaš. Igra se ne radi samo za tebe, nego za jako širok spektar kupaca.
Ne želim imati nikakve predrasude prije izlaska igre, a bome niti kad izađe. Ja sam već instalirao Xp na kompu samo za F3, i čekam da izađe. A kad krenem igrati, ono što želim jest, barem malo osjetiti tog fallout svijeta, da me nostalgija uhvati. Ako to igrica postigne, što se mene tiče, dobra je.
nisam ni rekao da se igre rade samo za mene nego sam iznio činjenice o igri iz same igre. jednostavno ova igra neopravdano ima ime fallout. i kao što rekoh osjetit ćeš oblivon a ne fallout svijet (nažalost i ja sam bio nabrijan al eto )
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 22:00   #162
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ljudi. Igra je izasla za konzolu.

Automatska presuda - Govno. Fallout ili bilo koji RPG koji drzi do sebe ne moze biti dobar na konzoli.

Uostalom. Nema Multiplayera, a nema ni turn baseda. lol!
aj da te podsjetim....Star wars kotor je također izašao za xbox i bio je odličan Rpg...dakle, itekako može da igra izađe za konzolu i da bude dobra igra i na Pc-u....nisu konzole više kao i prije kad bi igra izašla za ps1 ili ps2 pa onda napravljena automatska konverzija za pc..pa nek i je tako, grafika na xboxu i ps3 je odlična (zasad)..vrijeme će ih sigurno zgazit ali sada još nije, niti ne iskorištava cijelu njihovu snagu današnje igre.....evo da ti samo napomenem dobre igre koje su izašle na konzolama i pc-u i bile su dobre na obje platforme: assassins creed, star wars kotor, gta 4 (ubrzo za pc), call of duty 4, brother in arms 3 itd....

što se tiče samog Fallouta 3, bit će to odlična igra....koliko god ljudi kenjarili da ne valja zbog sličnosti sa oblivionom....ma kakve to veze ima...i nemojmo zaboravit, Oblivion je odlična igra, pogledajte samo ocjene....da napomenem, igrao sam i fallout 1 i fallout 2 u doba kada su izašle, fallout 2 mi je najbolji rpg ikad (uz baldur's gate 2) ali mislim da će fallout 3 biti odličan....
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 22:48   #163
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je KOTOR produkt jedne jako glupe franšize i smece od igre. KOTOR nije ni do noznog palca Fallout 1, a kamoli 2. Balduru 1, a kamoli 2.

A oblivion je "te jedno, te isto" govno takodjer, kao sto je i morrowind bio. Daggerfall je svojedobno bio car.

Eto, toliko od mene. Tema je Fallout.

Kako nesto moze biti Fallout nastavak ako ga ne radi ekipa koja radi Fallout i ne radi ga u stilu u kojem se igra Fallout. Cak je i Van Buren isao u dobrom smjeru. Steta!

Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
aj da te podsjetim....Star wars kotor je također izašao za xbox i bio je odličan Rpg...dakle, itekako može da igra izađe za konzolu i da bude dobra igra i na Pc-u....nisu konzole više kao i prije kad bi igra izašla za ps1 ili ps2 pa onda napravljena automatska konverzija za pc..pa nek i je tako, grafika na xboxu i ps3 je odlična (zasad)..vrijeme će ih sigurno zgazit ali sada još nije, niti ne iskorištava cijelu njihovu snagu današnje igre.....evo da ti samo napomenem dobre igre koje su izašle na konzolama i pc-u i bile su dobre na obje platforme: assassins creed, star wars kotor, gta 4 (ubrzo za pc), call of duty 4, brother in arms 3 itd....

što se tiče samog Fallouta 3, bit će to odlična igra....koliko god ljudi kenjarili da ne valja zbog sličnosti sa oblivionom....ma kakve to veze ima...i nemojmo zaboravit, Oblivion je odlična igra, pogledajte samo ocjene....da napomenem, igrao sam i fallout 1 i fallout 2 u doba kada su izašle, fallout 2 mi je najbolji rpg ikad (uz baldur's gate 2) ali mislim da će fallout 3 biti odličan....
  Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 22:57   #164
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
.evo da ti samo napomenem dobre igre koje su izašle na konzolama i pc-u i bile su dobre na obje platforme: assassins creed, star wars kotor, gta 4 (ubrzo za pc), call of duty 4, brother in arms 3 itd....
Te igre nisu dostojne ni da drže svijeću FO1/2, a kamoli da se uspoređuju s njim
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 00:18   #165
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Te igre nisu dostojne ni da drže svijeću FO1/2, a kamoli da se uspoređuju s njim
te igre su kao primjer toga da igre za konzolu mogu biti dobre i za kompjuter...to sam zato i napisao, malo bolje čitaj drugi put.....

@mad_duke
kotor je odlična igra, hrpa ljudi če ti to reći...kao što je i oblivion....ali da se razumijemo, kao što sam i napisao prije fallout 2 i baldur's gate 2 su definitivno najbolji rpg-ovi ikad....nadam se da će jednog dana doć koja igra da im bude barem blizu....
to što je tebi to smeće drž to za sebe....

Fallout 3 će bit odličan...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2008., 00:23   #166
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Samo podsjecam. Tema je Fallout i na njoj nema bas previse mjesta za neke Star Warse, i slicne stvari. :P Odnosno, nije bas fora pricati o tim pokusajima nekakvih RPGova naspram Fallouta :P

--
  Reply With Quote